Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

(12-12-2022, 04:13 PM)Јеремија Пише:  Интересантно обраћање Дејана Берића


Ја не знам шта се чудиш.

ОЗНА систем није мењала од 1945-те

Убили су Милију Ћућу где му се ни дан данас не знс гроб. Цвијана кремирали, убили Оливера. Покушали Атентат на Вишекруну, ухапсили м рођеног брата.Да не причамо о Кашиковићу, Ћурувији,Стамболићу....

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Дијагноза


https://www.danas.rs/vesti/politika/godi...obracanja/

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Да ли је неко негде видео иоле рационално објашњење зашто Овај седи у магарећој клупи приликом састанка са "лидерима региона", који се одржава у Давосу???
Одговори

Рационално не.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Овај није лидер региона, него је издвојен као посебан случај.
Одговори

(20-01-2023, 01:44 PM)Бенито Пише:  Да ли је неко негде видео иоле рационално објашњење зашто Овај седи у магарећој клупи приликом састанка са "лидерима региона", који се одржава у Давосу???

Мислим да је то само коска. Да би имао народ чиме да се бави. А не пуштањем "Косова" у УН.

"Ствар је била врло проста. Потребан је био само бескрајан низ победа над својим памћењем.", Џорџ Орвел - "1984"
Одговори

Мислим да улазимо у легализацију подинституционалне позиције грађана Србије.
Уосталом, сви ми који смо годинама и деценијама трпели терор отворених и прикривених припадника једне и једине странке у Срба, а то је удбарија, можемо да се захвалимо Овај што нас коначно уводи у то стање.
Понављам, како су и стари уставотворци писали и говорили: када Владалац пређе у неуставно стање у својој владавини - ни његови поданици немају више обавезу да се држе уставних оквира.
А шта то значи - видећемо!!!!
Одговори

(23-01-2023, 10:00 PM)Бенито Пише:  Мислим да улазимо у легализацију подинституционалне позиције грађана Србије.
Уосталом, сви ми који смо годинама и деценијама трпели терор отворених и прикривених припадника једне и једине странке у Срба, а то је удбарија, можемо да се захвалимо Овај што нас коначно уводи у то стање.
Понављам, како су и стари уставотворци писали и говорили: када Владалац пређе у неуставно стање у својој владавини - ни његови поданици немају више обавезу да се држе уставних оквира.
А шта то значи - видећемо!!!!
Бенито, да ли мислите да је већина грађана Србије спремна на санкције и неимаштину (евентуално бомбе), неколико месеци у континуитету?
Да ли мислите да је већини грађана Србије прече Косово или топли оброк у Шведској?
Шта сада урадити? Онај је био прилично јасан шта нас чека ускоро, иако је почео да се правда и пере и извлачи. 
Да ли сматрате да се осмодеценијска политика која се води са јасним циљем затирања свега српског на Космету и осталим српским земњама, може исправити за месец дана?
Одговори

Није уопште важно шта прича Овај, јер је он одавно јавности познат као лице које "краће издржи да не слаже, него риба на сувом".
Никакве санкције, ни бомбардовања Србији не прете.
Овај отворено лаже, по ко зна који пут, како би сопствену издају пренео на своје поданике. И, наравно, и даље остао на власти.
Што се тиче тога шта мисле грађани Србије, тек то није битно. Срби су, ваљда, познати по томе да су њену славну историју изградили појединци или групе појединаца, а не радничко-сељачке масе. 
Довољан је њему један. Али вредан.
Одговори

(23-01-2023, 10:55 PM)Бенито Пише:  Није уопште важно шта прича Овај, јер је он одавно јавности познат као лице које "краће издржи да не слаже, него риба на сувом".
Никакве санкције, ни бомбардовања Србији не прете.
Овај отворено лаже, по ко зна који пут, како би сопствену издају пренео на своје поданике. И, наравно, и даље остао на власти.
Што се тиче тога шта мисле грађани Србије, тек то није битно. Срби су, ваљда, познати по томе да су њену славну историју изградили појединци или групе појединаца, а не радничко-сељачке масе. 
Довољан је њему један. Али вредан.

Управо! И не само да сопствену издају пренесе на своје поданике и на западне земље, него ће константно намештати нападе на Србе у КиМ у здоговору са косовским властима.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Амбасадори Француске и Немачке у Србији, већ данас, практично су демантовали Овај. Они су рекли да нису планиране никакве санкције према Србији уколико не прихвати предложени план, већ да може бити последица у виду "успоравању пута ка ЕУ и смањеног протока инвестиције европских компанија у Србији".
Баја Баја Баја Баја Баја
Колико пута Овај треба да слаже Србе да би они коначно схватили да је то један обичан лажов???
Одговори

(24-01-2023, 08:47 PM)Бенито Пише:  Амбасадори Француске и Немачке у Србији, већ данас, практично су демантовали Овај...
...Колико пута Овај треба да слаже Србе да би они коначно схватили да је то један обичан лажов???

Сада, не може Он (а ни Овај овдје) слагати колико им они могу вјеровати.
Одговори

Да ли сте приметили колико је овај постао феминизиран у задње време...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним