Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

(07-05-2017, 05:16 PM)смедерево Пише:  Хвала за лајк,
Али ово је дно дна српске политике... И вероватно убрзан процес одвајања Војводине од Србије.
Да ли ће се огласити СПЦ? Blush

Ово је испод дна. Може да буде убрзан процес мада је у неким круговима план разрађиван две деценије.Што би Лучић рекао Операција Хабзбург Кез. Већ су се појављивале повезнице Војводина= Каталонија, разне аутономашке организације које су се дебилисале војвођанским језиком(Александра Јерков и други),војвођанском нацијом и још које чиме. Само грађани Војводине треба да знају да евентуална војвођанска неовисност неће бити дугог века. Проћи ће година или две и између себе ће их поделити Мађари и Хрвати под немачким патронатом оф корс.

Не могу да проценим да ли ће се СПЦ оглашавати јер су тренутно презаузети естрадно таблоидним сукобом Григорија и Иринеја Буловића.
Одговори

(07-05-2017, 05:16 PM)смедерево Пише:  Хвала за лајк,
Али ово је дно дна српске политике... И вероватно убрзан процес одвајања Војводине од Србије.
Да ли ће се огласити СПЦ? Blush

http://srbin.info/2017/05/07/vucic-napao...-u-srbiji/

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

[Слика: a0f59f89-2418-4002-88dd-d8cd0b899d2a.jpg]

У славу предака, на понос потомака!!!

http://cojstvo.rs/
Одговори

КидањеКидањеКидањеКидањеКидање

Није могао ове године на Еуросонг, спрема се за НБА драфт.


Какав десни улаз ! Харден вежба кући по инструкцијама са овог видеа.
Одговори

[Слика: 1452858843_tumblr_n6co58QaOb1ryvq99o7_r1_400.gif]

Ево да и ми додамо лопту!

Међутим!

Кад видимо како Шумашипац и његов двојник ЈВуО постављају сличице исписане углавном USTAŠICOM, нами Вучић дође некако симпатичан!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


ВИДЕО СНИМАК МАЉОГ В(УЧК)А, РАНИ РАДОВИ...

[Слика: 6LzSCUJ.gif]
MAKE SERBIA GREAT AGAIN!!! НАПРАВИМО СРБИЈУ ВЕЛИКОМ ОПЕТ!!! С' ВЕРОМ У БОГА ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ-СЛОБОДА ИЛИ СМРТ ✞✞✞
Одговори

Kad sledeći put plaćate muslijeovom maljom vuku račun za struju, znajte da finansirate i proizvodnju narkotika u Trnovcu, posredno, jer shiptarska sela u tzv. preševskoj dolini UOPŠTE ODAVNO NE PLAĆAJU NI STRUJU NI POREZ NI BILO ŠTA DRŽAVI!!! A TEK "IZVOZ" STRUJE NA KOSMET I UPLATE NA EGZOTIČNE DESTINACIJE?! Na području vranjske distribucije bi se proverom na terenu lako moglo utvrditi da mnogih brojila i nema u sistemu EPS-a, softverski su izbrisana iz sistema, a to je javna "tajna", bidni naš, pa radi šta znaš... Onaj brozomorni je vuko na na svoju stranu negde prema Vatikanu, ovaj muslijeov malji vuk vuče na drugu stranu, pravo u Tiranu!!! Važno je komrejdima da su otete vile na SKPJ brdu dobro snabdevene strujom i da je ne plaćaju...

[Слика: 6LzSCUJ.gif]
MAKE SERBIA GREAT AGAIN!!! НАПРАВИМО СРБИЈУ ВЕЛИКОМ ОПЕТ!!! С' ВЕРОМ У БОГА ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ-СЛОБОДА ИЛИ СМРТ ✞✞✞
Одговори

(26-05-2017, 05:18 AM)Ројалист Пише:  Kad sledeći put plaćate muslijeovom maljom vuku račun za struju, znajte da finansirate i proizvodnju narkotika u Trnovcu, posredno, jer shiptarska sela u tzv. preševskoj dolini UOPŠTE ODAVNO NE PLAĆAJU NI STRUJU NI POREZ NI BILO ŠTA DRŽAVI!!! A TEK "IZVOZ" STRUJE NA KOSMET I UPLATE NA EGZOTIČNE DESTINACIJE?! Na području vranjske distribucije bi se proverom na terenu lako moglo utvrditi da mnogih brojila i nema u sistemu EPS-a, softverski su izbrisana iz sistema, a to je javna "tajna", bidni naš, pa radi šta znaš... Onaj brozomorni je vuko na na svoju stranu negde prema Vatikanu, ovaj muslijeov malji vuk vuče na drugu stranu, pravo u Tiranu!!! Važno je komrejdima da su otete vile na SKPJ brdu dobro snabdevene strujom i da je ne plaćaju...

Тачно је за крађу. Где новац иде не знам. Вероватно си и то у праву.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори


Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

(26-05-2017, 03:51 PM)смедерево Пише:  

Смереревац, за тренутак сам се уплашио да ниси ставио Вучића у Српске великане.Кез
Одговори

(26-05-2017, 04:04 PM)Ултрадесничар Пише:  Смереревац, за тренутак сам се уплашио да ниси ставио Вучића у Српске великане.Кез

Кога све видесмо међу српским великанима , тешко да би се насикирали да и Вучића видимо на тој теми. Smile
Одговори

Вучић наставља да јавно вређа и исмева српски народ !

Вучић се осврнуо на спекулације у јавности да Хојт Ли не представља актуелну америчку администрацију и истакао да је реч о „бесмислицама српских таблоида и појединих аналитичара“.
„Важно је да имамо дијалог са САД. Али, ако Срби воле бајке, ако мисле да он не представља никога и да смо ми сви будале што с њим разговарамо, онда да гласамо за Ханса Кристијана Андерсена или браћу Грим. Сувише сам рационалан да бих у томе учествовао. Изабран сам да водим земаљску Србију на одговоран начин, а не да причам бајке за таблоиде“, истакао је Вучић.

Данијела Луковић / Блиц
Одговори

(26-05-2017, 04:04 PM)Ултрадесничар Пише:  
(26-05-2017, 03:51 PM)смедерево Пише:  

Смереревац, за тренутак сам се уплашио да ниси ставио Вучића у Српске великане.Кез

Просто је невероватно да нико не реагује на тврдње овог педера!!!

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

СНС није поднео извештај о кампањи

у Политика 27. маја 2017. 0

Београд – Агенција за борбу против корупције саопштила је данас да су на интернет презентацији објављени верификовани извештаји политичких субјеката који су били предлагачи кандидата на председничким изборима 2017. године.

Сви су благовремено поднели извештај о трошковима кампање, осим коалиције око Српске напредне странке (СНС).

Због обимности извештаја СНС, који има готово 300 страна, Агенција се суочила са техничким проблемом при верификацији извештаја.

Важно је напоменути да овај технички проблем нема утицаја на сам процес контроле извештаја о трошковима изборне кампање и да се све активности у том процесу одвијају уобичајено.

Од једанаест политичких субјеката који су били предлагачи кандидата на председничким изборима 2017. године, сви су благовремено поднели извештај о трошковима изборне кампање у електронској и писаној форми, изузев групе грађана „Доста је било“ чији је кандидат био Саша Радуловић, објавила је Агенција.

Агенција ће, као и до сада, паралелно спроводити и контролу одређеног броја годишњих финансијских извештаја, према унапред одређеним критеријумима.

Фонет
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 3 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним