22-03-2025, 06:05 PM
(22-03-2025, 05:53 PM)milan Пише: Slažem se sa tim...Može i Informer,ali na Informeru i bude nekad nešto prosrpsko,bar od strane nekih novinara,koji su bili uvek nacionalno obojeni...na NDH1 toga prosto nema,dal je to zabranjeno tamo,ne znam...Ali dobro,ako može da se ukine link NDH1,zbog ravnoteže,nek budu ukinuti svi linkovi...Jel može tako?Не може зато што је N(DH)1 свето слово на папиру за појединце!
Твоја понуда да се стави тачка и на једне и на друге медије је потпуно легитимна и здрава, али то неће проћи. Може да се укине Информер, али United Group не смеш ни да помислиш да укинеш. Они су једино светло у радикалској тами. Они су светионик истине.
Боље да им ископаш око него да их дираш у druga Solaka медије. Појединци су апсолутно свесни да су то тешки анти-српски медији, али ипак су "професионални" и "објективни".
Листа приоритета:
- Plenum
- N(DH)1
- Еко стражар Бојан из Дрвара