Оцена Теме:
  • 2 Гласов(а) - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Демократија жуте банде!

Објављено у 24.03.2014.
Zabranjeni snimak iz demokratske stranke, tacnije govor istine nepoznatog coveka na skupu u cast Zorana Djindjica. Sloboda govora ovde ocigledno ne vazi. Covek je nasilno oteran sa govornice samo zato sto je govorio istinu i nista osim istine.Ljudska prava?

Ime coveka je za sada nepoznato.

https://www.youtube.com/watch?v=ovSl2vVK...e=youtu.be
Одговори

Млого се извињавамо.... што би жути рекли.

Човијек није непознат.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Како ли га пустише овде, не верујем да је он члан ДС. Био је на нашем старом форуму, нема га на новом.
Одговори

Рекох да човјек није непознат, али паметније не износити у јавност.

Прва асоцијација на њега - сајам књига.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

Одговори

psihopata.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Ко?

ТИ?

Дај да видимо да ти организујемо нешто у Палмотићевој? Или ако си заглавио доп онда у Драјзеровој? Бар да ти укажу прву помоћ.

Одговори

(25-03-2014, 01:47 AM)Mekenzi Пише:  psihopata.

Ако ништа бар си доследан!Једном кретен увек кретен!Сирома'
Одговори

Не знам ко је, али је легенда.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

Само мени дај имена Госпођа и оних ко су га скломнилих са Бини.....

САМО ИМЕНА!
Одговори

Ovaj "govornik" je zalutao tj pogrešio adresu i stranku. Koliko znam trebao je da se obrati nazadnjacima i predsedniku Srbije koji se razume u infrastrukturu groblja, kao i PPV svemogućem vladaru koji je potpisao briselski sporazum i ostavio groblja šipcima na milost i nemilost.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(25-03-2014, 06:32 PM)Mekenzi Пише:  Ovaj "govornik" je zalutao tj pogrešio adresu i stranku. Koliko znam trebao je da se obrati nazadnjacima i predsedniku Srbije koji se razume u infrastrukturu groblja, kao i PPV svemogućem vladaru koji je potpisao briselski sporazum i ostavio groblja šipcima na milost i nemilost.

Ај не сери!
Одговори

(25-03-2014, 06:32 PM)Mekenzi Пише:  Ovaj "govornik" je zalutao tj pogrešio adresu i stranku. Koliko znam trebao je da se obrati nazadnjacima i predsedniku Srbije koji se razume u infrastrukturu groblja, kao i PPV svemogućem vladaru koji je potpisao briselski sporazum i ostavio groblja šipcima na milost i nemilost.

Што, јел Демократе не воде политику сарадње са ЕУ?

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(25-03-2014, 06:49 PM)регул Пише:  

Ај не сери!

+1!

Одговори

(25-03-2014, 09:36 PM)херцеговац Пише:  
(25-03-2014, 06:49 PM)регул Пише:  

Ај не сери!

+1!

Трудим се!Smile
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним