Оцена Теме:
  • 1 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seselj slobodan

Normalno kad nista nije ni kriv.SmileКидање

Boj se ovna,boj se govna,a kad ces zivjeti?Boj se svega, ne budi ono sto jesi,ali do kada tako?
Одговори

Сад је јасно да је био склоњен само да би напредњаци ушли на сцену.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

Прање руку за Караџића . . . нема ту шта да се дода . . .

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори

Велики победник, обећао је Србима да ће разбуцати Хаг као беба звечку и то је мајсторски урадио. Једини политичар који је испунио обећање. Ни за милиметар није попуштао у својим ставовима, херцеговац је то, чврст као стене у ерцеговини. Направио је спрдњу од глобалистичке звери-Хашког трибунала. Такав приступ су морали да имају сви Срби затворени у Хагу, али нису тај калибар, карактер.Шешељу је судбина и Бог наменио пут, отишао је тамо где је најпоткованији а то је правна наука и победио. Победа чиста као суза. Где то има у демократском свету да неко чека првостепену пресуду 12 година???? Идеја Велике Србије није осуђена. Шешељ сматра да данашњи Хрвати и Муслимани не постоје као нација и доказао је све то, зато Хрвати бесне, попишао им се уста.

Мој глас на изборима иде др Шешељу, Шешељ је заслужио скупштину. Нису кадрови СРС добри, немају ни друге странке ништа сем пропаганде, али мој глас иде на изборима Воји из моралних разлога. Уосталом, СРС није својим актом потписала ни један срамотан документ на штету Србије.
Бошко и Санда хоће нису спремни на жртве, одрицања, као Шешељ. Колико би Санда и Бошко издржали штрајк глађу, секунди, минута???Знате кад некоме дође у Земун на ноге човек задужен за војне ресурсе у Руској федерацији и први човек Путина, Димитрије Рогозин, а при томе СРС није парламентарна странка е то је доказ великог поштовања и нешто говори. Треће, странка ДОС ми остављају горак укус у стомаку а ДСС је странка из те гарнитуре.

Не разумем на форуму злонамерне коментаре типа" Хаг пере руке од Караџића".

Шешељ је у Хагу од 2003, пре би се рекло да Хаг тј часне судије перу руке од историје и права, јер кад се угасе светла и позорница, долази суд историје...

Такођте прочитајте шта о суђењу Шешељ мисле амерички, талијански, француски , руски, адвокати, нису имали за шта да га осуде.

Оптужница је дело Зорана Ђинђића и тадашње ДОС власти да склоне Шешеља из Србије, кад су видели да у Хагу не стоје добро, разбили су му странку. Ми старији се мало више сећамо дешавања у периоду од 2000-2003 године.
Одговори

Bilo kako bilo opet ce neki biti xxxajebani.

Boj se ovna,boj se govna,a kad ces zivjeti?Boj se svega, ne budi ono sto jesi,ali do kada tako?
Одговори

Кад се сетим...

"Сви припадници секретаријата хашког трибунала можете само да прихватите да ми попушите куВац јебем ли вам мајку свима..." Остало је историја....

Поставља се питање како ће сад Вучић и Николић оправдати разбијање СРС??То су урадили због новца и издаје нема другог објашњења.
Одговори

Шта Шешеља разликује од осталих Срба у Хагу?
Зашто он није крив а многи јесу?
Апсурд је више коментарисати одлуке ове лакрдије коју називају судом. Не треба га признавати ни кад ослобађа Србе као што га не признајемо ни кад их осуђује!
Тотална комедија и циркус. Осудише толике генерале а пуштају политичаре који су им издавали наређења. Драго ми је што је Шешељ ослобођен али не смемо заборавити неправду коју нам је тај трибунал начинио за све ове године!

И шта се сад дешава са временом које је Шешељ провео у ћелији у Шевенингену?
Хоће моћи да их тужи?
Одговори

(31-03-2016, 02:21 PM)Павле Пише:  Шта Шешеља разликује од осталих Срба у Хагу?

Разликује се по тиме што није учествовао у рату па није могао ни починити злочин. Његова а и наша побједа је то што је доказао да је суд у Хагу обична глупост и формалност. Све остало су порази. Прогласили нас геноцидним народом и војском, осуђују на доживотне робије.. Сад могу они да пусте кога хоће, ал џаба све кад је народ осуђен. Ал добро, није нам први пут да то доживимо.
Одговори

Не разликује се ништа, јер остале Србе осуђују без доказа а Шешеља без доказа пуштају. Исто му дође.
Одговори

Sad bi Seselj trebao da bude pravni savjetnik Karadzicu i Mladicu.

Одговори

(31-03-2016, 02:03 PM)Капетан Пише:  Не разумем на форуму злонамерне коментаре типа" Хаг пере руке од Караџића".

Шешељ је у Хагу од 2003, пре би се рекло да Хаг тј часне судије перу руке од историје и права, јер кад се угасе светла и позорница, долази суд историје...

Такођте прочитајте шта о суђењу Шешељ мисле амерички, талијански, француски , руски, адвокати, нису имали за шта да га осуде.

Оптужница је дело Зорана Ђинђића и тадашње ДОС власти да склоне Шешеља из Србије, кад су видели да у Хагу не стоје добро, разбили су му странку. Ми старији се мало више сећамо дешавања у периоду од 2000-2003 године.

Није уопште злонамеран коментар,ником овде није жао што су га ослободили али чињеница је да је Хаг политички суд и да је у сваком суђењу све исполитизовано од оптужнице до пресуде . . . Нити су Карџићу по правди имали шта да накалеме нити Шешељу,али ето са Карџићевом пресудом имају користи са Шешељевом никакве . . .

Једноставно,запалили су ватру са Караџићем сад је са Шешељем гасе . . . а не заборавите да је ово првостепена пресуда,може свашта да се промени кад се ствари смире . . .

А за 2003. па нисмо ни ми млађи толико сенилни . . . Smile

Стоји да је ДОС спремио оптужницу,али ју је ако се сећате и Воја месецима пре тога сам тражио . . . Smile

Ово се најбоље може упоредити са победом наших назови фудбалера у Елбасану . . . Ми смо победили једну утакмицу,а други славе све остало . . .

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори

Радикални напредњаци!!!

Апсолутно је логично да Шешељ буде ослобођен по већини, па и по свим тачкама оптужнице. Чак и да је осуђен по некој од тачака, казна би се преклопила са временом које је већ провео у притворској јединици трубунала, тако да је, у сваком случају, он од данас, са становишта Хага и ЕУ, слободан човек. Таман пред изборе, да припомогне свом пулену Вучићу у даљој разградњи Србије. Несумњиво је да ће прикупити велики број гласова разочараног дела српског народа, а да ће их након избора, великодушно (у неком модусу) прелити напредњацима, с којима ће вероватно ући у неки вид коалиције. Опробан рецепт и једна велика игранка за просту рају. Имајући у виду политичке прилике последњих 25 година, све је ово апсолутно предвидиво.
Иронично је што сад (приликом ослобађајуће пресуде) нико не алабуче на трибунал и сад је одједном као легитиман и правичан. Зашто онда ономад осудише Караџића и десетине других Срба? А ослободише и Готовину и Харадинаја и разне друге доказане злочинце. Све то само говори да политичка каријера Војислава Шешеља не само да није готова, већ да им је још потребан, тачније потребнији него икад, да се придружи овом самопрокламованом месији и тако балансира у српском бирачком телу, истовремено учвршћујући деструктивни европски пут Србије. Следи лагано и лицемерно слизавање Вучића и Шешеља у току ове године. Шешељ је управо навукао ореол невиног мученика са огромним утицајем на припросто бирачко тело и то онај његов најризичнији део. Најгрлатији и антиевропски део пропатриЈотског блока, који није мали, од данас је стављен под контролу невиног и намученог, самопрокламованог Војводе. Уопште се не ради о томе да ли је крив или не (сви знамо да није и да је Хаг политички суд за Србе углавном), већ о томе да је његова ослобађајућа пресуда политичке природе и са правом и правдом никакве везе нема, као и ниједна друга, нарочито за Србе. Нажалост, у складу са политичким приликама, кад Хаг ослободи Србина, ја с правом сумњам у његове патриотске и часне намере.

Срђан Васиљевић

п.с потписујем сваку реч

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

(31-03-2016, 02:21 PM)Павле Пише:  Шта Шешеља разликује од осталих Срба у Хагу?

Ево сине да ти објасним, али да оставимо сад пресуде и анализе. Шта Шешеља разликује од осталих Срба??? Мислим да је најбољи одговор дао владика Амфилохије Радовић поредивши Шешеља са Србима из Горског Вијенца. То је Шешељ, Горски вијенац је у њему, инатан, пркосан, не преза ни од какве силе, храбар, слободан, ко би рекао кад слушате Шешеља у Хагу имате утисак као да је слободан човек, љуби слободу, седи у затвору а слободан је то су Срби, такви су на пример били младобосанци......зато што је Србин какави су нам били преци, поставио се ИЗНАД сваих судова, правила, силе. Највеће оружје и лек у Хагу је била таква одбрана-безобразлук, терање ината, бити његошевски Србин......сила само разуме јунаштво и удар на силу!

Нажалост наше вође Милошевић, Караџић, Младић итд, нису тог калибра, нажалост, вође у рату, али у судници се настављала борба за Српство. Понашају се у судници као Дража у комуно суду 1946. Тихи, мирни, прихватају омчу око врата, прихватају правила игре.
У рату добри, али рат је и правна битка.

Пример: Караџић пре изрицања пресуде даје интервју и ословљава Изетбеговића са господине, ок, дипломатија....Шешељ излази из затвора и пали и пиша на хрватску заставу....одмах по непријатељима у Загребу и Сарајеву...

Караџић се жали како није имао услове за одбрану и ништа а Шешељ одмах креће у штрајк глађу до смрти....попушите ми курац пре умирен него да прихватим ваше услове!

Добро, Шешељ је доктор правних наука, али неко ј први председник Републике Српске.

Не кажем да би Младић и Караџић били ослобођени, али, опет АЛИ, не треба дозволити да те лако осуде мајку му јебем! Да на губилиште идеш мирно, па и четници су узвикивали"Живео Краљ"!

И шта онда? Шешељев случај долази у СБ УЈЕДИЊЕНИХ НАЦИЈА, КИНА И РУСИЈА!!! Ево огласи се Путинова десна рука за Шешеља!

Шта је цена таквих радикалних животних потеза? Здравље, породица, разбијање странке,све је Воја изгубио, да ли је вредило, видећемо у историји. А ПОБЕДИО ЈЕ! ОН ЈЕ ПОБЕДИО!

И после слободе Шешеља каже да суд антисрпски, политички, да има поштених судија, али мањина!

Да смо нормална држава Шешеља би дочекало милионе Срба,није битно да ли се неко слаже са њим политички.
Одговори

Родољубивих бирача на изборима буде бар 20%, што је много. Кад би сви гласали за једну странку, то би било веома опасно за Снс. И логично је да Вучић створи лажну странку родољуба, како би раздијелио тих 20%, и сад кад та лажна странка пређе цензус, добиће неке фотеље, али се неће питати ништа. Добро и Вучићу и тим "родољубима".
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним