Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(03-03-2021, 09:44 AM)херцеговац Пише:  
(03-03-2021, 12:19 AM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-03-2021, 11:47 PM)херцеговац Пише:  Што би се здрав тестирао?

И сада се наплаћује 9 000 тест ако си здрав и тражиш.

Умиру и млади.

(02-03-2021, 10:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-03-2021, 02:58 PM)херцеговац Пише:  Па октобар 2020. је био јачи од октобра 2019., али слабији од новембра 2020.!?
Па то ти је све пре короне.

Није ми поента у корону, мада новембар улази у тај период појаве, него о бесмислености те приче, јер се у Србији годишње убије 250 000 нерођене дјеце.
Не улази новембар.
Која ти је логика? Ако има доста абортуса, хајде још да се смањи број деце?

Логика је да је и прије короне проценат разлике међу месецима био величине око 10%.

Друго,
Прича не лежи, јер Срби праве дјецу, али их убијају.

Ово овде је тема "Корона-вирус". Како би било да отвориш нову тему о абортусима код Срба?

(03-03-2021, 12:24 AM)Шумадинац Пише:  
(02-03-2021, 10:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-03-2021, 02:10 PM)Шумадинац Пише:  Пандемија постоји, вируси постоје, људи умиру, лекари су у хаосу..... Наши људи и даље су тврдоглави, не придржавају се мерама заштите, верују у јефтине разне теорије завере и сл. Зато ће пандемија више трајати и бићемо дуже време у колапсу.

Што се тиче о малом броју рођених.... Па заборављамо да смо при самом врху по броју абортуса, тј. чедоморства. "Српкиње чедоморке"... како нас је стално упозоравао блаженопочивши митрополит Амфилохије.

Овде ћу похвалити брата Херцеговца (Др. Спока), који скоро једини здраворазумски и научно утемељено толкује овуден на овој теми.
Шприцали те кинеском двапут?Баја

Гос'н Самарџићу верујеш ли да постоји вирус Ковид 19 и да је у току пандемија, тј. да људи свакодневно умиру од Ковида 19?

Ево, одговорићу ја док се не јави и питани.
Вирус ковид 19 постоји.
У току је пандемија.
Људи свакодневно умиру од ковида 19.
Али, па шта, ако се у Србији годишње убије 250.000 нерођене деце?!

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(03-03-2021, 12:24 AM)Шумадинац Пише:  
(02-03-2021, 10:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-03-2021, 02:10 PM)Шумадинац Пише:  Пандемија постоји, вируси постоје, људи умиру, лекари су у хаосу..... Наши људи и даље су тврдоглави, не придржавају се мерама заштите, верују у јефтине разне теорије завере и сл. Зато ће пандемија више трајати и бићемо дуже време у колапсу.

Што се тиче о малом броју рођених.... Па заборављамо да смо при самом врху по броју абортуса, тј. чедоморства. "Српкиње чедоморке"... како нас је стално упозоравао блаженопочивши митрополит Амфилохије.

Овде ћу похвалити брата Херцеговца (Др. Спока), који скоро једини здраворазумски и научно утемељено толкује овуден на овој теми.
Шприцали те кинеском двапут?Баја

Гос'н Самарџићу верујеш ли да постоји вирус Ковид 19 и да је у току пандемија, тј. да људи свакодневно умиру од Ковида 19?
Више пута овде пренео сам податке вирусолога да постоји преко 1.400 откривених вируса из породице корона, међу којима и ковид.
Такође сам више пута пренео њихове тврдње да овај вирус није смртоносан. Такође сам пренео и изјаву нашег главног патолога, који је радио обдукције над 17 гдеособа наводно преминулих од ковида. Обдукције су такође показале да вирус није смртоносан, није убио ни једну од тих 17 особа.
Даље, пренео сам изјаве лекара да однекуд постоји налог да они преминуле од канцера и других болести уписују као преминуле од короне. Део њих.

Речено на други начин: Ако би дошло до судског спора око узрока смрти, на пример због исплате животног осигурања, морала би да се ради обдукција и јасно је ко би тај спор добио. Политичке одлуке о узроку смрти овде не играју улогу.

Шта од овога не прихваташ и зашто?

Да, пренео сам овде и изјаве више лекара да људи масовно умиру због запостављања основних болести, пре свега због отказивања уградње стентова и чишћења срчаних залисака. (Синоћ сам сазнао за још један случај у комшилуку; човека враћају већ годину дана и сада више нема сврхе ни да га приме, иако је та интервенција брза и лака).
Умрло је прошле године 14.000 људи више него претпрошле, велики број је због тих са фамозних листа за чекање интервенција.
Укратко, ако се 2/3 болнице претвори у ковид амбуланту, ако се практично, дакле, затвори 2/3 болнице, као нпр. у Крагујевцу, да ли ће, по твом мишљењу, то довести до већег умирања?
Одговори

Све би било другачије да државе нису поклекнуле пред ултиматумима Светске Здравствне Организације.

Први пут СЗО политички одређује шта и како ће радити владе држава.

Да нико не спомиње корону и да буде све нормално и да нема буке и панике корона би нестала.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(02-03-2021, 01:56 PM)Уставобранитељ Пише:  
(02-03-2021, 01:43 PM)ЛукаЛоко Пише:  
Јеремија Пише:И, десило се нешто још опасније... људи су изгубили и оно мало слободе што су имали после 11 септембра која им је одузета у тобожњој борби против тероризма.
Ја бих рекао напротив да у Европи има и превише слободе...
Млади људи сваке суботе ноћу, ако не сваке ноћи, одваљују се алкохолом и дрогом. Међу њима девојке пију толико алкохола, колико некада само највеће пијандуре...
Малолетне цуре излазе саме увече и онако у пијаном стању често су сексуално злостављене.
Да ли сам ја једини остао који мисли да малолетници, а поготово малолетнице, морају увече остајати код куће??!!

Зашто у све то држава мора да се меша?

Па добро, не сме држава да се умешава у васпитање младих људи, а не сме ни да то спречава.
Овако одговарам и Владу Алекшу.
Породица, друштво и држава, чини ми се, иду заједно.
У држави се зна за ред и дисциплину, ако и у породиди је то исто.
А може да буде и обрнуто.
Вести из црне хронике често ме јако љуте, например када сам чуо прошлог лета да у чувеном летовалишту на северној Италији једна 15-годишња девојчица, која је сама изашла из куће у ноћи 15.ог августа, како би се дружила са непознатим младићима, била је силована од два малолетна странца мигранта, који борављају у установи за такве, а отишли су тамо на летовање чак на јавни трошак!
Њима се ништа посебно десило, зато што су малолетни, а често се то догађа да појединци који су криви за један злочин, не добијају казну одмерену на тај злочин.
А ја бих ухапсио не само починиоце, него и оне који допуштају нелегалну имиграцију и саме родитеље. Да ли они немају законску одговорност на малолетну децу? Како то да допуштају да ћерка излази сама током ноћи?
Постоји превише попустљивости према многим појавама.

У Европи се најчешће траже сва нова права.
Право за хомосексуалце да наступају у брак, право за ово, право за оно.
У Француској су у последње време прогласили два нова права: право за богохулство и право за топлес у јавној плажи.
Овако су давно, као сам пише Херцеговац, порушили моралу и породицу.
А нико да говори о „дужностима“.
Зато сам ја, по питању мера против Ковида, био разочаран за то да је светска десница углавном изабрала тај пут „слободарства“, када напротив ја мислим да би ми, као десничари, требали да форсирамо пароле као што су одговорност, дужност, закон, дисциплина...
То питање око вируса је била барем добра прилика да се учи младима неком пожртвовању, да се нечега одричу за добро свих људи, а изгледа неће ни томе да помогне.

(02-03-2021, 10:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-03-2021, 02:10 PM)Шумадинац Пише:  Пандемија постоји, вируси постоје, људи умиру, лекари су у хаосу..... Наши људи и даље су тврдоглави, не придржавају се мерама заштите, верују у јефтине разне теорије завере и сл. Зато ће пандемија више трајати и бићемо дуже време у колапсу.

Што се тиче о малом броју рођених.... Па заборављамо да смо при самом врху по броју абортуса, тј. чедоморства. "Српкиње чедоморке"... како нас је стално упозоравао блаженопочивши митрополит Амфилохије.

Овде ћу похвалити брата Херцеговца (Др. Спока), који скоро једини здраворазумски и научно утемељено толкује овуден на овој теми.
Шприцали те кинеском двапут?Баја
Стигли смо до тога да се Шумадинац и Мекензи слажу са Херцом и са мном!
Самарџићу, за такву аберацију Ви сте криви!Smile
Одговори

(03-03-2021, 01:15 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(02-03-2021, 01:56 PM)Уставобранитељ Пише:  
(02-03-2021, 01:43 PM)ЛукаЛоко Пише:  
Јеремија Пише:И, десило се нешто још опасније... људи су изгубили и оно мало слободе што су имали после 11 септембра која им је одузета у тобожњој борби против тероризма.
Ја бих рекао напротив да у Европи има и превише слободе...
Млади људи сваке суботе ноћу, ако не сваке ноћи, одваљују се алкохолом и дрогом. Међу њима девојке пију толико алкохола, колико некада само највеће пијандуре...
Малолетне цуре излазе саме увече и онако у пијаном стању често су сексуално злостављене.
Да ли сам ја једини остао који мисли да малолетници, а поготово малолетнице, морају увече остајати код куће??!!

Зашто у све то држава мора да се меша?

Па добро, не сме држава да се умешава у васпитање младих људи, а не сме ни да то спречава.
Овако одговарам и Владу Алекшу.
Породица, друштво и држава, чини ми се, иду заједно.
У држави се зна за ред и дисциплину, ако и у породиди је то исто.
А може да буде и обрнуто.
Вести из црне хронике често ме јако љуте, например када сам чуо прошлог лета да у чувеном летовалишту на северној Италији једна 15-годишња девојчица, која је сама изашла из куће у ноћи 15.ог августа, како би се дружила са непознатим младићима, била је силована од два малолетна странца мигранта, који борављају у установи за такве, а отишли су тамо на летовање чак на јавни трошак!
Њима се ништа посебно десило, зато што су малолетни, а често се то догађа да појединци који су криви за један злочин, не добијају казну одмерену на тај злочин.
А ја бих ухапсио не само починиоце, него и оне који допуштају нелегалну имиграцију и саме родитеље. Да ли они немају законску одговорност на малолетну децу? Како то да допуштају да ћерка излази сама током ноћи?
Постоји превише попустљивости према многим појавама.

У Европи се најчешће траже сва нова права.
Право за хомосексуалце да наступају у брак, право за ово, право за оно.
У Француској су у последње време прогласили два нова права: право за богохулство и право за топлес у јавној плажи.
Овако су давно, као сам пише Херцеговац, порушили моралу и породицу.
А нико да говори о „дужностима“.
Зато сам ја, по питању мера против Ковида, био разочаран за то да је светска десница углавном изабрала тај пут „слободарства“, када напротив ја мислим да би ми, као десничари, требали да форсирамо пароле као што су одговорност, дужност, закон, дисциплина...
То питање око вируса је била барем добра прилика да се учи младима неком пожртвовању, да се нечега одричу за добро свих људи, а изгледа неће ни томе да помогне.

(02-03-2021, 10:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-03-2021, 02:10 PM)Шумадинац Пише:  Пандемија постоји, вируси постоје, људи умиру, лекари су у хаосу..... Наши људи и даље су тврдоглави, не придржавају се мерама заштите, верују у јефтине разне теорије завере и сл. Зато ће пандемија више трајати и бићемо дуже време у колапсу.

Што се тиче о малом броју рођених.... Па заборављамо да смо при самом врху по броју абортуса, тј. чедоморства. "Српкиње чедоморке"... како нас је стално упозоравао блаженопочивши митрополит Амфилохије.

Овде ћу похвалити брата Херцеговца (Др. Спока), који скоро једини здраворазумски и научно утемељено толкује овуден на овој теми.
Шприцали те кинеском двапут?Баја
Стигли смо до тога да се Шумадинац и Мекензи слажу са Херцом и са мном!
Самарџићу, за такву аберацију Ви сте криви!Smile

То!

Самарџићу,
Пошто је поремећена микроциркулација плућа услијед ДИЦ, лако долази до тешке плућне емболије и егзитуса леталиса, а уопште није неопходно да пацијент има пнеумонију.

У таквим случајевима да ли је пацијент умро од короне или емболије?

Пише се емболије, али по теби, од чега је умро?

У папирима се наводи да је узрок смрти емболија.

Тачно је да нема у наводима узрок смрти корона, али то је за лаика без објашњења обично узрок погрешних претпоставки.

Удружене бактеријске инфекције никада не би довеле до егзитуса леталиса да корона вирус није сломио човјеков имуни систем.

Тромбоза која настаје и покретање тромбова доводи до срчаног и можданог удара. Исхемични инфаркти.

Пише се да су умрли од инфаркта мозга, јетре, срца...
Одговори

(03-03-2021, 01:15 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(02-03-2021, 01:56 PM)Уставобранитељ Пише:  
(02-03-2021, 01:43 PM)ЛукаЛоко Пише:  
Јеремија Пише:И, десило се нешто још опасније... људи су изгубили и оно мало слободе што су имали после 11 септембра која им је одузета у тобожњој борби против тероризма.
Ја бих рекао напротив да у Европи има и превише слободе...
Млади људи сваке суботе ноћу, ако не сваке ноћи, одваљују се алкохолом и дрогом. Међу њима девојке пију толико алкохола, колико некада само највеће пијандуре...
Малолетне цуре излазе саме увече и онако у пијаном стању често су сексуално злостављене.
Да ли сам ја једини остао који мисли да малолетници, а поготово малолетнице, морају увече остајати код куће??!!

Зашто у све то држава мора да се меша?

Па добро, не сме држава да се умешава у васпитање младих људи, а не сме ни да то спречава.
Овако одговарам и Владу Алекшу.
Породица, друштво и држава, чини ми се, иду заједно.
У држави се зна за ред и дисциплину, ако и у породиди је то исто.
А може да буде и обрнуто.
Вести из црне хронике често ме јако љуте, например када сам чуо прошлог лета да у чувеном летовалишту на северној Италији једна 15-годишња девојчица, која је сама изашла из куће у ноћи 15.ог августа, како би се дружила са непознатим младићима, била је силована од два малолетна странца мигранта, који борављају у установи за такве, а отишли су тамо на летовање чак на јавни трошак!
Њима се ништа посебно десило, зато што су малолетни, а често се то догађа да појединци који су криви за један злочин, не добијају казну одмерену на тај злочин.
А ја бих ухапсио не само починиоце, него и оне који допуштају нелегалну имиграцију и саме родитеље. Да ли они немају законску одговорност на малолетну децу? Како то да допуштају да ћерка излази сама током ноћи?
Постоји превише попустљивости према многим појавама.

У Европи се најчешће траже сва нова права.
Право за хомосексуалце да наступају у брак, право за ово, право за оно.
У Француској су у последње време прогласили два нова права: право за богохулство и право за топлес у јавној плажи.
Овако су давно, као сам пише Херцеговац, порушили моралу и породицу.
А нико да говори о „дужностима“.
Зато сам ја, по питању мера против Ковида, био разочаран за то да је светска десница углавном изабрала тај пут „слободарства“, када напротив ја мислим да би ми, као десничари, требали да форсирамо пароле као што су одговорност, дужност, закон, дисциплина...
То питање око вируса је била барем добра прилика да се учи младима неком пожртвовању, да се нечега одричу за добро свих људи, а изгледа неће ни томе да помогне.

Талијански брате Лука, отприлике сам схватио шта хоћеш да кажеш. А ево пробаћу да ти одговорим. Када пишем о мерама у борби против короне, ја првенствено мислим на Србију. Ја не пишем ни о Италији, нити о Америци, нити о Кини. Ја гледам шта се збива у нашем српском дворишту. Не знам колико успеваш да испратиш ситуацију овде у Србији из медија? Овде је, најблаже речено, циркус. Чланови Кризног штаба су обични дилетанти и политички послушници. Директори болница и домова здравља исто тако. Постоје одређене ситуације када нема короне. На пример, избори. Или када је сезона скијања на планини Златибору. Или када је дерби Партизан-Звезда. Или кад се пребацују мигранти из Македоније у Западну Европу. У осталим ситуацијама има короне. Члан Кризног штаба устврди да деца млађа од 10 година не могу да се заразе короном, а после пар дана чујемо да су нека силна мала деца заражена. Барем један члан Кризног штаба је учествовао пре десетак година у великој афери поводом огромне набавке вакцина када је била епидемија свињског грипа. Сада смо набавили огроман број кинеских вакцина које нису прошле трећу фазу тестирања. Тржни центри нам раде до 14 часова, па се стварају огромне гужве. Да ли треба још да набрајам?
Ја јесам за поштовање закона и прописа. Али ако су ти прописи потпуно нелогични, шта онда? Ако закони не важе за све људе исто, шта онда? Ако су они који одлучују у наше име неписмени и корумпирани, шта онда? Ако је Светска здравствена организација само марионета у рукама богаташа и мафијаша, шта онда?
Не пратим шта ради Салвини у Италији, али код нас је таква ситуација.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(03-03-2021, 01:30 PM)херцеговац Пише:  
(03-03-2021, 01:15 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(02-03-2021, 01:56 PM)Уставобранитељ Пише:  
(02-03-2021, 01:43 PM)ЛукаЛоко Пише:  
Јеремија Пише:И, десило се нешто још опасније... људи су изгубили и оно мало слободе што су имали после 11 септембра која им је одузета у тобожњој борби против тероризма.
Ја бих рекао напротив да у Европи има и превише слободе...
Млади људи сваке суботе ноћу, ако не сваке ноћи, одваљују се алкохолом и дрогом. Међу њима девојке пију толико алкохола, колико некада само највеће пијандуре...
Малолетне цуре излазе саме увече и онако у пијаном стању често су сексуално злостављене.
Да ли сам ја једини остао који мисли да малолетници, а поготово малолетнице, морају увече остајати код куће??!!

Зашто у све то држава мора да се меша?

Па добро, не сме држава да се умешава у васпитање младих људи, а не сме ни да то спречава.
Овако одговарам и Владу Алекшу.
Породица, друштво и држава, чини ми се, иду заједно.
У држави се зна за ред и дисциплину, ако и у породиди је то исто.
А може да буде и обрнуто.
Вести из црне хронике често ме јако љуте, например када сам чуо прошлог лета да у чувеном летовалишту на северној Италији једна 15-годишња девојчица, која је сама изашла из куће у ноћи 15.ог августа, како би се дружила са непознатим младићима, била је силована од два малолетна странца мигранта, који борављају у установи за такве, а отишли су тамо на летовање чак на јавни трошак!
Њима се ништа посебно десило, зато што су малолетни, а често се то догађа да појединци који су криви за један злочин, не добијају казну одмерену на тај злочин.
А ја бих ухапсио не само починиоце, него и оне који допуштају нелегалну имиграцију и саме родитеље. Да ли они немају законску одговорност на малолетну децу? Како то да допуштају да ћерка излази сама током ноћи?
Постоји превише попустљивости према многим појавама.

У Европи се најчешће траже сва нова права.
Право за хомосексуалце да наступају у брак, право за ово, право за оно.
У Француској су у последње време прогласили два нова права: право за богохулство и право за топлес у јавној плажи.
Овако су давно, као сам пише Херцеговац, порушили моралу и породицу.
А нико да говори о „дужностима“.
Зато сам ја, по питању мера против Ковида, био разочаран за то да је светска десница углавном изабрала тај пут „слободарства“, када напротив ја мислим да би ми, као десничари, требали да форсирамо пароле као што су одговорност, дужност, закон, дисциплина...
То питање око вируса је била барем добра прилика да се учи младима неком пожртвовању, да се нечега одричу за добро свих људи, а изгледа неће ни томе да помогне.

(02-03-2021, 10:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-03-2021, 02:10 PM)Шумадинац Пише:  Пандемија постоји, вируси постоје, људи умиру, лекари су у хаосу..... Наши људи и даље су тврдоглави, не придржавају се мерама заштите, верују у јефтине разне теорије завере и сл. Зато ће пандемија више трајати и бићемо дуже време у колапсу.

Што се тиче о малом броју рођених.... Па заборављамо да смо при самом врху по броју абортуса, тј. чедоморства. "Српкиње чедоморке"... како нас је стално упозоравао блаженопочивши митрополит Амфилохије.

Овде ћу похвалити брата Херцеговца (Др. Спока), који скоро једини здраворазумски и научно утемељено толкује овуден на овој теми.
Шприцали те кинеском двапут?Баја
Стигли смо до тога да се Шумадинац и Мекензи слажу са Херцом и са мном!
Самарџићу, за такву аберацију Ви сте криви!Smile

То!

Самарџићу,
Пошто је поремећена микроциркулација плућа услијед ДИЦ, лако долази до тешке плућне емболије и егзитуса леталиса, а уопште није неопходно да пацијент има пнеумонију.

У таквим случајевима да ли је пацијент умро од короне или емболије?

Пише се емболије, али по теби, од чега је умро?

У папирима се наводи да је узрок смрти емболија.

Тачно је да нема у наводима узрок смрти корона, али то је за лаика без објашњења обично узрок погрешних претпоставки.

Удружене бактеријске инфекције никада не би довеле до егзитуса леталиса да корона вирус није сломио човјеков имуни систем.

Тромбоза која настаје и покретање тромбова доводи до срчаног и можданог удара. Исхемични инфаркти.

Пише се да су умрли од инфаркта мозга, јетре, срца...

Да ли су то што пишеш вируси радили и пре ковида?
Ако јесу - као што кажу лекари с којима сам причао - онда треба укинути све мере. И понашати се као пре.
Ако нису, онда треба битно ублажити мере, јер убијају више људи него вирус.
И ако нису дај доказе. Овако звучиш као настављач панике коју сз почели они Кинези глумећи падање по улици
Одговори

То није одлика свих вируса. Мислим на дисеминовану интраваскуларну коагулацију.

Углавном је одлика изазивача хеморагичних грозница, а то су изразито зајебане и заразне болести. Ебола, Денга... Ту спадају и шест карантинских болести, најсмртониснијих.

Далеко је Ковид од њих, али сама појава овог симптома је алармантна.

То није ни особина вируса из породице Корона вируса. Оних што се појављују код нас и изазивачи су респираторних и алиментарних инфекција.
То је одлика овог вируса и оног другог САРС-а.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

И то понављање да је корона одувијек ту...

До сада је познато шест корона вируса код људи. Овај је седми, HCoV-229E, HCoV-OC43, SARS-CoV, HCoV-NL63, HKU1, MERS-CoV раније HCoV-EMC.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Oве реченице су већ годину дана огромно зло за психу људи:

-Све тежа клиничка слика
-Болнице се пуне
-Људи нам умиру
-Све млађи са тежом клиничком сликом
-Здравство је на граници пуцања
-Здр.радници су изнемогли на ивици снаге
-Нисмо поштовали епидемиолошке мере.
-Треба све затворити на 7-10 дана
-Вандредно стање је потребно.
-Људи су криви што се друже.
-Враћају нам се са одмора целе заражене породице..

Вакцина:

-Вакцине ће отерати корону.
-Када будемо имали милион вакцинисаних корона ће бити спорадична.
-Ствра се колективни имунитет.
-Створиће се антитела
-Вакцина убија корону
-Скидамо маске.

После милион вакцинисаних:

-Можете да се заразите после прве дозе вакцине.
-Вакцине Вам не гарантујје да не можете добити корону.
-Вакцине спречавају само тежи облик короне.
-После вакцинације и ревакцинације обавезно маска, дистанца, прање руку...

После два милиона вакцинисаних, близу милион ревакцинисаних и 500 хиљада прележалих:

-Број заражених расте
-Прети нам кафтастрофални сценарио
-Увести хитно вандредно стање и затарабити све на 10 дана.
-Вирус је мутирао
-Није добро бројке заражених екстремно расту.
-Болнице су нам опет пуне.
-Све теже клиничке слике.
-Ако не будемо поштовали епидемиолошке мере следи нам катастрофални сценарио



Ко је луд у овоом циркусу???

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Користи се ковид 19 за обаљивање Овај. Ако већ треба да се црта. Или као притисак због предстојећих разговора и договора у вези Космета.
Зато се Овај праћака и као неће да уведе локдаун, јер мисли да је намештаљка, и неће да се зафркне као летос. Сада му је још гора ситуација, јер је доста типова из његовог окружења већ направило дил.
Слаба држава, слаба и очајна економија која почива на непрестаним задуживањма, неваспитано становништво и алава елита, све су то елементи са којима управља Овај од када је дошао на власт и није ништа урадио за све ове године да то стање поправи. Сталним лагањем, отимањем од сиротиње ипоткупљивањем олоша довео је себе у тешку ситуацију, а државу у очајну. Покушава да се извуче искључиво лагањем и контролом медија, по чему ће бити и упамћена његова владавина.
То ти је смисао ове какофоније.
Одговори

(02-03-2021, 11:58 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(02-03-2021, 10:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-03-2021, 02:10 PM)Шумадрипац Пише:  Пандемија постоји, вируси постоје, људи умиру, лекари су у хаосу..... Наши људи и даље су тврдоглави, не придржавају се мерама заштите, верују у јефтине разне теорије завере и сл. Зато ће пандемија више трајати и бићемо дуже време у колапсу.

Што се тиче о малом броју рођених.... Па заборављамо да смо при самом врху по броју абортуса, тј. чедоморства. "Српкиње чедоморке"... како нас је стално упозоравао блаженопочивши митрополит Амфилохије.

Овде ћу похвалити брата Херцеговца (Др. Спока), који скоро једини здраворазумски и научно утемељено толкује овуден на овој теми.
Шприцали те кинеском двапут?Баја

Недовољно!

Трипут Бог помаже!

Ну погледајмо...чак и у излуделој ултра-Троцкистичкој Чемерици дунуо је вихор Слободе у Тексасу, ама виђу петокраке, мора да је неки комуниста!

https://www.rt.com/usa/517021-texas-abbo...ifications

[Слика: 603e98772030270d0b77bae1.JPG]

КРАТАК ПРЕВОД:

Од данас Гувернер Тексаса Грег Абот укинуо је ограничења због Ковида-19 у својој Држави, дозволивши да сва, сва, сва...предузећа, мала, средња, велика, раде са стопостотним капацитетом, укидајући наредбу "маската морамо сви да носите", тј. да људи морају да носе смрдљиве крпетине преко свијетлог лика и образа, па ка'е:

Цитат:Морамо сада учинити више на обнављању нормалности и остваривању средстава за живот за Тексашане, отварањем Тексаса 100 посто!

Не заваравајте се, Ковид-19 није нестао, али је јасно из података о опоравку оболелих, вакцинацији, смањењу хоспитализација и хигијенским и сигурносним мерама које Тексашани сами примењују, да принудне мере од стране Државе више нису потребне.

Овом извршном наредбом осигуравамо да сва предузећа и Породице у Тексасу имају СЛОБОДУ да САМИ одређују своју судбину!

Ауууу Браћо, ово ће да се прошири планетом брзином муње а чифут-фармакомафија ово не да воли, никако!

Вероватно већ спремају неку нову ледену олују или шта друго, за непокорни Тексас!

Међутим!

Не да ваља ни за Троцкисте!

Ојсааааа!

Хармоника

EX ORIENTE LUX!

Ово је јако битна информација, коју сам некако прескочио због бесмислених расправа у вези са додатним смањењем наталитета. Просветаре, праштај мени грешноме и залуђеноме. Видео сам да су још неке савезне државе у САД укинуле тај бесмислени пропис. Неки спомињу Мисисипи. А неки да се то десило у чак 16 савезних држава. Да ли неко од форумаша има релевантне изворе информација?
А шта се збива у Белорусији и Шведској, европским лучоношама слободе од ковид диктатуре?
Да ли сте чули да је за 20. март заказан протест у већини држава света? Наводно организују неки антиглобалисти.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Цитат:Просветаре, праштај мени грешноме и залуђеноме.
КидањеКидање
Кидање

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(04-03-2021, 11:56 AM)Vlad Alekš Пише:  Ово је јако битна информација, коју сам некако прескочио због бесмислених расправа у вези са додатним смањењем наталитета. Просветаре, праштај мени грешноме и залуђеноме. Видео сам да су још неке савезне државе у САД укинуле тај бесмислени пропис. Неки спомињу Мисисипи. А неки да се то десило у чак 16 савезних држава. Да ли неко од форумаша има релевантне изворе информација?
А шта се збива у Белорусији и Шведској, европским лучоношама слободе од ковид диктатуре?
Да ли сте чули да је за 20. март заказан протест у већини држава света? Наводно организују неки антиглобалисти.

ШвеЦка лучоноша баш тако сатанисти слободе уводи и заводи Ковид пасоше и закључава се за невакцинисане...

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 10 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним