Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ОВО СУ ОБРЕНОВИЋИ ДАРИВАЛИ СРБИЈИ !!!
#15

(07-10-2023, 04:09 PM)Шумадинац Пише:  Од како су нам мучки убили Вожда, Обреновићи за Србе више не постоје. Та лоза је угашена и проклета од давнина.

То ће Срби једног дана рећи/или неће  на референдуму.До тада,то је само лично мишљење.Ја знам како ћу гласати на том референдуму.
Одговори
#16

Каквом референдуму? О чему?
Одговори
#17

Ја се надам да ће на крају свих крајева ипак морати да дође до референдума о друштвеном уређењу и евентуално о династији коју треба изабрати.Много ако али . . .ја верујем да ће нека форма народног изјашњавања морати да буде одржана.
Одговори
#18

(08-10-2023, 04:52 PM)victoria Пише:  Ја се надам да ће на крају свих крајева ипак морати да дође до референдума о друштвеном уређењу и евентуално о династији коју треба изабрати.Много ако али . . .ја верујем да ће нека форма народног изјашњавања морати да буде одржана.

Хтео си да кажеш - државног уређења?
Одговори
#19

А откад су ови династија? У којој кафани постадоше Обреновићи па ја сад морам да се изјашњавам између њих и ових других?
Одговори
#20

(08-10-2023, 05:25 PM)Бенито Пише:  
(08-10-2023, 04:52 PM)victoria Пише:  Ја се надам да ће на крају свих крајева ипак морати да дође до референдума о друштвеном уређењу и евентуално о династији коју треба изабрати.Много ако али . . .ја верујем да ће нека форма народног изјашњавања морати да буде одржана.

Хтео си да кажеш - државног уређења?

У праву си,лапсус типкус.
Одговори
#21

(07-10-2023, 04:09 PM)Шумадинац Пише:  Од како су нам мучки убили Вожда, Обреновићи за Србе више не постоје. Та лоза је угашена и проклета од давнина.
Карађорђевићи су три пута дошли на власт државним ударом (1842.)  (1903.) (1941.)
Чак се и Вождов устанак назива "Српском револуцијом".
Док су Обреновићи сваки пут дошли регуларним путем на власт , без атентата и насиља , укључујући ту и Милоша.Њихова је владавина имала  апсулутистичке периоде али никада није била наметана Српском народу.

Горски штаб 310
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним