22-01-2015, 11:20 AM
Цитат:Жућковски лепо пита Путина.
Шта се ког ђавола дешава у Доњецку и Горловки,Владимире Путине?Ја вас питам.Ви сте у току ситуације,свакодневно вам подносе папире о извештајима са Донбаса и ништа вас то не брине?Колико још жена,деце,стараца "украјински партнери" морају да убију да би прекинули да се бавите дипломатијом и као Главнокомандујући да кренете да се бавите својим обавезама?
Ваши украјински партнери-то су серијске убице без савести.С ким у свету преговарате?Зауставите украјинске демоне,Владимире Путине.Ви сте хвала Богу,диктатор огромне,најбогатије земље наоружане до зуба.
Шаљите на Донбас технику,наоружае и минуцију?Хвала.А може да се сада пошаље то све-не само за осигурање у овим штетним границама Новорусије и не за демонстрацију силе пред још једним у низу политичким трговимама о примирјима(која раде искуљиво за украјинце),а за то за шта је обавезна да ради руска армија-да затити земљу од сепратиста и терориста.
Зауставите овај ђавољи рат,Путине.Само једна ваша реч је довољна да би се прекинуло страдање и бол хиљада Руса.Дајте наређење за чишћење Југа Русије од терориста,зауставите крвопролиће и опростићу вам све ваше грехе и признаћу вас Председником и Главнокомандујућим.
Ovo kao da je lično pisao Milan Martić iz Knina negde 1991/92 godine Slobi Miloševiću i generalštabu JNA.
Odgovora nije bilo...
Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.

