Оцена Теме:
  • 12 Гласов(а) - 3.92 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Украјина и Новорусија

Какав дебакл некомунистичке Русије,и агента злогласног кгб-а.

Какав пораз руског војног концепта,каква трагедија за десетине хиљада породица погинулих.
Необољшевици и четници самоуптављачи,све тиши и тиши.

А било је:за три дана Руси ће бити у Кијеву.Кад оно за две године ништа.

Знам,знам,сви су уз Украјину,дају,лову,људство,технику,није лако,али овако ако се настави...


Време је за пад бољшевика у Русији
Одговори

Да не журимо са закључивањем.Ако постоји нешто што се зове руски војни концепт одувек је функционисало на начин да се жртве броје милионимаи и да су вечито неспремни на почетку.Имају научнике какве нико нема,инжењере и техничаре,видовите уметнике али су кажњени лошим управљањем.Ово је било тешко бранити,непокретне мете.Нема снимака подморнице.Брод се може поправити али ми је знаковито ћутање о подморници.Ростов на Дону је нова подморница,уврштена у флоту пре 6-7 година.Неки телеграм канали су објавили да је на мору оштећен и патролни брод Васили Биков и то морским дроновима.Украјинци чак јављају о два погођена патролца.
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(15-09-2023, 01:58 PM)ексрежисер Пише:  Какав дебакл некомунистичке Русије,и агента злогласног кгб-а.

Какав пораз руског војног концепта,каква трагедија за десетине хиљада породица погинулих.
Необољшевици и четници самоуптављачи,све тиши и тиши.

А било је:за три дана Руси ће бити у Кијеву.Кад оно за две године ништа.

Знам,знам,сви су уз Украјину,дају,лову,људство,технику,није лако,али овако ако се настави...


Време је за пад бољшевика у Русији
 Слажемо се.

Ваистину!

Ми би хтели нешто написати ал хоће да нас банују...


Тако да нећемо да галамимо и звецкамо цокулама о под да не узнемиримо господу и Цара..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Ко ће Те банује? Што лупеташ?
Одговори

(15-09-2023, 07:08 PM)Бенито Пише:  Ко ће Те банује? Што лупеташ?

Хоће, хоће  и то озбиљно...

Него, Владимире неће да ти бидне ово...

[Слика: Screenshot-20230915-192027-707.png]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Гледај да Те он не банује.
И ово што поручује је дрпио од покојног Просветара.
Ниси, ваљда, заборавио:
Кизо, вежбај КАЗАЧОК!!!!!  Хармоника Хармоника Хармоника
Одговори

Моја маленкост је опоменула Кизу да не преноси лажи са страница "слободна европа" и осталих Гебелсовских медија.
приватном поруком сам га упозорио да ће попити бан ако настави са преписивањем са поменутих сајтова.
Његово лично тумачење никада није било под забраном али копи - пејст лагарије подлежу санкцијама.
Одговори

(15-09-2023, 08:32 PM)Јеремија Пише:  Моја маленкост је опоменула Кизу да не преноси лажи са страница "слободна европа" и осталих Гебелсовских медија.
приватном поруком сам га упозорио да ће попити бан ако настави са преписивањем са поменутих сајтова.
Његово лично тумачење никада није било под забраном али копи - пејст лагарије подлежу санкцијама.
Е, то је већ пети падеж.
Вокатив....
Одговори

(15-09-2023, 01:58 PM)ексрежисер Пише:  Какав дебакл некомунистичке Русије,и агента злогласног кгб-а.

Какав пораз руског војног концепта,каква трагедија за десетине хиљада породица погинулих.
Необољшевици и четници самоуптављачи,све тиши и тиши.

А било је:за три дана Руси ће бити у Кијеву.Кад оно за две године ништа.

Знам,знам,сви су уз Украјину,дају,лову,људство,технику,није лако,али овако ако се настави...


Време је за пад бољшевика у Русији

Шта, криво ти што Руси нису дали Сибир каубојима па их зато зовеш погрдним именом.
Видим да би се Ти обрадовао поразу Руса, односно православља али... неће то да дочекаш.
Одговори

(15-09-2023, 09:03 PM)Јеремија Пише:  
(15-09-2023, 01:58 PM)ексрежисер Пише:  Какав дебакл некомунистичке Русије,и агента злогласног кгб-а.

Какав пораз руског војног концепта,каква трагедија за десетине хиљада породица погинулих.
Необољшевици и четници самоуптављачи,све тиши и тиши.

А било је:за три дана Руси ће бити у Кијеву.Кад оно за две године ништа.

Знам,знам,сви су уз Украјину,дају,лову,људство,технику,није лако,али овако ако се настави...


Време је за пад бољшевика у Русији

Шта, криво ти што Руси нису дали Сибир каубојима па их зато зовеш погрдним именом.
Видим да би се Ти обрадовао поразу Руса, односно православља али... неће то да дочекаш.
Значи агент кгб-а,је за тебе синоним православља?!Човек који велича Стаљиново доба перманентно,диктатор који јаше 25 година.
Кад се сетим како су првих месец дана сви очекивали,војни слом Украјине,па пратили вести,знали име сваког села у некој припиздини,те Руси дошли довде-те донде.

Кад оно,нема шта боре се људи.Дају им ови и оружје и лову,али се боре.
Руси класичан комунистички концепт војске,ко сфрј у Вуковару.Човек смењује сваки дан пола генералштаба,намешта "случајне авио удесе",чуда чини ал не иде.

Мит о руској војсци је срушен.Већу територију за три месеца '92 узео у Босни Младић,него ови за две године.

Жали боже људи изгинулих и осакаћених Руса и Украјинаца.

Све друго Сибир...православље..трте-мете приче за емисије на Хепију.
Одговори

(16-09-2023, 11:52 AM)ексрежисер Пише:  
(15-09-2023, 09:03 PM)Јеремија Пише:  
(15-09-2023, 01:58 PM)ексрежисер Пише:  Какав дебакл некомунистичке Русије,и агента злогласног кгб-а.

Какав пораз руског војног концепта,каква трагедија за десетине хиљада породица погинулих.
Необољшевици и четници самоуптављачи,све тиши и тиши.

А било је:за три дана Руси ће бити у Кијеву.Кад оно за две године ништа.

Знам,знам,сви су уз Украјину,дају,лову,људство,технику,није лако,али овако ако се настави...


Време је за пад бољшевика у Русији

Шта, криво ти што Руси нису дали Сибир каубојима па их зато зовеш погрдним именом.
Видим да би се Ти обрадовао поразу Руса, односно православља али... неће то да дочекаш.
Значи агент кгб-а,је за тебе синоним православља?!Човек који велича Стаљиново доба перманентно,диктатор који јаше 25 година.
Кад се сетим како су првих месец дана сви очекивали,војни слом Украјине,па пратили вести,знали име сваког села у некој припиздини,те Руси дошли довде-те донде.

Кад оно,нема шта боре се људи.Дају им ови и оружје и лову,али се боре.
Руси класичан комунистички концепт војске,ко сфрј у Вуковару.Човек смењује сваки дан пола генералштаба,намешта "случајне авио удесе",чуда чини ал не иде.

Мит о руској војсци је срушен.Већу територију за три месеца '92 узео у Босни Младић,него ови за две године.

Жали боже људи изгинулих и осакаћених Руса и Украјинаца.

Све друго Сибир...православље..трте-мете приче за емисије на Хепију.

Пааа Регуларна Руска Армија у Украјини није ништа заузела, Она је ту као ЈНА у екс-ју непредузима офанзивна дејства  што значи да је Ђенерал за Герасимова тата-мата и доктор рата..

Све територије које су Руси заузели, заузели су:

- Маурипољ Чечени, ДНР батаљони

- Бахмут- Вагннер


Убиство хероја и оснивача Вагнера је највећа грешка Кремља. Вагнер није био нека 5 дивизија, московског региона којој командује неки Руски официрчић већ Специјална јединица, и јуришни одред специјално обучених војника. У Бахмуту је изгинуло и осакаћено више десетина хиљада Вагннероваца.

Вагнер је ослободио и очистио Бахмут.

Када је Пригожин сконтао у каквом је "расулу" руска регуларна армија и коме крваво тешко освојени  Бахмут ударио је на Кремљ. Кремљ га ликвидирао.

и шта смо добили?

Укри део по део чисте околону Бахмута.
Територија коју је Вагнер освојио се топи.

Јел се сећате када је Вагнер морао хитно да шаље на крила Бахмута војнике да одбране Руску Војску и сачувају град...


Руска Регуларна Армија не успева да одржи положаје у Бахмуту.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Што мрсиш моода Режисеру бивши? Неће бити да стотину хиљада православних Руса који очуваше читав миленијум веру православну није видљиво
само зато што је бивши официр КГБ-а Председник Русије.
Што се тиче рата и свих дешавања у негда Светом Кијеву, новорусији и осталим деловима Русије ствари нису ни приближне како их представља Запад а ни онакве како их тумаче "стручњаци" са хепија. Руси воде рат са целим Западом (НАТО) и то је очигледно па се ни у најсмелијим претпоставкама не може наслутити који су планови Руса.
Како год, Русија пропасти неће јер би њена пропаст значила крај живота на планети Земљи.
Одговори

Оде Бахмут. Паде Клешчејевка. То Вам је оно место где су Вагнеровци крваво заузели у тешким борбама. Клешчејевка је изнад града Бахмута. Кп то држи так има огромну предност.

Бахмут је пацом Клешчејевке опкољен. Укри ће ускоро држати "кључеве града у својим рукама" и пресећи ће Русима руте за Бахмут. Ако Укри опколе Бахмит и направе "котао" више хиљада руских војника остаће заробљено.


https://informer.rs/planeta/vesti/829251...zivo-vesti

Правиће они Јевгенија Пригожина од блата.

A,  да све је то тактика исцрпљивање непријатеља..


Руска регуларна армија и генерали нису ни за ону стбар ко и 90% ЈНА официра.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним