Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нестала Илинка Дујовић из Прибоја
#1

Пре месец дана у Прибоју је нестала СРПКИЊА Илинка Дујовић 

Њен отац Далибор Дујовић мученик сам обилази како зна и уме Лим и околна брда.

Мајка Србија ћути!

Медији ћуте!

Нико човеку да помогне!

Јебемте Србијо!


Првославе из Партијашије који си пиждрио, и грлио "неутешног"  оца сина наркомана усташе и држо опело у катедрали ало Патријархуууу српски загрли оца,помози некако...Српско дете, српска девојка је нестала..АЛО!


Ко може нек контактира Далибора Дујовића преко друштвених мрежа.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#2

(13-01-2023, 08:10 PM)Mekenzi Пише:  Пре месец дана у Прибоју је нестала СРПКИЊА Илинка Дујовић 

Њен отац Далибор Дујовић мученик сам обилази како зна и уме Лим и околна брда.

Мајка Србија ћути!

Медији ћуте!

Нико човеку да помогне!

Јебемте Србијо!


Првославе из Партијашије који си пиждрио, и грлио "неутешног"  оца сина наркомана усташе и држо опело у катедрали ало Патријархуууу српски загрли оца,помози некако...Српско дете, српска девојка је нестала..АЛО!


Ко може нек контактира Далибора Дујовића преко друштвених мрежа.

Илинка је прошле године (крајем септембра) покушала да се убије. И тада је отишла од куће, попила неке лекове покушавајући да себи одузме живот.
Бојим се да суицидне идеје које су је опседале нису нестале.
Ако је скончала негде у Лиму може проћи доста времена док неко не набаса на остатке покојнице.
Одговори
#3

(13-01-2023, 08:10 PM)Mekenzi Пише:  Пре месец дана у Прибоју је нестала СРПКИЊА Илинка Дујовић 

Њен отац Далибор Дујовић мученик сам обилази како зна и уме Лим и околна брда.

Мајка Србија ћути!

Медији ћуте!

Нико човеку да помогне!

Јебемте Србијо!


Првославе из Партијашије који си пиждрио, и грлио "неутешног"  оца сина наркомана усташе и држо опело у катедрали ало Патријархуууу српски загрли оца,помози некако...Српско дете, српска девојка је нестала..АЛО!


Ко може нек контактира Далибора Дујовића преко друштвених мрежа.

(13-01-2023, 09:48 PM)Јеремија Пише:  
(13-01-2023, 08:10 PM)Mekenzi Пише:  Пре месец дана у Прибоју је нестала СРПКИЊА Илинка Дујовић 

Њен отац Далибор Дујовић мученик сам обилази како зна и уме Лим и околна брда.

Мајка Србија ћути!

Медији ћуте!

Нико човеку да помогне!

Јебемте Србијо!


Првославе из Партијашије који си пиждрио, и грлио "неутешног"  оца сина наркомана усташе и држо опело у катедрали ало Патријархуууу српски загрли оца,помози некако...Српско дете, српска девојка је нестала..АЛО!


Ко може нек контактира Далибора Дујовића преко друштвених мрежа.

Илинка је прошле године (крајем септембра) покушала да се убије. И тада је отишла од куће, попила неке лекове покушавајући да себи одузме живот.
Бојим се да суицидне идеје које су је опседале нису нестале.
Ако је скончала негде у Лиму може проћи доста времена док неко не набаса на остатке покојнице.
Тако је.

Људи из Прибоја и РС су обишли цео Лим кајацима како су умели и знали нису пронашли.

Проблем овде што њен отац СРБИН не добија никакву подршку од Републике Србије. Србија има сонаре,  дронове, чамце, ноћну оптику,  силну Горску службу, жандарммерију, која би за тили час претражили околину Прибоја..

Бар Патријарх да позове човека са му пружи утеху, наду.
 Нико ништа.

Пратим човека на Фејсбуку моли, преклиње, бори се колико може. Сви ћуте. Сва му врата затворена.. Човек сам обилази терен. 

Сети се усташе и наркомана Периша. Сви медији пиждрили за њим. Несрећни Патријарх га умало није прогласио свецем..

А Илинка српско дете за њу нико прстом да мрдне.

Сутра неки Амир из Новог Пазара или неки Ибрахим из Бујановца да нестане дигли би се сви...

О Илинци мук..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#4

Тело Српкиње Илинке Дујовић је испливало код Руда у РС.

Нека јој је лака земља и царство небеско.

Породици саучешће..

А Републици Србији терајте се!

Медијима је*бо вас наркоман и усташ Матеј Периш, Ана Волш и остали несрби. Да сте 5% пoсветили колико сте њима, Илинка би била пронађена.

Несрећном Првославу удба Патријарху иди у Zagreb што пре па у Split саће му година да му обељжиш иди пиждри тамо, а за Илинком и осталим Србима, немој и онако се ти и Zagreb volite...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#5

Мени никада није жао самоубица
Одговори
#6

(17-01-2023, 09:52 PM)Београђанин Пише:  Мени никада није жао самоубица

Проблем је овде кад било који несрб изврши самоубиство држава Србија подигне све ресурсе.

Она мађарица што се утопила у Теси, целу Тису су месецима Жандармерија, полиција претражицавали..

Перишу ујки из Splita су сваку секунду конструисали куда се кретао.


Када, Српска девојка изврши самоубиство, знало се да је 99,9% извршила суицид држава Србија ћути.

Више су тражили непостојјећег црног војвођанског пантера који није ни постојао него тело српске девојке!

Него, хоће ли Патријарх да држи опело ко што је Усташком наркоману држао. Наравно да неће...

Да су нашли тијело  Ибрахим из Сјенице ишао би да се грли са Хоџама и муфтијама...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#7

Нажалост пронађена је мртва у реци Лим
Одговори
#8

(17-01-2023, 10:54 PM)Mekenzi Пише:  
(17-01-2023, 09:52 PM)Београђанин Пише:  Мени никада није жао самоубица

Проблем је овде кад било који несрб изврши самоубиство држава Србија подигне све ресурсе.

Она мађарица што се утопила у Теси, целу Тису су месецима Жандармерија, полиција претражицавали..

Перишу ујки из Splita су сваку секунду конструисали куда се кретао.


Када, Српска девојка изврши самоубиство, знало се да је 99,9% извршила суицид држава Србија ћути.

Више су тражили непостојјећег црног војвођанског пантера који није ни постојао него тело српске девојке!

Него, хоће ли Патријарх да држи опело ко што је Усташком наркоману држао. Наравно да неће...

Да су нашли тијело  Ибрахим из Сјенице ишао би да се грли са Хоџама и муфтијама...

Роки, што не видиш добро у тиме.
Ево и за евровизију смо послали опет педера.
Рачунај то као да на смеће извозимо а добро остаје у Србији, а и духовно се ко и свако благо мало и крије, и лува и не показује и оствља себи, а остала говна, педерастија и остало исповеда и избацује ван. Од туд је дошло, тамо иде, ми чисти.
Одговори
#9

(22-03-2023, 09:32 AM)Djoleat Пише:  
(17-01-2023, 10:54 PM)Mekenzi Пише:  
(17-01-2023, 09:52 PM)Београђанин Пише:  Мени никада није жао самоубица

Проблем је овде кад било који несрб изврши самоубиство држава Србија подигне све ресурсе.

Она мађарица што се утопила у Теси, целу Тису су месецима Жандармерија, полиција претражицавали..

Перишу ујки из Splita су сваку секунду конструисали куда се кретао.


Када, Српска девојка изврши самоубиство, знало се да је 99,9% извршила суицид држава Србија ћути.

Више су тражили непостојјећег црног војвођанског пантера који није ни постојао него тело српске девојке!

Него, хоће ли Патријарх да држи опело ко што је Усташком наркоману држао. Наравно да неће...

Да су нашли тијело  Ибрахим из Сјенице ишао би да се грли са Хоџама и муфтијама...

Роки, што не видиш добро у томе.
Ево и за евровизију смо послали опет педера.
Рачунај то као да на смеће извозимо а добро остаје у Србији, а и духовно се ко и свако благо мало и крије, и чува и не показује и оставља себи, а остала говна, педерастија и остало исповеда и избацује ван. Од туд је дошло, тамо иде, ми чисти.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним