Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Ја сам гуглао слике, вероватно неко овде има бољу колекцију.

Ово је са солунског фронта.
http://www.vaseljenska.com/wp-content/up...00x300.jpg
Угао не одговара, али се и овако види да јесу веће од питомца.
Одговори

(27-04-2016, 03:11 PM)ватхра Пише:  Ја сам гуглао слике, вероватно неко овде има бољу колекцију.

Ово је са солунског фронта.
http://www.vaseljenska.com/wp-content/up...00x300.jpg
Угао не одговара, али се и овако види да јесу веће од питомца.
Нема потребе, Бојан Димитријевић каже да јесте Дража. То је слика питомаца 43. класе НШ Војне академије, где пише ко је ко.
Одговори

(27-04-2016, 05:12 PM)Милослав Самарџић Пише:  Нема потребе, Бојан Димитријевић каже да јесте Дража. То је слика питомаца 43. класе НШ Војне академије, где пише ко је ко.
Ако је рекао Бојан онда у реду Јок
Одговори

(27-04-2016, 05:14 PM)ватхра Пише:  
(27-04-2016, 05:12 PM)Милослав Самарџић Пише:  Нема потребе, Бојан Димитријевић каже да јесте Дража. То је слика питомаца 43. класе НШ Војне академије, где пише ко је ко.
Ако је рекао Бојан онда у реду Јок
Мислите да не зна да чита? Smile
Одговори

Оно што се може поуздано рећи - Дража је имао клемпаво лево уво Smile

[Слика: Mihailovic_at_the_Thessaloniki_Front_200x300.jpg]
picture hosting

Нисам никад обраћао пажњу на то, па ми симпатично.

Која је фора са увом када оно расте током читавог живота? Масно ткиво око шкољке и на дну такође, што може да утиче на облик.
Одговори

(27-04-2016, 05:49 PM)Chicot Пише:  Оно што се може поуздано рећи - Дража је имао клемпаво лево уво Smile

[Слика: Mihailovic_at_the_Thessaloniki_Front_200x300.jpg]
picture hosting

Нисам никад обраћао пажњу на то, па ми симпатично.

Која је фора са увом када оно расте током читавог живота? Масно ткиво око шкољке и на дну такође, што може да утиче на облик.

Напротив, из криминалистике смо учили да је оно најпоузданије за идентификацију, само што се наравно то не упоређује овако одокативно као што ми радимо на форуму, већ се узима отисак шкољке, компјутерска обрада итд.

Папиларне линије на прстима су много подложније променама услед опекотина, резова, губитка прста или руке, уништења киселином итд.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Зар се форма или облик шкољке не мења током живота, пошто уво расте до смрти?
Одговори

Не знам како је са медицинске тачке гледишта, али уколико се и мења очигледно се не мења знатно, чим је толико поуздана техника.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

[Слика: Untitled.png]
Одговори

(27-04-2016, 05:22 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(27-04-2016, 05:14 PM)ватхра Пише:  
(27-04-2016, 05:12 PM)Милослав Самарџић Пише:  Нема потребе, Бојан Димитријевић каже да јесте Дража. То је слика питомаца 43. класе НШ Војне академије, где пише ко је ко.
Ако је рекао Бојан онда у реду Јок
Мислите да не зна да чита? Smile

Говоримо о истом Бојану који је пронашао једну другу слику, о којој сте ви написали целу књигу са све анализом вештака?
Одговори

(27-04-2016, 08:47 PM)ватхра Пише:  
(27-04-2016, 05:22 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(27-04-2016, 05:14 PM)ватхра Пише:  
(27-04-2016, 05:12 PM)Милослав Самарџић Пише:  Нема потребе, Бојан Димитријевић каже да јесте Дража. То је слика питомаца 43. класе НШ Војне академије, где пише ко је ко.
Ако је рекао Бојан онда у реду Јок
Мислите да не зна да чита? Smile

Говоримо о истом Бојану који је пронашао једну другу слику, о којој сте ви написали целу књигу са све анализом вештака?
Јел то значи да признајете тај налаз вештака? Smile
Одговори

(26-04-2016, 04:16 PM)Четник са Динаре Пише:  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...etnika.jpg
Зашто су ово радили?Шок
Партизани брију заробљене четнике,а потом их пуштају на слободу.

Па зато што племенити партизани могу да поднесу све, али погрешан стајлинг не опраштају. А пуштају брадатог злочинца на слободу, зато што те племените душе носе опрост у својим срцима, а и посебно су слаби на припаднике српског народа.
Одговори

Саботажа четника на тунелу Лакат - Прогорелица, 5. октобар 1941. г. у близини Краљева.

[Слика: image.jpg]
Одговори

Виде' их!: хихихи

[Слика: image.jpg]
image hosting 30 mb
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 30 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним