Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Њујорк Тајмс и ББЦ кажу да ПЦР тестови дају лажне резултате, тј. дају лажне позитивне резултате

https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-54044330

https://www.nytimes.com/2020/08/29/healt...sting.html

Овај чланак са Њујорк Тајмса има и преведен на српском, само да га нађем

А што се тиче да су тестирали милион и по грађана, и то је велико питање. Један професор је још јула изнео другачије мишљење

Broj od oko 10.000 novotestiranih u jednom danu koji se svakodnevno iznosi u javnost nije tačan, rekao je danas genetičar Oliver Stojković, profesor na Medicinskom fakultetu i Fakultetu za fizičku hemiju u Beogradu i šef DNK laboratorije Instituta za sudsku medicinu u Beogradu. Stojković je za TV N1 naveo da taj broj verovatno obuhvata sva testiranja PCR i serološka, kao i ponovljena i testiranja uzoraka uzetih pre više od jednog dana.

"Broj od 10.000 nisu osobe koje su testirane PCR testovima, koji su isključivo namenjeni za testiranje novozaraženih. S kolegama s kojima sam razgovarao, došli smo do zaključka da taj broj verovatno obuhvata sve osobe nad kojima je u prethodnom danu uradjeno testiranje, uključujući i ponovljena testiranje, uključujući i serološke metode, kao i one osobe koje se prvi put u danu ili dva dana pre toga javljaju u kovid ambulantu i koje su definisane kao osobe s mogućom kovid infekcijom", kazao je dr Stojković.


https://beta.rs/vesti/covid-19/131115-pr...nije-tacan
Одговори

Занимљиво је како је та граја о непоузданости ПЦР тестова у само неколико месеци прошла пут од "теорије завере" до приче која објављују "Њујорк Тајмс" и "Би Би Си". Јок
Одговори

Али, гле чуда, није још стигла до Кона, Вучића и Мекензија. Баја
Одговори

Шта год да је, да ли је вирус, биолошко оружје, тровање из ваздуха, или нека Бил Гејц, Сорошева,Илон Маск теорија завере знам сигурно да је много зајебано, да пржи плућа и да убија, ко преживи упалу плућа има тешке последице по плућима и по здравље.

Није зајебанција.

Да ли су тестови поуздани или не, то је мање важно у односу ако имате високу температуру, кашљете, немате чуло укуса и мириса тада Вам неће помоћи ови јутјуб теоретичари, разни ју тјуб и интернет гуруи, и остали са друштвених мрежа него доца који ради у ковид амбуланти.

Ово убија и није зајебанција. Мени је пријатељ оболео исто се курчио кој курац маска шта ово шта оно корона је превара. Ено га у Новом Саду на кисеонику...

(30-11-2020, 10:57 PM)Бенито Пише:  Али, гле чуда, није још стигла до Кона, Вучића и Мекензија. Баја

Ја сам у строгом карантину све онлине нигде не идем нити примам иког док се ово лудило не смири.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Ко има симптоме, треба да иде код лекара, нема ту шта да се расправља. А много чланова моје уже и шире породице су имали ковид, па су се излечили.

Један рођак је био ризична група, пошто је прошле године имао операцију на срцу, али су га у Нишу излечили хлорокином (то је било још априла).

Тетка је имала запаљење оба плућна крила, била је позитивна и излечила се кућном терапијом коју је преписао лекар. Отац је имао запаљење плућа, лежао је у болници, али је био негативан и на серолошком и на ПЦР тесту. Отишао је из болнице, прележао је кући то запаљење плућа уз преписану терапију.

А што се тиче ПЦР тест, како су јавиле светске агенције: Смрзнута свињетина, папаја и коза су били позитивни на коронавирус

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy...id=1680929

https://www.rts.rs/page/stories/ci/%D0%9...-kina.html


Не разумем се у медицину, али један лекар је објавио протокол кућног лечења ковида

https://www.facebook.com/ivicaserbia/pos...7316446520

То је ваљда овај лекар

https://www.ekapija.com/news/2605430/zav...oUTmbjBi7E


Ову горњу терапију не узимајте на своју руку, него се посаветујте са Вашим лекаром или фармацеутом (сад звучим ко оне рекламе за лекове Smile )
Одговори

(30-11-2020, 11:37 PM)Mekenzi Пише:  Шта год да је, да ли је вирус, биолошко оружје, тровање из ваздуха, или нека Бил Гејц, Сорошева,Илон Маск теорија завере знам сигурно да је много зајебано, да пржи плућа и да убија, ко преживи упалу плућа има тешке последице по плућима и по здравље.

Није зајебанција.

Да ли су тестови поуздани или не, то је мање важно у односу ако имате високу температуру, кашљете, немате чуло укуса и мириса тада Вам неће помоћи ови јутјуб теоретичари, разни ју тјуб и интернет гуруи, и остали са друштвених мрежа него доца који ради у ковид амбуланти.

Ово убија и није зајебанција. Мени је пријатељ оболео исто се курчио кој курац маска шта ово шта оно корона је превара. Ено га у Новом Саду на кисеонику...

Шта год је у питању нешто је сасвим ново.
Термин "спржена плућа" до сада није постојао. Било је акутне упале плућа, "галопирајуће туберкулозе" којој није било лека, као и неких обољења плућа изазваних радом у млину или рудницима где је константно присутна прашина.
Симптоми који указују на класичан грип - инфлуенцу одједном су постали знак да је у питању "ковид19" о којем нико ништа не зна. У ствари, корона вируси су откривени још шездесетих година прошлог века али су били безопасни по човека. Пред лекарима је нешто непознато (тако тврде), нешто са чим се нису сретали раније, па самим тим не знају коју терапију да користе.
Људи који не реагују на класичне лекове којим се лечила пнеумонија на крају завршавају на вентилацији плућа... фамозном респиратору.
Мене као лаика интересује како је могуће да су лекари лечили туберкулозу са обичним пеницилином а сад у 21 веку не могу да излече упалу плућа?!
До скора су користили "Лонгацеф" инјекције које су биле 100% ефикасне па се пацијент после двонедељне терапије враћао свакодневним активностима.
По мени, у питању је нека велика игранка која ће бити жешћа од Француске револуције.
ПС. када је реч о маскама само да питам: Јели неко тестирао маске? Зашто маске које купујемо нису стерилне? А нису, то могу да гарантујем главом. Јер, сваки стерилан предмет је упакован у фолију са датумом и роком трајања, што на маскама нема. Шију их по Индији, Бангладешу, Кини, Вијетнаму итд... Неко је направио озбиљан бизнис са парчетом крпице које наводно штити од заразе.
Лаж, лаж и опет лаж!!!
Хирушка маска или платнена не може заштитити од било каквог вируса!
Одговори

Не знају о чему се ради, не знају порекло заразе, немају поуздан начин да докажу вирус и када постаје преносив и како се шири - једино знају да вичу "локдаун", "локдаун", "локдаун", "не причешћујте се".

За то су школовани?
Одговори

(01-12-2020, 12:08 AM)Јеремија Пише:  
(30-11-2020, 11:37 PM)Mekenzi Пише:  Шта год да је, да ли је вирус, биолошко оружје, тровање из ваздуха, или нека Бил Гејц, Сорошева,Илон Маск теорија завере знам сигурно да је много зајебано, да пржи плућа и да убија, ко преживи упалу плућа има тешке последице по плућима и по здравље.

Није зајебанција.

Да ли су тестови поуздани или не, то је мање важно у односу ако имате високу температуру, кашљете, немате чуло укуса и мириса тада Вам неће помоћи ови јутјуб теоретичари, разни ју тјуб и интернет гуруи, и остали са друштвених мрежа него доца који ради у ковид амбуланти.

Ово убија и није зајебанција. Мени је пријатељ оболео исто се курчио кој курац маска шта ово шта оно корона је превара. Ено га у Новом Саду на кисеонику...

Шта год је у питању нешто је сасвим ново.
Термин "спржена плућа" до сада није постојао. Било је акутне упале плућа, "галопирајуће туберкулозе" којој није било лека, као и неких обољења плућа изазваних радом у млину или рудницима где је константно присутна прашина.
Симптоми који указују на класичан грип - инфлуенцу одједном су постали знак да је у питању "ковид19" о којем нико ништа не зна. У ствари, корона вируси су откривени још шездесетих година прошлог века али су били безопасни по човека. Пред лекарима је нешто непознато (тако тврде), нешто са чим се нису сретали раније, па самим тим не знају коју терапију да користе.
Људи који не реагују на класичне лекове којим се лечила пнеумонија на крају завршавају на вентилацији плућа... фамозном респиратору.
Мене као лаика интересује како је могуће да су лекари лечили туберкулозу са обичним пеницилином а сад у 21 веку не могу да излече упалу плућа?!
До скора су користили "Лонгацеф" инјекције које су биле 100% ефикасне па се пацијент после двонедељне терапије враћао свакодневним активностима.
По мени, у питању је нека велика игранка која ће бити жешћа од Француске револуције.
ПС. када је реч о маскама само да питам: Јели неко тестирао маске? Зашто маске које купујемо нису стерилне? А нису, то могу да гарантујем главом. Јер, сваки стерилан предмет је упакован у фолију са датумом и роком трајања, што на маскама нема. Шију их по Индији, Бангладешу, Кини, Вијетнаму итд... Неко је направио озбиљан бизнис са парчетом крпице које наводно штити од заразе.
Лаж, лаж и опет лаж!!!
Хирушка маска или платнена не може заштитити од било каквог вируса!

Само дистанца и прање руку и што мање чачкање носа и лица и борављење у затвореном простору сапуно људи.

Ово чудо улази преко носа и уста. Тако да уместо маски које не служе ничему боље је носити рукавице јр се преко руку и преноси.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Мекензи, само сам прокоментарисао Твој коментар око ПЦР теста. Напао си човека ad hominem зато што је написао да ПЦР тест не доказује присуство ковида 19 у телу и то на пасја кола.
Сад да му се извиниш. Баја
Ето, и он ће Теби да се извини. Сирома'
И Чича мича и готова прича. Ракија[/align]
Одговори

(01-12-2020, 01:17 AM)Бенито Пише:  Мекензи, само сам прокоментарисао Твој коментар око ПЦР теста. Напао си човека ad hominem зато што је написао да ПЦР тест не доказује присуство ковида 19 у телу и то на пасја кола.
Сад да му се извиниш. Баја
Ето, и он ће Теби да се извини. Сирома'
И Чича мича и готова прича. Ракија[/align]

Кренуо и ти да се спрдаш и зезаш..

Човече тај је пелцован у Канади од свих заразних болести.

Како водоинсталатер, зна шта је Пи Си Ар тест, а разуме се у медицину тако што по цели дан дели клипове надрилекара који понижавају и спрдају се са регуларном медицином и правим докторима којима треба и до 8 годинда да специјализирају.

Дај немој ме зезати...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Ма, добро! Ваља се мало и нашалити, јер се налазимо у пику и није нимало лако.
Надам се да ће за који дан почети да се смирује ситуација.
Одговори

(01-12-2020, 01:39 AM)Mekenzi Пише:  
(01-12-2020, 01:17 AM)Бенито Пише:  Мекензи, само сам прокоментарисао Твој коментар око ПЦР теста. Напао си човека ad hominem зато што је написао да ПЦР тест не доказује присуство ковида 19 у телу и то на пасја кола.
Сад да му се извиниш. Баја
Ето, и он ће Теби да се извини. Сирома'
И Чича мича и готова прича. Ракија[/align]

Кренуо и ти да се спрдаш и зезаш..

Човече тај је пелцован у Канади од свих заразних болести.

Како водоинсталатер, зна шта је Пи Си Ар тест, а разуме се у медицину тако што по цели дан дели клипове надрилекара који понижавају и спрдају се са регуларном медицином и правим докторима којима треба и до 8 годинда да специјализирају.

Дај немој ме зезати...

Мекензи је циркузан и шалабајзер као и већина софтвераша којима је проблем општа култура, чова думао, думао и од свега открио Чика Јову-Змаја, тј. да "пре и после јела треба руке прати, немо'да те на то опомиње мати"!

Кидање

Ми смо веома озбиљно схватили ову пошаст и то од дана кад се јавио онај француски нобеловац, кога је чифут одма скинуо са јутјуба, а то је да је на природни вирус "нешто ЉУДСКОМ РУКОМ калемљено", по њему вирус сиде и...још нешто!

Друго просветљење унас био је интервју са Др. Алеком Рачићем, кажу комуниста али....човек је својим очима гледао како плућа у младића нестају и најавио да се ради о биолошком оружју!

Међутим!

По француском нобеловцу све што није од Бога (он рече "од природе" јер Французи у Бога не верују масовно, а за разлику од "комунисте" Рачића), дакле каже нобеловац, "све што није од Бога умире само по себи".

Даклем то се изгледа и са овим вирусом догађа, не гледајте чифут-панику и БРОЈ ЗАРАЖЕНИХ ПУТЕМ ТЕСТИРАЊА, јер они паниче због Трампа, него пратите цифре смртних случајева!

Даље, треће просветљење јесте руска вакцина...како је направише тако брзо?

Па изгледа да су Руси прокужили о чему се ради (јер и сами раде са биолошким оружјем) па су за отров направили против-отров, који бар од тровања и "пржења плућа" штити а за грип како се ко снађе, као и код свих грипова!

Четврто просветљење беше она докторка Кинескиња која је потанко објавила како су научници (пекинези али и Французи и Амери) ЉУДСКОМ РУКОМ вештачки створили вирус у Вухану (Иститут у чијем власништву учествује чифут-капитал, Сорош, Гејтс...) кога се дочепала конраобавештајна служба у пекинеза!

Сведочење те докторке је преконоћ нестало са јутјуба...ахем...

Ми кол'ко пратимо, са овом Короном је готово чим руска вакцина ступи на снагу а и раније, по Закону Божијем, а тестирање и паника служе само да би све Владе света оправдале паре које су узели од чифут-фармакомафије!

Међутим!

Ако Трамп надбије па чифут избаци нешто ново...биће куку и леле све док Сорош и друштво не допа'не ченгела и Гуантанама!

Ну ствари се добро развијају, Бајден је добио наногицу, тешку букагију са којом једва иде...бумо видели!

Паметном доста!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

https://i.postimg.cc/rp73Q8ZW/IMG-c80d15...3b0f-V.jpg

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Морам да признам да је Блиц одабрао добар наслов

KINESKE LAŽI I ZATAŠKAVANJE Peking čini sve da druge okrivi za nastanak korone, sada se na spisku OSUMNJIČENIH našla i SRBIJA?!

https://www.blic.rs/vesti/svet/kineske-l...da/xr79f4g
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 6 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним