Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

http://www.kmnovine.com/2022/01/21.html
Одговори

Еуропска унија се пита:
"Зашто 5,5 милиона становника Словачке прави већи БДП на годишњем нивоу, од 17 милиона становника "западног Балкана"?"
Сад ће "економски тигар" да скочи са Биљом и да им одржи једну краћу вакелу....
Одговори

Лоповски "фактор стабилности".
Одговори

Овај је престигао Тому по броју медаља као код Домановића.
Одговори

Он дијели медаље, к'о партијске књижице
Одговори

Даница Грујичић, прва на листи Овај, једна од најопаснијих особа у Србији. Сви лекари су подгузне муве удбе, али ово чудо, па ни Несторовић јој није раван.
Одговори

Да ли се неко сећа када сам писао у доба епидемије да Дана гађа место у будућој влади. Прво сам писао за Дарију (обистинило се) а вероватно ће и за Грујичићку.
Одговори

(20-02-2022, 07:24 PM)Александар Динчић Пише:  Да ли се неко сећа када сам писао у доба епидемије да Дана гађа место у будућој влади. Прво сам писао за Дарију (обистинило се) а вероватно ће и за Грујичићку.

Добро си проценио.
Негде нађох текст о Данином "бекству од правде"...
Наводно је нека пацијенткиња преминула после операције па је то отишло до Стразбура.
Сад ће под Овај кишобран.
Изгледа да удба за сваког има по нешто у рукаву.
Одговори

(20-02-2022, 07:24 PM)Александар Динчић Пише:  Да ли се неко сећа када сам писао у доба епидемије да Дана гађа место у будућој влади. Прво сам писао за Дарију (обистинило се) а вероватно ће и за Грујичићку.




Овако прави научник (историчар) предвиђа будуће историјске токове




(18-05-2020, 02:01 PM)Александар Динчић Пише:  
(05-05-2020, 09:18 AM)Бенито Пише:  Што рече Динча, велики је потенцијал за следећег министра здравства.

Мислим да кладионице не греше и да треба ставити 500 евра на Дарију Кисић.


(25-10-2020, 03:36 PM)Александар Динчић Пише:  Ипак је Златибор Лончар остао.
Биће сигурно у некој будућој влади. Само да у кладионици има лепа квота, одмах уплаћујем 500 Е на Дану Грујичић, као будућу министарку здравља или пак неког другог ресора.
Одговори

Јавио се из Монака, да нам дадне "његово" мишљење о стању о Донбасу.
Одговори

(20-02-2022, 07:55 PM)Јеремија Пише:  
(20-02-2022, 07:24 PM)Александар Динчић Пише:  Да ли се неко сећа када сам писао у доба епидемије да Дана гађа место у будућој влади. Прво сам писао за Дарију (обистинило се) а вероватно ће и за Грујичићку.

Добро си проценио.
Негде нађох текст о Данином "бекству од правде"...
Наводно је нека пацијенткиња преминула после операције па је то отишло до Стразбура.
Сад ће под Овај кишобран.
Изгледа да удба за сваког има по нешто у рукаву.

То је био први сигнал да ради за Удбу, чим су је тако заштитили.
Други је самоубиство оног начелника Онкологије, ако се неко још сећа тога.
Али, убедљиво најважнији догађај овог њеног случаја је чувена акција удбе: пораст броја канцера због осиромашеног уранијума који нам је НАТО испоручио 1999. године.
Ту је она одиграла маестралну улогу са њеним агресивним и свађалачким наступом. Знао сам одмах да је превара, али нисам тада схватао шта крију. А крили су уговор са Зиђингом о продаји Борског рудника, који је довео до незапамћеног пораста канцера у Србији, а нарочито у источној Србији.
Кажем вам, ово је чудо једна изузетна опасна појава.
Одговори

То је овај случај "самоубиства" који личи на методе удбе

https://www.politika.rs/scc/clanak/20418...aden-mrtav

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hr...-Borojevic
Одговори

(22-02-2022, 12:07 AM)Бенито Пише:  
(20-02-2022, 07:55 PM)Јеремија Пише:  
(20-02-2022, 07:24 PM)Александар Динчић Пише:  Да ли се неко сећа када сам писао у доба епидемије да Дана гађа место у будућој влади. Прво сам писао за Дарију (обистинило се) а вероватно ће и за Грујичићку.

Добро си проценио.
Негде нађох текст о Данином "бекству од правде"...
Наводно је нека пацијенткиња преминула после операције па је то отишло до Стразбура.
Сад ће под Овај кишобран.
Изгледа да удба за сваког има по нешто у рукаву.

То је био први сигнал да ради за Удбу, чим су је тако заштитили.
Други је самоубиство оног начелника Онкологије, ако се неко још сећа тога.
Али, убедљиво најважнији догађај овог њеног случаја је чувена акција удбе: пораст броја канцера због осиромашеног уранијума који нам је НАТО испоручио 1999. године.
Ту је она одиграла маестралну улогу са њеним агресивним и свађалачким наступом. Знао сам одмах да је превара, али нисам тада схватао шта крију. А крили су уговор са Зиђингом о продаји Борског рудника, који је довео до незапамћеног пораста канцера у Србији, а нарочито у источној Србији.
Кажем вам, ово је чудо једна изузетна опасна појава.

Иначе, Овај је у задњој посети брату Си-ју обећао да ће одобрити истраживања и копања Зиђингу у непосредној близини Београда.
И још нешто, сећамо се сви хаварије у Обреновцу ономад, када је пола Србије било без струје пар дана. Истина се крије у томе, а што Овај и његова власт неће да објаве, а вероватно ни они који га буду наследили - руда у новим површинским коповима, који су отворени за време Коштунице, па Тадића, па Овај; од Вреоца према Обреновцу - НЕ ВРЕДИ НИЧЕМУ! Сви то крију, јер покушавају да продају рог за свећу. Апсолутно исто као у филму "О покојнику све најлепше" када они локални комунисти отварају рудник, иако их сељаци уверавају "да су још пре рата утврдили да ту нема угља".
Невероватно какав се криминал удбе ваља овом земљом.
Одговори

Да ли је неко гледао како Млађа Ђорђевић уништава оцвалу партизанку и другарицу прве другарице на Овај1 телевизији?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним