Оцена Теме:
  • 3 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рехабилитација Николе Калабића

(06-08-2022, 07:30 AM)Николај Пише:  Честитам форумаши!

[Слика: 20220806-072800.jpg]

Море, бојим се да не испадне да је то заслуга Балавог преко Радашина...  Кидање Кидање Кидање

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Било је време.
Одговори

Ко га је Рехабилитовао и није ми срећа у опште!Међутим изгледа да се АВ отргао Усташама,па неће моћи да га натерају да поништи пресуду,као што је било са Дражом.
Одговори

Нисам сигуран да Овај има везе са овом пресудом.
Честитао би судији на храбрости због овакве пресуде.
И то без обзира што сумњам да ће пресуда опстати на вишој инстанци.
Одговори

Мало тих решења о рехабилитацији је икада укинуто. Ако судија није направио неку значајну повреду поступка, ово решење ће постати правноснажно.
Одговори

(06-08-2022, 04:02 PM)Ђорђе Пише:  Мало тих решења о рехабилитацији је икада укинуто. Ако судија није направио неку значајну повреду поступка, ово решење ће постати правноснажно.

Амин Боже дај!
Одговори

Него, зар отац није Милан? У решењу се наводи Михаило.
Одговори

(06-08-2022, 04:52 PM)Ђорђе Пише:  Него, зар отац није Милан? У решењу се наводи Михаило.

Михаило Даниловић.
Одговори

(06-08-2022, 05:58 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(06-08-2022, 04:52 PM)Ђорђе Пише:  Него, зар отац није Милан? У решењу се наводи Михаило.

Михаило Даниловић.

Шта је онда Милан Боже ме опрости?
Одговори

(06-08-2022, 07:23 PM)Monarhist Пише:  
(06-08-2022, 05:58 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(06-08-2022, 04:52 PM)Ђорђе Пише:  Него, зар отац није Милан? У решењу се наводи Михаило.

Михаило Даниловић.

Шта је онда Милан Боже ме опрости?
Отац је Милан, а прота је Михаило. Smile
Мислио сам да питаш за проту. Blush
Одговори

Зашто онда пише да му је отац Михаило?
Одговори

(07-08-2022, 01:00 PM)Београђанин Пише:  Зашто онда пише да му је отац Михаило?

Зато што је тај документ фалсификат. Чика Пера још није рехабилитован. Коначна одлука о његовој рехабилитацији биће донета крајем овог месеца.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(07-08-2022, 01:00 PM)Београђанин Пише:  Зашто онда пише да му је отац Михаило?

Није то значајан недостатак, вероватно је омашка у куцању. Већ ће то бити исправљено.
Одговори

(07-08-2022, 01:48 PM)Шумадинац Пише:  
(07-08-2022, 01:00 PM)Београђанин Пише:  Зашто онда пише да му је отац Михаило?

Зато што је тај документ фалсификат. Чика Пера још није рехабилитован. Коначна одлука о његовој рехабилитацији биће донета крајем овог месеца.

Какав црни фалсификат. Горан Бранковић је озбиљан млад адвокат и не би то јавно објавио да Решење није донето. У питању је вероватно техничка омашка, која не утиче на ваљаност саме одлуке. Одлука има преко 50 страна, а сам спис и више хиљада.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним