Оцена Теме:
  • 15 Гласов(а) - 4.27 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Квиз- Српска историја

Не Трамп, не Путин, не Принцип!
Невероватно је колико се овде масовно не схвата у каквој земљи живимо, то јест каква је власт!
Одговори

Сва ова тројица красе излоге Службеног гласника, видео сам јуче. Можда имају неку другу политику за Крагујевац.
Па, ко је био? Јел' неспоменик?
Одговори

Броз.
Одговори

Крња и Шибоња су два Карађорђева топа-тешкаша која су урнисала Турке на Мишару.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(03-02-2017, 06:02 PM)Милослав Самарџић Пише:  Све знате, а ово не знате, сви одговори су били нетачни, па понављам питање:

- Данас кад се уђе у књижаре ''Службеног гласника'' - дакле једног од највећих државних издавача - чији лик ће вас ''гледати'' са убедљиво највише корица?

Добрица Ћосић?

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(03-02-2017, 06:26 PM)Николај Пише:  Крња и Шибоња су два Карађорђева топа-тешкаша која су урнисала Турке на Мишару.

Кренуо си мушки. Ајде још једно.
Одговори

(03-02-2017, 06:14 PM)Милослав Самарџић Пише:  Не Трамп, не Путин, не Принцип!
Невероватно је колико се овде масовно не схвата у каквој земљи живимо, то јест каква је власт!

Вучић.

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

Сачекајте мало, отишао Милослав до излога да провери.Smile
Ајде, Николај питање.
Одговори

Чим нема дуже време оног који је на реду да постави питање, може ко год жели.
Одговори

Који командант ЈвуО је рођен и погинуо на исти дан?
Одговори

(03-02-2017, 06:21 PM)Бенито Пише:  Сва ова тројица красе излоге Службеног гласника, видео сам јуче. Можда имају неку другу политику за Крагујевац.
Па, ко је био? Јел' неспоменик?
Нисам питао за излог, већ кад уђеш у књижару. Дакле Тито убедљиво највише. То би било у реду да су књиге о оним силним злочинима. Али афирмативне су. У Србији, о једном од највећих непријатеља Срба и Србије!
Одговори

Ајде да не улазим сад на њихов сајт, јесу ли они реиздали неку књигу хвалоспева Брозу или су се појавили нови аутори са сличним садржајима?
Одговори

(04-02-2017, 01:42 AM)Милослав Самарџић Пише:  Нисам питао за излог, већ кад уђеш у књижару. Дакле Тито убедљиво највише. То би било у реду да су књиге о оним силним злочинима. Али афирмативне су. У Србији, о једном од највећих непријатеља Срба и Србије!

Купио сам прошле године једну са њим на корицама али није афирмативна.

[Слика: tito-i-srbi-knjiga-1-1914%E2%80%931944-p...475573.jpg]


Него, шта је питање ?
Одговори

(03-02-2017, 10:43 PM)Романија Пише:  Који командант ЈвуО је рођен и погинуо на исти дан?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 29 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним