Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић
#15

Kakav si ti majstor eufemizma...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#16

(08-05-2016, 05:16 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(06-05-2016, 02:11 PM)Громовник Пише:  
(06-05-2016, 01:48 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(04-05-2016, 08:50 PM)херцеговац Пише:  Просветар!

Ми и да 'оћемо немож'да будемо анти-Србин кад данас Срба такорећи више и нема нит'је ишта преостало и прошло Брозу испод репа "до нас, шаке сиромаха", што'но лепо рече Србски Књаз и Краљ Никола.

А твој педофил Ера? Кез

Еро није педофил но пјесник, сањар....блебеће јавно што му се у влажнијем сновима јавља!

https://www.youtube.com/watch?v=KpJ7m6-3Is4

https://www.youtube.com/watch?v=cqhTZ9JLNaI

Ево ти га твој песник Православни... Креза

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#17

Ц, ц, ц....шта ти гледаш човече....кол'ко си морао ових да одгледаш да би нашао Ера, сем ако већ знаш напамет?

Ц, ц, ц....куку нами и леле...тагата је наша поголема!

А шта су им оне торбице што сви носе оковрат к'о Бошко машну и Санду судва презимена?

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#18

(09-05-2016, 05:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ц, ц, ц....шта ти гледаш човече....кол'ко си морао ових да одгледаш да би нашао Ера, сем ако већ знаш напамет?

Ц, ц, ц....куку нами и леле...тагата је наша поголема!

А шта су им оне торбице што сви носе оковрат к'о Бошко машну и Санду судва презимена?

Pojačalo za mikrofon i baterije za njega...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#19

(09-05-2016, 05:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ц, ц, ц....шта ти гледаш човече....кол'ко си морао ових да одгледаш да би нашао Ера, сем ако већ знаш напамет?

Ц, ц, ц....куку нами и леле...тагата је наша поголема!

Ја знам ко је и шта је, но сам морао и теби да покажем, да се и сам увериш.

А шта се ради у овом фрик шоуу зна свако јербо га пола кукавне Србије гледа, па и ако не гледаш, онда чујеш од неког, прочиташ у новинама итд.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#20

Gori cmamerika,Prosvetar cuti i radi.

(09-05-2016, 11:42 AM)Громовник Пише:  
(09-05-2016, 05:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ц, ц, ц....шта ти гледаш човече....кол'ко си морао ових да одгледаш да би нашао Ера, сем ако већ знаш напамет?

Ц, ц, ц....куку нами и леле...тагата је наша поголема!

Ја знам ко је и шта је, но сам морао и теби да покажем, да се и сам увериш.

А шта се ради у овом фрик шоуу зна свако јербо га пола кукавне Србије гледа, па и ако не гледаш, онда чујеш од неког, прочиташ у новинама итд.

U zadnjoj epizodi ulazi Anders Breivik sa opremom.Баја

Boj se ovna,boj se govna,a kad ces zivjeti?Boj se svega, ne budi ono sto jesi,ali do kada tako?
Одговори
#21

(09-05-2016, 11:42 AM)Громовник Пише:  
(09-05-2016, 05:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ц, ц, ц....шта ти гледаш човече....кол'ко си морао ових да одгледаш да би нашао Ера, сем ако већ знаш напамет?

Ц, ц, ц....куку нами и леле...тагата је наша поголема!

Ја знам ко је и шта је, но сам морао и теби да покажем, да се и сам увериш.

А шта се ради у овом фрик шоуу зна свако јербо га пола кукавне Србије гледа, па и ако не гледаш, онда чујеш од неког, прочиташ у новинама итд.

Ма гледа и он,
него на форуму се прави ... ки сељачка млада!

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори
#22


Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#23

(09-05-2016, 01:52 PM)херцеговац Пише:  
(09-05-2016, 11:42 AM)Громовник Пише:  
(09-05-2016, 05:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ц, ц, ц....шта ти гледаш човече....кол'ко си морао ових да одгледаш да би нашао Ера, сем ако већ знаш напамет?

Ц, ц, ц....куку нами и леле...тагата је наша поголема!

Ја знам ко је и шта је, но сам морао и теби да покажем, да се и сам увериш.

А шта се ради у овом фрик шоуу зна свако јербо га пола кукавне Србије гледа, па и ако не гледаш, онда чујеш од неког, прочиташ у новинама итд.

Ма гледа и он,
него на форуму се прави ... ки сељачка млада!

И тата би сине! Кез

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#24

[Слика: image.jpg]
upload imagem
Одговори
#25

Па каже:

Цитат:Како је РТС пренео позивајући се на изворе у Влади Србије, Вучић ће отпутовати у САД 23. јуна првим директним летом „Ер Србије“ на релацији Београд-Њујорк, али та посета није званична, јер је отказао све раније договорене сусрете са америчким званичницима.

Према писању данашње „Политике“, одлука о отказивању пута у Брисел и раније уговорених сусрета с високим западним званичницима донесена је током викенда после телефонских контаката које је Вучић имао с највишим представницима Европске уније (ЕУ).

Лист наводи да су западни саговорници обавештени да Вучић неће ићи у Брисел све док се не формира Влада Србије, „ма ко да је формира“.

„Отказивање важних сусрета потез је каквом се прибегава само у ванредним околностима, па је разумно претпоставити да је Александар Вучић из неког разлога незадовољан односом важних савезника, било према њему лично или Влади Србије“, наводи „Политика“ и оцењује да се такве одлуке „не доносе олако и без озбиљних вагања могућих последица.


Ха, ха, ха....балави дефинитивно губи живце кад прибегава овако јефтиним триковима еда би замазао очи оно мало преосталих Срба, шаке сиромаха!

Као "идем ал'не идем, љут сам бре!"

Какав патетични циркузан!

Међутим!

Осетило да му се спрема шут-карта и да му је истекао рок трајања!

А ТРУЛИ ЗАПАД ВЕЋ ПРИПРЕМИО НОВУ ТРОЈАНСКУ КОЊИНУ ЗА НОВО-СРБИЈИЦУ У ОБЛИЧЈУ ОНОГ ОВЧЕГ КОЊА РАДУЛОВИЋА!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#26

(13-06-2016, 05:50 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Па каже:

Цитат:Како је РТС пренео позивајући се на изворе у Влади Србије, Вучић ће отпутовати у САД 23. јуна првим директним летом „Ер Србије“ на релацији Београд-Њујорк, али та посета није званична, јер је отказао све раније договорене сусрете са америчким званичницима.

Према писању данашње „Политике“, одлука о отказивању пута у Брисел и раније уговорених сусрета с високим западним званичницима донесена је током викенда после телефонских контаката које је Вучић имао с највишим представницима Европске уније (ЕУ).

Лист наводи да су западни саговорници обавештени да Вучић неће ићи у Брисел све док се не формира Влада Србије, „ма ко да је формира“.

„Отказивање важних сусрета потез је каквом се прибегава само у ванредним околностима, па је разумно претпоставити да је Александар Вучић из неког разлога незадовољан односом важних савезника, било према њему лично или Влади Србије“, наводи „Политика“ и оцењује да се такве одлуке „не доносе олако и без озбиљних вагања могућих последица.


Ха, ха, ха....балави дефинитивно губи живце кад прибегава овако јефтиним триковима еда би замазао очи оно мало преосталих Срба, шаке сиромаха!

Као "идем ал'не идем, љут сам бре!"

Какав патетични циркузан!

Међутим!

Осетило да му се спрема шут-карта и да му је истекао рок трајања!

А ТРУЛИ ЗАПАД ВЕЋ ПРИПРЕМИО НОВУ ТРОЈАНСКУ КОЊИНУ ЗА НОВО-СРБИЈИЦУ У ОБЛИЧЈУ ОНОГ ОВЧЕГ КОЊА РАДУЛОВИЋА!

Kako sad da nam ruše Vučinu.

Celi svet je sa njim prijatelj i cenjeni smo u svetu.

Njega ođe niko ne sme da dira.

Nemo' sad kada su nam ekonomski parametri makro i mikro u plusu, đe privreda cveta, nezaposlenost opada a strani investitori se biju za industrijske zone po čitavoj Srbiji da nas je sramota koliko nam dobro ide...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#27

(13-06-2016, 07:32 PM)Mekenzi Пише:  Nemo' sad kada su nam ekonomski parametri makro i mikro u plusu, đe privreda cveta, nezaposlenost opada a strani investitori se biju za industrijske zone po čitavoj Srbiji da nas je sramota koliko nam dobro ide...

Није то ништа, да'иш кад доведу ТРОЈАНСКУ КОЊИНУ Радуловића навлс', кукаћемо сви, и ви тамо и ми ође, за балавим дебелусматим!

Таква иста кукњава је била за Коштуном кад дође Тадић а кукало се за владавином титића без покрића кад дође Коштун!

А ко да заборави оне графите "бравар је био бољи" кад уз благослов Трулог Запада устоличише титића без покрића!

ЗАПАМТИ СРБИНЕ:

ТРУЛИ ЗАПАД ЈЕ УСТАНОВИО ПРИНЦИП ДА СВАКА НОВА ВЛАДА У СРБИЈИ МОРА ДА БУДЕ

Г О Р А

ОД ПРЕТХОДНЕ, СВЕ ДОК ТРАЈИШЕ СРБСКО НА БРДОВИТОМ БАЛКАНУ!

ПС


Тако ћемо и за жваљавим шифтарима да кукамо кад зајашу цигојнери, у кам'ударило!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#28

Ček, ček...

Ima nešto što se zove DEMOKRATIJA različita mišljenja, stavovi, otvoreno društvo itd.

Naprimer u vladi kanade su sve grupe zastupljene od Crnaca, indijanaca, do invalida

Niđe ne sme da vlada jednoumlje, jendoumlje vodi ka diktaturi, dikatura ka autokratiji itd

Međutim!

Vučić je uspostavio diktaturu, četiri godine svi na njegovoj strani. Silne milione je uložio u kampanju, svako selo u Srbiji je bilo oblepljeno stotinama plakata đe nam se on smeje sa onog ružnog plakata.

Kada su se malo uozboiljile ove anarho-sindikalne organizacije i održali ozbiljan protest prošle nedelje u centru Beograda, on poče da cmizdri kod žena neka..

Sad plače na ramenu Devenporta i Skota Kajla. A ovi mu brišu suze..

Elem mi ođe u opoziciji ni poziciji ne vidimo ozbiljnog suparnika Vučini...

Nadamo se da kad USA bude htela da ga smeni da će naći nekog njihovog čoveka koji nije korumpiran, umereni nacionalista i proevropski nastrojen nešto što su bili Koštunica i sadašnji Vučić...

Neće oni ođe novog Mlađana Dinkića da postavljaju.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 6 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним