Оцена Теме:
  • 3 Гласов(а) - 4.67 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Шта се слуша ових дана...

Riblja Corba & Mindusari - E, Moj Druze Zagrebacki

Одговори

Пошто ми Фејсбук брише овај спот, надам се да овде неће бити обрисан!!!

Интересантно је да је пошто сам објавио овај спот овде, Фејсбук вратио овај спот који сам тамо објавио, нема шта, Велики брат све прати и хитро реагујеЉутко
Одговори

Планино Мајко Планино
http://www.youtube.com/watch?v=ENQlfeDQRtc
Никола Геџа

Једино што бих изменио у овој песми је та синтетични клавир са својим полифоније....ја и генерално мислим синтетични клавир није за народну музику......
Одговори

Илинденска
http://www.youtube.com/watch?v=wJEocmTVb9s
Ацо Андонов
Одговори

Одговори

Одговори

Шумадијо
http://www.youtube.com/watch?v=EQhBTmeS_-k
Владика Андреј
Одговори

Одговори

Ако идем напријед, пратите ме...ако се повучем, убијте ме...ако умрем, осветите ме.
-Анри де ла Рошжаклен
Одговори

Штоје више слушш,све више схваташ дубину . . .

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори

Јеси озбиљан?

Немој само да овај велики Југословен некоме прича. Празноглаваца има свуда, у свим народима, само ми морамо да етикетирамо цео народ због кукоља.
Једва дочека да иде да се лиже са Хрватима, братство и јединство пуца код Марчела.
Зна он коме је шта Црква рекла и ко брани ћирилицу.
Одговори

(19-12-2014, 11:31 PM)Pavle Пише:  Јеси озбиљан?

Немој само да овај велики Југословен некоме прича. Празноглаваца има свуда, у свим народима, само ми морамо да етикетирамо цео народ због кукоља.
Једва дочека да иде да се лиже са Хрватима, братство и јединство пуца код Марчела.

Не знам брате,ја ову песму не гледам уопште из тог угла,а добро знам на кога је уперена . . .
Гледам је некако кроз призму тог клинца и његовог животног пораза . . .

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори

(21-12-2014, 07:24 PM)Бранке Пише:  
(19-12-2014, 11:31 PM)Pavle Пише:  Јеси озбиљан?

Не знам брате,ја ову песму не гледам уопште из тог угла,а добро знам на кога је уперена . . .
Гледам је некако кроз призму тог клинца и његовог животног пораза . . .

Ма разумем ја то, али знам тачно на шта он циља. Њему, Марчелу, смета све што има мало везе са национализмом. Помињање Јасеновца и Усташа за њега је затуцаност. Што не сними песму о Павељићу него баш мора Качавенду да накрпи. Да неко не помисли да браним Качавенду али увек су ме излуђивали ти који извуку оно најгоре из свог народа и онда урлају о томе на сав глас.

Но добро, можда сам и ја преоштар али ми тако делује. Од бораца за Српску ствар направити затуцане, неписмене кретене. Створити предрасуду.
Одговори

(21-12-2014, 09:43 PM)Pavle Пише:  Да неко не помисли да браним Качавенду али увек су ме излуђивали ти који извуку оно најгоре из свог народа и онда урлају о томе на сав глас.

У једној реченици помиње Качавенду и педере, у другој СПЦ и мржњу према Хрватима и "незнам" - све стављајући у исти кош - и самим тим показује своје мишљење о вјерницима и цркви.
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним