14-03-2017, 08:48 AM
(11-03-2017, 07:49 PM)Милослав Самарџић Пише: Имам књигу објављену у Аргентини, ''Српска застава'', или тако нешто. Детаљно о Стојадиновићевој активности после Јерезе. Тако да могу навести више од једног човека.
Али не могу сад да тражим ту књигу и не знам што си толико запео, кад су 6 бановина биле српске и дакле јесу биле омеђене српске земље на западу. Мислим да је то најважнији факат у овој причи а ти га просто не признајеш. Будући распад Југославије био би по тим границама бановина, то није ''шта би било кад би било'', јер оне јесу биле.
Самарџићу, није поента питања била да наведеш имена Стојадиновићевих сарадника из СРС. Поента је да нико од његових сарадника није био важна особа. А и укупан број таквих људи је био мали.
Опет се понављамо. Ко у клин, ко у плочу.
Ниси ми одговорио на питање да ли си био члан Партије?

Порука студентима у штрајку - јебите им мајку!