Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(20-12-2021, 12:01 PM)Милослав Самарџић Пише:  Јел си стварно одустао после друге дозе, или је то само фигуративно?
Ако су одустали и тако загрижени као ти, онда ово неће дуго.

Три су сасвим довољне за нормални имунитет које штите од свих наредних сојевa.

Прави Србин се трипут вакцинише!  Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(20-12-2021, 12:01 PM)Милослав Самарџић Пише:  Јел си стварно одустао после друге дозе, или је то само фигуративно?
Ако су одустали и тако загрижени као ти, онда ово неће дуго.

Самарџићу, не радиш за УДБУ па ниси у току.
Он је то парафразирао мој потпис од пре пар месеци - "Две вакцине падоше, трећа још стоји, а четврте неће бити".
Он баш интезивно прати шта ја пишем. И бележи. Smile

Ево још једног стиха, да УДБА има чиме да се забавља - "Не ради курва оно због пара, него што воли мужа да вара".

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(20-12-2021, 10:17 AM)Vlad Alekš Пише:  
(18-12-2021, 05:59 PM)Авакс Пише:  Неће игра престати никада. Може бити само одложена за моменат када им опет затреба. Па зато користе разне приче, као на пример о вирусу шпанског грипа који је „реконструисан“ 2005-те године. Ејјј реконструисан!????

И „политичка банда“ је само извршилац радова оних који воде ово зло (пропагандно зло, да не буде забуне) у складу са својим интересима. Интереси су познати: профит. У западним државама је стандард бољи, па треба и њих осиромашити.

Велики део народа је насео на све и повратка нема. Како убедити некога ко не одваја очи од телевизора или ко је навукао јаку прехладу, а заборавио какве су биле раније и које су последице оставиле (ту доприносе и године старости, јер су последице већ трајне, а организам све мање способан да се обнавља).


Е, сада... убедите ви особу којој је  24 сата дневно сипано у главу (пријемчиву главу за сипање свега) да „вирус“ сломи човека и да опоравак траје месецима...па ја осећам последице силних упала подребрице и плућа од пре 30 година. Не може мене неко убедити да ми треба пуно времена да се опоравим од страховите прехладе (која се дешава сваке године), јер је организам годинама угрожаван...па и код гвожђа постоји замора материјала.


ПС

Када сам био млад и после мировања, са гипсом на нози, требало ми је мање од месец дана да се вратим „на старо“. Већ у 25-тој години, то раздобље је било двоструко веће. Сада се до краја живота не могу опоравити од неке повреде или болести, јер је то тако у природи и разлог је једноставан – остарило се. А сада људи „легну на руду“ да је то због вируса. Зато ово не може престати јер народ верује и „на основу“ искуства прележане куроне...а памћење живинско...зато „схватимо“ да нас политичари (у ствари сваковрсни олош) зајебавају тек после десетак година.

Поштовани господине Авакс,

Слажем се са Вашим коментарима. Свака част.
Него, мене нешто друго интересује. Питање је техничке природе - одакле Вам надимак "Авакс"? Да ли то можда има неке везе са авионом америчке израде? Или сте Ви, једноставно, антиваксер?
А иначе, подсећате ме по стилу писања на једног Небојшу. Он је раније коментарисао овде, на овом сајту, теме у вези са "Доста је било". Да ли можда имате брата близанца?

Срдачан поздрав.
         
Уважени пријатељу,
   
 
Изузетно ценим што сте ме ословили на овај (или било који други) погодан начин. Мало ми је отворило очи, па сам проверио реч коју ја користим и то је реч kolega (l.collega). Како се најежим када видим колико су нам запрљали говор (без обзира на латинске корене многих речи), проверио сам и ради се о латинској речи (колега). Нажалост и ја сам насео на подметнуту (“потурену“ – да опет буде мало вишезначно, ко има смисла за духовитост) „свакодневницу“. Пазићу да реч колега избегавам...
 
Први пут сам сада пријављен на овај форум (рекао бих родољубиви форум) и када сам се пријављивао, запне око корисничког имена. Онда решење лако дође на ум (иначе као и у свакој невољи, треба ослободити дух – опустити се и ослободити грча) и после само неколико десетака секунди, паде ми на ум вишезначно корисничко име: Авакс.
 
У праву сте, баш је тако како кажете, може бити авион који „тура нос“ где треба и где не треба или противник вакцинације (односно свих облика непримерене медицине, која људе кошта живота или их понижава). Али, ипак мислим да је то може бити и по лику из филма „Кад порастем бићу Кенгур“...то је онај момак који је најкориснији када седи на крову (и ништа не дира да не упропасти - значи, млад човек а достигао неслућене филозофске висине...тј. свестан својих могућности)...Ко ће га знати...пуно сам у животу читао, па научио (и васпитан сам тако), да мислим својом главом. Уосталом, шта очекивати од особе која је, као дете у петом разреду прочитала два пута „Тихи Дон“ ничим изазвана...а потом још један пут, јер сам имао осећај (још као дете, да се знање и спознаја стиче понављањем, односно учењем и тражењем оног што постоји, али смо га прескочили - превидели током читања...или учења).
 
И све то, да бих под старе дане схвати да појма о животу немам...односно да је знање тако велико, а ми тако мали...само што не дам да ме праве будалом...
 
ПС
 
С обзиром да нисам нашао тему у којој бих се представио (говорили о овоме што ме питате) и како нисам постигао много тога да овде и погледам, а не да прочитам што говори да сам „гуштер“ замолио бих вас да ме упутите где је та тема у којој извесни Небојша пише (да видим моје друго ја...квантна физика каже да је то могуће). И о ДЈБ би било добро да поразговарамо...да ли су искрени или су и они само „политичари“ (политичари су лажови и мутљавине по „дефиницији“).
Изоставио сам емотиконе, па ставите по сопственом избору где мислите да треба...
Одговори

Имате право личи али наравно то нисам ја. Сад сам погледао тему (ДЈБ) и човек (Небојша) има сличан начин писања, па чак и изражавања. Начин писања је писање са проредом, што олакшава читање.

Молим вас да не сумњате да је то једна иста особа, јер тешко да бих ја користи реч „хендловати“ или замерио Радуловићу неке антихришћанске ставове (јер не знам који су).
Одговори

Ovo traje do 2024., tako sam i mislio pre jedno pola godine. Zasto? Pa zato sto je ovo jedna vestacka ekonomska kriza koja bi usput da podigne cene svega i svacega, promeni malo ekonomiju, a usput i testira vakcinu i uradi neka istrazivanja o ponasanju ljudi u odredjenim situacijama.

A posle 2024. bice lokalnog pojavljivanja Korone, pa nestanka, pa opet pojavljivanja i tako stalno do sledeceg virusa koji ce biti opasniji. Ovo sve sada je samo uvod.

A ovi sto odustali od 3 vakcine ili druge, to nema nikakve veze sa zavrsetkom Korone, kao sto skok cene struje nema veze sa Koronom, kao sto manjak robe nema veze sa Koronom.

I zasto ce ovo sve da traje dugo ako su istestirali sve zivo sa ovim virusom i pozavrsavali skoro sva posla?

Pa zato sto globalisti gube, da nisu ovo uveli niko ih ne biu reckao za 5 godina. Ovo je nacin da proguraju globalizam. Preko straha se vlada najbolje.
Одговори

(20-12-2021, 02:51 PM)Авакс Пише:  Имате право личи али наравно то нисам ја. Сад сам погледао тему (ДЈБ) и човек (Небојша) има сличан начин писања, па чак и изражавања. Начин писања је писање са проредом, што олакшава читање.

Молим вас да не сумњате да је то једна иста особа, јер тешко да бих ја користи реч „хендловати“ или замерио Радуловићу неке антихришћанске ставове (јер не знам који су).

Radulovic podrzava gej parade, isao na neke, jos kad se pocelo sa paradiranjima. Racunam to je antihriscanski.

A kao dokaz evo linka: Подршка Паради поноса у недељу, у подне - Доста је било (dostajebilo.rs)

Radulovic je zato i izgubio mesto na politickoj sceni. Sa jedne strane prica o nezvisnosti Srbije u svakom smislu, sa druge paradira sa LGBT. Pa nemoj da se zezamo....

Radulovic igra glupo. Verovatno je hteo da kompenzuje nezavisnost Srbije pred ststarncima sa ljubavlju ka LGBT, racunajuci da su glavni medju strancima ovi iz LGBT. To ne prolazi kod zapadnjaka, kod njih pogadjanja nema, ako nemas atomsku bombu. Ili sve ili te biti nece. I nema ga, evo. Smile

A naravno, glasaci ga isto nece, jer je za LGBT, a nece ga ni oni drugi glasaci jer je za nezavoinsot Srbije. Znaci budala. Pametno on prica mnoge stvari, ali glupo igra. A ceni se gol, a ne igra.
Одговори

PUTINOV PRVI ČOVEK, DMITRIJ PESKOV O ONIMA KOJI SE NE VAKCINIŠU: “TO SU OPASNE BUDALE”! RUSKI “STRUČNJACI” TAKOĐE UDARILI: “ONI SU IDIOTI SA MILITANTNIM NEZNANJEM”

Link znate, a mrzi me da trazim za Sumadinca.

Kad smo vec kod Rusa, nesto pricam sa drugom koji je u Nemackoj pre neki dan i kazem: Pa dobro bre, sto se ovde Rusi guraju, sto su na liniji?
A on: Pa kad je komunizam u pitanju oni to da zaobidju nece, bice medju prvima.


Hahahahaha.
Одговори

Ајде да дам и Шумадинцу линк, да не буде само на енглеском, ево на руском, јер се ради о Русији:

https://kapital-rus.ru/news/384442-opasn...ikov_vakc/
Одговори

(20-12-2021, 04:17 PM)zstoja Пише:  
(20-12-2021, 02:51 PM)Авакс Пише:  Имате право личи али наравно то нисам ја. Сад сам погледао тему (ДЈБ) и човек (Небојша) има сличан начин писања, па чак и изражавања. Начин писања је писање са проредом, што олакшава читање.

Молим вас да не сумњате да је то једна иста особа, јер тешко да бих ја користи реч „хендловати“ или замерио Радуловићу неке антихришћанске ставове (јер не знам који су).

Radulovic podrzava gej parade, isao na neke, jos kad se pocelo sa paradiranjima. Racunam to je antihriscanski.

A kao dokaz evo linka: Подршка Паради поноса у недељу, у подне - Доста је било (dostajebilo.rs)

Radulovic je zato i izgubio mesto na politickoj sceni. Sa jedne strane prica o nezvisnosti Srbije u svakom smislu, sa druge paradira sa LGBT. Pa nemoj da se zezamo....

Radulovic igra glupo. Verovatno je hteo da kompenzuje nezavisnost Srbije pred ststarncima sa ljubavlju ka LGBT, racunajuci da su glavni medju strancima ovi iz LGBT. To ne prolazi kod zapadnjaka, kod njih pogadjanja nema, ako nemas atomsku bombu. Ili sve ili te biti nece. I nema ga, evo. Smile

A naravno, glasaci ga isto nece, jer je za LGBT, a nece ga ni oni drugi glasaci jer je za nezavoinsot Srbije. Znaci budala. Pametno on prica mnoge stvari, ali glupo igra. A ceni se gol, a ne igra.

Нема везе са темом, али да одговорим...
 
Може бити али не мора да значи. Политика је каљуга и ту се прикупљају гласови.
 
Подршка може бити било коме ако му права проистичу из устава. Нашем „тврдокорном уставу“ (како га окупатори виде, јер се мело теже мења), није познат брак између две истополне особе (то нам између осталог замерају). Ако се Радуловић и његова странка заузимају за непроменљивост устава, могло би се рећи да је и та подршка мањинским групама и даје им право на све уставне слободе (јер им права произилазе из устава), али и да не може бити у правцу склапања истополних бракова и да је симболична с обзиром да их устав не препознаје (став 2, члана 62):
.
.
Pravo na zaključenje braka i ravnopravnost supružnika
Član 62
Svako ima pravo da slobodno odluči o zaključenju i raskidanju braka.
Brak se zaključuje na osnovu slobodno datog pristanka muškarca i žene pred državnim organom.
 
 
С обзиром да смо колонија јер нам у првој тачки устава пише „припадност европским принципима и вредностима“, може се свашта очекивати. Али треба прочитати и цео први члан и не држати се принципа „што је баби мило то јој се снило“.
 
Republika Srbija
Član 1
Republika Srbija je država srpskog naroda i svih građana koji u njoj žive, zasnovana na vladavini prava i socijalnoj pravdi, načelima građanske demokratije, ljudskim i manjinskim pravima i slobodama i pripadnosti evropskim principima i vrednostima.
 
 А то што се некоме снило је следеће:
 
Svetovnost države
Član 11
Republika Srbija je svetovna država.
Crkve i verske zajednice su odvojene od države.
Nijedna religija ne može se uspostaviti kao državna ili obavezna.
 
Када се то промени можемо озбиљно разматрати неке ставове. До тада, пливамо како је вода дубока и плаховита. Значи озбиљно нешто посматрамо.
 
Међутим, сада је опасније оно што званична власт спроводи. Особа (на знам како је граматички у овом случају исправно  - особа или сподоба) је изјавила следеће:
 
„Ipak, mi im kažemo - ako vam se ne sviđa istopolna zajednica - nemojte vi živeti u njoj", kaže Čomić.
 
 
За могућу усвојену (или признату) децу у оваквим накарадним „подухватима“ се не може рећи да ће бити "слободна", јер их нико ништа и не пита. Да ли су то слободе или појава малих робова...нико неће одговорити ваљано. Да ли „појава чомићка“ може да упути ту децу и да им омогући да напусте такву заједницу или ће их отети и опет дати на усвaјање „истоветној заједници“...шта очекивати од прецвале скојевке осим да викне јуриш и врати се у свој комуњарски брлог...а остали нека пострадају... Ипак је она доследна на задатку да нас покидају до краја.
 
Е то нама предстaвља извесне тешкоће а не „предизборна обећања“ Саше Радуловића. Нама су проблем аустроугарскотитоистичке појаве које се одазивају на име Гордана Чомић, које су вољне да са положаја навале „на посао“.
Одговори

(20-12-2021, 04:13 PM)zstoja Пише:  Ovo traje do 2024., tako sam i mislio pre jedno pola godine. Zasto? Pa zato sto je ovo jedna vestacka ekonomska kriza koja bi usput da podigne cene svega i svacega, promeni malo ekonomiju, a usput i testira vakcinu i uradi neka istrazivanja o ponasanju ljudi u odredjenim situacijama.

A posle 2024. bice lokalnog pojavljivanja Korone, pa nestanka, pa opet pojavljivanja i tako stalno do sledeceg virusa koji ce biti  opasniji. Ovo sve sada je samo uvod.

A ovi sto odustali od 3 vakcine ili druge, to nema nikakve veze sa zavrsetkom Korone, kao sto skok cene struje nema veze sa Koronom, kao sto manjak robe nema veze sa Koronom.

I zasto ce ovo sve da traje dugo ako su istestirali sve zivo sa ovim virusom i pozavrsavali skoro sva posla?

Pa zato sto globalisti gube, da nisu ovo uveli niko ih ne biu reckao za 5 godina. Ovo je nacin da proguraju globalizam. Preko straha se vlada najbolje.

    
Ако мислите да су глобалисти на издисају онда је то почетничка грешка. Ево једног лепог примера и покушајте да нађете пар битних реченица (да вам помогнем: у поглављу Ширење):
Британска источно индијска компанија
 
Ако мислите да су глобалисти од јуче, онда се варате и ако још мислите да су слаби, онда је то трагична заблуда. Сада је на човечанство ударила најјача сила...најјача по количини богатства које поседује. И свакако, како то бива у повести, они који су били подршка таквима, постају сила за себе (јер у међувремену нису уништени, а то је знак да су способни за нова недела). Е, они су још гори од оних старих „глобалиста“. Ти нови уводе нова правила, која су углавном суровија и безобзирнија.
 
И ова светска завера са корона-игранком ће увек бити потегнута јер је статистика забележила број умрлих (убијених непримереном медицином) и „заражених“. И ти подаци ће бити употребљени, чим грађанство света почне да се ослобађа стега и буде задовољно својим животом. Увек када поново треба створити робље које мора да ради и да се задужује.
 
Они увек користе проверене начине...зато ће корона потрајати...и трајати.
 
Зато, наивно је мишљење да би глобалиста нестало за 5 година. Не може се тек тако уклонити нешто што столећима (и миленијумима) обликује светску политику и догађаје. Осим, ако мислите да је Гавра Принцип изазвао први светски рат.
Одговори

(20-12-2021, 07:25 PM)Авакс Пише:  
(20-12-2021, 04:13 PM)zstoja Пише:  Ovo traje do 2024., tako sam i mislio pre jedno pola godine. Zasto? Pa zato sto je ovo jedna vestacka ekonomska kriza koja bi usput da podigne cene svega i svacega, promeni malo ekonomiju, a usput i testira vakcinu i uradi neka istrazivanja o ponasanju ljudi u odredjenim situacijama.

A posle 2024. bice lokalnog pojavljivanja Korone, pa nestanka, pa opet pojavljivanja i tako stalno do sledeceg virusa koji ce biti  opasniji. Ovo sve sada je samo uvod.

A ovi sto odustali od 3 vakcine ili druge, to nema nikakve veze sa zavrsetkom Korone, kao sto skok cene struje nema veze sa Koronom, kao sto manjak robe nema veze sa Koronom.

I zasto ce ovo sve da traje dugo ako su istestirali sve zivo sa ovim virusom i pozavrsavali skoro sva posla?

Pa zato sto globalisti gube, da nisu ovo uveli niko ih ne biu reckao za 5 godina. Ovo je nacin da proguraju globalizam. Preko straha se vlada najbolje.

    
Ако мислите да су глобалисти на издисају онда је то почетничка грешка. Ево једног лепог примера и покушајте да нађете пар битних реченица (да вам помогнем: у поглављу Ширење):
Британска источно индијска компанија
 
Ако мислите да су глобалисти од јуче, онда се варате и ако још мислите да су слаби, онда је то трагична заблуда. Сада је на човечанство ударила најјача сила...најјача по количини богатства које поседује. И свакако, како то бива у повести, они који су били подршка таквима, постају сила за себе (јер у међувремену нису уништени, а то је знак да су способни за нова недела). Е, они су још гори од оних старих „глобалиста“. Ти нови уводе нова правила, која су углавном суровија и безобзирнија.
 
И ова светска завера са корона-игранком ће увек бити потегнута јер је статистика забележила број умрлих (убијених непримереном медицином) и „заражених“. И ти подаци ће бити употребљени, чим грађанство света почне да се ослобађа стега и буде задовољно својим животом. Увек када поново треба створити робље које мора да ради и да се задужује.
 
Они увек користе проверене начине...зато ће корона потрајати...и трајати.
 
Зато, наивно је мишљење да би глобалиста нестало за 5 година. Не може се тек тако уклонити нешто што столећима (и миленијумима) обликује светску политику и догађаје. Осим, ако мислите да је Гавра Принцип изазвао први светски рат.

Bili su slabi do pojave Korone. VEOMA slabi. Preko Korone se vracaju na mesto koje zele. Da nije bilo Korone propali bi sigurno. I ne bude li i dalje Korone(samo sa drugiom nazivom) propasce.

Ukidanje koemntara na zapadnim medijima pre Korone cak i pre Trampa je veliki pokazatelj toga. Sve dok imaju cime da zastaruiju naord vladace, onog trenutka kada vrate normalan zivot kao pre Korone(a nece nikad da ga vrate) propasce za 5 godina. Problem je sto se njiam internet obio o glavu. Umesto da ispiraju masi mozak, svelo se da su se ljudi povukli u sebe i BIRAJU sta ce da citaju i slusaju. Preko TV-a ti nisi mpogao da BIRAS, nego cekas da MOZDA nesto naidje sto ti se svidja, a dotle ti vec sipeeru mozak reklamama i vestima koje oni zele. Danas masa cita samo naslove, sve vesti isti, ljudima je malo i muka od svega.

Vesti na internetu u obliku videa nisu zazivele, reklam enisu jer ja, recimo, vec deceniju i vise blokiram sve reklame na svim sajtovima.

Znaci mora strah. Kad prestane strah, propali su.
Одговори

Vest is 2019.
Globalizam je umro isto kao i multikulturalizam. Samo bi sad da ga podrzavaju preko straha.

Vest iz 2019. godine.
https://www.economist.com/open-future/20...orld-order

Imas puno tih vesti da je glombalizam mrtav, ali pre Korone.

Samo potrazi globalismn is dead. Videces masu vesti i na poznatim sajtovima, ali pre Korone.
Одговори

Ako ti to kaze World Economic Forum:

https://www.weforum.org/agenda/2016/01/g...d-what-now

Ne znam sta ocekujes vise. Godina je 2016.
Одговори

Koliko Obama kuka na internet....

https://www.vox.com/recode/2020/11/16/21...x-atlantic

https://www.breitbart.com/politics/2016/...-internet/

Da se primetiti da on isto prica 2016. i 2020. godine. Svrbi ga mnogo internet. Smile

Videcemo koliko ce preko cenzure i sile moci da ostanu u zivotu. Cela demokratska filozofija(a nije mnogo bolja ni republikanska) je da ne sme coveku nista na silu da se nametne, nego d aon to prihvatii dobrovoljni ispirajuci mu mozak. Znaci sama ta njihova filozofija se kosi sa onim sta oni sada rade. A to rade jer nemaju nista bolje.

Sa druge strane imaju veliki potencijal kod mladih, koji su redom za njih, liberalno drustvo, ali se ne zene niti udaju, kuce, mace, papagaj i to je sve. Pored toga ti mladi vise nece ni da kupuju veliek kuce, stanove, pa ekonomiaj pada.

Otuda demokrate iumaju problem1:

1. Imace sve manjej naorda
2. Imace i intelektualno manej spsoban narod
3. Imaju problem da neko prihvati njihovu filzofiju dobiorovljno
4. Imaju problem sto vladaju preko sile i cenzure jer to se pokazalo korz celu nasu istoriju da ne traje dugo.
5. Ekonomija pada
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним