Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

E prosvetar, kako to izgled akad odes kod dilera religije? Se placa nesto i koliko? Ovde placaju 10%, bilo Korona ili ne. Traze.
Kod nas to verovatno na dobrovo;ljnoj osnovi....?

Al davno, tek pocinjala moda sa bogougodnim delima posl TitE, i drug mi prica da hteo da se venca i u crkvi. Mora plecka, kaze pop. Smile
Tad bila ona inflacija, devalvacija i ostale nesrece, pa verovatno plecka namjanje gubila dnevno navrednosti?

Mogo da trazi tad i dva kila benzina, ali....st aja znam...plecak izgleda ipak....vrsi poso bolje.

Vidi, meni kuca u Kruseva blizu Rasine(500m), i tamo stavili crkvu. Onda jednu staviili na vr Bagdale. Do sad si mogo se zaklonis od jutarnjih zvona, al sad neces ga mnajci. Smile Znaci nema da ne cujes zvona ujutru, budilnik ne treba.
Одговори

Mislim d aima jedan u jednokasarni, a mozd ai u drugoj. Ma nema....nicu ki pecurke. Smile
Одговори

(28-11-2021, 08:52 PM)zaostoja Пише:  
(28-11-2021, 08:37 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(27-11-2021, 01:30 PM)Mekenzi Пише:  Да смо знали да ће баксуз из Канаде наћи сапатника ође на форуму неби веровали богуми...

zaostoja jeb istar czovek seljdak, vidib oljez...ali_+ zaostoja je!{{ SZUBOTAR ilis eprizenio za szubotarku takoye tvojs apatniks-ti bahaja onSZUBOTAR, }visvi traszite disposable spoons, dodusze subotari i nemajuSzvetet ajne ali hoced isposablespoonsz anas saku siromaha ito soon


Nisma subotar, al mi ovi nasi popovi ne leze nesto. Najcesce budale. A i celo hoscanstvo bas mi nije neto osim onih 10 zapovesti, kojih se trudim da se drzim. Pa sad dal ce bog d ami zameri sto sam se oglusio o dilere religije, mozda malo to zakrpim sa ovih 10 zapovesti. Ce vidimo sta ce mi kaze. Pa cu vam javim. Smile A ja ne lazem, rekoh vec. Smile

znmo zaostojat akvihje najviszeu nashoy crkvi-dodjedvaput$$ godisnjez dadooobar cek igleda svoya posla aSrba shaka siromha nadrljas to kazesal nijelakoCрбинбити

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Za tebe je prosvetar Kruusevac, a i Srbija RAJ sto se religije tice. Ti bi mogao godinu dana da onilazis ckve svakog dana drugu pa tek posl eda krenes ponovo u koju si bio. Ti se patis po te ledare tamo....I ptice bre beze odatle zimi.
Одговори

Jedino sto mi pada na [amet sto si ti kao veliki vernik u tako ladnu drzavu je da nece se pokvaris kao covek jer ladno.
Одговори

(28-11-2021, 09:11 PM)zstoja Пише:  Za tebe je prosvetar Kruusevac, a i Srbija RAJ sto se religije tice. Ti bi mogao godinu dana da onilazis ckve svakog dana drugu pa tek posl eda krenes ponovo u koju si bio. Ti se patis po te ledare tamo....I ptice bre beze odatle zimi.

paaa...stok azse "pustiobi janjega-ali neceon mene" trudo neda iz konc-loraK anada }}akon eces iglu cekamobolja vremena

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(28-11-2021, 09:10 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(28-11-2021, 08:52 PM)zaostoja Пише:  
(28-11-2021, 08:37 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(27-11-2021, 01:30 PM)Mekenzi Пише:  Да смо знали да ће баксуз из Канаде наћи сапатника ође на форуму неби веровали богуми...

zaostoja jeb istar czovek seljdak, vidib oljez...ali_+ zaostoja je!{{ SZUBOTAR ilis eprizenio za szubotarku takoye tvojs apatniks-ti bahaja onSZUBOTAR, }visvi traszite disposable spoons, dodusze subotari i nemajuSzvetet ajne ali hoced isposablespoonsz anas saku siromaha ito soon


Nisma subotar, al mi ovi nasi popovi ne leze nesto. Najcesce budale. A i celo hoscanstvo bas mi nije neto osim onih 10 zapovesti, kojih se trudim da se drzim. Pa sad dal ce bog d ami zameri sto sam se oglusio o dilere religije, mozda malo to zakrpim sa ovih 10 zapovesti. Ce vidimo sta ce mi kaze. Pa cu vam javim. Smile A ja ne lazem, rekoh vec. Smile

znmo zaostojat akvihje najviszeu nashoy crkvi-dodjedvaput$$ godisnjez dadooobar cek igleda svoya posla aSrba shaka siromha nadrljas to kazesal nijelakoCрбинбити

Nije lepo pricati nekim knerazumljivim jezikom ako vez znas jezik coveka koji prica sa tobom. To s ekaze necui da pricam sa tobom. Ja te nist an erazumem. Ako ces da pricalmo normalno, ajde, ja da tricm po guglu  d ami prevode sa "staroslovenksog" necu, niti znam dal ima taj prevodilac.
Одговори

Ti mi najvise licis na Siptare. Svi znali srpski a nisu hteli da pricaju.
Одговори

(28-11-2021, 09:17 PM)zaostoja Пише:  Nisma subotar, al mi ovi nasi popovi ne leze nesto. Najcesce budale. A i celo hoscanstvo bas mi nije neto osim onih 10 zapovesti, kojih se trudim da se drzim. Pa sad dal ce bog d ami zameri sto sam se oglusio o dilere religije, mozda malo to zakrpim sa ovih 10 zapovesti. Ce vidimo sta ce mi kaze. Pa cu vam javim. Smile A ja ne lazem, rekoh vec. Smile

Nije lepo pricati nekim knerazumljivim jezikom ako vez znas jezik coveka koji prica sa tobom. To s ekaze necui da pricam sa tobom. Ja te nist an erazumem. Ako ces da pricalmo normalno, ajde, ja da tricm po guglu  d ami prevode sa "staroslovenksog" necu, niti znam dal ima taj prevodilac.

zaostoja japo kusavam dase stebe razgovara%{m na tvomje ziku at akvihje najviszeu nashoy crkvi govorei piszu jezik SRBISH-dodjudvaput$$ godisnjez aVaskrs iBozich nemozeod njih daseudje*& dajudooobar cek igledaju svoya posla aSrba shaka siromha nadrljas to kazesal nijelakoCрбинбити...Pozdraf

И НЕКА ЈЕ БЛАГОСЛОВЕН ПОЧЕТАК РОЖДЕСТВЕНОГ ПОСТА СВИМ СРБИМА, ХРИСТОС ПОСРЕДЈЕ НАС!

А и свим симпатизерима попут заостоје, добардан!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Samo za prosvetara. Nazalost en mogu ga citam, nisma jos naucio srpski.

Poslusaj svog patrijarha i ne podrzavaja nemire uoci bozicnog posta...a i sire.

https://www.instagram.com/p/CW05aXiDQ_v/...atch_again
Одговори

Ja da se ovako fundamentalnoi ne slazem sa patrijarhom, ja bih promenio religuiju. Al ja nisam neki vernik.
Одговори

Vidis kako su plitkoumeni nasi popovi:

"Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije koji se vakcinisao u manastiru Đurđevi Stupovi..."

Sta takvog da pitas za savet....pa njega bolje da ne lsusas ili radi suprotno od onoga sto preporuci.

I sad pogledas Terzina koji moze da izadje na ulicu jer se nije vakcinisao i prica o tvorcu, zena, deca, stan na kredit vresovatno. I on da popusti nece, to je garant.
A ovaj nas popustio. Pa ...nismo mi preletaci iz Srba u Hrvate, iz Srba u muslimane, iz Srba u Makedonce slucajno. Takva nam i religija, prevrtljiva.
Одговори

Evo talenata jos, trazi vakcinisanje.

https://nultatacka.rs/sramno-i-bestidno-...avi-video/

Ko zna koliko nasih popova vakcinisano, al kriju.
Одговори

Alo, napismeni prosvetaru(ne znas srpski), slusaj svoej popove, idi po vakcinu, ajde, sta se ceka?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним