Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Руски научник о „Спутњику Ве“: Није га потребно модификовати због „омикронa“
https://rs.sputniknews.com/20220112/rusk...48448.html

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(11-01-2022, 10:13 AM)Шумадинац Пише:  
(11-01-2022, 10:09 AM)Mekenzi Пише:  
(11-01-2022, 08:40 AM)Vlad Alekš Пише:  
(10-01-2022, 11:15 PM)Mekenzi Пише:  
(10-01-2022, 01:20 PM)Vlad Alekš Пише:  Где је брат наш, Просветар?
Да није, не дај Боже, заглавио у неком логору Њеног Величанства?

Мислим да нас је заувек напустио, чим га овако дуго нема...
Тужан

Можда је отишао на летовање?
Последње оглашавање је имао почетком децембра. А то је више од месец дана...

Могуће.

А могуће је да су га ђеца скинула са те планине и тог социјалног насеља и извадили из тог контејнера и  послали у неки топли старачки дом.

Могуће. A можда су га ђеца натерала да се вакцинише, те рикнуо од бустерa, ко зна....
Све је могуће..

А био је кул намћор чича...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Обавјештавамо вјерни народ и све људе добре воље да ће, због тешке епидемиолошке ситуације изазване вирусом корона и неколико хиљада обољелих у Црној Гори, ове године као и претходне 2021. године, изостати традиционално масовно пливање за Богојављенским крстом на саставцима ријека Мораче и Рибнице.

Не прекидајући традицију, свештеници ће освештати ријеке и пренијети благослов Богојављења на град Подгорицу и Црну Гору.

На овај начин Црква, као духовна мајка народа жели да саосјећа са онима који су изгубили своје најмилије, као и са онима који су животно угрожени, а који се боре са опаким вирусом и другим тешким болестима које погађају здравље народа у Црној Гори.

Као одговорни православни хришћани не желимо да се правимо као да се ништа око нас не дешава, да људи не болују и не боре се за живот и да је стање редовно.

У име храбрих и достојанствених пливача који годинама пливају и вјерног народа, Црквена општина подгоричка ће по благослову Његовог Високопреосвештенства Митрополита Црногорско-Приморског г. ЈОАНИКИЈА уручити Клиничко-болничком Центру Црне Горе-Инфективној клиници на којој се лијече болесници обољели од опаког вируса, скроман новчани прилог за један оброк свим пацијентима и запосленима.

Цијенећи несебичну жртву и огроман труд медицинских радника Клиничко-болничког центра у Подгорици, као и свих других медицинских радника у цијелој Црној Гори, молимо се Светој Тројици, Богу Љубави да подари здравље, мир и слогу свим житељима Подгорице, Црне Горе и читавог свијета.

Бог се јави! Ваистину се јави!



МИТРОПОЛИЈА ЦРНОГОРСКО-ПРИМОРСКА

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

[Слика: IMG-20220121-213625.jpg]

Мислите о овоме?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(21-01-2022, 10:38 PM)Mekenzi Пише:  [Слика: IMG-20220121-213625.jpg]

Мислите о овоме?

[Слика: 2019-01-11-01-30-IMG-0423.gif]
https://i.postimg.cc/bNQBpL17/2019-01-11...G-0423.gif

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Руски научници објашњавају када ће нестати неке вакцине против ковида
https://rs.sputniknews.com/20220125/rusk...30758.html

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(10-01-2022, 11:15 PM)Mekenzi Пише:  
(10-01-2022, 01:20 PM)Vlad Alekš Пише:  Где је брат наш, Просветар?
Да није, не дај Боже, заглавио у неком логору Њеног Величанства?

Мислим да нас је заувек напустио, чим га овако дуго нема...
Тужан

Просветар је задњи пут био активан на форуму 9 децембра 2021.
Мора да је отишао негде у топле крајеве Јужне Америке.
Одговори

Неко моје мишљење или су га ђеца свукла из те вукојебине и те  планине и из тог контејнера и ставили у неки скупи канадски дом. Знам да има троје ђеце један ради у силиконској долини и млати силну лову.

Друго да се разболео или не дај боже упокојио пошто је он у одмаклим годинама може  и очекивати.

Неверујем да је у топлим крајевима.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(27-01-2022, 11:59 AM)Mekenzi Пише:  Неко моје мишљење или су га ђеца свукла из те вукојебине и те  планине и из тог контејнера и ставили у неки скупи канадски дом. Знам да има троје ђеце један ради у силиконској долини и млати силну лову.

Друго да се разболео или не дај боже упокојио пошто је он у одмаклим годинама може  и очекивати.

Неверујем да је у топлим крајевима.

Ако су га ђеца стрпала у дом, што не верујем, и тамо има и-нет па би се јавио.
Што се упокојења тиче то је свима писано. Опет, негде верујем да је "давеж" жив.
Одговори

Шуми лајк дис.


[Слика: 20220128-081546.jpg]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Kсенија Вучић здрава, права три синофарм вакцине изненадна смрт као код Лазанског, Тасовца и многиих других...


То смеће од вакцине ствара гомиле тромбова и кад звекне нема спаса.

Ја сам у почетку био за вакцину али умреше ми три добра пријатеља који су примили вакцине. Зареко сам се да то  то смеће и ђубре неће ући у мој организам ма било милион варјанти вируса.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Имала је тешко обољење, чини ми ауризме. Једва су је спасили пре две-три године, операцијом у Француској.
Али, не спорим шта си написао, у суштини...
Одговори

(29-01-2022, 11:41 PM)Mekenzi Пише:  Kсенија Вучић здрава, права три синофарм вакцине изненадна смрт као код Лазанског, Тасовца и многиих других...


То смеће од вакцине ствара гомиле тромбова и кад звекне нема спаса.

Ја сам у почетку био за вакцину али умреше ми три добра пријатеља који су примили вакцине. Зареко сам се да то  то смеће и ђубре неће ући у мој организам ма било милион варјанти вируса.

Контрадикторан си Кизо.
Пропагирао си вакцине тако срчано да сам мислио како си примио бар два фјазера...
Сад сумњаш да је Ксенија умрла управо због тромба изазваног вакцином иако нико још није саопштио узрок смрти.
Због Тасовца, Лазанског и Ксеније сад тврдиш да "ђубре од вакцина" нећеш примити ни за живу главу.
Када си био искрен, ономад када си пропагирао фајзера (Путину не верујеш) или сада кад мислиш да вакцина изазива кобне тромбове?

Никако да се отмем утиску да је Милан (отпораш и жутаћ) присутан на твом налогу.
Одговори

(30-01-2022, 04:12 AM)Јеремија Пише:  
(29-01-2022, 11:41 PM)Mekenzi Пише:  Kсенија Вучић здрава, права три синофарм вакцине изненадна смрт као код Лазанског, Тасовца и многиих других...


То смеће од вакцине ствара гомиле тромбова и кад звекне нема спаса.

Ја сам у почетку био за вакцину али умреше ми три добра пријатеља који су примили вакцине. Зареко сам се да то  то смеће и ђубре неће ући у мој организам ма било милион варјанти вируса.

Контрадикторан си Кизо.
Пропагирао си вакцине тако срчано да сам мислио како си примио бар два фјазера...
Сад сумњаш да је Ксенија умрла управо због тромба изазваног вакцином иако нико још није саопштио узрок смрти.
Због Тасовца, Лазанског и Ксеније сад тврдиш да "ђубре од вакцина" нећеш примити ни за живу главу.
Када си био искрен, ономад када си пропагирао фајзера (Путину не верујеш) или сада кад мислиш да вакцина изазива кобне тромбове?

Никако да се отмем утиску да је Милан (отпораш и жутаћ) присутан на твом налогу.
Ма то сам се зајебавао са Просвтаром. Било ми јако симпатично да га "ложим". Он био окотрели антиваксер па ми то било јако интересантно.

Искрено у почетку сам био за вакцину. Али када нам је један пријатељ одапео од инфаркта а после још њих неколико и плус старији којису се ваккцинисали помрли од короне ми смо дигли руке од тог смећа.

Јуче вадили крв. Резултати екстра и сад то срање треба да убациму организам и сјебем организам, да тромбоцити оду у недоглед..Нема шансе.

Никакав Милан. Ја кизо једини ође.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 5 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним