Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(01-02-2021, 01:42 PM)Бенито Пише:  Милославе, гледао сам је јуче на ТВ како хвали процес вакцинације који се спроводи код нас. Процес вакцинације се спроводи искључиво кинеским вакцинама и то од оних милион доза које су стигле на Сурчин из Кине, 16. јануара.
Других вакцина у Србији нема.
Тако да то хваљење неких других вакцина не значи ништа. Она промовише кинеску вакцину. Да подсетим, кинеска вакцина није добила дозволу за употребу ни у једној држави ЕУ, али такође ни у било којој другој држави у Европи, па ни у Србији.
Кинеска вакцина у себи садржи живу и алуминијум као носаче. Да не говоримо да је у њој само умртвљен вирус ковид 19. Дакле, ради се о обичној лимунади. Уосталом, ни Кинези, ни Руси, ни Американци, ни Бог отац за овако кратко време није могао да направи ефикасну вакцину за борбу против ковид 19, ни по једном научном принципу. То је, једноставно, прича за малу децу.
А наши научници и даље слугерањају политичарима и у јавности нам се представљају као највећи научни ауторитети.
Она је стара и слабо чује, погледај на Балкан инфо њен интервју, ту се најбоље види шта мисли о свему овоме.
А свакако од ових вакцина је мање више плацеви. То сам такође закључио из овог њеног интервјуа. Укратко, она тврди да је корона скоро па ништа, а и вакцина исто тако.
Одговори

Херцег, не постоји та дефиниција "најприхватљивија вакцина". Нешто што се даје масовно становништву мора да буде АПСОЛУТНО прихватљиво, а не мање или више у односу на нешто друго. То је недопустиво.
Као када упоређујемо на који су начин убијали усташе у Старој Градишки, а на који Немци на Старом сајмишту.
Одговори

Него да напишем и ја нешто, после годину дана, шта мислим о свему овоме. На основу разних сведочења оболелих широм света, размишљања лекара и политичких појава које су се десиле у прошлој години, дошао сам до следећих закључака:
Вирус је направљен вештачки тако што су у Вухану успели да прикаче део другог вируса за вирус короне, и тако су створили караконџулу вирус. Тај караконџула вирус се брзо шири, али нема значајно велику смртност. Ту комбинацију су и хтели да добију да би заблокирали здравствене системе најбогатијих земаља како би изазвали политичку кризу.
Вирус тражи домаћина и нашао га је највише код белог човека. То је, вероватно, био и циљ. Огроман број излечених говори апсолутно исту чињеницу: да су видели велики број потпуно здравих људи који су имали изузетно велике проблеме са овим вирусом, а многи су и подлегли. Насупрот њих, рецимо, пушачи цигарета су лакше прошли са овим вирусом. Наравно, ово треба узети са резервом, јер све зависи од степена изложености вирусу.
Кампања против пушења цигарета и дуванског дима најјача је на Западу и траје деценијама. У мејнстрим медијима ова чињеница уопште се не помиње, поготово на Западу.
Вирус је измишљен из политичких разлога: контрола свих влада, контрола становништва, велико богаћење најбогатијих корпорација и људи света...
Одговор светског становништва био је апсолутно неадекватан. Наравно, цела ситуација припремана је годинама унапред. Вирус ће нестати као што је и дошао, без икаквих вакцина, јер су и оне само део агенде заглупљивања и контроле људи.
Одговори

(01-02-2021, 03:06 PM)Бенито Пише:  Него да напишем и ја нешто, после годину дана, шта мислим о свему овоме. На основу разних сведочења оболелих широм света, размишљања лекара и политичких појава које су се десиле у прошлој години, дошао сам до следећих закључака:
Вирус је направљен вештачки тако што су у Вухану успели да прикаче део другог вируса за вирус короне, и тако су створили караконџулу вирус. Тај караконџула вирус се брзо шири, али нема значајно велику смртност. Ту комбинацију су и хтели да добију да би заблокирали здравствене системе најбогатијих земаља како би изазвали политичку кризу.
Вирус тражи домаћина и нашао га је највише код белог човека. То је, вероватно, био и циљ. Огроман број излечених говори апсолутно исту чињеницу: да су видели велики број потпуно здравих људи који су имали изузетно велике проблеме са овим вирусом, а многи су и подлегли. Насупрот њих, рецимо, пушачи цигарета су лакше прошли са овим вирусом. Наравно, ово треба узети са резервом, јер све зависи од степена изложености вирусу.
Кампања против пушења цигарета и дуванског дима најјача је на Западу и траје деценијама. У мејнстрим медијима ова чињеница уопште се не помиње, поготово на Западу.
Вирус је измишљен из политичких разлога: контрола свих влада, контрола становништва, велико богаћење најбогатијих корпорација и људи света...
Одговор светског становништва био је апсолутно неадекватан. Наравно, цела ситуација припремана је годинама унапред. Вирус ће нестати као што је и дошао, без икаквих вакцина, јер су и оне само део агенде заглупљивања и контроле људи.

Ваистину!
Одговори

(01-02-2021, 02:49 PM)Бенито Пише:  Херцег, не постоји та дефиниција "најприхватљивија вакцина". Нешто што се даје масовно становништву мора да буде АПСОЛУТНО прихватљиво, а не мање или више у односу на нешто друго. То је недопустиво.
Као када упоређујемо на који су начин убијали усташе у Старој Градишки, а на који Немци на Старом сајмишту.

То не постоји.

По твојој дефиницији ни једна вакцина не би прошла, а ни 70% лијекова.

Причамо о технологији производње.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Можда нисам био јасан. Врло кратак проток времена од појаве ковида 19 до појаве вакцине против ковида 19, показује само једно да је наука слушкиња политике. Ниједна вакцина против било које болести никада није направљена овом брзином, нити је пуштена у масовну употребу овом хитрином.
То не доказује да је наука узнапредовала, него да је назадовала. Ниједна вакцина, без обзира на технологију, није добра.
Кинеска јесте најбоља, јер је има и може да се добије на "дођем ти"... То је једина њена предност и једино што Овај интересује.
Одговори

Ковид 19 је респираторни вирус.
За већину респираторних вируса постоји вакцна.

Руси и Кинези су направили вакцину по рецептури вируса грипа само су убацили ковид вирус.

Тако да није прављена испочетка вакцина него је само надограђена.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Кинеска је добра јер користи технологију стару од када се производе вакцине.

Само о технологији причам.

(01-02-2021, 07:46 PM)Mekenzi Пише:  Ковид 19 је респираторни вирус.
За већину респираторних вируса постоји вакцна.

Руси и Кинези су направили вакцину по рецептури вируса грипа само су убацили ковид вирус.

Тако да није прављена испочетка вакцина него је само надограђена.

Јеси се налупао, за десет.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(01-02-2021, 08:04 PM)херцеговац Пише:  Кинеска је добра јер користи технологију стару од када се производе вакцине.

Само о технологији причам.

(01-02-2021, 07:46 PM)Mekenzi Пише:  Ковид 19 је респираторни вирус.
За већину респираторних вируса постоји вакцна.

Руси и Кинези су направили вакцину по рецептури вируса грипа само су убацили ковид вирус.

Тако да није прављена испочетка вакцина него је само надограђена.

Јеси се налупао, за десет.
Херцег, знаш да немам обичај "Ја гуљајем - Ви гуљајете!" Smile
Једно у клин, друго у плочу.
Хоћу да кажем да ниједна од вакцина није прошла ни приближно довољне анализе и провере, да би се могле ставити у употребу. И то по правилима медицине, а не неким које сам ја измислио.
То је примарно питање.
Знам, наравно, по чему се у технолошком смислу разликују вакцине између себе.
Али, то је секундарно питање.
О томе сам писао када сам тврдио да ниједна вакцина не ваља.
Одговори

Тома Николић заражен короном.
У Мишовићу на кисеонику је.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

У Шведској 2020. године 15.000 мање умрлих (јер нису имали ''мере против короне''), а у Србији 15.000 више (због ''мера против короне''):
https://www.facebook.com/104733191531816...2047096308
Одговори

(01-02-2021, 08:21 PM)Шумадинац Пише:  

Пошто се не можемо начудити свакаквих тлапњи, ево сјајног стручњака који разбија усвојене заблуде у вези штетности вакцина, 5Г, нано чиповима, Корони и сл.....

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Meни је тај Марић љига.

Иначе не гледам хепи и пинк.

Врте исте госте у круг..

Док не доведу праву опозицију ове ријалити тв које су ријалити Вучић 24 сата не треба гледати.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 6 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним