Оцена Теме:
  • 1 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Алекса Ковачевић
#1

http://www.pogledi.rs/aleksa-kovacevic/
Одговори
#2

Добар текст.

Требало би размислити о промени ове плаве позадине на сајту, јер плава позадина и ова сива слова заиста су тешка за читање.
Одговори
#3

(30-07-2014, 02:15 AM)Мргуд Пише:  Добар текст.

Требало би размислити о промени ове плаве позадине на сајту, јер плава позадина и ова сива слова заиста су тешка за читање.
Придружујем се мишљењу. Ова сива слова и плава позадина су тотални промашај, барем по мени. Промјените боје, јер је тешко читати.
Иначе текст је одличан. Мислим да је најбоље владика Николај Велимировић описао Херцеговину, у једној реченици: ''Ни мање земље ни већег богатства у карактерима, ни мање земље ни већег броја правих људи''. А овај Херцеговац је управо такав био!
Одговори
#4

Решићемо то кад се мајстор врати са одмора. До тада, помаже скроловање на горе, јер у врху стране није плава подлога.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним