Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Хвала Марио!Smile
Има ових ишараних слика са нета,мали милион.
[Слика: image.jpg]
[Слика: image.jpg]
[Слика: DSC03122.jpg]
[Слика: DSC03121.jpg]
Одговори

[Слика: image.png]
Одговори

Потпоручници Миливоје Тешић и Недељко Ребић,официри штабне чете Горске Краљеве Гарде.
Извор:Милан Јевтић
[Слика: Kalabi_evi_pratioci_potporu_nici_Te_i_i_Rebi_._-.jpg]
Одговори

Ваздухопловни потпоручник Милорад Лукић

[Слика: milorad.jpg]

Извор: http://www.andjeo31.net/milorad/

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Перуне кад ће Албум Златиборских четника?Да чекамо или...?
Одговори

(23-06-2018, 05:32 PM)Pravda Пише:  Перуне кад ће Албум Златиборских четника?Да чекамо или...?

Ради се полако и детаљно а посао је напоран и спор. Ако претходно изнесено узмеш у обзир и сам ћеш видети да не може бити у скорије време.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Боље икад него никад!
Одговори

Специјална шесторка 1. Гружанске бригаде.
Извор:Слободан Ћировић
[Слика: 1._-.jpg]
Одговори

(23-06-2018, 05:32 PM)Pravda Пише:  Перуне кад ће Албум Златиборских четника?Да чекамо или...?
U pitanju je delo na koje se ceka vise od 70 godina.Taj rad,velikog obima i znacaja,zahteva veliko i vreme.Autor ce sigurno obnarodovati kada ova knjiga bude pri kraju.Samo strpljenja.
Одговори

(24-06-2018, 10:53 AM)EXREZISER Пише:  
(23-06-2018, 05:32 PM)Pravda Пише:  Перуне кад ће Албум Златиборских четника?Да чекамо или...?
U pitanju je delo na koje se ceka vise od 70 godina.Taj rad,velikog obima i znacaja,zahteva veliko i vreme.Autor ce sigurno obnarodovati kada ova knjiga bude pri kraju.Samo strpljenja.
А ти си ко?Његов менаџер?Не разумем, шта ти мени имаш да објашњаваш,колико година се чека и колики је значај, итд.
Одговори

Које оружје држи четник лево?

[Слика: 13906809_1037732606342826_1988235685724085910_n.jpg]

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Је ли ово Мијалко Перишић? Десно је Милан Пантић, командир пратеће чете.

Рекло би се да је томпсон али не видим да ли има онај предњи рукохват као томпсон са осталих фотографија Ајдачићевих четника.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Није Перишић, али има га и на другим сликама са Ајдачићем. И ја сам помислио да је Томпсон, али чини ми се да је цев предугачка.

пс.

У ствари, кад боље погледам могуће и да јесте Перишић, али ме буни јер је он био пушкомитраљезац.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Није Перишић, превисок је.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 15 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним