Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Pa zari i na Bozic moras ovde da visi, apdejtovani?
Aj ja...mi smo na poslu, nismo bas neki vernici, bar sto se rituala tice.

Al TI da mi visis ovde, idi bre sa pordicom budi,, kaki si mi ti vernik.
Одговори

Dkokle ste stigli vi vakseri sa odbrojavanjem?

Samo ce preko satelita da vam aktiviraju to sto vam uspricali sledecih godina kad oni rese, ima da padate kao snoplje.
Одговори

"Антиваксерске тлaпње без мозга и памћења... "

A sta si ti, posto si uzeo samo dve i neces bvise. poluvakser ili poluantivakser?
Одговори

Samo da te "utesim" apdejtovani:

Nas lekar u SAD, iz Cacka, radi sa Koronasima, i cim se pojavila vakcinacina vakcinisao se, i kaze mrtav ladan: To ce da se vakcinisemao na svakih 6 meseci.
Одговори

"ХИТНО СЕ ЈАВИТЕ ЛЕКАРУ: ЦДЦ упозорио на 6 опасних симптома омикрона
Танјуг

07. 01. 2022. у 18:22


НАКОН упозорења из Светске здравствене организације да омикрон сој није благ, стиже и упозорење од америчких Центара за контролу и превенцију болести (ЦДЦ), који су упозорили на шест опасних симптома омикрона који захтевају хитно тражење помоћи у болници, пренео је "Дејли експрес".

https://www.novosti.rs/c/planeta/svet/10...a-omikrona
Одговори

Ajde na cipovanje, apdejtovani,

Rekalama na nova.rs

https://twitter.com/Marjan191087602/stat...-zavere%2F
Одговори

Mozda te vec i cipovali tom vakcinom, al ne znas. Sampo preko satelita na klik jedan i eto tebe jo sblize satelitu. Smile
Одговори

Covek koji veruje u boga mi hvali vakcine i ismejava antivaksere!?
Pa ovde u Americi takvi vernici kao ti su bar sumnjicavi za ovo oko vakcina, a oni malo jaci vernici povezuju to sa 666, zigom zveri. Sve oni to pricaju nama.

Vernik....ti si vernik izgleda kao onaj "Krsteni nekrst:" sto mu pisao Irinej.
Одговори

Зстоја,

НАПИШИ ЈЕДАН ПОСТ И САЧЕКАЈ ДА ДРУГИ УЧЕСНИЦИ НАПИШУ.

НЕМОЈ ПИСАТИ 7-8 УЗАСТОПНИХ ПОСТОВА.

ТО СЕ ЗОВЕ СПАМОВАЊЕ.

ЗБОГ ТОГА СЕ БАНУЈЕ СА ФОРУМА.

ТАКОЂЕ НИЈЕ ПРИЈАТНО ДА СЕ СКРОЛУЈЕ 10 ТВОЈИХ ИДЕНТИЧНИХ ПОСТОВА.

БУДИ КУЛУТУРАН НАПИШИ ЈЕДАН И САЧЕКАЈ ДА ДРУГИ ЧЛАНОВИ ФОРУМА ОДГОВОРЕ.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(07-01-2022, 06:53 PM)Шумадинац Пише:  
(07-01-2022, 06:16 PM)Mekenzi Пише:  
(06-01-2022, 07:52 PM)Шумадинац Пише:  Подсећате ме на индоктриниране комуњаре.

Наиме, без обзира на стравичне бројке и податке који стижу из Европе протеклих недеља, оне указује на то колика је важност вакцинације и то су доказ земље које су имале највише вакцинисаних – Шведска, Португалија, Данска.

Шведска је некада на десетак хиљада новозаражених имала преко 100 умрлих, а сада на 20.000 новозаражених има пет, шест, али то је земља која је прешла 90 одсто вакцинисаних. Португалија некада на 10.000 новозаражених имала по 300 умрлих, сада на 40.000 има десетак. Израел има свега два до три и има дана када нема ниједног умрлог. Велика Британија обара све рекорде и има 200.000 новозаражених и 150 до 200 умрлих, а некада је на свега 25.000 новозаражених имала по 1.500 умрлих. Француска има по 280.000 новозаражених и то делује стравично, а сада има умрлих око 200, а раније на свега 20.000 новозаражених имала по 500 умрлих.

Даклем, све су то ефекти вакцинације.

Ево примерa из региона где је мали број вакцинисаних и њихове последице због тога:

Бугарска која има свега 30 одсто обухвата вакцинације она је некада на 5.000 новозаражених имала по 250 умрлих, а сада на 15.000 има 400. Румунија која има само 40 одсто вакцинисане популације она је некада на 5.000 имала по 200 умрлих, сада на 15.000 има по 600.

Значи наше земље у окружењу које пате хронично од малог обухвата вакцинацијом код њих повећање броја новозаражених аутоматски има повећање и умрлих.

Шуми не с*ри.

Србија има 60% вакцинисаних и оних који су прележали.

На исти дан данас када је Србија имала 0 вакцинисаних имала је 3 хиљаде заражених.

Србија са 60% вакцинисаних има 8-9хиљада заражених.

3х више пре вакцине.

Друго о вирусима и мести настанка.

Вухан никад није имао велики број заражених док је Италија горела.

Индијски сој-Индија ниада озбиних проблема са короном  није имала док је Европа горела.

Јужна Африка нигде и никада није имала проблема са омикрон вирусом. Док Европом хара.


И следећи сој ће да измисле у некој недођији после омикрона како би константно држали тензију страха 
и панике и да би људи за мању кијавицу стојали у реду испред ковид амбуланте.

Циљ је паника, страх и огромна зарада на вакцинама.

Светска здравствена организација је развалила здравствене системе широм света ширећи и сејући панику са неким вирусом од кга умре 0.7 заражених и то углавном стари, болесни и немоћни.

Светска Здравствена Организација такав фашиизам спроводи гори него 1939 године.

Већ три године нису дозвољене посете у болницама, старачким домовима. Људи на самрти не могу да их посете вољени, не може ни свештеник да их обиђе.

Ђоковића ковид фашисти и вакциони лобисти које ти подржаваш држе већ 4 дан здравог, правог врхунског спортисту у притвору. 

Ђоковића су твоји вакцинаши ставили у затвор...

Ужас.

Антиваксерске тлaпње без мозга и памћења шта се дешавало од децембра 2019. у Кини до децембра 2021. по свету..... Шта'ш

Шта се дешавало у Кини од децембра 2019 године а да нису цнн, би би си, скај њуз и остали мејн стрим медији преносили...

Колико знамо у Вухану ситуација је нормална и пијаца ради пуном паром нема никаквог вируса...

Ено кинези цепају супе од Шишмиша и ниђе вируса.

Него откуд, нами није јасно да велшани и јужноафриканци једу супу од шишмиша??

Елем, као ваксер објасни ти мени ово:

Србија НУЛА ВАКЦИНИСАНИХ ЈАНУАР 2021 = 3000 ЗАРАЖАЕНИХ!

Србија 60% ВАКЦИНИСАНИХ ЈАНУАР 2022 = 8000 ЗАРАЖЕНИХ!

Ђе су те вакцине, колективни имунитети....

Јуче сазнамо дечко овде код нас, дечко у пуној спортској кондицији, људина.
Тренирао кардио, трчање, бокс, здрав ко дрен, стена човек, цео живот у спорту.

И требао девијацију носа да оперише ови неће да га оперишу док се не вакцинише.

Вакцинише се и ревакцинише се, после 2 дана добије температуру и миокардитис, запаљење срчаног залиска.

Ено га сад инвалид са 28 година. Дечку цео живот пропао.

Пао у депресију скроз се разочарао.

Страшно!

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Evo da primis i ojacas.

https://www.nportal.rs/vest/10801/vesti/...vna-widget

Kako da ubedim ovog Suimadinca d aprimi jo svakcina, nije mi jasno....
Одговори

Синовац, прво за статистику Србије обнови градиво о текућим варијантама вируса у разним таласима.

Што се дечка тиче, ако је информација из прве руке (што чисто сумњам), ретко ко остане потпуни инвалид после миокардитиса од фајзера али ако је стварно тако то је за жаљење и нека му Бог помогне.

Свакако бих волео да видим профил или нешто слично од тог дечка ради провере информације јер антивaксери су склони да једну непроверену причу од ко зна кога препричавају као своју личну наводно од некога кога знају.

Чувени пример је прича о доктору који пред неким прича како тог дана треба да убију х њих у ковид болници. Ја сам ту причу чуо у више прилика и свако је прича као да је доктор баш из његовог места. 

Даклем, или се потпуно исти догађај десио на више места или је цела прича лаж

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Ja i zena i dete nismo antivakseri, primili sve vakcine sto je moralo, ali ova NE.

Drugo, ti si poluvakser ili poluantivakser, sta si?
Одговори

Neželjene reakcije na vakcine Covid-19 su zvanično premašile 1 milion slučajeva, navode podaci CDC -a koji takođe izveštavaju o preko 21.000 smrtnih slučajeva.

https://nultatacka.rs/cdc-podaci-o-vakci...slucajeva/
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 14 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним