Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.2 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РУСИ И СРБИ БРАЋА ЗАУВЕК
#71


ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#72

(03-04-2018, 05:14 PM)ЛукаЛоко Пише:  То није туђи народ, Руси су ваш род, ваша крв.

Крв је једно, политика је друго. Видиш Украјинци и Руси - рођена браћа, па се крве међусобно. Сем тога, нисмо им ми једина браћа, већ и Бугари, и многи други Словенски народи (Пољаци, Чеси, Словаци), па се опет не воле. То јесте отужно, али је чињеница.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#73

(03-04-2018, 08:14 PM)Громовник Пише:  
(03-04-2018, 05:14 PM)ЛукаЛоко Пише:  То није туђи народ, Руси су ваш род, ваша крв.

Крв је једно, политика је друго. Видиш Украјинци и Руси - рођена браћа, па се крве међусобно. Сем тога, нисмо им ми једина браћа, већ и Бугари, и многи други Словенски народи (Пољаци, Чеси, Словаци), па се опет не воле. То јесте отужно, али је чињеница.

Крв јесте важан чинилац ама ми Православни верујемо у првенство Духа над материјом и првенство Творца над твари, по томе дакле, ми смо Духовно и крвно повезани са Русима и блгари такође но они су заједно са такозваним "украјинцима" ВЕРОЛОМНИ, што иште заслужену и очинску каштигу пред Богом и људима.

Ми рекосмо, по пустиљи викасмо ма Душу спасисмо!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#74

Mi smo ođe hteli da napišemo da smo zabrinuti što se Turci okreću Putinovoj Rusiji..

Međutim, neko ko je ekonomski migrant i koji će kosti ostaviti truležnome zapadu, ne priliči da piše o tome kako veruje u duhovno nad materijalnim..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#75

(03-04-2018, 09:41 PM)Mekenzi Пише:  Mi smo ođe hteli da napišemo da smo zabrinuti što se Turci okreću Putinovoj Rusiji..

Путин велемајсторски игра симултанку померајући дрвца на шахматној карти света а Турчину је спасао живот од Гуленовског пуча који је осмислила Чемерика, па ето Цара Путина код нас угосте ал'ће том приликом морати да изгази блгаре и у одласку и у повратку!

Мо'ш дакле мирно да спаваш, неће Путин одма преко Румуњешће па на Вршац, мало касније ће!

Зато имаш више времена да научиш казачок к'о човек!

(03-04-2018, 09:41 PM)Mekenzi Пише:  Međutim, neko ko je ekonomski migrant i koji će kosti ostaviti truležnome zapadu, ne priliči da piše o tome kako veruje u duhovno nad materijalnim..

Нас ће по свој прилици рибе да из'еду доле на Карибе, ко да копа смрзнуту земљу у Канади!

Но и то је боље но да будемо уплетени у проблеме са аутобуским картама к'о неки ође што се шећу судва налога!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#76

(03-04-2018, 08:40 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(03-04-2018, 08:14 PM)Громовник Пише:  
(03-04-2018, 05:14 PM)ЛукаЛоко Пише:  То није туђи народ, Руси су ваш род, ваша крв.

Крв је једно, политика је друго. Видиш Украјинци и Руси - рођена браћа, па се крве међусобно. Сем тога, нисмо им ми једина браћа, већ и Бугари, и многи други Словенски народи (Пољаци, Чеси, Словаци), па се опет не воле. То јесте отужно, али је чињеница.

Крв јесте важан чинилац ама ми Православни верујемо у првенство Духа над материјом и првенство Творца над твари, по томе дакле, ми смо Духовно и крвно повезани са Русима и блгари такође но они су заједно са такозваним "украјинцима" ВЕРОЛОМНИ, што иште заслужену и очинску каштигу пред Богом и људима.

Ми рекосмо, по пустиљи викасмо ма Душу спасисмо!

Ни та догма не пије воду - ми и Бугари смо једно у Духу, па скоро цео средњи век проведосмо ратујући међусобно - а и добар део новог века.

Грци су такође вршили погроме Православних - Епирских и Македонских Словена, тј. Срба из својих историјских покрајина.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#77

(03-04-2018, 08:14 PM)Громовник Пише:  
(03-04-2018, 05:14 PM)ЛукаЛоко Пише:  То није туђи народ, Руси су ваш род, ваша крв.

Крв је једно, политика је друго. Видиш Украјинци и Руси - рођена браћа, па се крве међусобно. Сем тога, нисмо им ми једина браћа, већ и Бугари, и многи други Словенски народи (Пољаци, Чеси, Словаци), па се опет не воле. То јесте отужно, али је чињеница.

Оно што пишеш је тачно и знао сам да ће ми неко овако одговорити.
Поента да Хрвати например чим су прихватили римокатоличку веру, постали су део Запада. Неслучајно такви се називају изроди јер су иступили „из рода“.
Хрвати, као и Унијати, управо мисле да, прихвативши латинску веру, искупили су се од „источног варварства“.
Нажалост у Србији неки имају исти менталитет.
Одговори
#78

Нажалост. Исто као што је и нажалост да ће интерес владара и држава увек имати примат над крвно-духовним везама народа.

Иначе, ја бих најсрећнији био кад би Руси, као наша старија и моћнија браћа, рекли - ево браћо Срби ово су наши људи који ће најбоље радити на унапређењу наших односа - гласајте за њих да променимо нешто на боље, уместо што се понашају као најгоре пичкице, и одликују најгоре комуњаре по Србији.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#79

Зато се окренимо Западу и његовим вредностима, Вестерну, Кока Коли, Стенлеју, Rock'n'roll- у, Canadian Whisky...

Сви наши Четници су на Западу...

Наш Чича је постхумно одликован од Рус... пардон, Америке....

Међутим....

Саветујемо Љотка из Канаде да када се буде врћао овамонак у Србију нек понесе сав водоинсталатерски алат... ће затреба. Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#80

(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Зато се окренимо Западу и његовим вредностима, Вестерну, Кока Коли, Стенлеју, Rock'n'roll- у, Canadian Whisky...

Од свега набројаног најбоља је Кока-кола, то ми водоинсталатери најбољше знамо, кад се цеви запуше нема боље од тога, раствара све, кака сона киселина...

(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Сви наши Четници су на Западу...Наш Чича је постхумно одликован од Рус... пардон, Америке....

Боље да су Чичи послали те митраљезе о којима пјесме испјевасмо а они одоше Амброзију (сем ако је који падобран вјетар занео па пао на нашу страну), а медаљу боље да је добио Амброзије....ПОСТХУМНО, са све петокракама поређаним У ОБЛИКУ ДАВИДОВЕ ЗВЕЗДЕ, с'којима је начичкана!

[Слика: lmaward1_1_.1.jpg]

(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Саветујемо Љотка из Канаде да када се буде врћао овамонак у Србију нек понесе сав водоинсталатерски алат... ће затреба. Јок

Од алата носимо сигурно тежак француски пључ, затребаће јербо нам претиш у приватним порукама и поред чињенице да оно што смо чули у вези аутобуских карата никад нијесмо јавно рекли-казали, ми смо човек коректан и аброва не преносимо!
Баја

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#81

ЕУ: Русија МОРА да сарађује са Организацијом за забрану хемијског наоружања у случају шпијуна Скрипаљ или ћемо вам ми...

https://www.theguardian.com/uk-news/2018...ei-skripal

П.С. ОЈЕБС ће сарађивати у "техничком смилсу" на изради Статута ЗСО али ништа више од тога.
Одговори
#82

Говори човек кога ође назваше "докторчић":

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#83

Tuna dođu pijani Rusi pa ovako prođu..
B92: Ruski državljanin izboden u centru Beograda http://www.b92.net/info/vesti/index.php?...id=1377660

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#84

(05-04-2018, 09:47 AM)Mekenzi Пише:  Tuna dođu pijani Rusi pa ovako prođu..
B92: Ruski državljanin izboden u centru Beograda http://www.b92.net/info/vesti/index.php?...id=1377660

Избоден?!

Ножом?!

Да није био Крмнад Чварак (из партизанске породице) у близини?!
Постоји мотив, постоје трагови....!

Мрзи Русе, воли такозване "хрвате" и додељује им "SRIJEM HRVATSKOJ", а здраво воле да коље, и то тупом војвођанерском кебом, учио малолетно дете да коље мирне домаће животиње!

Јес'ти обавестио истражне органе тамо о овим чињеницама?!

Пази, прикривање криминалаца је кажњиво!

Љутко

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 4 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним