Оцена Теме:
  • 2 Гласов(а) - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Српски навијачи

Одговори

Smile

Одговори

(26-07-2017, 09:21 PM)Ултрадесничар Пише:  [img][Слика: cetnici_sever_by.jpg][/img]

Спарtанци из Прага неће моћи ништа против пуног Севера четника Јок

1. утакмица 3. кола квалификација за Лигу Европе почиње у 20:30 на "српској Маракани". РТС директно преноси меч.

"Ljudi" se nazvali

"Четници север" СкојевацСкојевац

klub koga osnovaše komunisti sa krvavom ogrmonom crvenom petokrakom pod sred grba kojom je pobijeno hiljade i hiljade četnika a danas tetovirano nadrogirano nabildovani kriminogeni likovi koji u 40+ godina izgedaju ko šimpanze na onoj skeli kada skaču polugoli i nadrogirani u vidu Bogdanova i ostalih..

nazvaše sebe "четници север"...

PRVO SKINITE KRVAVU PETOKRAKU, STAVITE ČETNIČKI ILI SRPSKI SIMBOL.

OVAKO....

KO KAD BI USTAŠA REKAO JA SAM HRVAT, A NA GLAVI NOSI U ZNAK IZ JASENOVCA.

TAKO I OVI KOMUNISTI SA SEVERA, SVE IM JE KOMUNISTIČKO OD NASTANKA, GRBA, LJUDI KOJI SU BILI GLAVNI ZA GOLI OTOK I OSTALE ZLOČINE 90-ih SEBE NAZVAŠE "ČETNICIMA"...

ŠTO KAŽE PROSVETAR U SRBA KO ŠIZOFRENIJA SVE DUPLO.

DŽABA, DŽABA, ZVEZDI TITULA TRISTA.

KADA JOJ POD SRED GRBA PETOKRAKA BLISTA.

PAMTNOM DOSTA.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(18-08-2017, 11:17 AM)Mekenzi Пише:  
(26-07-2017, 09:21 PM)Ултрадесничар Пише:  [img][Слика: cetnici_sever_by.jpg][/img]

Спарtанци из Прага неће моћи ништа против пуног Севера четника Јок

1. утакмица 3. кола квалификација за Лигу Европе почиње у 20:30 на "српској Маракани". РТС директно преноси меч.

"Ljudi" se nazvali

"Четници север" СкојевацСкојевац

klub koga osnovaše komunisti sa krvavom ogrmonom crvenom petokrakom pod sred grba kojom je pobijeno hiljade i hiljade četnika a danas tetovirano nadrogirano nabildovani kriminogeni likovi koji u 40+ godina izgedaju ko šimpanze na onoj skeli kada skaču polugoli i nadrogirani u vidu Bogdanova i ostalih..

nazvaše sebe "четници север"...

PRVO SKINITE KRVAVU PETOKRAKU, STAVITE ČETNIČKI ILI SRPSKI SIMBOL.

OVAKO....

KO KAD BI USTAŠA REKAO JA SAM HRVAT, A NA GLAVI NOSI U ZNAK IZ JASENOVCA.

TAKO I OVI KOMUNISTI SA SEVERA, SVE IM JE KOMUNISTIČKO OD NASTANKA, GRBA, LJUDI KOJI SU BILI GLAVNI ZA GOLI OTOK I OSTALE ZLOČINE 90-ih SEBE NAZVAŠE "ČETNICIMA"...

ŠTO KAŽE PROSVETAR U SRBA KO ŠIZOFRENIJA SVE DUPLO.

DŽABA, DŽABA, ZVEZDI TITULA TRISTA.

KADA JOJ POD SRED GRBA PETOKRAKA BLISTA.

PAMTNOM DOSTA.

Mekenzi svrati u Beograd. Dođi na Zvezdinu utakmicu na severnu tribinu.
Pronađi 1 komunistu i ja te častim pićem.

P.S. Ne važi se ako naletiš na "Ducija" Јок
Одговори

Нису комунисти али скандирају комунистичка имена и знамења 5+5

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(29-08-2017, 04:17 AM)Громовник Пише:  Нису комунисти али скандирају комунистичка имена и знамења 5+5

Ни то није сасвим тачно. Ретко кад у скандирању или певању Делије спомену пуно име клуба "Црвена Звезда" већ углавном се спомиње Звезда. Да будемо прецизни.
Одговори

Да, сигуно мисле на давидову звезду 5+5

Одговори

(29-08-2017, 09:54 PM)Ултрадесничар Пише:  Ни то није сасвим тачно. Ретко кад у скандирању или певању Делије спомену пуно име клуба "Црвена Звезда" већ углавном се спомиње Звезда. Да будемо прецизни.

Де живота ти реци колико година имаш. Па ово што пишеш је за не повјеровати. Јеси ли ти нормалан? Какве глупости, незнање, површност и лапрдање. Биће да стварно ниси "ројалиста" него Сом већи чак и од њега. Ставићу те на листу за игнорисање да не читам будалаштине доконе незналице. Магарче! Пратим форум најмање 10 године и оваквога није било, најгори си. Читај мало, учи, едукуј се, ако те историја занима ради мало на себи, али не из новина или са форума, нађи цуру, дружи се, спасавај се и престани са бламажом. Лош си! Престани.
Одговори

(29-08-2017, 10:37 PM)Громовник Пише:  Да, сигуно мисле на давидову звезду 5+5

Да ти право кажем боли ме уво на коју звезду мисле: Давидеву, једну од 50 звезда на застави САД...1. први пут у Лиги Европе:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА !!!! Баја
Одговори

(31-08-2017, 08:21 PM)Ултрадесничар Пише:  
(29-08-2017, 10:37 PM)Громовник Пише:  Да, сигуно мисле на давидову звезду 5+5

Да ти право кажем боли ме уво на коју звезду мисле

Сирома'

Одговори

11. септембра 2017. 3 Коментара

Истанбул-Бизарна ситуација десила се у Синан Ердем арени, када је нашим навијачима саопштено да им неће бити дозвољен улаз у дворану са шајкачама.

Организатори Евробаскета у току шампионата забранили су истицање националних симбола, па је група момака из Србије одлучила да се врати у домовину.

Они су прешле далеки пут до Истанбула, међутим видно разочарани одлучили су да је боље пратити завршницу турнира крај малих екрана, када већ не могу лепо да бодре нашу селекцију.

Б 92
Одговори

Одговори

ФИФА прогласила најбоље навијаче на свету за 2017: фанови Селтика из Глазгова.

[img][Слика: 1navijaci_Seltika.jpg][/img]
Одговори

Срби Православни, спремни за фајт стоји, али како с' ким Smile
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним