Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Шта је „оно“ на овом снимку што супротставља своје мрмљање докторки Стојковић, а не уме ни реченицу да осмисли? Коју „то“ школу има...да ли је инфектолог, епидемиолог или вирусолог...
Мени се чини да му је једина квалификација што се однекуда довукао у Србију и као и сваком дезертеру или шљаму добио награду да буде неко и нешто и да додатно унижава Србију и тера млађе лекаре да беже у иностранство. Да ли је могуће да немају некога ко бар уме да изговара реченицу како треба и прешао је еволуциони праг неандерталаца.
Ви као релевантан, јер је могуће да сте са њима или их подржавате би имали најтачнији одговор...па ако „оћенте“ да дате своје мишљење, али прво погледајте видео...и покушајте да запамтите шта говоре...
Одговори

Путин се ревакцинисао и изразио жељу да учествује у тестирању назалне вакцине
https://rs.sputniknews.com/20211121/puti...87766.html


ОЈ ПУТИНЕ ЛИЦЕ ТИ ЈЕ БИЈЕЛО ( ово је важан детаљ) КРИШОМ НОСИШ ВАКСЕРСКО ОДИЈЕЛО

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(22-11-2021, 10:44 AM)Шумадрипац Пише:  

Шумадрипче (или како ти кољега ЛИЈЕВИ ЧЕТНИК тепа, Шуми, шумчек, Шупчек...), дакле Шупчече ( Кидање ) не могу да верујем да си толико у паници да си почео да цитираш РТС!

Буахахаха...хаха.... Кидање ово је да човек падне са столице а није ни здраво у нашијем годинама.....

ЛИЈЕВО СКРИЈЕТАЊЕ ЛИЈЕВОГ ЧЕТНИКА!!!!

Кидање  Кидање 

Негооо....кх...кх....јел'тамо још увек главни онај смрад Драган Бујошевић звани ''Жути Бујке'', што је својевремено као главни уредник „Европљанина“, кажњен због рушења уставног поретка земље новчаним износом од око 60.000 долара, ну срећа његова што МИ не бејасмо на власти, за то злодело само бисмо применили Законе из његове вољене Чемерике и ето њему 20 година међу неким горилама и бабунима!

Жути Бујке је симбол екстремног антисрбског новинарства, велеиздајничке политике и ширења говора мржње према Србима. Дуги низ година врши тешка кривична дела и антисрбску медијску кампању преко националне фреквенције коју има РТС и које ђубре сви, сви, сви...Срби плаћају.

Жути Бујке је заштићени медвед свих режима а преко своје телевизије (коју народ плаћа) води подмуклу кампању за независност тзв. ''Косове'', Србе представља као геноцидан народ који је крив за злочине широм бивше СФРШ, водећи геј лобиста, један од миљеника америчке амбасаде, вишеструки страни плаћеник.

Путем РТС-а је извршио низ кривичних дела ширења говора мржње и распиривања верске, националне и етничке нетрпељивости и мржње, али никад није позван на одговорност.

Вулгарност говора мржње према србској култури, србском идентитету и историји је достигао врхунац пљувањем Блаженопочившег, Патријарха Павла.

Које си медије дакле решио да цитираш Шумадрипче у свом свакодневном убијању овог форума....који си ти љуцки материјал....а твој Жути Бујке је прави титовски смрад и отпад а нарочито кад промовише вакционисање живих и здравих људи у глобалном експерименту У КОМЕ СУ ЉУДИ ЈЕФТИНИЈИ ОД ПАРЦОВА!

Искрено Шумадрипче, то јест Шупчече...жа ми те је ал'и није нам жао! 

На крају, ''бај д'енд оф д'деј'' што би рек'о Жути Бујке, СВАКА ТИЦА СВОМЕ ЈАТУ ЛЕТИ....баш као и тај фон Давац кога цитираш, А ОДГОВАРАЋЕТЕ СВИ, КАО И ТАЈ ДАВАЦ КОЈИ БИ ЗАВРШИО У НИРНБЕРГУ ДА ЈЕ ОСТАО ЖИВ!

СПАСИ ГОСПОДЕ И САКЛОНИ ОД ЛИЈЕВОГ СКРИЈЕТАЊА ЛИЈЕВИХ ЧЕТНИКА И ДЕСНИХ ПАРТИЗАНА!

А и симпатизерима добардан....шта'ш....

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(21-11-2021, 10:45 PM)Шумадинац Пише:  Путин се ревакцинисао и изразио жељу да учествује у тестирању назалне вакцине
https://rs.sputniknews.com/20211121/puti...87766.html


ОЈ ПУТИНЕ ЛИЦЕ ТИ ЈЕ БИЈЕЛО ( ово је важан детаљ) КРИШОМ НОСИШ ВАКСЕРСКО ОДИЈЕЛО

Којешта, Шумадрипац лаже по обичају, Путин се НИЈЕ ревакционисао!

Паметном доста!


Ваља одгледати до краја!

СПАСИ ГОСПОДЕ И САКЛОНИ ОД ЛИЈЕВИХ ЧЕТНИКА И ДЕСНИХ ПАРТИЗАНА!

А и симпатизерима добардан....шта'ш....

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(22-11-2021, 11:54 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(21-11-2021, 10:45 PM)Шумадинац Пише:  Путин се ревакцинисао и изразио жељу да учествује у тестирању назалне вакцине
https://rs.sputniknews.com/20211121/puti...87766.html


ОЈ ПУТИНЕ ЛИЦЕ ТИ ЈЕ БИЈЕЛО ( ово је важан детаљ) КРИШОМ НОСИШ ВАКСЕРСКО ОДИЈЕЛО

Којешта, моја маленкост лаже по обичају, наравно Путин се јесте ревакционисао!

Паметном доста!

https://rs.sputniknews.com/20211122/sput...15488.html

Ваља прочитати до краја!

СПАСИ ГОСПОДЕ И САКЛОНИ ОД МОЈИХ ЉОТAНA!

А вашим симпатизерима добардан....шта'ш....

EX ORIENTE LUX!

Уздрављот!

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Колико је која вакцина ефикасна против делта сојa?
https://www.b92.net/zdravlje/prevencija....id=2060506

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(23-11-2021, 12:25 AM)Шумадрипац Пише:  Колико је која вакцина ефикасна против делта сојa?
https://www.b92.net/zdravlje/prevencija....id=2060506


Шумадрипче (или како ти кољега ЛИЈЕВИ ЧЕТНИК тепа, Шуми, шумчек, Шупчек...), дакле Шупчече ( Кидање )не могу да верујем да си толико у паници да си почео да цитираш Б92!

Буахахаха...хаха.... Кидање ово је да човек падне са столице а није ни здраво у нашијем годинама.....

ЛИЈЕВО СКРИЈЕТАЊЕ ЛИЈЕВОГ ЧЕТНИКА!!!!

Кидање  Кидање 

Негооо....кх...кх....јел'тамо још увек главни онај кретен Веран Матић што је стављен на почасно место на листи од 30 најгорих србомрза и издајника у земљи Србији, ђе стоји, па ка'е:

Цитат:Веран Матић – симбол екстремног антисрпског новинарства, велеиздајничке политике и ширења говора мржње према Србима. Дуги низ година врши тешка кривична дела и антисрпску медијску кампању преко националне фреквенције коју има Б92.

Заштићени медвед свих европских режима.

Преко своје телевизије водио је и води кампање за независност Косова, Србе представља као геноцидан народ који је крив за злочине широм бивше СФРЈ, водећи геј лобиста, један од миљеника америчке амбасаде, вишеструки страни плаћеник.

Путем Б92 је извршио низ кривичних дела ширења говора мржње и распиривања верске, националне и етничке нетрпељивости и мржње, али никад није позван на одговорност.

Вулгарност говора мржње према српској култури, српском идентитету и историји је достигао врхунац пљувањем лика и дела, сада блаженопочившег, патријарха Павла.

Кога си дакле решио да цитираш у свом свакодневном убијању овог форума....који је то љуцки материјал....прави титовски смрад и отпад а нарочито кад тај доктор отворено признаје ''Цела планета је у In vivo експерименту, апликовано је стотине милиона доза...''! Доктор се пува са убацивањем латинског и ка'е ''апликовано'' 100 мелеона у том експерименту У КОМЕ СУ ЉУДИ ЈЕФТИНИЈИ ОД ПАРЦОВА!

Искрено Шумадрипче, то јест Шупчече...жа ми те је ал'и није нам жао! 

На крају, ''бај д'енд оф д'деј'' што би рек'о Веран Матић, СВАКА ТИЦА СВОМЕ ЈАТУ ЛЕТИ....баш као и тај фон Давац кога цитираш, А ОДГОВАРАЋЕТЕ СВИ, КАО И ТАЈ ДАВАЦ КОЈИ БИ ЗАВРШИО У НИРНБЕРГУ ДА ЈЕ ОСТАО ЖИВ!

СПАСИ ГОСПОДЕ И САКЛОНИ ОД ЛИЈЕВОГ СКРИЈЕТАЊА ЛИЈЕВИХ ЧЕТНИКА И ДЕСНИХ ПАРТИЗАНА!

А и симпатизерима добардан....шта'ш....

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Гинцбург: Вакцинисани назалном вакцином неће преносити ковид
https://www.dnevnik.rs/svet/gincburg-vak...22-11-2021

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Брајушковић све вакцине су безбедне и ефикасне и нема другог лека.


https://rs.n1info.com/zdravlje/geneticar...ugog-leka/

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Изузетно је занимљиво да Н1 и онај Ћирјаковић имају исти став по питању вакцинације, односно радикалне су присталице вакцинације "као тековине модерне цивилизације". Исти тај Ћирјаковић, коме је деда-стриц Милојко Ћирјаковић, убеђени комуниста између два рата, а и први командант и комесар Драгачевског партизанског одреда. Иначе, кад су дошли "Шпанци" прво су га сменили са места команданта, а потом и са места комесара зато што није извршио наређење да побије све председнике општина кроз које је пролазио. Он, и то му једино служи на част, није извршио наређење зато што је већину познавао, а то су углавном били ратници и Солунци, честити људи и домаћини. Али, остао је веран Партији, иако су га они више пута избацивали из исте. Да нагласим да се ради о жешћим дилејама - прадеда овог несрећника Зорана је убијен док је крао немачки војни магацин у Пожеги. Кад је Шваба почео да га распрема мртвог, нашао је на њему четворе војне панталоне, девет кошуља и осам поткошуља. Његов син, а деда овог Зорана сахрањен је испод пирамиде, једине коју сам видео на драгачевским гробљима, а мислим да сам сва обишао.
Отац Зоранов није имао никакве школе, али су га комунистичке власти поставиле на место учитеља. Сам Зоран је био перјаница другосрбијанца до пре неку годину, док се напрасно није заљубио у Овај. Али, ни тада није престао да верује у комунизам. Преферира земље трећег света, али не по питању вакцинације, које тамо практично и нема, али зато нема ни епидемије.
Е, тај исти Зоран Ћирјаковић назива телевизију Н1 као НДХ 1, и то без икаквих законских последица, а ради се о једној од најтежих увреда и сигуран сам да су га више пута тужили због тога. Дакле, "у великом су сукобу". Међутим, по једном питању стоје на истом становишту - ко се не вакцинише, тај је примитивна сељачина.
Па да питам Шумадинца, пошто спочитава онима који су антиваксери да су комунисти: испод ког шињела су никли и Зоран Ћирјаковић и Н1??? Да то нису биолошки и идеолошки потомци краља Пере и Чича Драже или су, можда, нисам сигуран, потомци оних који су Србе завили у црно својим генијалним изумима од 1945. године?
Одговори

Evo nekih detalja od nas u Americi, zena ima privatnu ordinaciju, pa znamo tako malo.... A i ja se guram sa njom tu nesto...tacnije samo ja i ona radimo, sestra Amerikanak dobial otkaz u vreme Korone.Ona je radila kod nas 10 godina. I ako za nesto treba da kazemo hvala Koroni, to je za otkaz sestri. Rodili smo se. Pricam jednom Ameru ppreko puta kako je cudno da da smanjis broz zaposljenih a posao ide bolje. I kazem mu da smo dali otkaz sestri i ide nam bolje. On kaze da on dao otkaz trima njima i super mu. A otkaz je dobila jer mi prosle godine krecemo za Srbiju(izli i u Tursku na more) i ona kaze vodila cerku kod lekara, iam Koronu, pa se i oan testirala, p apozitivna i ima pravo da ne radi. Pa jel se ti osecas lose pita zena moja, kaze nista.,m Pa jel mozes da sedis 4 sata(placamo je 8), nema pacijenata...nista. Kao ce d avidi. I niej dosla 2 nedelje, jedva smo nasli ljude d akupe postu i nesto gledaju povremeno. A pre toga vec bila na placeno odsustvo od drzave zbog Korone, sta znam, 700 dolara nedeljno, pa kad smo je pozvali da radi ona piutra jel moze da je vodimo i dalje d ane radi. Kad se ja nisam srusio, mislim se, pa jel si ti dosla iz Srbije ili mi? Uopstalom ni u Srbiji to ne bi pitali. Ne moze. I ona ljuta. E posle je dobial otkaz kad smo bili u Srbiji. To je najmanje ocekivala. Sad trazila posao kod ovog Amera sto s smo pricali, ali on j eniej primio, a i ona srecan, iam potvrdu da je odbili ide socijala i dalje.

Crnkinja.

Ove godine smo isti bili u Srbiji, ali u u Albaniju na more, posto Turska trazi sertifikate...sta vec.
Za to vrem su BELE Amerikanke radile posao ovde....svaka im cast...uradila nesto jedna sto joj nismo ni trazili a velika pomoc.

A sto se Korone tice, ovu bolnicu ovde drzava placa 13.000 dolara ako stave na respirator nekog zbog Korone i 39.000 dolara ako umre. To znamo, rekal nam jedna koaj radi tamo, mada Ameri to i ne znaju nesto. I tako nam se zali Amer kako mu podveli rodjaka koji umro da je umro od Korone, a nije, ona prolsa pre nekoliko meseci. I pita Amer njih sto ste napisali od Korone kad nije umro od nje? Oni kazu vise smo placeni. To sve on nama prica. Skoro sve bolnice su drzavne u AMerici, treba primetiti, ovo ne bi mogli da rade da je privatna, jer ipak nece gazda da ga neko drzi u saci jer muljao, pa makar i zaradio neke pare.

Inace 13 je jevrejski malerozni broj, masa zgrada preko 13, spratova, nema da pise 13, nego 11, 12, 14,.... A eto cuda, placa se 13.000 dolara. Smile

Mi ne noisimo masku u ordinaciji od pocetka Korone i nista za sada. Bila je pauza od jedno mesec dana jer narod se plasio da ne dolazi, sad je sve po starom, osim sto manje pacijenata u cekaonici, drugacija organizacija. Maske nisu obavezne kod nas, kako ko hoce. Vakcinu nismo primili niti cemo, to je savetovano i pacijentima dok nisu zparetili da ce da kaznjavaju jer vakcina konacno odobrena, a trazili vakcinaciju i mnogo pre nego sto odobrena. I po tome se procula moja zena u ovom mestu. Smile To ovi u Srbiji nisu ni znali, mislili aodobrena u Americi, ali samo preporucena bila. Tako da sta je receno pacijentima, receno, sad kako ko hoce. Oko 50% u Dzordziji vakcinisanih. Pricaju pacijenti stalno da ili neko umro ili mu lose od vakcine, neki sto primili 1 ili 2 doze nece drugu ili trecu.

Posto smo u malom mestu mi Koronu nismo ni osetrili, masku smo vrlo retko nosili, ali kao moralo, mada niko ne opominje u Volmartu, Volgrinu, restoranu.... Bilo par nedelja ne moze napolje od 22 do 5, ali tada i niko nije napoljui osim lopova(nasi u Srbiji tada izlaze u grad Smile), ali imali prava da budu oni koji se vracaju sa posla.

Znaci, tipicno komunisticki kako napisao Milosav u vezi Korone. Bezobrazno, nelogicno, ko ne slusa bice kaznjen. Sve smo to prosli kod Tita...nista novo. Novo za Amere. Inace Amerikanka trebala da ide u Kanadu i poseti cerku. Posto mora da ostane par nedelja(tako nesto) u hotelu o svom trosku, a to skupo, nije htela. Cerka moze ovde,...ali radi se. Smile

Australiaj je prica za sebe....izgubljeni slucajevi. Drug u Nemackoj mi javlja stalno... Oni gori nego Ameri, tako da sto se slobode u vezi Korone tice Amerika je za sada najbolja. Bolja i od Srbije.

P.S. Ameri su crnce kupovali. Tacniej ovi u Africi su ih prodavali, nisu hvatali po Africi i odvodili. E sad koga su prodavali...sve mi se nesto cini da su birali one gore. Smile
To vam je kao da se ljutite sto vam Nemci kupili rudnik. Pa nisu samo oni kupili, nego ste vi i prodali. Drugo je da vam oteli. Smile
Одговори

Inace svuda imate oglase za poslove, ne mogu ljude da nadju, nece da rade jer imaju socijalu. Traze i da ukinu socijalui da bi mogli da nadju radnu snagu, ali slaba vajda. Jedan u Alabami nam kaze da konobare placaju i 20 dolara na sat, ali ne mogu da nadju. Cekaju brodovi sa robom za ulazak u Ameriku, valjda Korona ne da, pa ne mogu da udju. Smile

Znaci jedan opsti cirkus, ono: Lazem te u ociu, ako se budnis slede batine.

Ovo oko nestasice cipova...kao da ih prave na strugu, pa jedan radnik do drugog, pa sad smanjili broj radiniak da ih udalje i eto ne POSTIZAVAJU sa cipovima. Smile

Ja sma se i pre izbor aposlednjih cudio da li su ove demokrate normalne, one rade samo sebi na stetu. Hoce da da sklone Trampa i dodju kad je Korona!? Pa ubice sebe. I to se bas sada desava. To sto pokrali izbore, to je druga prica, samo dokaz da su bas idioti, niti im trebalo da pobede, jos manje da kradu da bi pobedili.

Mnogo nasi koji nisu morali da s evakcinisu se vakcinisali, lekar, doktor nauka jedna...bas smos e malo razocarali. Ali znas kako kazu....nema budale dok ne zavrsi skolu. Smile I tu ima mnogo istine.

Pored toga globalisti su toliko se srozali sa ovopm Koronom ujdurmom da nema sanse da imaju poverenej kdo naroda kao pre Korone. Jedino sto vidim je da oni ovako moraju vecito inace ode mas u propas, lete sa svetske scene. I moguce da ce Korona i spricanej da ostanu zauvek(bar dok globalisti haraju).

A i vidi se sada koliko je bvlad au svvedu u sustini korumpirano i ucenjeno...skoro svi. Onaj u Brazilui se malo podkocio....ostalo jad i beda.
Одговори

Verovatno znate za sajt nulta tacka...tu imate stalno gde se sta desava u svetu u vezi korone.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 10 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним