Оцена Теме:
  • 4 Гласов(а) - 4.25 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Србија комуњарска!
#15

Опет млати.

Врхунац комунизма је навијање за Звезду! Кез

Да си мало више читао,слушао старије знао би за ону "За Звезду навија банда и реакција!" Е па мени је част да будем део те реакције.


(30-08-2019, 04:52 PM)Шумадинац Пише:  - Учестала употреба стечених удбашких уличних жаргона и псовки.

Или твој сеоско ђилкошки комплекс фатаморганирања жаргона тамо где га и нема? Док се на бувљачко тезгарошко добацивање,углавном,одговара псовком па се тако и мени омакне.

Цитат:- Наслеђена комунистичка фанатична нетрпељивост према супротној страни, према неком ко другачије мисли.

Ти не мислиш.

Цитат:- Комуњарско прецењивање самога себе.

???

Цитат:- Олако проглашавање супротне стране и другачијег "издајником", и сличним етикетама.

Нарочито оног који за непуне три године промени 5 странака,50 покрета,150 удружења све под кринком бољитка и патриотизма.

Цитат:- Недостатак самокритичности


Цитат:- Сврставање себе у кругу изабраних, правих, једино исправних.

Ви сте госпон Шумадинац фијукнули.

Цитат:Човек може бити фанатично предан монархији, србству, Равној Гори, итд. а бити комуњара у души.

Ти то најбоље знаш.
Одговори
#16

Навијачи звезде све измешали.

И полицију и војску, и четнике и партизане, и петокраку и кокарду, и црно и црвено, и Крцуна и Дражу, и делије и цигане, и Маракану у Бразилу са овом рупом, и Митића и краља Петра, и Косово и Човића, и Просинечког и одбрану Книна, и звезду и фмп.
..
Да сам Зведаш не дај Боже морао бих се навући на хероин да повежем све те конфузије. Чиме њих кљукају па се праве да им је све јасно не знам, али верујем да је много добро.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#17

(30-08-2019, 07:44 PM)Mekenzi Пише:  Навијачи звезде све измешали.

И полицију и војску, и четнике и партизане, и петокраку и кокарду, и црно и црвено, и Крцуна и Дражу, и делије и цигане, и Маракану у Бразилу са овом рупом, и Митића и краља Петра, и Косово и Човића, и Просинечког и одбрану Книна, и звезду и фмп.
..
Да сам Зведаш не дај Боже морао бих се навући на хероин да повежем све те конфузије. Чиме њих кљукају па се праве да им је све јасно не знам, али верујем да је много добро.

Баш тако Кизо! Замисли како ти удбашки Четници, ти паћеници живе у таквој збрци и илузији! Још ће ми спочитават' како Црвена Звезда није комунистички клуб...Мсм...

Или си за Круну са Крстом у средини или за Црвени Зупчаник! Треће нема.
Одговори
#18

(30-08-2019, 07:44 PM)Mekenzi Пише:  Навијачи звезде све измешали.

И полицију и војску, и четнике и партизане, и петокраку и кокарду, и црно и црвено, и Крцуна и Дражу, и делије и цигане, и Маракану у Бразилу са овом рупом, и Митића и краља Петра, и Косово и Човића, и Просинечког и одбрану Книна, и звезду и фмп.
..
Да сам Зведаш не дај Боже морао бих се навући на хероин да повежем све те конфузије. Чиме њих кљукају па се праве да им је све јасно не знам, али верујем да је много добро.

Ти си исфустрирани контраш... Сирома'
Знам да није лако "преболети" пласман у 32 најбоље екипе Европе другу годину заредом.. Ваистину!

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#19

Замолио бих госн. Самарџића да изнесе своје податке И напише чланак о спортским југословенским друштвима ЈSD Crvena Zvezda i Partizan.

Па да видимо шта кажу историјске чињенице ко их је основао и чији су они клубови. како је злочиначка јна била власник клуба и како то да су убице ЈвуО основале Crvenu Zvezdu.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#20

(30-08-2019, 08:19 PM)смедерево Пише:  Знам да није лако "преболети" пласман у 32 најбоље екипе Европе другу годину заредом.. Ваистину!

Једе сира и сланине навијач је Војводине. Кез

п.с. Кизомире, Звезда није ЈСД бато. Smile Никад била. Само Спортско Друштво.

п.с.с. Али не може се порећи да су у Срба највећи кењатори о спорту увек били они који никада нису ни присуствовали спортским догађајима,ни ти би, таман да је плата у Србији 5000 еура,Звезда првак Европе,све медаље код наше репрезентације и остало. Кез Шумадинац видео стадион само ако је неки од ових његових покрета држао митинг на истом,мада би то онда била научна фантастике јер сви заједно могу да стану у фискултурну салу неке основне школе. Кез
Одговори
#21

.
Ц. Звезда и Партизан су комунистички клубови.
Да се уважавала историја и поштовала традиција фудбалске игре, ови клубови никада не би добили имена наредбом и потребом за ширењем комунистичке идеологије и учвршћивањем власти.

Даклем, Србин, Родољуб, Равногорац и Монархиста не би требало да навија за клуб комунистичког имена и знамења.

[Слика: IMG-3201.png]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#22

Потруди се да не упропастиш ову тему. Има на пдф спорт тема о Звезди, фудбалу и другим спортским стварима, па тамо настављај са овим ако ти се наставља.

Ово нема везе са темом, само један добронамеран савет.Пробај да своје фрустрације каналишеш на други начин а не да их рефлектујеш на нас.Постало је и досадно и иритантно.

Додатно је иритирајуће то што ти своје ставове смеш да изнесеш само путем тастатуре,јер све ово што си нашкрабао овде, знаш и сам да о томе не би смео да прозбориш негде међу људима. Док је код мене обрнуто,шта напишем овде, то могу да кажем и у реалном свету.

У здравље.
Одговори
#23

(31-08-2019, 02:16 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Потруди се да не упропастиш ову тему. Има на пдф спорт тема о Звезди, фудбалу и другим спортским стварима, па тамо настављај са овим ако ти се наставља.

Ово нема везе са темом, само један добронамеран савет.Пробај да своје фрустрације каналишеш на други начин а не да их рефлектујеш на нас.Постало је и досадно и иритантно.

Додатно је иритирајуће то што ти своје ставове смеш да изнесеш само путем тастатуре,јер све ово што си нашкрабао овде, знаш и сам да о томе не би смео да прозбориш негде међу људима. Док је код мене обрнуто,шта напишем овде, то могу да кажем и у реалном свету.

У здравље.

Види 'вако омладинац, ми сви истински Равногорци годинама причамо и саветујемо многе такве усијане главе да напусте комуњарске клубове, па ево, живи смо и здрави.

То што ви трубите по стадионима, покажите на делу. У рату, на пример!

Лако је бити патриота и јунак на утакмицама, буди јунак у рату међ' куршумима!

Клањаш се Петокраки а овамонак шатро монархиста! Сиктер море!!!

[Слика: IMG-3201.png]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#24

Сви, сви српски клубови настали прњ 1945 године су имали српска имена Шумадија, Мачва, Синђелић, Обилић, БСК, Војводина, Краљ Петар и многи други...

Сви клубови пре рата су били СРПСКИ КЛЛУБОВИ.

Доласком комуниста тј највећих убице срба, равногорског покрета и многих других српски патриота они праве ова два клуба на Дедињу Crvenu Zvezdu i Partizan. У оба клуба се налазе изузетно антисрпски комунисти Крцун, Туђман, Мирослав Креачић и многи други високорангирани комунисти а док су у Партизану кадрирали комунисти и генерали касније поражене, осрамоћене, дезертерске војске ЈНА.

U Crvenoj Zvezdi и Partizanu, редовно су играли фудбалери из свих бивших СФРЈ држава. Та два клуба и данас су "народни" и "југословенски" клубови.

Ова два клуба не могу да буду српска клуба. Партизанов стадион и данас зову ЈНА. Навијачки музички бенд који пева партизанове песме зове се ЈНА банд.

Звезда и Партизан имају ругла од стадиона, један је лавор, други је рупа коју су омладинци комуниста на радним акцијама ископали.

Оба задударају на комунизам и данас криминал у коме држава упумпава силне милионе евра да би ова два клуба играла некакву Европу.

Оба клуба су "српски" зато што су остали на територији Београда али далеко су од Српства. Навијачка група носи назив из турског језика не може бити српски клуб. Ставе слику Драже а поред петокраку
Све ово делује као некакав мутант.

У суштини ови клубови су народно комунистичку клубови и служе да владајућа комунистичка странка постави своје комунисте у врх и наше паре упумпава у ова два апсолутно пропала пројекта који ничему не служе, где већину чине страни играчи, да би се овај јадан и осаромашен народ радовао са 3-4 европске утакмице у Београду.
Као такви народни и партијски клубови ту се све живо помешало Аркан, Цеца, Косово, Вучић, Дража, Крцун, народ, неке одвратне песме, урликање које нигде у Европи не постоји.

Ја гледам премијер лигу. Тамо долази неки нормалан фини свет, где се гледају светске ведете и где можеш уживати у правом динамичном фудбалу.

Југословенски фудбал не пратим већ дуже време, нити ме занима. Реално наш фудбал и навијање је за људе са ниским нивоом интелигенције... Где се стављају ЈНА тенкови, не српски него ЈНА, где се играчи возе у неким војним борбеним возилима, где криминалне групе представљају навијаче, где у управама се де ортодкосни комунисти Терзић, Џајић, Вулетић, онај што пуши томпус, Бјековић и многи други комунисти, где се председнмику Србије јави ко би могао да да гол и он узме и назове га и овај да гол...

Линглонг лига је циркус лига. Ја сам за то да се Звезди већ сад да титула или да одигра неки двомеч са комшијама и то је то од наше лиге. Ови остали тимови не знам ни како мученици опстају то све је нека 4-5 лига играча, а просек публике изузев комунистичких близанаца је 150-200 људи по утакмици и то фамилија дође да одгледа Рад, Чукарички, Сурдулицу, Јавор, Напредак итд...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#25

(01-09-2019, 09:23 AM)Шумадинац Пише:  Види 'вако омладинац, ми сви истински Равногорци годинама причамо и саветујемо многе такве усијане главе да напусте комуњарске клубове, па ево, живи смо и здрави.

Ајде бежи љопцу неартикулисани,лепо ти се каже нешто, ти настављаш да се истресаш на форуму а причаш некоме другом где да се јуначи.Имаш Звездину тему па пиши ,немој ову намерно да уништаваш. Нећу даље да настављам са критикама на твој рачун јер је ваљда,ипак, теби најтеже што си полудебилан.
Одговори
#26

Србија, земља комунистичког отпада...

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#27

Србија Југославија.

Када виђех витешку невољу
забоље ме срце, проговорих:
"Што, погани, од људи чините?
"Што јуначки људе не смакнете?
"Што им такве муке ударате?"
Одговори
#28

http://www.srpskaistorija.com/gradovi-se...-nasledja/
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним