Оцена Теме:
  • 1 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова књига: Верољуб Малетић и Дејан Ђерић “Одликовани и унапређени ЈВуО 1941-1945”
#1

ОДЛИКОВАНИ И УНАПРЕЂЕНИ ЈВуО 1941-1945

ПОЗИВ ЗА ПРЕТПЛАТНИКЕ И ДОНАТОРЕ!!!

Драги саборци,

У припрему за штампу је недавно послата нова књига аутора Верољуба Малетића и Дејана Ђерића. Више података о књизи, начину на који се може помоћи њено издавање претплатом или донацијом, као и контакти за сва додатна питања, налазе се на плакату који је у прилогу.

Захвални, аутори


[Слика: 376-C1878-F219-41-F9-876-A-4-E1-C2750-F506.jpg]

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори
#2

Честитке!!!!
Нек је са срећом. Важна књига!
Одговори
#3

Свака част!
Предлажем да овде поставиш једно поглавље као пример.
Одговори
#4

Одлично!

Одлична књига,нешто што се дуго чекало!

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#5

Ево, по вашој жељи. На истом принципу урађене су и остале јединице Команде Србије, Београда, Јужне Србије, Северних покрајина, Старог Раса, Црне Горе, Истакнутог дела ВК, Команде Источне Босне и Херцеговине, Команде Западне Босне, Динарска дивизија, Команде Лике и Далмације и Команде Словеније.


[Слика: 1.png]

Врховна команда


[Слика: 2.png]

Први равногорски корпус

[Слика: 3.png]

Златиборски и Јаворски корпус

[Слика: 4.png]

Церски корпус

[Слика: 5.png]

Пожешки корпус

[Слика: 6.png]

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори
#6

Је л' ово у продаји само први том или цела књига?

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори
#7

Књига је у претплати, не у продаји. Очекује се почетком септембра буде послата у штампу. Будући да ће бити преобимна на преко 700 страна разматраће се опција да ли ће се објавити као двотомна. Свакако, цена у претплати ће остати иста.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори
#8

(26-07-2023, 08:11 AM)Перун Пише:  Књига је у претплати, не у продаји. Очекује се почетком септембра буде послата у штампу. Будући да ће бити преобимна на преко 700 страна разматраће се опција да ли ће се објавити као двотомна. Свакако, цена у претплати ће остати иста.

ОК, чућемо се у вези књиге.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори
#9

Моја препорука - два тома.
С обзиром на формат А4 и кундздрук папир, била би око три кг на 700 страна. У ствари 3,5 кг можда.
Одговори
#10

Сјајно,већ се види,капитално дело.
Одговори
#11

Могла би да буде доступна и у дигиталној форми нормално да се плати пејпалом, висом или мастеркардом...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#12

Имам прост,логичан,разуман,предлог за ову и сличне капиталне ствари.

Нек их финансира Равногорски покрет.Имају средства,логистику,људе по свим градовима за пласман и дистрибуцију књига,маркетинг итд.

Добију проценат од продаје заузврат.Ем помажу ове лепе књиге ем себе репрезентују на прави начин,ем едукују неедуковано чланство,ем не губе финансијски.


Ал....нешто ми се чини.....неће да бидне.
Одговори
#13

(27-07-2023, 02:25 PM)РежисерСтари Пише:  Имам прост,логичан,разуман,предлог за ову и сличне капиталне ствари.

Нек их финансира Равногорски покрет.Имају средства,логистику,људе по свим градовима за пласман и дистрибуцију књига,маркетинг итд.

Добију проценат од продаје заузврат.Ем помажу ове лепе књиге ем себе репрезентују на прави начин,ем едукују неедуковано чланство,ем не губе финансијски.


Ал....нешто ми се чини.....неће да бидне.

Шалиш се?

Једино што финансирају су крканлуци по кафанама...

Колико знам до сада ништа капитално нису финансирали...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#14

(27-07-2023, 02:25 PM)РежисерСтари Пише:  Имам прост,логичан,разуман,предлог за ову и сличне капиталне ствари.

Нек их финансира Равногорски покрет.Имају средства,логистику,људе по свим градовима за пласман и дистрибуцију књига,маркетинг итд.

Добију проценат од продаје заузврат.Ем помажу ове лепе књиге ем себе репрезентују на прави начин,ем едукују неедуковано чланство,ем не губе финансијски.


Ал....нешто ми се чини.....неће да бидне.

Нема од тога ништа-погрешна адреса 100% 
Једино да ми скупа пошаљемо на што више адреса небили се што више пренумераната јавило и помогло да ово капитално дело изађе из штампе.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним