Поруке: 14,507
Теме: 307
Придружен: Aug 2013
Углед:
3,044
Сјајно подсећање на Перу Симића. Ово треба Србима читати сваки дан.
Поруке: 232
Теме: 3
Придружен: Dec 2013
Углед:
18
Треба читати стално ! Да ли је изашла књига и да ли може да се наручи ?
(Последња измена: 25-11-2021, 02:25 PM од
јашадр.)
Поруке: 9,124
Теме: 234
Придружен: Jul 2013
Углед:
373
Meне занима а и по неким озбиљним записима се говори да је Јосип Броз Тито украдени идентитет правог Јосипа Броза из Кумровца овог што си ти описао. Колико је то истина?
И, да, овај што је водио СФРЈ није прави ЈБТ и да су га онако сахранили са 2 тоне мермене тешке плоче да не може нико да отвори да испита ко је била личност која је водила СФРЈ?
Иначе кад излази књига, која је цена и како се може поручити
Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Поруке: 5,831
Теме: 3
Придружен: Mar 2016
Углед:
1,522
Књига "Истина о Титовим партизанима" гдина Милослава је изашла као дигитално издање, али нема штампаног издања.
Била је на Кобу, тамо сам је био купио.
Поруке: 16,986
Теме: 632
Придружен: Jul 2013
Углед:
1,870
У вези књиге, Митић је одговорио.
У вези мермерне плоче... Две тоне могу да се подигну...
Поруке: 275
Теме: 15
Придружен: Apr 2022
Нико није тиква без корена, па ни Јосип Броз. У Словенију су се доселили Брозови из истоименог села са севера Италије. На северу Италије постоји етничко жидовско село - Брозових.
У Словенији сам упознао Симона Броза, који ми је многе ствари објаснио. Добар човек, иако је Броз. Нисмо више у контакту.
Док је таквих жидова, (пример наше сестре и комшинице Евице, румунске жидовке, која опрости крвнику Менгелу, што је мучио као девојчицу, и њене саплеменице, "праштање" је супротно жидовским принципима) има наде и за њих, кукавце. Многе жидовке је величају што су њеним примером души олакшале. То се Евица наша - праштању - научила боравећи међу румунским хришћанима. Благо румунској - најмлађој православној цркви.
Сад, ко овде мисли да је Тито - Хрват, јер су живели у Хрватској, онда нек се одрекне оног Американца- Тесле по истој логичкој грешци. Поготову ко не зна жидовску историју, нити њихов племенски циљ у животу (да завладају целим светом и да сваки од свог "мешијарха" добије десетине хиљаде робова да га служе).
Нормални људи се тога грозе. У самој фамилији Брозових, а и у самом жидовском друштву има јаке опозиције. И та опозиција ће све више да јача. Људскост и човечност се увек опиру зверињу.
Што више буду наваљавила са бездушним програмом, то ће остатку жидовске заједнице бити јасно кога ови уствари представљају (не Бога, него ђавола), па ће се и њихове анти-вође изненадити да ће им "коров нићи испод кућног прага", тамо где се нису надали.
То је тако кад се с ђаволом тикве саде. И Богу хвала те се сети и њих, да се избаве од власти сотоне.
Поруке: 30
Теме: 1
Придружен: Nov 2022
Углед:
3
suvište mistifikujete, Pero Simić, je lepo objsanio...Tito na kraju kad se pogleda ništa posebno, imao je malo sreće, malo lukavstva, solidnu spoljnu i užasnu unutrašnju politiku...to je to..
Поруке: 14,441
Теме: 346
Придружен: Feb 2015
Углед:
877
(14-11-2022, 09:32 PM)Filip88 Пише: suvište mistifikujete, Pero Simić, je lepo objsanio...Tito na kraju kad se pogleda ništa posebno, imao je malo sreće, malo lukavstva, solidnu spoljnu i užasnu unutrašnju politiku...to je to..
Поздрав Филипе! Није све тако једноставно.... Каква црна "солидна" спољна политика..... Данашњи NOVOSRB који пишу крвавом хрватском гајевицом у народу познату као USTASICA нон стоп пиждре за Титом. Мада сад огромна већина тих NOVOSRBA виде Тита у Овом који влада већ 10 година. Тако да се обистинило оно "и после Тита Тито".
Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.
Д М
(Последња измена: 14-11-2022, 09:46 PM од
Шумадинац.)
Поруке: 9,124
Теме: 234
Придружен: Jul 2013
Углед:
373
(14-11-2022, 09:32 PM)Filip88 Пише: suvište mistifikujete, Pero Simić, je lepo objsanio...Tito na kraju kad se pogleda ništa posebno, imao je malo sreće, malo lukavstva, solidnu spoljnu i užasnu unutrašnju politiku...to je to..
Ваљало би Филипе да прочиташ ође од једног деке који је живео и отишао Богу на исповест у далекој Канади он је детаљно писао ко је Јосип Амброз Тито.
Испод сваког мог поста се налази дефниција Јосипа који је тај блаженопочивши форумаш писао..
Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Поруке: 4,401
Теме: 55
Придружен: Jul 2013
Углед:
648
(14-11-2022, 09:32 PM)Filip88 Пише: suvište mistifikujete, Pero Simić, je lepo objsanio...Tito na kraju kad se pogleda ništa posebno, imao je malo sreće, malo lukavstva, solidnu spoljnu i užasnu unutrašnju politiku...to je to..
Потписујем.
"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Поруке: 2,279
Теме: 22
Придружен: Jul 2013
Углед:
233
Ja veoma cenim Pera, bog da mu dusu prosti, na svemu sto je istrazio i predstavio o krvoloku. Generalno velikom doprinosu istorijskom saznanju.
Ali ne treba nikad smetnuti sa vida mogucu ozlojedjenost kod njega zbog iskljucenja iz SK, istina,zato sto je odbijao jednoumlje i kritikovao Titovu liniju.
Meni je dosta zabavna tvrdnja pojedinih nedovoljno upucenih u to da je Tito bio agent britanskog intelidzensa, da su zato britanska i komunisticka vidjenja Srba, buduce Jugoslavije, cetnika skoro identicna. Budalastina jedna.
Ne bih da tvrdim, ali nesto mi se cini da je jedan od njih bio i Pero Simic.
Поруке: 14,507
Теме: 307
Придружен: Aug 2013
Углед:
3,044
Шико, то је једна од ретких мана те књиге.
Али, у праву си за то, апсолутно...