Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

(16-02-2017, 08:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Чека', чека', па ти што демонстрирају за Сава-малу носе педерске заставе!

Ауууу.....да ниси ти топли брат бре?

Видим ја....све нешто "демократија, љуцкиправа, ово, оно...."

Примитивни Просветар на делу. Кад нестане аргумената и кад излапелост дође до изражаја дај мало да оквалификује неког као позадинца.

Него не рече ти студенту из 68' јеси ли служио ЈеНеА у међувремену ? У паузи док си стављао шајкачу и рушио комунистички режим док ниси наишао на неразумевање околине ?
Одговори

(16-02-2017, 05:19 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Да су ти такозвани "Љотићевци" или "Недићевци" заиста подржавали Вермахт у убијању невиних цивила Срба, зашто онда нису пристали да БАР ЈЕДНОГ ВОЈНИКА онако формално пошаљу на Источни фронт зарад симболичног савезништва са Хитлеровом Немачком, и то упркос више него агресивном инсистирању Њемаца?

Колико је та агресивност ишла далеко, мислим, дал' су хтели Мити мало да прошире телесне отворе у те сврхе? Кез

Да му нису одвели породицу у логор можда, као Дражину? Smile

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(16-02-2017, 03:03 PM)Громовник Пише:  
(16-02-2017, 05:19 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Да су ти такозвани "Љотићевци" или "Недићевци" заиста подржавали Вермахт у убијању невиних цивила Срба, зашто онда нису пристали да БАР ЈЕДНОГ ВОЈНИКА онако формално пошаљу на Источни фронт зарад симболичног савезништва са Хитлеровом Немачком, и то упркос више него агресивном инсистирању Њемаца?

Колико је та агресивност ишла далеко, мислим, дал' су хтели Мити мало да прошире телесне отворе у те сврхе? Кез

Да му нису одвели породицу у логор можда, као Дражину? Smile

ПОТПИСУЈЕМО! Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(16-02-2017, 05:19 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Међутим!

Да су ти такозвани "Љотићевци" или "Недићевци" заиста подржавали Вермахт у убијању невиних цивила Срба, зашто онда нису пристали да БАР ЈЕДНОГ ВОЈНИКА онако формално пошаљу на Источни фронт зарад симболичног савезништва са Хитлеровом Немачком, и то упркос више него агресивном инсистирању Њемаца?

Просветару, не пратиш подфорум Четнички покрет па ти је промакло. Још пре две-три године смо цитирали извештај немачке Врховне команде из децембра 1942. године где се наређује да не долази у обзир употреба српских добровољаца на Источном фронту. Немци нису хтели Србе тамо, а не Недић и Мита. Прочитај још нешто осим Карапанџића.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(16-02-2017, 11:30 AM)ЈВуО-КГ Пише:  
(16-02-2017, 08:25 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Чека', чека', па ти што демонстрирају за Сава-малу носе педерске заставе!

Ауууу.....да ниси ти топли брат бре?

Видим ја....све нешто "демократија, љуцкиправа, ово, оно...."

Кад нестане аргумената и кад излапелост дође до изражаја дај мало да оквалификује неког као позадинца.

Чека', па да ли ти ође пред свима тврдиш да није било педерских застава кад сте тамо марширали са паткицом и пиштаљкама?

Дал'си ти лично мужеложник, бисекс или транџа у то не улазимо, ама СА ЊИМА МАРШИРАШ К'О ЧЕДА МАНДОВ, ЖЕНЕТИНЕ У ЦРНОМ И ОСТАЛИ БОРЦИ ЗА ЉУЦКИПРАВА!

А то значи С'КИМ СИ-ОНАКИ СИ!

И онај момак који је развио паролу "ШЕТАЧИ ЗА ДЕВИЗЕ-ДАЛ'ВАС САВЕСТ ГРИЗЕ", и кога замало не убисте због тога, поздрављао је са три састављена прста, значи није био од Вучићевих него вероватно из ОБРАЗА или ЗАВЕТНИКА!

Искрено, после оних успаљених изјава како би ти Србе Православне "вешао истог тренутка", претпостављам да си ти био међу онима који замало убише тог момка!

Да ниси ти можда онај дебели цигојнер са косурдом до рамена који се највише драо?

То је веома могуће, ну ипак....нећемо сад ође да ти офирамо идентитет!

Себи убраду:

Тагата је наша поголема!

(16-02-2017, 03:59 PM)Николај Пише:  
(16-02-2017, 05:19 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Међутим!

Да су ти такозвани "Љотићевци" или "Недићевци" заиста подржавали Вермахт у убијању невиних цивила Срба, зашто онда нису пристали да БАР ЈЕДНОГ ВОЈНИКА онако формално пошаљу на Источни фронт зарад симболичног савезништва са Хитлеровом Немачком, и то упркос више него агресивном инсистирању Њемаца?

Просветару, не пратиш подфорум Четнички покрет па ти је промакло. Још пре две-три године смо цитирали извештај немачке Врховне команде из децембра 1942. године где се наређује да не долази у обзир употреба српских добровољаца на Источном фронту. Немци нису хтели Србе тамо, а не Недић и Мита. Прочитај још нешто осим Карапанџића.

Па наравно да нису хтели кад су им и Мита и Недић отворено рекли да то не прихватају, нису толико глупи да шаљу на фронт потенцијалне непријатеље.

Ама чудо једно да им нису сметали мелеон чистих Руса који су се борили у њемачким униформама, да не говоримо о такозваним "украјинцима", а овамо зазирали од шаке Срба!

Та прича воде не пије!

Истина је да су и Мита и Недић скресали Њемцима у брк да од слања Срба против Руса нема ништа, па да је тек онда њемачки Командант обуставио тај притисак!

Иначе Мити је био потребан преводилац да то каже Њемцу јер он је био толики германофил да уопште није знао ни реч немачког!

Ми схватамо та тумачења докумената историчара ође, ако може и овако и онако-тумачи се у корист "хероизма" једних и "издајства" других Православних Срба, а све еда би се уподобило Трулом Западу и једној од завађених страна у емиграцији која....финансира, а у жељи да се нађе жртвени јарац и прославе спасиоци америчких пилота како би се Срби приказали као лојални сааавезници умируће трулежи реченог Запада!

Међутим!

Интернационалну Лихварску Хидру која дрма Чемериком и њеним Председницима (које је Брат Доналд номад описао као ЛУТКЕ НА КОНЦИМА), нимало не импресионирају спасиоци пилота!

ЗА ЊИХ СМО МИ САМО "МАЛИ РУСИ" И КАО ТАКВИХ ИМА ДА НАС НЕМА!

Али....на кашчицу, на англо-амерички начин а не на брутални, њемачки!

Разлика између та два "сааавезника" ових и оних Православних Срба за време Другог светског рата је као разлика између РАКА и ЛЕУКЕМИЈЕ!

Друго, МИ СМО ЖИВИ СВЕДОК ДА НЕКИ ВАЈНИ ЧЕТНИЦИ ОТВОРЕНО ЛАЖУ КАД СЕ ПРИЧА О ГОЛГОТИ СРБСКОЈ ЗА ВРЕМЕ ДРУГОГ РАТА!

Безброј пута смо седели за столом у црквеној сали са једнима и другима, и један истакнути Четник из Дражиног штаба 501 (Умро је, Бог да му Душу прости) беше нарочито агресиван према Добровољцима, мада не толико као овај успаљеник горе што се пише ЈВуО, који би "вешао истог тренутка"!

Међутим!

Тај исти врли Четник морао је на крају да призна, а после директног суочења са Николом Пашићем (унук оног Николе), ДА ЈЕ СВЕ ЊИХ, ОМЛАДИНЦЕ ИЗ ШТАБА 501, НЕДИЋ ПРЕКО СВОЈИХ ВЕЗА УКРЦАО У НЕМАЧКИ ВОЗ КОЈИ ИХ ЈЕ ОДВЕО ДО БЕЧА И ТАКО СПАСАО СИГУРНЕ СМРТИ!

После су их Ђујићеви пронашли у Бечу и тамо мобилисали па је тако исти стигао до Канаде преко СНО еда би тако боље пљувао Блажену Успомену својих спасиоца!

То је туга наша!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(16-02-2017, 04:36 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Чека', па да ли ти ође пред свима тврдиш да није било педерских застава кад сте тамо марширали са паткицом и пиштаљкама?

Дал'си ти лично мужеложник, бисекс или транџа у то не улазимо, ама СА ЊИМА МАРШИРАШ К'О ЧЕДА МАНДОВ, ЖЕНЕТИНЕ У ЦРНОМ И ОСТАЛИ БОРЦИ ЗА ЉУЦКИПРАВА!

А то значи С'КИМ СИ-ОНАКИ СИ!

И онај момак који је развио паролу "ШЕТАЧИ ЗА ДЕВИЗЕ-ДАЛ'ВАС САВЕСТ ГРИЗЕ", и кога замало не убисте због тога, поздрављао је са три састављена прста, значи није био од Вучићевих него вероватно из ОБРАЗА или ЗАВЕТНИКА!

Искрено, после оних успаљених изјава како би ти Србе Православне "вешао истог тренутка", претпостављам да си ти био међу онима који замало убише тог момка!

Да ниси ти можда онај дебели цигојнер са косурдом до рамена који се највише драо?

То је веома могуће, ну ипак....нећемо сад ође да ти офирамо идентитет!

Себи убраду:

Тагата је наша поголема!

Просветару , ти си само једно сељаче које се дохватило љотићевских књига и крџалије те опрале на руке , и немој љигавко да ми помињеш породицу и да ме називаш циганином нити да ми измишљаш неке идентитете , јебо те онај удбаш који те послао у Канаду и који те држи на вези. Ти си зло од човека и до сад нисам хтео да дејствујем како могу јер сам мислио да имаш 80 година а пошто сам схватио да си патолошки лажов,удбаш , титов војник и пионир који је то пребацивао другима сад ћу и ја да се понашам према теби исто као и ти према мени.

Ти дунстеру не знаш шта се дешава у овој земљи и немој зато да се курчиш јер си обична канадска овнина.

Твоји усрани љотићевци су хтели да иду на Русију, њих око 50 углавном полу дебила и ментално поремећених какав је и уопштено био састав формације која се звала Љотићев издајнички корпус.

Иди хитно код лекара и реци да си болестан од пакости, у ствари немој гмизавче ништа да причаш само уђи у амбуланту и медицинском особљу ће све бити јасно кад те виде.

Ајде ћао шабанчино.
Одговори

(16-02-2017, 04:36 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ама чудо једно да им нису сметали мелеон чистих Руса који су се борили у њемачким униформама, да не говоримо о такозваним "украјинцима", а овамо зазирали од шаке Срба!

Управо је зазирање од озбиљнијег наоружавања РОА и коришћења Руса у већим операцијама, један од разлога пораза на источном фронту.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

А ово ти је значка Србске Граничне Страже, ниђе шаховнице ни оног крањског полумесеца:

Па ја сам мислио да си се овде мало образавао.....

Па Саховница је била Српска, она стојих на Немањићева грба.....како смо одпустили територије Франке тако и твз Саховница пређе код хрвата.....и на краја једна стари Српски симбол......се враћа у кљање Српског народ.....

То је та одпустања.....одпусташ се франкови....или се прекршћаваш у римокатолицизам или излам ти се буквално враћаш та убијаш Православни Срба под њиховим старим племним симболе.

Проблем је та прекршћавање се претворила у полилтичке иделогија......и ту се породично убијамо!
Одговори

Tema je Vucic a o cemu vi pricate?
Svaka tema se vrti oko Prosvetara koji ovde tera inat i svoju pricu, ne znam kome je to vise zanimljivo, da se vrti ista ploca u krug.

Da kazem nesto o Setacima koji Usmrdljavaju Beograd. Cudan sloj liberalnih decaka, kojima je maksimum da im roditelji daju neku sitnu lovu koju ce trositi samo u restoranima kaficima urbanog nam Beograda, ne ovim fensi jer je fensi za njih tres i seljanija. Tu se nalaze neke marksisticko orjentisane a ipak ,,anarhisticke,, organizacije kojima je bunt pistaljka i transparenti. Jos nesto brade su sada u modi ali ne bih zeleo ovakvu bradu kakva se danas nosi.
Onda dalje LGBT organizacije sta rade ovde? Kakve veze ima veliki nam Sinisa Mali sa njima, pa zar on nije seta zajedno sa njima onomada.?

I jos nesto momci koji su imali ovaj incident cini mi se da pripadaju Zavetnicima

Momci koji su drzali ovaj transparent nemaju veze sa
Одговори

(17-02-2017, 01:11 AM)Громовник Пише:  
(16-02-2017, 04:36 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ама чудо једно да им нису сметали мелеон чистих Руса који су се борили у њемачким униформама, да не говоримо о такозваним "украјинцима", а овамо зазирали од шаке Срба!

Управо је зазирање од озбиљнијег наоружавања РОА и коришћења Руса у већим операцијама, један од разлога пораза на источном фронту.

Није ође тема наоружање РОА него РАЗЛИКА у ставу истих Руса у немачким униформама и Србских Добровољаца у СРБСКИМ УНИФОРМАМА, СРБСКОМ ЗАСТАВОМ, ГРБОВИМА И КОКАРДАМА (за разлику од онијех знамења са уграђеном шаховницом)!

Ствар је туна јасна као дан и никво слободно тумачење разнијех докумената не мож'то да промени!

1.
МЕЛЕОН РУСА ЈЕ НЕ САМО ПРИСТАЛО ДА ОБУЧЕ ЊЕМАЧКЕ УНИФОРМЕ НО СУ ТО САМИ ТРАЖИЛИ КАД СУ СЕ ПРЕДАЛИ ЊЕМЦИМА ПОД ВЛАСОВИМ.

То јесте једна велика трагедија али....то су чињенице!

2.
СРБСКИ ДОБРОВОЉЦИ СУ ОДБИЛИ ДА СЕ БОРЕ НА ИСТОЧНОМ ФРОНТУ ЗА РАЧУН ЊЕМАЦА (и "Европе", како се тада као и данас, говорило!), А НИ У СНУ НИЈЕ ПОСТОЈАЛА НИКВА МОГУЋНОСТ ДА НОСЕ ЊЕМАЧКЕ УНИФОРМЕ, ЗАСТАВЕ ИТД.

Паметним угзљубима наших "саааааааааавезника" Енглеза попут овог ЈВуО, Браде и осталих русофоба, доста!

(17-02-2017, 08:24 AM)treca smena Пише:  Tema je Vucic a o cemu vi pricate?
Svaka tema se vrti oko Prosvetara koji ovde tera inat....

Слажемо се али не кривицом ПРОСВЕТАРА него манијака попут Шупашипца који трчи за нами по свим темама и урла на шифтарском "Љотач, кљуб, љотар" и слично!

Наравно с'њим у хору је и његова карбон-копија ЈВуО и остала братија НАТО-Четника Вука олињалог!

Кад би они имали сувисле коментаре на наша писанија не би било ни скретања са тема, НО ИСТИ СУ ГЛАВНИ СКРЕТНИЧАРИ ОЂЕ ЗБОГ УМНЕ НЕМОЋИ И ЗЕЛЕНИХ ГОДИНА!

И даље, Моделатор наше утуке на њихов безобразлук брише а њима оставља сву пљувачку артиљерију на располагању.

(17-02-2017, 08:24 AM)treca smena Пише:  Da kazem nesto o Setacima koji Usmrdljavaju Beograd. Cudan sloj liberalnih decaka, kojima je maksimum da im roditelji daju neku sitnu lovu koju ce trositi samo u restoranima kaficima urbanog nam Beograda, ne ovim fensi jer je fensi za njih tres i seljanija.

Tu se nalaze neke marksisticko orjentisane a ipak ,,anarhisticke,, organizacije kojima je bunt pistaljka i transparenti. Jos nesto brade su sada u modi ali ne bih zeleo ovakvu bradu kakva se danas nosi.

Onda dalje LGBT organizacije sta rade ovde? Kakve veze ima veliki nam Sinisa Mali sa njima, pa zar on nije seta zajedno sa njima onomada.?

I jos nesto momci koji su imali ovaj incident cini mi se da pripadaju Zavetnicima

Momci koji su drzali ovaj transparent nemaju veze sa

Потписујемо 100% ово (иако је нажалост писано крававом хрватском гајевицом у народу познатијом као USTAŠICA)!

Ми смо то исто горе констатовали ну овај ЈВуО који је изгледа и марширао са тим мужеложницима и лезбачама, нас је одмах попљувао и напао оног младића као "ене га телефонира"!

Па шта ако телефонира?

Мурија га је привела и човек има право да позове свог адвоката или кога год, као свуда диљем те њихове Еуропе, Чемерике и Трулог Запада уопште!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(17-02-2017, 02:43 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  (за разлику од онијех знамења са уграђеном шаховницом)!

[Слика: Savremena-rekonstrukcija-grba-Dusanovog-...70x837.jpg]
Одговори

(17-02-2017, 02:43 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  СРБСКИ ДОБРОВОЉЦИ СУ ОДБИЛИ ДА СЕ БОРЕ НА ИСТОЧНОМ ФРОНТУ ЗА РАЧУН ЊЕМАЦА (и "Европе", како се тада као и данас, говорило!), А НИ У СНУ НИЈЕ ПОСТОЈАЛА НИКВА МОГУЋНОСТ ДА НОСЕ ЊЕМАЧКЕ УНИФОРМЕ, ЗАСТАВЕ ИТД.

Па да... пар хиљада љотићевих добровољаца (колико их је било) би тотално преокренули ситуацију на источном фронту у Немачку корист, и зато Мита, потајни Русофил (отприлике тако као ти Креза ) није хтео ни у бунилу да их пусти Кез

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(18-02-2017, 02:54 AM)Громовник Пише:  
(17-02-2017, 02:43 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  СРБСКИ ДОБРОВОЉЦИ СУ ОДБИЛИ ДА СЕ БОРЕ НА ИСТОЧНОМ ФРОНТУ ЗА РАЧУН ЊЕМАЦА (и "Европе", како се тада као и данас, говорило!), А НИ У СНУ НИЈЕ ПОСТОЈАЛА НИКВА МОГУЋНОСТ ДА НОСЕ ЊЕМАЧКЕ УНИФОРМЕ, ЗАСТАВЕ ИТД.

Па да... пар хиљада љотићевих добровољаца (колико их је било) би тотално преокренули ситуацију на источном фронту у Немачку корист, и зато Мита, потајни Русофил (отприлике тако као ти Креза ) није хтео ни у бунилу да их пусти Кез

Број туна није био важан Њемцима него ЕВРОПСКИ ИМИЏ њихове операције!

Такође, да је Љотић пристао тих пар хиљада тврдих Срба би сигурно били кориснији него Мусолинијева војска која је ишла на Источни фронт лако обучена и са нојевим перушкама на шлемовима!

Паметном доста!
Кез

ПС

А што се тиче нашег русофилства ми нијесмо ође да би се бусали у русофилске груди но да би нашим писанијама бар покушали да помогнемо да се србска наива тргне из бунила и једном схвати да нами живота нема на Трулом Западу но само са Русима каки су да су!

Иначе ми рекосмо једном, а то није хвалисања ради но само да утврдимо чињенице, да смо ми, као најбезначајнији парохијан Руске (некад Заграниче) Цркве ође, целивали Икону Светог Цара Николаја и Свете Царске Породице, 20 година пре Владимира Владимировича.

Толико о нашем русофилству.

(18-02-2017, 02:50 AM)ЈВуО-КГ Пише:  
(17-02-2017, 02:43 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  (за разлику од онијех знамења са уграђеном шаховницом)!

[Слика: Savremena-rekonstrukcija-grba-Dusanovog-...70x837.jpg]

Нами није јасна твоја идеја са постављањем Охмућевићевог грба Душановог Царства насталог крајем XVI века, ваљда је песник хтео да каже "ето и Душан је имао шаховницу"!

Да ово није тужно и отужно било би смешно ал'овако човек не зна дал'да се смеје ил'да плаче!

Па чловече, на том грбу су сем осталих укомпоновани и грбови Славоније, Далмације (која се онда протезала дубоко у копно) и Приморја јадранског а све овенчано Царском Круном Немањића.

Хрватска је дакле у то време захватала само малецни део приморја и пар острва и ти ПРАВИ ХРВАТИ су говорили чакавским наречјем!

Погледај капитално дело Гос'н Самарџиће "Тајне Вукове реформе", ваљаће ти а има на нету!

Та шаховница нема везе са оном на коју смо ми алудирали, јер је у међувремену под УСТАШКУ И КРИМОКАТОЛИЧКУ ШАХОВНИЦУ ПОТПАО НЕ САМО ЧИТАВ ЈЕДАН НАРОД СРБА-КАТОЛИКА НЕГО И СРБСКЕ ЗЕМЉЕ КАО ДАЛМАЦИЈА, СЛАВОНИЈА, ПРИМОРЈЕ, ЦЕЛА БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА-СВЕТОГ САВВЕ ЂЕДОВИНА И ДЕО СРБСКЕ ВОЈВОДИНЕ СВЕ ДО ЗЕМУНА!

Ти дакле покушаваш да изједначиш ПРАВУ малецну шаховницу правих Хрвата, са УСТАШКОМ ГЕНОЦИДНОМ ШАХОВНИЦОМ пошокачених Срба и њиховог "цвијећа" србских потурчењака, ама на исти начин као што се китиш грбом Недићеве Србије а узимаш надимак ЈВуО!

Међутим!

Ти нешто млого инсистираш на шаховници и шугословенском братству-јединству...да ниси ти неки Љотан бре?

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Cekaj da li ste vi normalni ova tema je Aleskandar Vucic danas je 21 vek a vi se prepirete oko nekih jebenih gluposti kao sto su da li si ovaj ili onaj.

Srbija a i svet je pred ivicom rata u narednih 50godina, koliko me secanje sluzi 2008 je bila ona kriza sledeca se predvidja za par godina.

Vucic DOBIJA izbore!!!
Kako lako:
25posto od glasackog tela je SNS sa SPS mogu da kazem slobodno izmedju 33-35 posto.
Na proslim izborima izlaznost je bila 56 posto oko 3800000 glasca, od toga je Vucic imao 1800000 I SPS oko 400000, mislim da je svima jasno kako stoje stvari.

Mozda jedino kada bi se desnica udrzila pa imala kandidata zajedno, a to je nemoguce, pa da se on nekim cudom dokopa drugog kruga pa da se tamo moli da ce narod iz inata kao 2008 da glasa protiv nekog a ne za nekog.


Ne pricamo nista o aktuelnoj temi a to je odnos NIKOLIC-VUCIC koji pregovara o Srbiji kao da je njihova, mada nisu daleko od istine. Ako se Nikolic kandiduje bice tu dobar deo ljudi koji ce glasati za njega i to je prvi udarac za SNS koji ce ih oslabiti.

Ajde da uzmemo sada realno Vucic je pobedio postaje predsednik Srbije. Ko ce da bude premijer?
Dacic? tesko ne verujem da bi neko iz SNS prepustio konkurentu na parlamentarnim sledecim izborima da obavlja ovakvu funkiciju koja moze samo dapoboljsa rejting SPS.
Nesa Slina? Vulin? Gasis? Mihajlovic? koliko god da lupam glavu ne vidim nikog ko moze da bude premijer
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним