Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Једино што се види је да што више вакцинишемо, све више и заражених и умрлих.

Штета што и против те чињенице не постоји вакцина.  Smile
Одговори

(26-10-2021, 08:12 AM)смедерево Пише:  Одговор струке на питања антиваксера:
Ако се оболи после прве дозе?Струка:Примио си само једну.
Ако се оболи после друге дозе?Нису прошле ни две недеље.
Ако су прошле две недеље,а особа оболи?.Па ,вакцина је да се не оболи тешко.
Ако оболи тешко?Вакцина је да се не умре.
Ако се умре?.Вакцина не стити 100%.
Ако се вакцинишем,могу ли престати да носим маску?Не.
Ако се вакцинишем,хоћу ли бити отпоран на ЦОВИД?Не знам,вероватно НЕ.
Ако се вакцинишем,нећу бити инфективан за друге?Не,вакцина не зауставља пренос инфекције.
Ако се вакцинишем,колико ће ми трајати имунитет?То се не зна,све ЦОВИД вакцине су у експерименталној фази.
Ако се вакцинишем,престаје ли мера социјалног дистанцирања?НЕ.
Ако се моји родитељи,Бака и Дека и Ја вакцинишемо,можемо ли се загрлити поново?НЕ.
Па која је онда корист од вакцине?Надамо се,да вас вирус неће убити.
Јесте ли сигурни,да вакцина неће имати трајне последице и да ме неће убити?НЕ.
Ако ме вирус статистички неће убити(стопа преживљавањиа је 99,8%),зашто бих се вакцинисао?Да би заштитили друге.
Дакле,ако се вакцинишем могу 100%,заштитити друге?НЕ.
Ако добијем нежељене реакције,нежељене последице или умрем од последица вакцине,хоће ли моја породица добити одштету?Не,произвођач вакцина не гарантује за безбедност ових ехперименталних вакцина.
ДА РЕЗИМИРАМО:
1.Не пружа имунитет
2.Не штити од вируса.
3.Не спречава умирање.
4.Не гарантује да га нећете добити после примања вакцине
5.Не спречава његово преношење на друге.
6.Не уклања меру социјалног дистанцирања
7.Не елиминише ограничење путовања
8.Не елиминише затварање пословних делатности.
9. Не елиминише локдаун
10.Не отклања меру ношења маски.

...........................

Ма ко шта пита вас антиваксере и расколнике?  Јок  

Нешто је тачно, нешто су намерне глупости, закључци су намерно тотално глупи јер:

Ни прелазак пешачког на зеленом светлу не штити 100% од тога да нас неко не удари али ипак сви разумни људи разумно процењују степен ризика и прелазе на зелено.

Даклем, поента је у процени степена ризика а не у тоталној (не)заштити.

Што се тиче ношења маски није ствар да се вирус спречи као појединачна честица него да се спрече капљице у којима се налази а које су много веће и ffp2 ту завршава посао (као и хируршке за заштиту од носиоца), остало су глупости и можда се односе на ретке људе који имају неку преосетљивост.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(26-10-2021, 09:26 AM)Ђорђе Пише:  Једино што се види је да што више вакцинишемо, све више и заражених и умрлих.

Штета што и против те чињенице не постоји вакцина.  Smile

Постоји!

Укуцај: Шумадрипац.дот.ком

Нем'шта додати сем:


ХРИСТОС ПОСРЕДЈЕ НАС!
ЈЕСТ И БУДЕТ!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

.

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(26-10-2021, 10:43 AM)Шумадинац Пише:  
(26-10-2021, 08:12 AM)смедерево Пише:  Одговор струке на питања антиваксера:
Ако се оболи после прве дозе?Струка:Примио си само једну.
Ако се оболи после друге дозе?Нису прошле ни две недеље.
Ако су прошле две недеље,а особа оболи?.Па ,вакцина је да се не оболи тешко.
Ако оболи тешко?Вакцина је да се не умре.
Ако се умре?.Вакцина не стити 100%.
Ако се вакцинишем,могу ли престати да носим маску?Не.
Ако се вакцинишем,хоћу ли бити отпоран на ЦОВИД?Не знам,вероватно НЕ.
Ако се вакцинишем,нећу бити инфективан за друге?Не,вакцина не зауставља пренос инфекције.
Ако се вакцинишем,колико ће ми трајати имунитет?То се не зна,све ЦОВИД вакцине су у експерименталној фази.
Ако се вакцинишем,престаје ли мера социјалног дистанцирања?НЕ.
Ако се моји родитељи,Бака и Дека и Ја вакцинишемо,можемо ли се загрлити поново?НЕ.
Па која је онда корист од вакцине?Надамо се,да вас вирус неће убити.
Јесте ли сигурни,да вакцина неће имати трајне последице и да ме неће убити?НЕ.
Ако ме вирус статистички неће убити(стопа преживљавањиа је 99,8%),зашто бих се вакцинисао?Да би заштитили друге.
Дакле,ако се вакцинишем могу 100%,заштитити друге?НЕ.
Ако добијем нежељене реакције,нежељене последице или умрем од последица вакцине,хоће ли моја породица добити одштету?Не,произвођач вакцина не гарантује за безбедност ових ехперименталних вакцина.
ДА РЕЗИМИРАМО:
1.Не пружа имунитет
2.Не штити од вируса.
3.Не спречава умирање.
4.Не гарантује да га нећете добити после примања вакцине
5.Не спречава његово преношење на друге.
6.Не уклања меру социјалног дистанцирања
7.Не елиминише ограничење путовања
8.Не елиминише затварање пословних делатности.
9. Не елиминише локдаун
10.Не отклања меру ношења маски.

...........................

Ма ко шта пита вас антиваксере и расколнике?  Јок  

Нешто је тачно, нешто су намерне глупости, закључци су намерно тотално глупи јер:

Ни прелазак пешачког на зеленом светлу не штити 100% од тога да нас неко не удари али ипак сви разумни људи разумно процењују степен ризика и прелазе на зелено.

Даклем, поента је у процени степена ризика а не у тоталној (не)заштити.

Што се тиче ношења маски није ствар да се вирус спречи као појединачна честица него да се спрече капљице у којима се налази а које су много веће и ffp2 ту завршава посао (као и хируршке за заштиту од носиоца), остало су глупости и можда се односе на ретке људе који имају неку преосетљивост.

Земља је равна плоча.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(26-10-2021, 09:26 AM)Ђорђе Пише:  Једино што се види је да што више вакцинишемо, све више и заражених и умрлих.

Штета што и против те чињенице не постоји вакцина.  Smile

Румунија и Бугарска су земље у ЕУ са најмањим бројем вакцинисаних људи, отприлике 30%, односно 20% њих, и актуелно су уједно европске земље са најгором ситуацијом, болнице препуне и њихове власти су тражиле помоћ од страних земаља.

Сулудо је то да ти људи не желе да приме вакцину и истовремено неће да носе маску, ем протестују ем неће да прихвате мере итд...
Одговори

(27-10-2021, 11:17 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(26-10-2021, 09:26 AM)Ђорђе Пише:  Једино што се види је да што више вакцинишемо, све више и заражених и умрлих.

Штета што и против те чињенице не постоји вакцина.  Smile

Румунија и Бугарска су земље у ЕУ са најмањим бројем вакцинисаних људи, отприлике 30%, односно 20% њих, и актуелно су уједно европске земље са најгором ситуацијом, болнице препуне и њихове власти су тражиле помоћ од страних земаља.

Сулудо је то да ти људи не желе да приме вакцину и истовремено неће да носе маску, ем протестују ем неће да прихвате мере итд...

Сулудо је да се не дође у петак!


ХРИСТОС ПОСРЕДЈЕ НАС!
ЈЕСТ И БУДЕТ!

А и симпатизерима добардан!

EX ORIENTE LUX!

.

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(27-10-2021, 11:17 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(26-10-2021, 09:26 AM)Ђорђе Пише:  Једино што се види је да што више вакцинишемо, све више и заражених и умрлих.

Штета што и против те чињенице не постоји вакцина.  Smile

Румунија и Бугарска су земље у ЕУ са најмањим бројем вакцинисаних људи, отприлике 30%, односно 20% њих, и актуелно су уједно европске земље са најгором ситуацијом, болнице препуне и њихове власти су тражиле помоћ од страних земаља.

Сулудо је то да ти људи не желе да приме вакцину и истовремено неће да носе маску, ем протестују ем неће да прихвате мере итд...

Румунија и Бугарска су чланице НАТО и ЕУ. То вуче многобројне геополитичке импликације. Ако разумеш шта хоћу да кажем.
Каква је ситуација у Белорусији?
И ниси ми одговорио на питање у вези са "ковид пасошима". Где се у Италији траже ови пасоши, да ли ти имаш пасош и шта мислиш о пасошу?
Иначе, ми у Србији тај "зелени дигитални сертификат о вакцинисању, тестирању и прележаној болести" кратко зовемо "АУСВАЈС". То је стара српска реч која потиче још од Другог светског рата и немачке окупације. Не знам да ли је то постојало у италијанској окупационој зони Југославије, али у немачкој јесте.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(28-10-2021, 08:06 AM)Vlad Alekš Пише:  И ниси ми одговорио на питање у вези са "ковид пасошима". Где се у Италији траже ови пасоши, да ли ти имаш пасош и шта мислиш о пасошу?

Свугде се траже. 
Од 1. новембра и у Аустрији. Не знам где још има, било би добро да наведе овде ко зна.
У Данској их нема, уставни суд је оборио тај захтев.
У Британији такође нема, Шведска наравно нема.
(28-10-2021, 08:06 AM)Vlad Alekš Пише:  И ниси ми одговорио на питање у вези са "ковид пасошима". Где се у Италији траже ови пасоши, да ли ти имаш пасош и шта мислиш о пасошу?

Свугде се траже. 
Од 1. новембра и у Аустрији. Не знам где још има, било би добро да наведе овде ко зна.
У Данској их нема, уставни суд је оборио тај захтев.
У Британији такође нема, Шведска наравно нема.
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(28-10-2021, 03:44 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(28-10-2021, 08:06 AM)Vlad Alekš Пише:  И ниси ми одговорио на питање у вези са "ковид пасошима". Где се у Италији траже ови пасоши, да ли ти имаш пасош и шта мислиш о пасошу?

Свугде се траже. 
Од 1. новембра и у Аустрији. Не знам где још има, било би добро да наведе овде ко зна.
У Данској их нема, уставни суд је оборио тај захтев.
У Британији такође нема, Шведска наравно нема.
(28-10-2021, 08:06 AM)Vlad Alekš Пише:  И ниси ми одговорио на питање у вези са "ковид пасошима". Где се у Италији траже ови пасоши, да ли ти имаш пасош и шта мислиш о пасошу?

Свугде се траже. 
Од 1. новембра и у Аустрији. Не знам где још има, било би добро да наведе овде ко зна.
У Данској их нема, уставни суд је оборио тај захтев.
У Британији такође нема, Шведска наравно нема.

Цела Канада ИМА од пре месец дана, не можеш у кафиће, ресторане, теретане, наравно спортски догађаји....
Нас то не дотиче па се не буним!

Међутим!

Како наши локални путеви у овим вуко*јебинама кривудају, час си у Онтарију а час у Кебеку (где је уведено нешто касније, тек да се каже да имају неку аутономију), ми се нађосмо са Онтарио стране, уговорили смо неки састанак за куповину неког алата у локалном 'Хауард Џонсон' ресто-кафићу.

Ко не зна за 'Хауард Џонсон', то ви је нешто ружно као 'Мак Доналд', 'Колонел Сандерс', 'Данкин донац', 'Тим Хортонс'....све заједно па на куб, то ви је степен ружноће, лошег укуса, кича...благо речено....уштивно, пазимо на сваку ријеч-посјеч да не уцвијелимо Кизине кумове!

Даклем, ово кажемо јер ми као формирани и пензионисани ВК водоинсталатер, поседујемо како природни тако и стечени осећај за естецки лепо, тако да нами ни на памет није падало да у речени 'Хауард Џонсон' уљегнемо но смо само у улазном неком простору чекали да особа са којом смо имали туна састанак наиђе!

Међутим!

Одједном наилази дебела у ЦРНО униформисана жена са натписом спреда ради реда и одозади-реда ради: COVID POLICE!
Да не гњавим, то униформисано биће ме ишћера из тог улаза к'о да сам неки андердог, парија....јер ковид пасоша не имамо нити ћу!

Искрено....прва мисао која ми паде на памет у том тренутку беше....ЈАСЕНОВАЦ!

Закључак:

НАОРУЖАВАЈТЕ СЕ БРАЋО СРБИ А КО ИМА НЕ ДАЈ НАОРУЖАЊЕ, БИЋЕ ЧУПАВО ЈЕР ДАНАС ЧЕЛОВЈЕЧЕСТВО ВИСИ О КОНЦУ И ЗАВИСИ ОД ВОЈНОГ УДАРА КОЈИ У ЧЕМЕРИЦИ КУЉА ИСПОД РАДАРА!

https://vimeo.com/636168026

ЗДРАВОМИСЛЕЋИ СВИХ ЗЕМАЉА-УЈЕДИНИТЕ СЕ !

СФ-СН*


-------------------------
*Смрт Фармакофашизму-Слобода Народу


EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(28-10-2021, 03:44 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(28-10-2021, 08:06 AM)Vlad Alekš Пише:  И ниси ми одговорио на питање у вези са "ковид пасошима". Где се у Италији траже ови пасоши, да ли ти имаш пасош и шта мислиш о пасошу?

Свугде се траже. 
Од 1. новембра и у Аустрији. Не знам где још има, било би добро да наведе овде ко зна.
У Данској их нема, уставни суд је оборио тај захтев.
У Британији такође нема, Шведска наравно нема.

Проблем је у томе што постоји свеопшта цензура, а и потурање лажних вести и дезиформација. Шта је интересантно у свему овоме? Раније, док су неке државе биле тоталитарне, цензуру су спроводили државни органи. Што и јесте било логично због власничке структуре медија. У данашње време, цензуру спроводе приватне компаније. Било на интернету, било у штампаним медијима, било на старим електронским. То је Асанж објаснио поодавно. Smile
Елем, по објавама на твитеру бих рекао да је у многим савезним америчким државама на снази врло лабав став према епидемиолошким мерама. И то су државе које за гувернере имају републиканце, то јест на председничким изборима тамо је убедљиво побеђивао Трамп. Гледао сам неке снимке из државе Флорида - тамо скоро па нико не носи маску, вакцинација није обавезна, а људи се слободно крећу. А мање има заражених него у "демократским" Бајденовим савезним државама. Ја верујем да само две државе могу победити ово корона лудило - Америка и Француска. Можда и Србија, али тек када будемо дотерали цара до дувара. Smile

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(28-10-2021, 10:55 PM)Шумадинац Пише:  

Телевизија N1 је иначе позната по објективном информисању, а посебно по просрпским ставовима. И не разумем зашто је многи зову NDH1?!

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(29-10-2021, 08:36 AM)Vlad Alekš Пише:  
(28-10-2021, 03:44 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(28-10-2021, 08:06 AM)Vlad Alekš Пише:  И ниси ми одговорио на питање у вези са "ковид пасошима". Где се у Италији траже ови пасоши, да ли ти имаш пасош и шта мислиш о пасошу?

Свугде се траже. 
Од 1. новембра и у Аустрији. Не знам где још има, било би добро да наведе овде ко зна.
У Данској их нема, уставни суд је оборио тај захтев.
У Британији такође нема, Шведска наравно нема.

Проблем је у томе што постоји свеопшта цензура, а и потурање лажних вести и дезиформација. Шта је интересантно у свему овоме? Раније, док су неке државе биле тоталитарне, цензуру су спроводили државни органи. Што и јесте било логично због власничке структуре медија. У данашње време, цензуру спроводе приватне компаније. Било на интернету, било у штампаним медијима, било на старим електронским. То је Асанж објаснио поодавно. Smile
Елем, по објавама на твитеру бих рекао да је у многим савезним америчким државама на снази врло лабав став према епидемиолошким мерама. И то су државе које за гувернере имају републиканце, то јест на председничким изборима тамо је убедљиво побеђивао Трамп. Гледао сам неке снимке из државе Флорида - тамо скоро па нико не носи маску, вакцинација није обавезна, а људи се слободно крећу. А мање има заражених него у "демократским" Бајденовим савезним државама. Ја верујем да само две државе могу победити ово корона лудило - Америка и Француска. Можда и Србија, али тек када будемо дотерали цара до дувара. Smile

Зато је јунак Бата Доналд примио два Фајзерa и спрема се за бустер дозу  Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(29-10-2021, 08:40 AM)Vlad Alekš Пише:  
(28-10-2021, 10:55 PM)Шумадинац Пише:  

Телевизија N1 је иначе позната по објективном информисању, а посебно по просрпским ставовима. И не разумем зашто је многи зову NDH1?!

Слажемо се. Што не значи да су сви гости усташе

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 4 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним