Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Три дана након допунске дозе "Спутњик лајт", Путин се вакцинисао и експерименталном назалном вакцином против коронавируса
https://rs.sputniknews.com/20211124/puti...68650.html


ОЈ ПУТИНЕ ЛИЦЕ ТИ ЈЕ БИЈЕЛО ( ово је важан детаљ )
ЈАВНО НОСИШ ВАКСЕРСКО ОДИЈЕЛО

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Evo braca Rusi...prednjace...Smile

https://nultatacka.rs/i-rusi-krecu-na-de...17-godina/

Mi u Americi kaskamo za Rusima, za Srbima u vei registracije kola, cakl i Nemci kasne u vezi vakcinisanja za Srbijom i u vezi registracije. Mnogo ste pre napredni tamo u Srbiji. Smile

Ne valja dqa s emnogo prednjaci....prva linija prva gine. Smile
Одговори

“Državljani Rusije koji kupuju i prodaju falsifikovane sertifikate o vakcini protiv koronavirusa treba da budu pogubljeni po kratkom postupku.”
Ovo je izjavio Vladimiri Sidrov, ruski regionalni zakonodavac, nudeći da povuče okidač kao deo streljačkog voda.

Govoreći na sastanku u utorak, Sidorov, poslanik vladajuće partije Jedinstvena Rusija u regionalnoj Dumi u Rjazanju, predložio je oštru kaznu za ljude koji kupuju dokumenta u gradu, jugoistočno od Moskve.

“Neophodno ih je upucati“, besnio je.

Prema rečima poslanika, on bi željno “učestvovao u pucnjavi”.

“Obavezno uradite to! Vi i ja nemamo drugog izbora”, pozvao je Sidorov svoje kolege predstavnike.

Ћулафић, стрељај! Smile

Жикина Династија - yt1s.com - To milicijo _360p - Bing video

https://youtu.be/uAwdXgo-p4o?t=24
Одговори

Ево га цар:

https://lenta.ru/news/2021/11/23/sidorov/
Одговори

"Молим вас,
немам сада прилике ни времена да се уверим колико вас српски медији обавештавају о том корона-вирусу који се шири по Европи.
Хоћу да вам кажем: хватајте га као озбиљну претњу!"

Zahvakljujem na savetu. Mi u Americi imamo privatnu ordinaciju, oko 15-ak prodju svakog dana, maske ne nosimao od pocetka Korone, bili smo proslog leta u Srbiji, pa ond au Tursku, ovog leta opet u Srbiju pa u Albaniju na more. I zena bas htela da se testira i vidi da niej slucajno prelezala. NIJE, nema antitela.

Ja ne tvrdim da virus ne postoji, samo mislim da je pretnj asmesna. Umiru samo tesko bolesni i naravno omakne se i neki mlad kao i za grip i za bilo sta. IA naravno kroona je samo povetarac na celokupno zdravstveno stanje umrlog. Jel znas...suv list i mali vetar obori.

Pored toga da ti kazem da zena isla kuci kod jedne crnkinje 80 godina, bolesna, pa niej htela u bolnicu. Tacnije, ona pozove, dodje hitmna pomoc, ona kaze nece. I tako 2 puta. Treci put joj rekli ce je kazne. I tad dosla moja zena, i namerno niej htela d anosi masku d avidi sta ce da se desi. Moguce d aima Koronu, pa bas d avidi. Pregledala je, tu bila Kinesknija jos i 2 belca. I ispostavoi se u bolnici d aima Koronu. 8-0 godina. PPrelezala, a nikom od ovih sto bili oko nje nije nista falilo niti se zarazili.

Znaci batali te price, zivota ti. Jedan malo jaci grip.
Одговори

Znas kad je proglasena pandemija? Kad u Kini tek pocelo, Ja sma s ecudio sto prog;lasavaju pandemiju kad ni kinu ozbiljniej niej zahvatilo.

To je dovo;ljno da pocnes da sumnjas. Onda vidis da umesto da spustaju paniku, kao recimo z aVariolu veru, oni dizu paniku, sto je nenormalno. Pa ond avidis da da narod "hoce" da umre, ali mu drzava ne da. Gde to ima? PO aniko nije blesav d aumre, sta se ti sekras ako se ja ne sekriam!?

Jel ti mene vise volis nego sto sam sebe volim?

Pa onda cujes milion stvari usput i onda kazes: Pa ovo je prva degenericna vakcina gde treb aiu bustr doze i sve i svasta...tu nesto niej u redu. Jel smo mi samo eksperimantalni kunici, p ako se upeca njegov problem. P avidis potpisujes da NIKO NIJE KRIV ako9 ti se nesto desi zbog vakcine....

Ima tu price i price. Pa ako ti ja izgledam kao idiot, ja nemam nista protiv, ali ja sebe bas ne smatram debilom da stanem u red za ovu vakcinu.
Одговори

I posto teroije zavere postale realnost dozvoljavam sebi i sledeci komentar. Drug u Srbiji mi se zali kako ga nadlecu avioni...mozda prskaju necim. Prvo mi to izgledalo bez veze, to bilo pre godinu dana. Onda proslo godinu i po u ordinaciji nasoj bez maski, nismo se zarazili. I onda mu skoro kazem, posto s eon opet zali. Reko iskreno d ati kazem meni je to sve cudnije. Kod nas o0vde prodkje 15-ak bolesnih svakog dana, mi maske ne nosimo, sta vi to radite tamo po Srbiji da se tako lako zarazite, meni uopste niej jasno. nemam ideju kako vam to uopste uspeva,. On na srecu prelezao Koronu, a mi ovde nikako, mada bi voleli. Jeste d anece da priznaju kao zastitu, ali meni je bitna sustina, a ne forma, ja hocu da to prelezim a ne da me spricaju. Al ne da nam se.
Одговори

Ima jos jedna cudna stvar u ovom mestu u Americi gde smo, Tu ima 50-50 crnih i belih i tako je i sto se nasih pacijenata tice. Od svih koji se razboleli od nasih pacijenata samo su 2, 3 belca a cnrih na desetine. Neki beli kazu to je kulturoloska stavar, jer se crnci grle, ljube, a beli ne. Sta ja znam.... Da je to bas toliko zarazna bolest trebalo bui da bude manaj razlika zimedju crnih i belih po razboljevanju. I sad maske nisu obavezne, ali crnci noise maske kao ludi, beli retko ko.
Одговори

SloUvenac...Smile)

https://nultatacka.rs/novo-normalni-samo...ovid-a-19/
Одговори

Ima jos nesto. Kazu vakcini se zbog drugog. Ma nemoj. Ti primas vakcinu zbog mene a ja zbog tebe?
Toi ti je kao ka kupis kosacicu za travu i ona ne radi. I onda si ti kriv sto raste trava i kod tvog komsije? Pa je...ga leti sene iz tvog dvorista na komsijsko.

Ako ces ti da s evakcinises, nema nista proitiv,. Ako se opet razbolis sta sam ja tebi kriv? idi se zali proizvodjacu. Vakcina se proima da se ne razbolis, ako se razbolis ...ja to nisma napravio, idi kod onog ko ej napravio. A potpisao si da on niej kriv? To moj problem nije.
Одговори

https://twitter.com/i/status/1462859545848561672

ЗАБОРАВИЛА ПУЧИНА...шта'ш...!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(25-11-2021, 08:42 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  https://twitter.com/i/status/1462859545848561672

ЗАБОРАВИЛА ПУЧИНА...шта'ш...!

Мммммм да.... То ме подсети на један виц:

Шта ви као теоретичар завере и антивакцинаш мислите о корона вирусу?

- Да не постоји...

- А о 5G мрежи?

- Да изазива корона вирус код људи...

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Evo sta moze biti kod nas dvoje...mada mozda i nije to:

СТИГЛО РЕШЕЊЕ ЕНИГМЕ: Како је могуће да нисте имали корону а били сте окружени зараженима?
В. Н.

24. 11. 2021. у 14:50


НАУЧНИЦИ верују да су пронашли одговор на енигму - зашто су неки људи негативни на вирус корона иако су окружени зараженима.
СТИГЛО РЕШЕЊЕ ЕНИГМЕ: Како је могуће да нисте имали корону а били сте окружени зараженима?
Наиме, постоје људи који се заразе вирусом, али га Т-ћелије имуног система дезинтегришу у најранијој фази обољења. Због тога PCR и тестови на антитела код те особе увек показују негативан резултат.

Процене су да је око 15 одсто здравствених радника, које је систем пратио током првог таласа пандемије у Лондону, део овог сценарија. Ово откриће могло би да још више прошири пут за нову генерацију вакцина усмерених на одговор Т-ћелија, што би могло да произведе дуготрајнији имунитет, рекли су научници.
Одговори

Iz Nemacke od druga:

" meni stigo mail iz nove firme, počinjem od 01.12. Nepelcovani mora svaki dan test, a izgleda pelcovani moraju isto, samo 2x nedeljno."
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 10 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним