25-11-2014, 06:56 PM
(25-11-2014, 10:37 AM)Николај Пише: А шта ћемо са овим Србима Павелићевим генералима (не пореклом Србима, него тада актуелним Србима):
Овај текст иначе служи као "доказ" неоусташама да Срби нису прогањани на националној основи у "НДХ", исто онако како ви тврдите да Јевреји нису прогањани, зато што су чинили врх усташког покрета. Па ви сад размислите.
Пронаш'о си рупу на саксији! Па чловече и Србине, најмање 80% такозваних "хрвата" су Срби који су преверили или просто претрчали, међу њима и Анте Старчевић по матери, па је и за самог Павелића питање!
Друго, ниђе ми нисмо тврдили да "Јевреји нису прогањани" у НДХ, узмидер те наочаре са наткасне!
Међутим!
Сушта је истина, и туна наводимо и сопствено виђење ствари на лицином месту у Канади, да између Њемаца и Јевреја постоји неки патолошки однос, што би ође рекли "love–hate relationship", па изгледа да је иста патологија у питању код односа Јевреја и такозваних "хрвата", мрзе се ал'заједно више мрзе нас, Православне!
ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!