Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.2 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РУСИ И СРБИ БРАЋА ЗАУВЕК
#57

(01-04-2018, 09:53 AM)Mekenzi Пише:  Kakav si ti lik.. Jel ima tamo u Kanadi neki psihijatar da te pregleda, vidi se malo nekoliko dijagnoza...

Ili otidji na preventivni pregled, nije sramota.

Цитат:СТРАШНИ БРКА ЈЕ ВАСПОСТАВИО РУСКО ГОСПОДСТВО ВА ВЈЕКИ ВЈЕКОВА
Komunisti u Rusiji su pobili kraljevsku rusku porodicu Romanov, pobili su ili u logore slali velike pisce, umetnike, slikare, imućni građane.

Pobili su više miliona Rusa, slali ih u Sibirski na prinudni rad.. Sve što je valjalo u Rusiji je pobijeno od strane Komunista.
Da ne pričamo zaplenila imovine, zemljišta, otimanje i prebijanje i ubijanje ruskih seljaka koji nisu hteli da daju svoju đedovinu komunistima..

Zaplena dragocenosti, zlata, sve što je građanin Rusije imao vredno.

Sveli su običnog Rusa na slugu komunista, radnika u fabrici koji radi za par desetina rubalja, dok se ruski lideri bahate u luksuzu..

Komunizam je zlo u svakom obliku i bilo gde na planeti zemlji.

Pametnom dosta.

Ти жалиш побијене и угњетене Русе ?
Комунисти у Русији побили су побили милионе људи јер зато су доведени на власт. Нису дошли на власт изборима и нису дошли без пара.Но, то је за другу тему.
Ипак нису комунисти побили све што ваља у Русији јер ко би срушио највеће зло у историји - Хитлеров нацизам ? Демократски Запад '?
Француска ( "Креће се лађа француска са пристаништа Денкерска" ) Не.
Можда Черчил ? Можда САД ? ДА. Искрцавање на Сицилији када "Курска битка" била при крају и издаја ђен. Михаиловића...
Одговори
#58

Nisam spomenuo borbu sa nacistima. Nego od 1917 do 1940 i posle 1945 komunistički režim u Rusiji je

POBIO, PROTERAO, OTEO, SVE ONO ŠTO VALJA OD RUSA!

I ZAKAČIO OKITIO CRVENIM PENTAGRAMOM UMESTO ORLA NA CRKVAMA U SRED KREMLJA!.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#59

(01-04-2018, 11:43 AM)Mekenzi Пише:  Nisam spomenuo borbu sa nacistima. Nego od 1917 do 1940 i posle 1945 komunistički režim u Rusiji je

POBIO, PROTERAO, OTEO, SVE ONO ŠTO VALJA OD RUSA!

I ZAKAČIO OKITIO CRVENIM PENTAGRAMOM UMESTO ORLA NA CRKVAMA U SRED KREMLJA!.

ЕВО ЈА ТИ ИСКРЕНО ПИШЕМ: НЕ ВЕРУЈЕМ ТИ ДА ЖАЛИШ ПАТЊЕ РУСИЈЕ
И РУСА ( сигурно нисам једини на том форуму који тако мисли о теби ),ЈЕР СИ ОБОЖАВАЛАЦ ЗАПАДА И СКОРО СВАКИ ДАН ПОСТАВЉАШ АНТИРУСКЕ ПОСТОВЕ ИЛИ ОТВАРАШ АНТИРУСКЕ ТЕМЕ.

ДРУГО, ДА СУ ПОБИЈЕНО "СВЕ ШТО ВАЉА ОД РУСА" АДОЛФ ХИТЛЕР БИ ДОБИО РАТ И УВЕО "НОВИ ЕВРОПСКИ ПОРЕДАК". ПОГОДИ КАКО БИ СРБИ МЕСТО ДОБИЛИ У ТОМ ЛУДАЧКОМ ПОРЕТКУ.
Одговори
#60

(01-04-2018, 02:30 PM)Ултрадесничар Пише:  ДРУГО, ДА СУ ПОБИЈЕНО "СВЕ ШТО ВАЉА ОД РУСА" АДОЛФ ХИТЛЕР БИ ДОБИО РАТ И УВЕО "НОВИ ЕВРОПСКИ ПОРЕДАК".

Па нису ни они толико луди, оставили су нешто да их чува и брани, а нешто су и узели "под своје".

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#61

Најлакше је све друге кривити за своје проблеме и кукати на све, а не видети где ми грешимо и онда да кренемо да исправљамо оне ствари где грешимо. А кривити друге је лако, криви су масони, рептили, Американци, Енглези, Руси, комунисти, Тито, капитализам, Албанци, Хрвати, итд, итд, итд.

Сви други криви, само ми добри и јадни јер нас нико не воли. То је глупа и мазохистичка прича и она тера овај народ у катастрофу.

Пре свега и прозападни а и проруски хибридни ликови.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#62

Помоз'Бог и срећан Празник свим Србима (а и симпатизерима добардан), па уједно да подсетимо Шумадинца (или у ком се подобију данас јавља), да је ДРУГИ Србски Устанак избио на данашњи дан, на Цвијети, тако да зна да убудуће постави одговарајућу сличицу, јербо је ономанде поставио Цвијети уместо Сретења па смо морали то да исправљамо и истог очински сјетујемо да загреје столицу и отвори мало књиге староставне!

Не приличи неком ко србује ође и качи Србска Знамења (такође погрешна), било као Шумадинац или ЈВуО, да меша Први Устанак са Другим, нарочито ако се још представља као "Свештеник"!

Од нас толичко.

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#63

(01-04-2018, 03:52 PM)Шумадинац Пише:  Најлакше је све друге кривити за своје проблеме и кукати на све, а не видети где ми грешимо и онда да кренемо да исправљамо оне ствари где грешимо. А кривити друге је лако, криви су масони, рептили, Американци, Енглези, Руси, комунисти, Тито, капитализам, Албанци, Хрвати, итд, итд, итд.

Сви други криви, само ми добри и јадни јер нас нико не воли. То је глупа и мазохистичка прича и она тера овај народ у катастрофу.

Пре свега и прозападни а и проруски хибридни ликови.

Ваистину!

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#64

(01-04-2018, 05:20 PM)Mekenzi Пише:  
(01-04-2018, 03:52 PM)Шумадинац Пише:  Најлакше је све друге кривити за своје проблеме и кукати на све, а не видети где ми грешимо и онда да кренемо да исправљамо оне ствари где грешимо. А кривити друге је лако, криви су масони, рептили, Американци, Енглези, Руси, комунисти, Тито, капитализам, Албанци, Хрвати, итд, итд, итд.

Сви други криви, само ми добри и јадни јер нас нико не воли. То је глупа и мазохистичка прича и она тера овај народ у катастрофу.

Пре свега и прозападни а и проруски хибридни ликови.

Ваистину!

Шумадинац, иди читај нови књигу Вука Драшковића. Уживаћеш.

http://www.pogledi.rs/forum/Thread-knjige?page=5
Одговори
#65

Ovde ima ljudi koji nemaju pojma da je u RUSIJI ISTI ŽIVOT KAO NA ZAPADU!

Ljudi tamo se voze kolima sa zapada, koriste zapadne tehnologije, noćni klubovi svuda američki mtv hitovi, trgovi puni turista sa zapada..

Ruski oligarsi kupuju kuće, jahte, fudbalske klubove po zapadu.

Ove bajke što piše prosvetar, zamišljajući Putina koji će zbog tri-četiri miliona Srba poslati nuklearku na Ameriku ili Berlin su gluposti ili zbog Kosova slati Bulavu..Gluposti...

Omladina, ljudi, žene, doktori, profesorii, umetnici ŽIVE APSOLUTNO NORMALNO KAO NA ZAPADU!.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#66

(01-04-2018, 07:52 PM)Mekenzi Пише:  Ovde ima ljudi koji nemaju pojma da je u RUSIJI ISTI ŽIVOT KAO NA ZAPADU!

Ljudi tamo se voze kolima sa zapada, koriste zapadne tehnologije, noćni klubovi svuda američki mtv hitovi, trgovi puni turista sa zapada..

Ruski oligarsi kupuju kuće, jahte, fudbalske klubove po zapadu.

Ove bajke što piše prosvetar, zamišljajući Putina koji će zbog tri-četiri miliona Srba poslati nuklearku na Ameriku ili Berlin su gluposti ili zbog Kosova slati Bulavu..Gluposti...

Omladina, ljudi, žene, doktori, profesorii, umetnici ŽIVE APSOLUTNO NORMALNO KAO NA ZAPADU!.

То је тачно. Захваљујући Путину и део тајкуна који су ставили под његову команду, не само Руси него и остали грађани РФ живе боље. Међутим, оно што ти подразумеваш већи стандард, ноћни живот страни туристи то се углавном у налази у Москви и Ст. Петербургу.

Чак имамо и нешто заједничко. У Москви велики пораст опозиције
Путину, али не ове проамеричке, петоколаншке, неолибералне опозиције ( Наваљни, Пуси Рајот, монах-немонах Баранов...) него десничарске ( Руски Образ и др.) који су против насељавања муслимана у Москву који или се бахато понашају због новца који су
донели из својих махала.
Одговори
#67

(01-04-2018, 04:28 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Помоз'Бог и срећан Празник свим Србима (а и симпатизерима добардан), па уједно да подсетимо Шумадинца (или у ком се подобију данас јавља), да је ДРУГИ Србски Устанак избио на данашњи дан, на Цвијети, тако да зна да убудуће постави одговарајућу сличицу, јербо је ономанде поставио Цвијети уместо Сретења па смо морали то да исправљамо и истог очински сјетујемо да загреје столицу и отвори мало књиге староставне!

Не приличи неком ко србује ође и качи Србска Знамења (такође погрешна), било као Шумадинац или ЈВуО, да меша Први Устанак са Другим, нарочито ако се још представља као "Свештеник"!

Од нас толичко.

Кад се честита празник,било какав, то се ради људски и човечански а не тако подмукло и са нескривеним паћенизмом примитивца који се само послужио празником да би увредио неког.
Одговори
#68

Jbg zapad je to, tamo se praznici cestitaju samo formalno cinično i reda radi.. Nema tu ljudskosti i iskrenosti..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#69

Aj se menjamo ti dođeš ođe ili u Rusiju pošto ti je srcu mila, a mi na truležni zapad?
Može?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#70

(28-03-2018, 06:27 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(28-03-2018, 02:26 AM)Србин Пише:  Проблем Русофилије у Србији је тај што већина српских русофила не зна ништа о Русији нити воли Русију, већ је доживљава као неког ко ће решити све наше проблеме док ћемо ми седети и навијати, уопште политичка свест Срба је на нивоу веренице којој је узета невиност па остављена пред свадбу.

Србија ће наставити са пропадањем док год Српски мозак буде било где сем у Србији и док год људи размишљају амерички и руски уместо српски.

Ми заправо и немамо ни проруске ни проамеричке политичаре, наши политичару у задњих 30 година кукају и моле на све стране па која их страна прихвати онда су за њу. Нити је Милошевић био руски човек нити Ђинђић амерички заједничко им је то што нису били ни српски

Ово је чиста новинарска демагогија на нивоу жуте штампе!

Уствари истина јесте да:

[b]ДОКЛЕ ГОД СРБСКИ МОЗАК И СРЦЕ БУДУ ПОИСТОВЕЋИВАЛИ ТРУЛЕЖНИ ЗАПАД ПРЕДВОЂЕН ЧЕМЕРИКОМ И РУСИЈУ ЦАРА ПУТИНА, ПРЕУЗИМАЈУЋИ РУСОФОБСКУ ТИТОИСТИЧКУ СУМАНУТУ ИДЕЈУ ДА СУ НАМИ И РУСИ И ПИРГАВЕ ШВАБЕ ИЛИ НЕКИ АМЕРИЧКИ ЧАЂО, ПОДЈЕДНАКО

СТРАНЦИ,

Браво за Просветара!
Он је одговорио оно што и ја бих.
Жао ми је што међу Србима постоји идеја да поред Срба и Запада, Русија је нешто треће, сасвим туђи народ.
То није туђи народ, Руси су ваш род, ваша крв.
Пада ми на памет једна сцена из серије „Породица Сопрано“, која ми је уклесана у памћењу, када се Тонијев син жали да су му пријатељи лажни, да се они друже са њим само зато је син боса и плаћа им улазак у најбоље клубове. На шта се Тони Сопрано узрујава са сином и каже му отприлике: „Какви пријатељи бре??!! МИ, ПОРОДИЦА, једино у нас можеш да се уздајеш када ти треба помоћ!!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 6 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним