Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ове године на Равној Гори ?
#43

Очеви и дедови су им знали много мање.
Одговори
#44

Дедови да, али очеви тешко, јер су одрастали у доба најцрње комунистичке пропаганде.
Одговори
#45

(10-05-2024, 12:22 AM)Милослав Самарџић Пише:  Дедови да, али очеви тешко, јер су одрастали у доба најцрње комунистичке пропаганде.

Ваљда обрнуто - дедови су знали више, а очеви мање јер су одрастали у доба најцрњег комунизма.
То су хтео да кажеш?
Одговори
#46

(09-05-2024, 10:51 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(09-05-2024, 10:00 PM)Mekenzi Пише:  
(09-05-2024, 04:47 PM)Милослав Самарџић Пише:  Сабор на Равној Гори 8. маја 2024, текст и слике:
https://www.pogledi.rs/sabor-na-ravnoj-gori-28424.html

 Самарџићу ови нови клинци не знају ни име Драже Михаиловића а не да их пропиташ мало ко је он био?

Него,
Добили похвалницу ?

Знају, Бога ми, доста. Маса њих чита књиге и прилазили су да се сликамо.
Добио сам.

Уопште не читају.

То су ђеца са тик-тока.

Тамо Вас гледају.

Тик ток је водећа друштвена мрежа.

Неби било лоше да за ону акцију све у пола цене за " Погледи биоскоп" снимите рекламу и објавите на тик току.

Клинци се "ложе" на те ствари када виде на тик току.

Писана реклама то више није у моди јер ако нема видеа не вреди.  Нико не чита дугачке статусе, док кратка видеа привлаче пажњу и то велику.

Направите добар видео за акцију све упола цене на тик току за "Погледи биоскоп" а касније за Донације за филм"Ђенерал"

Обратите се лично млађој публици od 16 до 22 година.

Аутентично да буде са мало интересантног и занимљивог и зачињеног стори телинга да би било прихватљиво за њихов узраст.
.
Иначе сада сам гледаоо многоо већа Вам је популарност на тик току него на свим другим платформама.

Искоритите тик ток у промоцију за Ваш бренд.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#47

Догодине са тигром на Равну Гору под шатру!

Амин, Боже дај!

Орлушина је за девојчице.

https://x.com/DjurovicBlazo/status/1788320477838012818


Шта смо све видели ове године на Равној Гори:

Лика у алкохолисаном стању који млати калашњиковим. 

Орла испод шатре.(први пут)

Догодине тигар или нека змија отровница. Може кобра, лепо игра, таман за шатру.

Гомилу полупаних ликова у свим могућим и немоућим комбинацијама униформи...Идеални статисти за филм Ђенерал.

Чланови СПС и СНС добили похвалнице.

Изостао црквени врх и Карађорђевићи.

Очајно, неозбиљно..
 
Него,

 Ко то хоће да зида хотел на Равној Гори?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#48

[Слика: IMG-742f099bdeac1accd17a9aa01a72d29e-V.jpg]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#49

(11-05-2024, 08:18 AM)Шумадинац Пише:  
(30-03-2024, 09:12 AM)Бесеровић Пише:  Кад смо код портрета... Тужан
[Слика: 414811544-694517282788669-827076048215117048-n.jpg]


[Слика: IMG-742f099bdeac1accd17a9aa01a72d29e-V.jpg]

Кидање

Kхм, кхм....

Богме добра  Јок

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#50

(10-05-2024, 11:28 PM)Mekenzi Пише:  Шта смо све видели ове године на Равној Гори:

Лика у алкохолисаном стању који млати калашњиковим. 

Орла испод шатре.(први пут)

Догодине тигар или нека змија отровница. Може кобра, лепо игра, таман за шатру.

Гомилу полупаних ликова у свим могућим и немоућим комбинацијама униформи...Идеални статисти за филм Ђенерал.

Чланови СПС и СНС добили похвалнице.

Изостао црквени врх и Карађорђевићи.

Очајно, неозбиљно..
 
Него,

 Ко то хоће да зида хотел на Равној Гори?
Због овога више и не посећујем Равну Гору... Можете сада да ме нападате и не знам шта још, али било би лепо да се тзв. Равногорци угледају на зле и похлепне "Љотићевце" када је у питању обележавање нечега... Пример, Кочевје!

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори
#51

(10-05-2024, 11:28 PM)Mekenzi Пише:  Догодине са тигром на Равну Гору под шатру!

Амин, Боже дај!

Орлушина је за девојчице.

https://x.com/DjurovicBlazo/status/1788320477838012818


Шта смо све видели ове године на Равној Гори:

Лика у алкохолисаном стању који млати калашњиковим. 

Орла испод шатре.(први пут)
Сад тек видех ово.
Човек који држи орла је из Бачке, чини ми се из Бечеја. Има све могуће четничке књиге. И све их је прочитао.
Син му је био студент историје на Универзитету у Новом Саду. Мислим да је до сада завршио. Нисам га одавно видео.
Тако да оно што је истина, и оно што Мекензи мисли дда је истина су, као и обично, два дијаметрално супротна појма.
Одговори
#52

Да, из Баната, причао сам и ја са њим, много чита.
Одговори
#53

(Јуче, 09:37 PM)Милослав Самарџић Пише:  Да, из Баната, причао сам и ја са њим, много чита.

Могуће да је из Зрењанина. Не могу да се сетим.
Волео бих да се јави, ако чита Погледи форум.
Мислим да се бави соколарством.
Одговори
#54

Мени је Орла жао.

Ово је мучење и тешко злостављање животиње.


Орлови, соколови, сове  живе искључиво у миру и избегавају и најмању  буку како би имали оштар слух да чују када глодари цијучу да би ух могли лоцирати.



Ставити орла под шатру где је 1000 дб гласноћа је ужас.

Овом човеку треба одузети све животиње и стрпати га на робију па и тамо имају добре књиге и може да чита.

Иначе ово да су урадили соколу у арапским земљама...Оде глава... Тамо је Соко света птица и не вода се по сеоском вашарима.

Орловима и соколима слобода и неограничено небо!


Догодине смо за то да се доведе Тигра или Краљевска кобра. 

Без зезања.


Бајо, мој када Кобра чује Само је мој стари знао, само је он вероваоо...Кад крене да плеше....


Додуше не може се сликати са Кобром ал се може счикати..

Кад је бал нек је бал...

Него,
Ми никада нисмо залазили у кахфане, шатре, пошто нас је интересовала више књига, музика,филм, образовање и никада нисмо припадали зом полу свету него пијанчење и глупирање јер шатра је зa паланчане да искажу своје вредносне симболе

Имате детаље у оној књизи од Константиновића Филозофија Палснке детаље...

Него, Ми први пут видесмо да јаки и полуголи момци разбијају флаше од ногаре стола??

Зашто не разбију како ваља, о астал?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним