Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кошарка

Кошаркашице Србије нису се пласирале ни међу 8 најбољих у Европи иако су бранхили титулу шампионки Европе и нису се квалификовале за Светско првенство наредне године Blush

Репрезентација Србије у баскету постала шампион света !!!:Јок
Одговори

(22-06-2017, 04:59 PM)Ултрадесничар Пише:  Кошаркашице Србије нису се пласирале ни међу 8 најбољих у Европи иако су бранхили титулу шампионки Европе и нису се квалификовале за Светско првенство наредне године Blush

Међутим, Србија ће бити организатор следећег ЕП у кошарци за жене.
Одговори

Miloš Teodosić potpisao ugovor sa LA Klipersima za 12, 3 miliona $ Шок

http://sport.blic.rs/kosarka/nba/gotovo-...ra/y4te556
Одговори

Почело ЕП. Победа против Летоније се памти игра ће заборавити.
Сутра против Русије у 16:00.
Одговори

Пуц, пуц, ожежи, ожежи. Добисмо Турке али би зезнуто. Smile

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

(04-09-2017, 09:56 PM)Перун Пише:  Пуц, пуц, ожежи, ожежи. Добисмо Турке али би зезнуто. Smile

Наравно да смо добили. Њихов тренер Уфук Сариџа је глуп. Утакмице против јаких противника као што су Русија и Србија играју све време са зонским пресингом а најбољи играч Џ. Осман та оба меча игра у просеку 33 минута. То је њихов проблем.
Ако ми победимо Британију и Белгију а Летонија победи Русију можемо да будемо 1. у групи ! Јок
Одговори

(04-09-2017, 10:17 PM)Ултрадесничар Пише:  
(04-09-2017, 09:56 PM)Перун Пише:  Пуц, пуц, ожежи, ожежи. Добисмо Турке али би зезнуто. Smile

Наравно да смо добили. Њихов тренер Уфук Сариџа је глуп. Утакмице против јаких противника као што су Русија и Србија играју све време са зонским пресингом а најбољи играч Џ. Осман та оба меча игра у просеку 33 минута. То је њихов проблем.
Ако ми победимо Британију и Белгију а Летонија победи Русију можемо да будемо 1. у групи ! Јок

Пре 15 минута Летонија победила Русију са 15 разлике (?!) и ако Србија с победи В. Британију и Белгију биће прва у групи !
Одговори

И Летонија да добије Турску.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

(05-09-2017, 04:56 PM)Перун Пише:  И Летонија да добије Турску.

И победише Турску у Истанбулу и све време су били у вођаству.
Хвала, за 1. место у групи Д и следећег противника. У недељу у 14:15 учићемо Мађаре кошарци а у четрвртфиналу Србија ће играти са победником меча Италија-Финска. Хармоника
Одговори

Италија је победила Финску тако да ће у 4/финалу играти против Србије 13. 9.

П.С. Грчка победила Литванију.
Одговори

NBA star Dario Šarić teško je podneo stotku od RUSIJE.

Juče je Hrvatska reprezentacija je doživala košarkaški Staljingrad. Ni Srbi im nisu pomogli - "izbornik" Aleksandar Petrović, Marko Popović i najbolji igrač Bojan Bogdanović !!

Одговори

Данас улазимо полуфинале у 20:20. Селектор Италије Месина зна нас али и ми знамо њега тако да ће вечерас бити нова победа Србије.
Одговори

(13-09-2017, 12:34 PM)Ултрадесничар Пише:  Данас улазимо полуфинале у 20:20. Селектор Италије Месина зна нас али и ми знамо њега тако да ће вечерас бити нова победа Србије.

Нисам лош прогнозер ? Мислим да побеђујемо Русију у петак.Баја
Одговори

(13-09-2017, 10:43 PM)Ултрадесничар Пише:  
(13-09-2017, 12:34 PM)Ултрадесничар Пише:  Данас улазимо полуфинале у 20:20. Селектор Италије Месина зна нас али и ми знамо њега тако да ће вечерас бити нова победа Србије.

Нисам лош прогнозер ? Мислим да побеђујемо Русију у петак.Баја

Бољи сам него што сам мислио. Јок Богдановић мудар и на терени и ван њега. Ево његове изјаве после пораза од Русије у групи:

https://www.youtube.com/watch?v=iG2thLEsQuA
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним