Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.2 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РУСИ И СРБИ БРАЋА ЗАУВЕК

https://www.youtube.com/watch?v=XXhHqfMFLCI
Одговори



СЛАВА БОГУ ЗА СВЕ!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

[Слика: IMG-9702.jpg]

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/29266...i-u-rusiji
Одговори

Чека', чека'....шта'е бре ово, свима по орден а Вучићу-ништа!

НЕПРАВДАААААА!

Сирома'


ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

[Слика: IMG-9706.jpg]

Па из Канаде у Русију Креза

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Руско Министарство је као посебан пример навело цркве Светог Јована Крститеља и Свете Параскеве, које се више не налазе у локалним катастарским документима у Пећи као власништво СПЦ, објављено је на сајту руског Министарства.

„Ми сматрамо да је ова ситуација, између осталог, резултат неканонских корака Цариградске патријаршије у односу на православље у Украјини. Дошло је до погоршања политизованих приступа у вези канонских православних структура као и кршења њихових законских права“, наводи се у саопштењу.

Руско Министарство спољних послова је у вези с тим позвало Унмик да изврши притисак на власти у Приштини како би се заштитили легитимни интереси и права СПЦ на Косову.

Наслов и опрема: Стање ствари

(Спутњик, 2. 11. 2018)
Одговори

(04-11-2018, 10:38 PM)Шумадинац Пише:  [Слика: IMG-9706.jpg]

Па из Канаде у Русију....

.....ЕДА БИ НЕКАКО УБЈЕЖАЛИ ОД КРВАВАЕ ХРВАТСКЕ ГАЈЕВИЦЕ, У ОСТАТКУ ОД ОСТАТАКА СРБСКОГ НАРОДА ПОЗНАТИЈЕ КАО

U S T A Š I C A !!!

ХРВАТСКА ГАЈЕВИЦА ЈЕ ПОСТАЛА "БРЕНД" ВЕЋИНСКОГ НАРОДА КОЈИ СЕ ВИКА NOVOSRB У ОКУПИРАНОЈ ОТАЏБИНИ ЂЕ НИ ВИЦЕВИ И ДОСЕТКЕ ЛИКОВА СА ЈЕДНОГ ЧЕТНИЧКОГ И КАО ПАТРИОТСКОГ ФОРУМА НЕ МОГУ ДА ПРОЂУ БЕЗ УПОТРЕБЕ КРВАВЕ ХРВАТСКЕ ГАЈЕВИЦЕ У ОСТАТКУ ОД ОСТАТАКА СРБСКОГ НАРОДА ПОЗНАТИЈЕ КАО

U S T A Š I C A !!!

ИЗ ТОГ РАЗЛОГА ПОЗИВАМО МОДЕРАЦИЈУ ДА ЗАБРАНИ И БРИШЕ ВИЦОВЕ И ДОСЕТКЕ ДЕЖУРНИХ ФОРУМСКИХ ДЕБИЛА ИСПИСАНЕ КРВАВОМ ХРВАТСКОМ ГАЈЕВИЦОМ У ОСТАТКУ ОД ОСТАТАКА СРБСКОГ НАРОДА ПОЗНАТИЈОМ КАО

U S T A Š I C A !!!

ОВО ЈЕ СРБСКИ ЧЕТНИЧКИ ФОРУМ, НАПОЉЕ СА КРВАВОМ ХРВАТСКОМ ГАЈЕВИЦОМ У ОСТАТКУ ОД ОСТАТАКА СРБСКОГ НАРОДА ПОЗНАТИЈОМ КАО

U S T A Š I C A !!!

КО ЋЕ ДА СПАСАВА СРБСКО ПИСМО ОД ХРВАТСКЕ КУГЕ АКО НЕ МИ, ШАКА СИРОМАХА!


Ми рекосмо, по пустињи викасмо, ама Душу спасисмо!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Цитат:ИЗ ТОГ РАЗЛОГА ПОЗИВАМО МОДЕРАЦИЈУ ДА ЗАБРАНИ И БРИШЕ ВИЦОВЕ

КидањеКидањеКидање

E jesi legenda...

Razjurio si sve članove foruma sa podforuma politika sa tvojim pisanijama, jedino ostade šumadinac koji se zajebava sa tobom i ti tražiš da njega brišu...

Ракија

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

https://russia-insider.com/en/communism-...pe/ri25281
Одговори

(05-11-2018, 12:43 PM)Mekenzi Пише:  
Цитат:ИЗ ТОГ РАЗЛОГА ПОЗИВАМО МОДЕРАЦИЈУ ДА ЗАБРАНИ И БРИШЕ ВИЦОВЕ

КидањеКидањеКидање

E jesi legenda...

Razjurio si sve članove foruma sa podforuma politika sa tvojim pisanijama, jedino ostade šumadinac koji se zajebava sa tobom i ti tražiš da njega brišu...

Ракија

Не тражимо ми да се ико брише па ни ти!

МИ САМО СМАТРАМО ДА НЕКО ВАЉА ДА СТАНЕ НА БРАНИК ОТАЏБИНЕ И СРБСКОГ ПИСМА ПА ДА СЕ ЗАБРАНИ ПИСАЊЕ СРБСКОГ ЈЕЗИКА ХРВАТСКИМ ПИСМЕНИМА!

А КО ЋЕ АКО НЕ МИ, ШАКА СИРОМАХА НА ЧЕТНИЧКОМ И ПАТРИОТСКОМ ФОРУМУ!

ДОСТА БРЕ ВИШЕ ТЕ ЉОТИЋЕВСКЕ ИДЕОЛОГИЈЕ, ОВАЈ ФОРУМ ЈЕ ПОСТАО КАО ЛИСТ "ИСКРА", ПОЛА НА СРБСКОМ А ПОЛА НА ХРВАТСКОМ ПИСМУ!

ПОВИКА НА ЉОТИЋА А ЉОТИЋЕВЦИ КОЛО ВОДЕ!


Ваистину!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

- Друже Просветару... ја дакле нисам грешио што сам се молио са Папом и целивао исту икону?


- Ниси, Владо, Царе наш.


Кидање

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(12-11-2018, 10:21 PM)Шумадинац Пише:  - Друже Просветару... ја дакле нисам грешио што сам се молио са Папом и целивао исту икону?


- Ниси, Владо, Царе наш.


Кидање

Да ли си се "искидао" ? Ни председик Русије Владимир Владимирович Путин ни римски папа Франциско не намеравају да признају "Косово".
Такође Путин не да се неким "Дејтоном 2" укине Република Српска.

Римски папа Франциско одбијо је да прогласи за свеца "надбискупа геноцида" др Алојзију Степинца ( мислим да је "Госпу из Међугорја" прогласио за превару да би се верницима узимале паре ).
Што се тиче Степинца, папа Франциско је то питање препустио наследнику.
Одговори

(12-11-2018, 10:21 PM)Шумадинац Пише:  - Друже Просветару... ја дакле нисам грешио што сам се молио са Папом и целивао исту икону?
- Ниси, Владо, Царе наш.
Кидање

Какав морон....у надежди смо да није истина што неки причају да је овај ДВОЈАЦ неки "поп"!

Ал'јопет у NOVOSRBU све је могуће....како Сатанасије који саблажњава мале једући сланину, шваргле, џигерњаче, кобасице сремске, крвавице, кавурме...за време Поста, тако и изучавање на Богословији лика и дела Епископа без Епархије Зизи-луеса и сличних, па се зато није ни чудити што вође на форуму

НАТО-ЧЕТНИК И НАТО-ПОП,
ВРТЕ, ВРТЕ, ХУЛА-ХОП!


[Слика: latest?cb=20130607023244]

Даклем Цар Путин се молио Богу а шта је радио кримо-католик са шифтарсим кечетом то само он зна!

Друго, Икона је Православна, а ако је папо целивао Православну Икону онда је то само знак лукавства и снисхођења школованог језуите јербо кримо-католици Икона не имају!

Међутим!

Намерио се школовани језуита на школованог КГБ официра и узто џудо-борца и велемајстора шахисту за симултанке на више табли!

Закључак:

БЕЛО КЕЧЕ НЕМА НИКВЕ ШАНСЕ!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним