Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

(20-08-2019, 08:36 PM)Бенито Пише:  Добро, Мекензи се мало зеза. Контрира да би било занимљивије.
ЈокЈок
Чим сам споменуо Вучића у "позитивном" контексту пробуди се форум Mitic, Јвуо, Громoвник и многи други. Живнуо форум 100%.
Где сте бре људи?

Таман сам помислио да су подфорум политика угасили пијани поп и канађанин ал сте ме разуверили.

Друго дефинитивно је доказано да Вучић у било ком контексту када се спомене привлачи највећи "хајп" на интернету.

И даље сам на страни грађанске демократске Србије. И ово зло треба што пре отерати.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(20-08-2019, 08:21 AM)Бенито Пише:  Нисам ја Просветар.

Шта'ш....али не очајавај, буди упоран, Пост и Молитва чуда чине!

Ваистину!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Благодарим. Баја
Одговори

(21-08-2019, 03:06 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(20-08-2019, 08:21 AM)Бенито Пише:  Нисам ја Просветар.

Шта'ш....али не очајавај, буди упоран, Пост и Молитва чуда чине!

Ваистину!

Какво чудо су теби учинили?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Упоређење са књазом Милошем:
Када је Милош отишао у Истанбул добио је Хатишериф у коме је писало да је Србија аутономна кнежевина у оквиру Османског царства.
Када је Вучић номад отишао у Вашингтон, добио је наређење од Помпеа да призна Косово као независну државу до краја године.
Књаз Милош или било који други српски владар, када је ишао моћнима на ноге, ишао је да добије нешто.
Ови црвендаћи и неоцрвендаћи кад год оду негде знајте да су отишли да нешто поклањају. Не своје него наше. Па, и књаза Милоша.
Одговори

Даклем, враћајући се на тему, МИ, сходно нашем уверењу у "КРИВО СЕДИ АМА ПРАВО РЕЦИ", у чему смо постојани кано клисурина, морамо да дамо подршку ставовима које је ође изнео Кизо, мада опет....из сасвим другијех разлога!

Наиме Кизо брани Вучића јер мора, 'тео не 'тео, да буде НА ЛИНИЈИ ментора му Крмнада Чварка (из партизанске породице), који је, знамо, напрасно претрчао код балавог, па је тако и Кизо напрасно наш'о паре да инсталира Србско Писмо и да почне да дипла у патриотске гајде, мада опет....некако мутира, одвикло се!

Кидање

Што се нас тиче, нами као Србину мож'да бидне само мило око срца кад видимо онаки пут, па нек'кошта кол'ко кошта, треб'о-не треб'о, градио га Србин ил'пекинез....опет лепо је видети!

А што се тиче оног традиционално србског "УКР'О ПАРЕ" уз истовремено угузљубље у хору према сличним подухватима на Гњилежном Западу, ми би само да кажемо једно:

ВАЉА ДОЋИ ОВАМО И ЖИВЕТИ СКОРО ПОЛА ВЕКА, ПА ОНДА ДА ВИДИМО ШТА ЈЕ КРАЂА И ПРЕКРАЂА У ЧЕМУ ЈЕ СРБАДИЈА ЈОШ УВЕК "МАЉИ ДЕЦА"!

Не да причамо ође о кримокатолицима које воде папе, потомци тровача и курвара Борџија и Медичија, америчким квекерима и "Алелуја брадерс" суботарима и еванђелистима, иначе робовласницима од Вашингтона па надаље, трговцима алкохолом у време прохибиције Кенеди кланом или чифутима Бронфанима, Ротшилдима итд....то знамо, ама крађе и прекрађе на грађевинским подухватима, баш кад је о путевима реч....ТО ВАЉА ВИДЕТИ ОЂЕ ИЗ ПРВЕ РУКЕ, ПА ОНДА ПРИЧАЈТЕ "ВЕЉО КРАДУЦКА, ВУЧИЋ УКР'О" итд., итд....

Да не причамо о Онтарију, да не смарамо о другим провинцијама ође, еве једног примера горе на сличици!

У Монтреалу се пре неку годину срушио мост-вијадукт, 6 аутомобила се стрмоглавило на пут испод-5 погинуло!

Одма'су формирали комисију, тамо то воле к'о да су их Кардељ и Амброзије учили, и Прецедник комисије Пјер-Марк Џонсон (иначе бивши Први Министар), доноси овакав закључак, по сећању:

Цитат:Вијадукт је пао из 3 разлога!

Први разлог је што није поштован закон о кавлитету уграђеног бетона прописаног за канадске зиме тако да је бетон испуцао, арматура огољена затим захрђала што је довело до пуцања исте и...урушавања!

Туна ми одма'престајемо са читањем јер ДРУГА ДВА РАЗЛОГА нису воше битна за причу, баш као она коју нам је наш покојни Парох једном испричао, ше каже:

Пита Владика сеоског Попа 'зашто звона не звоне на Цркви кад Владика долази у село?!'

А на то ће Поп:

Ваше Преосвештенство има 3 разлога! Први је да немамо звоно....

На то ће Владика:

Добро, добро....она друга два разлога не мораш да објашњаваш!

То је та прича о прекрађама у грађевинској индустрији ође, зашто мостови падају, зашто се обруши део бетонске фасаде па убије људе, зашто падају стаклени делови са нове библиотеке и секу главе к'о мач....

Зашто?!

Па зато што су рецимо у Квебеку, италијанска и француско-канађанска грађевинска мафија толико испреплетани чак и рођачким везама, да је то срасло к'о нокат и месо да то нико више не мож'да раздвоји!

КО БРЕ ДА СПРЕЧИ ДЕБЕЛУ ЗАРАДУ КАД СЕ УГРАДИ НЕШТО МАЛО ЛОШИЈИ БЕТОН КАД ТО ДОНОСИ МИЛИОНСКЕ СУМЕ НА КОЛИЧИНАМА?!

Зато каш'те 'ћути добро је, јошт у Србији није све пропало' јер тамо још увек постоји надежда да МИ дођемо навлас'док ође само пекинези могу да заведу ред а то не да буде добро за белог човека у пакету!

Паметном доста!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Чак је и Милутин Мркоњић, са све фабриком путера на глави, био шокиран када је чуо да аутопут од Новог Београда до Сурчина Влада Србије плаћа кинеској корпорацији невероватних 9 милиона евра по километру.
Јуче је представница Европске инвестиционе банке на питање новинара имају ли поверење у Владу Србије, одговорила да се не пропушта посао вредан милијарду и петсто милиона долара.
Наравно, опозициони политичари уместо да руше Вучићев режим управо на овом питању, они као да немају стручњака да рашчивија овако грандиозне лоповлуке.
Одговори

(22-08-2019, 08:04 PM)Бенито Пише:  Чак је и Милутин Мркоњић, са све фабриком путера на глави, био шокиран када је чуо да аутопут од Новог Београда до Сурчина Влада Србије плаћа кинеској корпорацији невероватних 9 милиона евра по километру.
Јуче је представница Европске инвестиционе банке на питање новинара имају ли поверење у Владу Србије, одговорила да се не пропушта посао вредан милијарду и петсто милиона долара.
Наравно, опозициони политичари уместо да руше Вучићев режим управо на овом питању, они као да немају стручњака да рашчивија овако грандиозне лоповлуке.

Која опозиција?
Фронцле од негдашњих странака не личе на опозицију. Исцепали се, поделили, уситнили до непрепознарљивости, још када се узме у обзир надгорњавање ко је већа опозиција и ко је шта радио када су они били власт, ето праве слике данашње квази опозиције.

Како да поверујеш неким "Заветницима" или "србском" било чему што пледира да уђе у политику кад су све бивше "србске" странке изникле из кухиње зване УДБА?

Моја маленкост је велики противник револуције (асоцира ме на Француску), ал нисам против свеопштег народног устанка. Мада, опет се намеће питање: ко би повео буну и дали би то било у интересу Србије или би поново неко зграбио власт за себе и своје чауше.
Одговори

Видиш ли да чак и другосрбијанци сада помињу Карађорђа. Трифуновић нуди Вучићу да игра Карађорђа бесплатно. Наравно, то је била иронија.
Али, генерално, а и невезано за све њихове дилове и између себе и са "међународном заједницом", општи је утисак да се политиком у Србији баве апсолутно некомпетентни људи.
Свака озбиљна странка у било којој земљи са неком политичком традицијом не би пропустила ову пенал прилику да обара Вучића на питању ауто-пута. Ови само веслају о медијима.
Одговори

(22-08-2019, 08:36 PM)Бенито Пише:  Видиш ли да чак и другосрбијанци сада помињу Карађорђа. Трифуновић нуди Вучићу да игра Карађорђа бесплатно. Наравно, то је била иронија.
Али, генерално, а и невезано за све њихове дилове и између себе и са "међународном заједницом", општи је утисак да се политиком у Србији баве апсолутно некомпетентни људи.
Свака озбиљна странка у било којој земљи са неком политичком традицијом не би пропустила ову пенал прилику да обара Вучића на питању ауто-пута. Ови само веслају о медијима.

Мислим да сам већ једном писао о случају из Данске, ал поновићу ("кречана" ради пуном паром):
Председник Конзервативне партије Данске (Hans Engell) у фебруару 1997 возећи се са једне прославе ударио је својим аутом у дрво, нико није био повређен, нико видео... Ханс је позвао полицију, урадио алко тест где је пронађено да има 1,37 промила алкохола. Човек је сутрадан дао оставку на место председника странке и достојанствено се повукао. Што је навећа фора конзервативци су имали највише шансе за победу на тим изборима који су били пред њима.

Но да се вратим на тему... Горе поменуто написао сам само поређења ради. Вучићев човек од поверења убије жену на наплатној рампи... Опозиција уместо да се дигне као један и сруше Вучића јер је он бранио "ваздуплохова" тврдећи како је Он погледао снимак сигурносних камера (?!) Или случај "хеликоптер" и готово свакодневно по неки случај... Ово што си навео о "Милошу Великом Шок заиста би свака опозиција дочекала као зицер, ал ето, код нас се више односе са Јездићем него са свињаријом која кошта милијарде.
Одговори

Чича Јеремија која црна опозицијa. Бошко нови Чеда, Ђилас , Јеремић, Борко, Бастаћ, Лутовац...

Некада се народ ложио на радикале данас од њих фронцле...

Нема ко да поведе Србију или ја не видим...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(22-08-2019, 07:13 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  У Монтреалу се пре неку годину срушио мост-вијадукт, 6 аутомобила се стрмоглавило на пут испод-5 погинуло!

Одма'су формирали комисију, тамо то воле к'о да су их Кардељ и Амброзије учили, и Прецедник комисије Пјер-Марк Џонсон (иначе бивши Први Министар), доноси овакав закључак, по сећању:

Цитат:Вијадукт је пао из 3 разлога!

Први разлог је што није поштован закон о кавлитету уграђеног бетона прописаног за канадске зиме тако да је бетон испуцао, арматура огољена затим захрђала што је довело до пуцања исте и...урушавања!

Нас више интересује је ли осуђен неко због тога што се десило, или је ко у Србији, свако чудо за три дана?

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

Честитам Александру Вучићу улазак у лигу шампиона као и постављање тенка и прославе у борбеном возилу.

Битно је да је народ у ефорији и да нам на свим пољима спортским, економским, инфратструктурним иде добро..

а Косово, коме је до лоших тема и мучења.Оставити албанцима да се они зајебавају са њим..

а ми ћемо на плато испред маракане направити макете Дечана, Пећке Патријаршије, Грачанице ко што поред тенка имамо макетку Газиместанa..

Tako да не бринете за Косово. Све ће бити у Београду.
Што да молите албанце да уђете на Косово.
Овако дођеш испред Звездиног стадиона и сликаш се са целим знамењем Косова. Још да се зовне патријарх да окади црвену петокраку и све у фулу.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

.
Ми ве јопет велимо ако ово мало Срба неко до пошљедњег искоби-то ће пре свих осталих бити ЛОПТАРИ!

Они, ЛОПТАРИ, ће нам доћи главе и играће ЛОПТЕ док шифтари, тзв. "хрвати", потурчењаци, црњегорци, шугословени и сви остали душмани, буду крваво коло играли оконас, све проглашавајући ПРВОГ ЛОПТАРА, НОВАКА ЂОКОВИЋА ЗА ДОЖИВОТНОГ ПРЕШЈЕДНИКА ОНОГА ШТО ЈЕ ЗА ПОД ШЉИВУ ОСТАЛО!

И зато рецимо:

ЛОПТАРИ, ШУГОСЛОВЕНИ И НЕДОВРШЕНИ ХРВАТИ ИЗИЂИТЕ!

ЛОПТАРИ, ШУГОСЛОВЕНИ И НЕДОВРШЕНИ ХРВАТИ ИЗИЂИТЕ!

НИКО ОД ЛОПТАРА, ШУГОСЛОВЕНА И НЕДОВРШЕНИХ ХРВАТА ДА НЕ ОСТАНЕ!

А ВИ КОЈИ СТЕ ВЕРНИ, ОПЕТ И ОПЕТ У МИРУ ГОСПОДУ СЕ ПОМОЛИМО, И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН И ЧЕСТИТ ДАНАШЊИ ПРАЗНИК УСПЕНИЈА ПРЕСВЕТЕ БОГОРОДИЦЕ СВИМ СРБИМА!


А и симпатизерима добардан!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним