Оцена Теме:
  • 1 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Србија, србоКОМУНИСТИ и КУЛТ ТИТО
#71

http://www.informer.rs/vesti/drustvo/133...JA-PENEZIC
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/132...tio-narodu
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/130...unarodnike
http://www.informer.rs/magazin/zanimljiv...lavi-safir

http://www.informer.rs/vesti/balkan/1269...nja-Ivanka

http://www.informer.rs/vesti/izbori/1247...u-kao-Tito
http://www.informer.rs/vesti/izbori/1246...arsal-Beli
http://www.informer.rs/zabava/estrada/12...tucao-Tito
http://www.informer.rs/vesti/politika/11...ju-Mostaru
http://www.informer.rs/zivot/ljubimci/11...e-Brionima

http://www.informer.rs/sport/tenis/11576...VATI-NJEMU
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/115...O-ATENTATA
http://www.informer.rs/vesti/hronika/114...ugoslavije
http://www.informer.rs/vesti/politika/10...U-RANKOVIC
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/105...zejms-Bond

http://www.informer.rs/vesti/drustvo/104...VOLEO-TITA
http://www.informer.rs/magazin/zanimljiv...vo-prodaju
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/103...sla-videlo
http://www.informer.rs/vesti/politika/10...h-iza-Tita
http://www.informer.rs/magazin/zanimljiv...TNU-gresku
http://www.informer.rs/zabava/zvezde/995...n-Menhetnu
http://www.informer.rs/vesti/srbija/9716...vetlo-dana

http://www.informer.rs/vesti/drustvo/863...znad-svega
http://www.informer.rs/vesti/hronika/856...-Hrvatskom
http://www.informer.rs/zivot/putovanja/7...ovom-stilu
http://www.informer.rs/vesti/politika/74...ideologiju
Одговори
#72

[Слика: IMG_2949.jpg]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#73

http://www.informer.rs/vesti/drustvo/728...LETI-GLAVA
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/696...Kucu-cveca
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/695...om-trouglu
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/695...ospip-Broz
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/695...Broza-Tita
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/594...lete-Mesec
http://www.informer.rs/magazin/zanimljiv...Dubrovniku
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/506...biti-nista
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/460...oj-imovini
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/438...RDI-DOLARA
http://www.informer.rs/vesti/politika/43...moze-slika
http://www.informer.rs/vesti/balkan/4044...utina-Kima
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/401...e-pogibije
http://www.informer.rs/vesti/drustvo/400...druga-Tita
Одговори
#74

(31-05-2017, 12:49 PM)Громовник Пише:  
(31-05-2017, 08:13 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Све необразовани а плаћају по 30 'љаде-црни Милораде, Великом Војводу за ухљебље у Скупштини!

Неупућени Канађанине... овде се већ подуже време иметак не стиче знањем и поштеним радом него марифетлуцима и лоповлуком... што је већа "каста" у питању, то се више краде. Тако да за горенаведеног 30 000 евра није ништа, пука ситница... за један улазак у скупштину, који ће му "иза завесе" донети три пута више!

Чека', чека'...ми као постарији џентлмен и неупућени Канађанин немож'да пратимо ваш темпо!

Даклем ти тврдиш да:

Цитат:што је већа "каста" у питању, то се више краде !

Међутим!

Двојац (или тројац ако рачуњамо оног Хаса) тврди да су радикали "необразовани", значи нижа "каста" по свим мерилима!

Ако је тако онда, по теби, мање краду!

Ако није тако па онда ДОГОВОРИТЕ СЕ МАЈКОВИЋУ!

Кол'ко ми видимо одавле ситуација није нарочито компликована, ко има очеса да види!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#75

Ви као да намерно разблажујете и саботирате тема насклоњено србоКУМУНИСТА.

А није ни случајно да сте баш ви појавили да га разблажете и саботирате.

Тема је Србија, србоКОМУНИСТИ и КУЛТ ТИТА!

Али ја видим ви природно волете да водите инат на сајт Војске Краљевине.

Без обзира што сте рођени у Србији, да твз држава је отворених непријетељ Православни Србима за више од 70 године.......

70 година, замисли 70 година!
Одговори
#76

(31-05-2017, 01:06 PM)Шумадинац Пише:  Прочитао! Дај још неки линк! Јок

(31-05-2017, 01:13 PM)Громовник Пише:  Слабо то нешто... дај још! Јок

КидањеКидањеКидање
(31-05-2017, 03:56 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Чека', чека'...ми као постарији џентлмен и неупућени Канађанин немож'да пратимо ваш темпо!

КидањеКидањеКидањеКидањеКидање
Одговори
#77

(31-05-2017, 03:56 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Двојац (или тројац ако рачуњамо оног Хаса) тврди да су радикали "необразовани", значи нижа "каста" по свим мерилима!

Политичари у скупштини су ти у Србији на позицији највише касте.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#78

(31-05-2017, 04:03 PM)Прст_у_ока_латиници Пише:  Ви као да намерно разблажујете и саботирате тема насклоњено србоКУМУНИСТА.

А није ни случајно да сте баш ви појавили да га разблажете и саботирате.

Тема је Србија, србоКОМУНИСТИ и КУЛТ ТИТА!

Али ја видим ви природно волете да водите инат на сајт Војске Краљевине.

Без обзира што сте рођени у Србији, да твз држава је отворених непријетељ Православни Србима за више од 70 године.......

70 година, замисли 70 година!

Потписујемо и прилажемо, па каже:

Бошко Обрадовић:

Нови Тито жели да постане доживотни председник - лажни цар Вучић Мали

31.05.2017.

РЕХАБИЛИТАЦИЈА И РЕИНКАРНАЦИЈА ТИТА - НИЈЕ НАМ ПОТРЕБНА !!!

Данашњом најновијом медијском позоришном представом за јавност Александар Вучић је кренуо путем диктатуре, која води у покушај промене Устава Србије и давања много већих овлашћења председнику.

Морамо се супротставити овој карикатури демократије у Србији!!!

ДАНАС је више хиљада партијски запослених у јавном сектору напустило посао и у току радног времена присуствовало митингу СНС испред Народне скупштине у функцији даље изградње култа личности Јосипа Броза Вучића - новог маршала Тита.

У Народној скупштини биле су забрањене конференције за медије. Нови председник још није ни преузео дужност, а већ је укинуо могућност нормалног рада народних посланика.

Титоизам је тоталитарни политички поредак који не дозвољава постојање опозиције.

Рехабилитација и реинкарнација Тита нам није потребна. Потребне су нам државне институције које политичку мафију шаљу у затвор, тајкунима наплаћују порезе, помажу домаћу привреду и пољопривреду, а не стране фирме...

Александар Вучић је показао за пет година да није способан да то обезбеди и побегао је од одговорности са места председника Владе да би добио имунитет од пет година на месту председника Србије.

Вучић није напустио место председника Владе - он је побегао са тог места без резултата и испуњења предизборних обећања.

Нови Тито жели да постане доживотни председник - лажни цар Вучић Мали.

(саопштење Бошка Обрадовића, председника Србског покрета Двери)

(31-05-2017, 04:56 PM)Громовник Пише:  
(31-05-2017, 03:56 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Двојац (или тројац ако рачуњамо оног Хаса) тврди да су радикали "необразовани", значи нижа "каста" по свим мерилима!

Политичари у скупштини су ти у Србији на позицији највише касте.

Ај'да претпоставимо да је тако....

Међутим!

ОДКУД "НАЈНИЖОЈ КАСТИ" ТРИЕС'ИЉАДА ЕВРА У КЕШУ?!

ТОЛИКИ КЕШ ЈЕ И ОЂЕ У ТРБУХУ СОТОНЕ ВЕЛИКА ЛОВА!


Договорите се бре мајковићу ко је туна тајкун, ко је педер итд.

За ово последње најбољи стручњаци на форуму су дежурни НАТО-чмарољуби!

Кидање

Себи убраду:

Са'ш да'иш, сами ће се јаве!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#79

(31-05-2017, 04:59 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  За ово последње најбољи стручњаци на форуму су дежурни НАТО-чмарољуби!

Види, уз то што кажем да сте необразовани додао бих још и примитивни те неотесане сељачине. Ућутао си се пар дана кад си видео да си испао глуп сад нам доказујеш да глупости краја нема па настављаш даље.

Немој мени да причаш да сам НАТО ово или оно јер си ти овде једини финансијер НАТО. Живиш пола века под њиховим кишобраном а набеђујеш овде неког да је чмарољуб. Онда додајеш како ће неко да се јави а провоцираш са намером да добијеш одговор.

Препоручио бих ти да погледаш сопствене постове од пре 2 или 3 године и видећеш сам колико слабо познајеш политику и геополитику .

Нећу да те частим придевима, довољан си ти сам себи.
Одговори
#80

Цитат:ПРОСВЕТАР

Ј Е Д И Н И

залаже за пуну војну и политичку

И Н Т Е Г Р А Ц И Ј У

са Русијом, bla, bla truć

Nas ođe zanim kako to da su Draži i palim mučenicima jedino na zapadu podizani spomenici i crkve, u Kanadi više njih.

Kako to da niđe širom današnje Rusije cara Putina niti jedan jedini spomenik, ma ne spomenik niti jedna jedina ploča nije postavljena za srpske mučenike 1941-1945?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#81

(31-05-2017, 08:50 PM)Mekenzi Пише:  
Цитат:ПРОСВЕТАР

Ј Е Д И Н И

залаже за пуну војну и политичку

И Н Т Е Г Р А Ц И Ј У

са Русијом, bla, bla truć

Nas ođe zanim kako to da su Draži i palim mučenicima jedino na zapadu podizani spomenici i crkve, u Kanadi više njih.

Kako to da niđe širom današnje Rusije cara Putina niti jedan jedini spomenik, ma ne spomenik niti jedna jedina ploča nije postavljena za srpske mučenike 1941-1945?

Tako je. Na Zapadu su podizali spomenike đeneralu "Draži" Mihailoviću a Rusiji ni jedan. Sram ih bilo.
Na Zapadu su krajem 1943. "šutnuli" đenerala "Dražu" Mihailovića i prihvatili "Tita". Pa su rekli kralju Petru II da i on pozove svoj narod da se stavi pod komandu "Tita" ili nazva našeg Čiču izdajnikom ako to ne uradi.
Pre toga Zapad bombarduje Srbiju na molbu "Tita". Na Vaskrs.

Pa taj Zapad priznaje i finansira komunističku diktaturu do kraja živorta "Tita".
Ali Jugoslaviji je istekao rok trajanja. Zapad je razbija, tj. podržava sve koji žele da se otcepe od nje. Ali Zapad priznaje samo "Titove" granice iz AVNOJ-a ! Tako da su Srbi postali agresori kada su najavili da neće da žive u novoj NDH i mudžahedinskoj BiH. Zapad ruši Srpsku Krajinu "Olujom" dok Republika Srpska ipak ostaje u BiH sa planom da se cepa komad po komad.
Zapad nije zadovolja postignutim i želi građanski rat. Tu je bračni par Milošević-Marković koji organizuju izbore na kojima mogu oni samo da pobede. Šansa je propala 1997. kada je "Milanče Milutinović pokrao Šešelja ali Šešelj nije hteo građanski rat. Iz kojih pobuda nije važno.
Zapad ima plan "b". "Srbi nećete građanski rat ? E sada ćete dobiti oružanu pobunu na vašem Kosovu i ako je ugušite krećemo u bombardovanje. Ponovo." I bi tako 1999.Zapad je pretio i preko budućeg Nobelovca "da će Beograd biti ravan kao sto" ako Mioševć ne prihvati da NATO uđe na Kosovo i uspostavi tamo skoro najveću bazu u Evropi. Milošević i Drašković prihvatiše a Šešelj odbio.
Pa pogrom 2004. je bio uvod šta je Zapad spremio. SAD i EU i njihove banana republike priznaju jednostranu nezavisnot Kosova. Budući Nobelovac Ahtiseri hoće to da proturi kroz SB UN ali ne daju neki tamo Rusi.

Da, ti Rusi koji ne podižu spomenike đeneralu Mihailoviću i njegoj vojsci koja je mučenički izginula.
Одговори
#82

(31-05-2017, 09:28 PM)Ултрадесничар Пише:  Šansa je propala 1997. kada je "Milanče Milutinović pokrao Šešelja ali Šešelj nije hteo građanski rat. Iz kojih pobuda nije važno.

Да, шанса је пропала 1997. јер је неко из ДС одлучио да бојкотује изборе. А Милутиновић није покрао лажног војводу већ је војвода за добар кеш продао те изборе. Крипто усташлук никада није хтео да дође на власт , само је хтео да убира новце млатећи глупости у скупштини . Е онда је Николићу и Вучићу пукао филм па су у сарадњи са неким другима направили своју странку и ево их на власти. Лажни војвода и даље узима паре у скупштини.

Него, одакле си ти, ако сме да се зна ? Да није Ниш можда?
Одговори
#83

(01-06-2017, 05:38 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Па ја....шта друго и да се очекује од овог НАТО-четничког двојца-тројца!

Ка'е Шешељ се преваром обогатио а Томи и Вучићу пук'о филм па све поштено!

Кидање

OOOO TEMPORA!

OOOO MORES!

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO!

О дешавањима у Србији ми прича човек који је не зна ни како изгледа ова земља, заборавио одавно.

Вучић и Николић су узели добре паре да формирају странку па онда још и на власти да се ућари шта. Пуко им је филм јер нису хтели да буду опозиција читав живот. При томе за разлику од свог шефа остаје им само добра скупштинска плата, а хтели су много више, али лажни војвода не дели плен са њима. Тако да ти је џабе то извртање мојих речи.

Приметио сам да на једном форуму постоји и тема о теби. Исто се људи питали шта им држи придике неки држављанин Канаде који је изгубио појам о времену и реалности.
Одговори
#84

(01-06-2017, 07:01 AM)ЈВуО-КГ Пише:  
(01-06-2017, 05:38 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Па ја....шта друго и да се очекује од овог НАТО-четничког двојца-тројца!

Ка'е Шешељ се преваром обогатио а Томи и Вучићу пук'о филм па све поштено!

Кидање

OOOO TEMPORA!

OOOO MORES!

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO!

О дешавањима у Србији ми прича човек који је не зна ни како изгледа ова земља, заборавио одавно.

Вучић и Николић су узели добре паре да формирају странку па онда још и на власти да се ућари шта. Пуко им је филм јер нису хтели да буду опозиција читав живот. При томе за разлику од свог шефа остаје им само добра скупштинска плата, а хтели су много више, али лажни војвода не дели плен са њима. Тако да ти је џабе то извртање мојих речи.

Приметио сам да на једном форуму постоји и тема о теби. Исто се људи питали шта им држи придике неки држављанин Канаде који је изгубио појам о времену и реалности.


Остаћеш ти без дневнице НАТО-а ако и даље у истом посту пишеш за Шешеља да је црвени војвода и кришпто усташа Читај
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним