Оцена Теме:
  • 4 Гласов(а) - 2.75 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Српска политичка фарма

[Слика: 3580xvs.jpg]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

СНП НАШИ: Писмо мами Александра Вучића…


Поштована госпођа мама,

извињавам се што Вам се обраћам на овакав начин, али пошто сам и сам син једне маме сматрам да ће те ме Ви најбоље разумети.

Не бих желео да испаднем тужибаба, али ово Вам просто морам рећи.

Као што претпостављате реч је о Вашем сину Александру.

Као мама, ви наравно свог сина волите највише на свету и он је за вас најбољи. И то је сасвим нормално. Међутим проблем је у томе што је он најбољи само за Вас и одавно је пао под категорију „то може само мајка да воли“.

А што је то тако?

Од доласка на власт Ваш син се тотално променио. На горе. И сами знате да је увек имао бујну машту и да је увек волео много да лаже, али то није био никакав проблем. Чак је свима био симаптичан. Сећате ли се када је имао само седам година и када се укакио у гаће на летовању, а за то је оптужио бата Андреја да му је он украо бермуде и да се у њих укакио.

То је било толико симпатично да сте се и Ви и породица Петровића који су били са Вама на мору смејали због тога читаво летовање.

Међутим, много година након летовања лажи Александра више нису ни мало симпатичне, а још мање смешне. Он више не каки у бермуде, већ каки по свима нама. Његове лажи уништавају све око себе. Укључујући и народ и државу.

Мали Алек лаже око свега и свачега. И када треба и када не. У народу се шапуће да када Александар говори треба га добро саслушати, а затим све што је рекао треба схватити сасвим супротно да би се дошло до истине.

Сећате ли се само драга госпођо мама када сте гостовали заједно на телевизији Хепи код Миломира Марића када вас је исправљао колико је био тежак када је био рођен и када Вам је рекао да он то зна боље од Вас. Е тако је са Александром сваки дан.

Он све „зна“ најбоље. Како се води држава, како треба да изгледају медији, како најбоље направити пасуљ, како најбоље прднути после пасуља, како се игра фудбал, како се лети у космос… Напросто, Ваш син Александар све зна најбоље…

Али, једну ствар ипак не зна најбоље, а то је шта значи бити нормалан човек. Шта је узрок томе, одговор највероватније лежи у његовом раном детињству и комплексима које је тада навукао.

Поштована госпођо Мама морам Вам рећи и да то што Александар лаже је засигурно његов најмањи грех.

Ваш син се изгледа бави и криминалом. Окружен је мафијом и сумњивим лицима. Говори се да је умешан у разне нелегалне послове и да је преко њих постао један од најбогатијих људи на Балкану.

Сем што лаже и краде, Ваш син се и бије. Где год се одржавају локални избори Ваш син шаље своје другаре у црним џиповима који премлаћују и уцењују своје политичке неистомишљенике. То такође није лепо и пристојно и знам да га нисте ни томе учили.

Свака честита породица у Србији своју децу учи патриотизму. И Ви сте то добро одрадили. Александар је био велики патриота, али на несрећу као што и сами видите сада се тотално променио.

Због доласка на власт издао је Косово и Метохију, сарађује са страним службама, потписује споразуме са НАТО, предаје српску земљу Арапима и за собом оставља пустош и пропаст.

Чак је почео да се одриче своје православне вере и да се окреће протестантизму.

Драга госпођо мама, извињавам се што сам Вам се обратио на овакав начин и знам да Вам није мило што чујете овако болну истину о Вашем Александру, али верујте да сте Ви једини који му може стати на путу у пропаст у коју безглаво срља.

Зарад Ваше породичне среће и части, зарад наше отаџбине Србије, молим Вас да вашег сина убедите да поднесе оставку са места председника и спасе нашу намучену и напаћену Србију.

Унапред захвалан

Иван Ивановић – председник СНП „Наши“

П.С.

Александар је тотално покварио и Вашег млађег сина Андреја, али о томе неки други пут.

https://srbin.info/2019/01/20/snp-nasi-p...bQ.twitter

Smile

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори


Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

Ja, Aleksandar Stefanović iz Beograda, Ul. Milića Rakića br. 15/1/14, JMBG 1905953xxxxxx, pod punom moralnom, materijalnom i krivičnom odgovornošću dajem sledeću

IZJAVU

U januaru 1994. godine nakon izbora socijalisti su imali samo 123 poslanika, što nije bilo dovoljno da izaberu Dragana Tomića za predsednika skupštine Srbije. Nedostajala su im četiri glasa, koje su pronašli u SRS, tako što su ih platili 300.000 nemačkih maraka. Da bismo zamaskirali tu trgovinu, mi iz SRS smo istakli svog kandidata Jorgovanku Tabaković. Za izbor Dragana Tomića za predsednika skupštine glasali smo Toma Nikolić, Stevo Dragišić, Dragan Todorović i ja. To nam je naredio Vojislav Šešelj, ispod stepeništa na prvom spratu zgrade u Francuskoj ulici 31, gde su bile prostorije stranke. Četiri opozicione stranke – SRS, SPO, DSS i DS su se dogovorile da se kontrolišu glasovi poslanika opozicije.

Glasanje je bilo tajno, a ja sam bio kontrolor i proveravao sam listiće poslanika opozicije u ime opozicionih stranaka. Naravno, u mene niko nije sumnjao, a mi smo nakon glasanja odmah digli frku da su to uradile Đinđićeve demokrate i do danas ih niko od toga nije „oprao“.

Što se tiče preuzimanja novca, Šešelj mi je rekao da idem na autoput Beograd-Zagreb i da kod Šimanovaca preuzmem novac od socijaliste Milomira Minića. Ja sam rekao da su mi kola u kvaru, pa je Šešelj sam otišao po pare. Dobio je 30 pakovanja novčanica po 100 maraka. Šešelja je u jednom trenutku uhvatila panika kako će da promeni tolike pare. Na kraju sam ih ja zamenio kod Ljubomira Mihajlovića u Komercijalnoj banci. Tražio sam od Vojislava Šešelja da mi da 20 odsto od onih 300.000 maraka koje je dobio od Milomira Minića, a umesto da dobijem pare, ostao sam bez stana u Hadži Milentijevoj 7. Stan mi je uzeo Šešelj uz pomoć Radovana Stojičića Badže i Dragana Maršićanina, koji je kao predsednik opštine Vračar dao nalog za iseljenje, a Badža je doveo specijalce da izvrše desant pošto sam živeo u potkrovlju.

Nedugo nakon izbora Dragana Tomića za predsednika skupštine, Dušan Mihajlović je uz pomoć SPO formirao poslaničku grupu u skupštini i sa socijalistima formirao vladu na čijem čelu je bio Mirko Marjanović. Potpredsednička mesta u Vladi dobili su Krstić i Radulović, a ministar je bio i Đukić, a ja sam dobio informaciju da su Đukić i Radulović platili Vuku Draškoviću za svoja ministarska mesta, mada nije isključeno da je Vuk dobio pare i od socijalista.

Nakon izvesnog vremena, socijalisti su umesto parama krenuli drugim sredstvima na Šešelja. On je u to vreme počeo da priča kako je Mira crvena veštica sa Dedinja, a napisao je i knjigu „Srpski bračni par Čaušesku“. Socijalisti tada Šešelja smeštaju u Centralni zatvor i dok je on tamo razbijaju mu stranku tako što mu iz Savezne skupštine odvode Jovana Glamočanina sa još devet poslanika. Koliko ja znam, to je uradila Mira Marković, a Jovica Stanišić se tome protivio i govorio da će to izazvati kontraefekat i još ojačati radikale. Svi ovi poslanici dobili su po 100.000 dolara, a Glamočanin stan, kola i ljubavnicu. Državna bezbednost ima snimak koji sam ja gledao 2001. godine kako u Glamočaninovom stanu sa velike gomile svi poslanici uzimaju po 100.000 dolara. Prethodno su Glamočaninu namestili bivšu ženu fudbalera Musemića, a kad je hteo da je ostavi, ona je donela lažno lekarsko uverenje da je trudna. Tako su ga ucenili, ali su ga i lepo nagradili za razbijanje stranke.

Na predsedničkim izborima 1997. godine Šešelj je od Miloševića dobio četiri miliona maraka da izgubi. Šešelj je prvo bio protivkandidat Zoranu Liliću, koga je pobedio u drugom krugu. Posle drugog kruga glasanja sa Lilićem, Šešelj je odmah izašao na televiziju i rekao da mu fali neki mali procenat glasova da pobedi i rekao da radikali neće izlaziti na ulicu da protestuju. On je tada uzeo pare da bi izbori bili proglašeni neuspelim jer navodno nijedan kandidat nije dobio 50% glasova. Znam da je na oblogama paketića sa novčanicama pisalo ime jedne firme koja je to verovatno sve i platila, a ta firma je, ako se dobro sećam, iz Bačke Palanke. Na ponovljenim izborima Lilića je zamenio Milutinović koji je pobedio tako što su na Kosovu ubacili oko 300.000 glasova. Šešelj je potpuno mirno priznao taj poraz.

Ja sam 2001. godine razbio poslaničku grupu SPS na dva dela. Stupio sam u kontakt sa Zoranom Anđelkovićem Bakijem i Zoranom Nikolićem, poslanikom iz Vršca i posle mnogo pregovora uspeo sam da podelim socijaliste. Samo, mi ih tada nismo plaćali već smo im oprostili neke stare grehove koje su počinili dok su bili na vlasti. Na drugoj strani su ostali Dačić i Bane Ivković. Kasnije je kontrolu nad socijalistima preuzeo Goran Vesić. Kad su Orlićeve socijaldemokrate odlučile da dignu sidro, ja sam bio u pregovorima sa deset opozicionih stranaka i oni su bili spremni da pređu ako dobiju stanove i novac. Međutim, do realizacije toga nije došlo, jer mi šefovi iz DOS-a nisu dali pare.

Sve što sam sada napisao i rekao, istina je i lako je proverljivo. Zbog svoje bezbednosti, koja mi je ugrožena, ja sam dokazni materijal za napred navedeno dostavio na deset poverljivih adresa. Ne daj Bože da se meni nešto desi, ima ljudi koji znaju gde su sklonjeni svi dokumenti, svi dokazi i svi audio i video materijali koji će tek tada da ih plasiraju u javnost.

U Beogradu,
01.11.2017.

Aleksandar Stefanović
JMBG 1905953xxxxxx

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

[Слика: IMG-1240.png]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

[Слика: IMG-1243.jpg]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

За "Фарму" симтоматично тупо реаговање.
Иначе, важно је.
https://nimbusovpodrum.blogspot.com/2019...tYW5-H_veU
Одговори

https://iskra.co/srbija/novosti-miroslav...-u-rusiji/

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

[Слика: IMG-1585.jpg]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним