Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Ваистину!
Одговори

(30-04-2019, 11:28 PM)Chicot Пише:  Ajde bre, dosadan si više!

Uzmi malo i sam nešto potraži. Nismo mi ovde da tebi odgovaramo na pitanja za koja možeš sam da nadješ odgovore, da nisi toliko lenj.
Па и питам зато што нисам могао да нађем...
Одговори

(01-05-2019, 11:04 AM)Српски Четник Пише:  
(30-04-2019, 11:28 PM)Chicot Пише:  Ajde bre, dosadan si više!

Uzmi malo i sam nešto potraži. Nismo mi ovde da tebi odgovaramo na pitanja za koja možeš sam da nadješ odgovore, da nisi toliko lenj.
Па и питам зато што нисам могао да нађем...

Јави се својима у служби, они имају све одговоре. Ђе је линк?
Одговори

(01-05-2019, 04:01 PM)Жаре Пише:  
(01-05-2019, 11:04 AM)Српски Четник Пише:  
(30-04-2019, 11:28 PM)Chicot Пише:  Ajde bre, dosadan si više!

Uzmi malo i sam nešto potraži. Nismo mi ovde da tebi odgovaramo na pitanja za koja možeš sam da nadješ odgovore, da nisi toliko lenj.
Па и питам зато што нисам могао да нађем...

Јави се својима у служби, они имају све одговоре. Ђе је линк?
Којој служби??? Зар није довољно то што је лик писао у "Новој искри" и што мало по мало говори о Љотићу позитивно.
Одговори

Ако неко пише у љотићевским новинама не значи да је љотићевац. И ти пишеш на четничком сајту а сам признајеш да су сви твоји комунисти.
Одговори

(01-05-2019, 04:44 PM)Српски Четник Пише:  
(01-05-2019, 04:01 PM)Жаре Пише:  
(01-05-2019, 11:04 AM)Српски Четник Пише:  
(30-04-2019, 11:28 PM)Chicot Пише:  Ajde bre, dosadan si više!

Uzmi malo i sam nešto potraži. Nismo mi ovde da tebi odgovaramo na pitanja za koja možeš sam da nadješ odgovore, da nisi toliko lenj.
Па и питам зато што нисам могао да нађем...

Јави се својима у служби, они имају све одговоре. Ђе је линк?
Којој служби??? Зар није довољно то што је лик писао у "Новој искри" и што мало по мало говори о Љотићу позитивно.

Прес служба СНС, УДБА... свеједно, све су то ав службе. Није довољно, дај линк!
Одговори

Сазнао сам да имам и четнике у породици.Али је нисам писао ни у једним комунистичким новинама.
Не свиђа ми се то што Обрадовић пореди Дражу, Недића и Љотића.
Љотић је био југословенски фашиста!
Послушај шта каже при крају.
Кад говори о Љотићу стално некако умањује његову издају, што можеш да чујеш у многим снимцима на Јутјубу.
Одговори

Је л' Жарко Тодоровић оставио неке мемоаре? Претпостављам да није.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(02-05-2019, 12:18 PM)Николај Пише:  Је л' Жарко Тодоровић оставио неке мемоаре? Претпостављам да није.
Није... тј. 99% није, никад се не зна.
Одговори

Да ли је Јаков Арсовић ( Јаков Тумански http://www.google.com/url?q=http://manas...b1qb9q3LHd) био у вези са четницима?
Одговори

Није ми познато.
Одговори

Господине Самарџићу,у којој књизи бих могао да нађем мало опширније и детаљније о четницима и дешавањима на простору Лазареваца-планине Космај-Аранђеловца-Рудника-Лазаревца та одрпилике ме површина интересује ,поздрав? Smile
Одговори

(07-05-2019, 09:53 PM)повуци_потегни Пише:  Господине Самарџићу,у којој књизи бих могао да нађем мало опширније и детаљније о четницима и дешавањима на простору Лазареваца-планине Космај-Аранђеловца-Рудника-Лазаревца та одрпилике ме површина интересује ,поздрав? Smile
Поздрав,
Књиге Дража 1-16, ту је највише што знам.
Одговори

Шта су по националности били: Коста Нађ, Петар Драпшин и Данко Митров?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 37 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним