Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.2 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РУСИ И СРБИ БРАЋА ЗАУВЕК

(07-01-2021, 09:44 PM)darkob Пише:  Људи овај Просветар није нормалан. Да ли неко има вољу да чита ове његове епске глупости које је могуће груписати у томове? Ја сам пробао али човек је тотално неповезан. Он је тотално отишао у аут.
Јок

Добро јутро Колумбо!.

Добио си писаније у седам томова и 5 издања зато што га изазиваш са Русијом...А када му споменеш тј.дираш Русију е тад добијеш километарску непрегледну писанију.

Само не пиши о Русији и буде он у границама нормале и тада се врати на западна фабричка подешавања.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(07-01-2021, 10:11 PM)Mekenzi Пише:  Само не пиши о Русији и буде он у границама нормале и тада се врати на западна фабричка подешавања.

Чека', чека'...какву ти то

Н О Р М А Л У

очекујеш од Гњилежног Запада јадан?!

'Оћеш "нормалу" кроз ФЕМИНИЗАЦИЈУ ЈЕЗИКА па да ти увале под морање апликацију да кад год напишеш рецимо "четник" а оно ти аутоматски исправља "четникуша" или "војник-војникуша", "програмер-програмачица" итд., тако да мораш да тражиш писаћу машину по антикварницама!

Или 'оћеш ужасе као што је сајам деце за ЛГБТШКЉ, мужеложнике и лезбаче?!

Еј бре на Гњилежном Западу прорадио сајам деце која се рађају ради забаве хомосексуалних парова па се то осећа, смрди!

Међутим!

Што се тиче "километарских текстова" ова нажалост визуелно хендикепирана тројка (Киза, Шумадрипац и Дарко Трифуновић) са напором како-тако читају ама ич не разбирају јер, као и подмладак на Гњилежном Западу, губе моћ концентрације илити 'фокус' на било који проблем па и на читање, због познате болештине 'Attention deficit disorder' (ADD)...Шта'ш...

Паметном доста!

То је дакле за данас лекција за три ЛУПЕТАНТА овог форума!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(08-01-2021, 04:42 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  'Оћеш "нормалу" кроз ФЕМИНИЗАЦИЈУ ЈЕЗИКА па да ти увале под морање апликацију да кад год напишеш рецимо "четник" а оно ти аутоматски исправља "четникуша" или "војник-војникуша", "програмер-програмачица" итд., тако да мораш да тражиш писаћу машину по антикварницама!

Српски добровољачки корпусни стаљиниста. Него да пробам овако. Когда уедешь на родину?
Одговори

Па ти живиш од своје 16 године н западу. Имаш западно држављанство, здравствено, Живио, радио, стеко пензију,ђецу скућио, унучадима обезбедио сигурност...

Никада нити једног трена нијеси помислио да напустиш Канаду. Никада ниси хтео да поцепаш труло западно држављанство...Никада...

Тако да немој да пиждриш ко госпоџа у баде мантилу која устаје у подне а није ни ручак ставила па јојје други крив..

Него мирно и на сав глассс гууууддддд сејјјјвввв дддд квиннн


Елем. Ође ђеца из Т(ј)ужног Баната убјежаше у Канаду у место Кичинер.

Окитили лепо бијелу њихову кућу честитају нам преко вајбера мери кристмас и певају џингл бел, џингл бел...


Такође скупљали су уз помоћ једне хуманитарне организације помоћ за угрожене и бескућнике ..Ако ти треба да их контактирамо довозе до 50км.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(07-01-2021, 08:00 PM)Шумадинац Пише:  Највећи мафијашки режим у свету је Путинов
Не млати. Овај циркус што видимо по САД већ 2 месеца се у Русији виђао само до Путина. Од кад је угинуо Јелцин, не могу на Западу да нађу бољег пулена у Москви да Путину буде опозиција а да пребаци 1% гласова на изборе. Ето већ 20 година траже.

Слобода или Смрт!
Одговори

(08-01-2021, 12:25 PM)darkob Пише:  
(08-01-2021, 04:42 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  'Оћеш "нормалу" кроз ФЕМИНИЗАЦИЈУ ЈЕЗИКА па да ти увале под морање апликацију да кад год напишеш рецимо "четник" а оно ти аутоматски исправља "четникуша" или "војник-војникуша", "програмер-програмачица" итд., тако да мораш да тражиш писаћу машину по антикварницама!

Српски добровољачки корпусни стаљиниста. Него да пробам овако. Когда уедешь на родину?

Ја ти одговарам на то:
Русија је место за душу!
Одговори

(09-01-2021, 08:26 PM)ЛукаЛоко Пише:  Ја ти одговарам на то:
Русија је место за душу!

Онда ухвати Просветара и овог Француза Косту па за Русију. Сви ви волите Русију а не идете тамо.

(08-01-2021, 08:49 PM)Коста Пише:  
(07-01-2021, 08:00 PM)Шумадинац Пише:  Највећи мафијашки режим у свету је Путинов
Не млати. Овај циркус што видимо по САД већ 2 месеца се у Русији виђао само до Путина. Од кад је угинуо Јелцин, не могу на Западу да нађу бољег пулена у Москви да Путину буде опозиција а да пребаци 1% гласова на изборе. Ето већ 20 година траже.

Љубитељ Русије са француским држављанством. Невероватно.
Величају тоталитарни режим а седе у демократским земљама.
Све би ја вас у Совјетију, у Сибир. Па да видимо коју би песму певали.
Одговори

(11-01-2021, 02:56 PM)darkob Пише:  
(09-01-2021, 08:26 PM)ЛукаЛоко Пише:  Ја ти одговарам на то:
Русија је место за душу!

Онда ухвати Просветара и овог Француза Косту па за Русију. Сви ви волите Русију а не идете тамо.

(08-01-2021, 08:49 PM)Коста Пише:  
(07-01-2021, 08:00 PM)Шумадинац Пише:  Највећи мафијашки режим у свету је Путинов
Не млати. Овај циркус што видимо по САД већ 2 месеца се у Русији виђао само до Путина. Од кад је угинуо Јелцин, не могу на Западу да нађу бољег пулена у Москви да Путину буде опозиција а да пребаци 1% гласова на изборе. Ето већ 20 година траже.

Љубитељ Русије са француским држављанством. Невероватно.
Величају тоталитарни режим а седе у демократским земљама.
Све би ја вас у Совјетију, у Сибир. Па да видимо коју би песму певали.

Где из Париза и Торонта у Сибиррр

Кукууу


Па,поцркали би. Није Сибир за људе са гњилежног запада кркхког здравља..

Тамо и љети зна да загруди минусс...
Одговори

(08-01-2021, 07:59 PM)Шумадинац Пише:  

Немој да стављаш ово ђубре од видеа.
Ко је овоме дао чим пуковника? Сада је мени јасно зашто су ЈНА прегазила ловачка друштва Хрватске, Словеније, Босне и Косова.

Овај лупа глупости за медаљу. Он зна шта су вируси. Глупа неписмена стока. Ово треба у затвор. Знао је кнез Милош како се поступа са оваквима.

(11-01-2021, 03:07 PM)Mekenzi Пише:  Где из Париза и Торонта у Сибиррр

Кукууу


Па,поцркали би. Није Сибир за људе са гњилежног запада кркхког здравља..

Тамо и љети зна да загруди минусс...

Нека. Треба да оду до Сибира. Да се очеличе. Да Путин буде поносан на њих.

Мени је Косово и Нагорно Карабах био сасвим довољан да схватим шта је Русија.
Одговори

(11-01-2021, 02:56 PM)darkob Пише:  Сви ви волите Русију а не идете тамо.

А што ти не идеш у Берлин, Вашингтон кад их толико волиш?
Ја бих свакако пре ишао у Русији, него у те градове, и какве везе то има са ставом о геополитици?


Ето, кад неко нема аргументе почне да лепи етикете.

(11-01-2021, 02:56 PM)darkob Пише:  Љубитељ Русије са француским држављанством. Невероватно.
Величају тоталитарни режим а седе у демократским земљама.

Мој лични живот је мој проблем. Какав тоталитарни режим? Чињенице те демантују: није Путин дозволио да се на највеће друштвене мреже укидају налози присталица свог политичког противника а да остављају исламистичке фанатике који јавно позивају на линч Хришћана, па чак и неки министар из Малезије, нити су Руске новине претиле званично посланицима који су подржавали Путиновог противника да ће има загорчати живот тако што ће одвратити сваку фирму која има на ум да их запосли медијском кампањом против њих, нити Руски интернет хостинг терао конкурентну друштвену мрежу где су масовно Путинови противници почели да се окупљају да се у року од 24 сата "строжије" придржи њихових правила иначе ће их угасити, него Вашингтон и изгледа твоји "демократски" комунисти из силиконске долине.

(11-01-2021, 02:56 PM)darkob Пише:  Све би ја вас у Совјетију, у Сибир. Па да видимо коју би песму певали.

Не мораш да претиш, знамо добро шта су твоји комунисти радили таквима као ја, зато сам ја морао бити рођен у расејању а не у Србију, као милиони Срба и ту некако опстајући чувајући свој идентитет.

(11-01-2021, 03:07 PM)Mekenzi Пише:  Где из Париза и Торонта у Сибиррр

Кукууу


Па,поцркали би. Није Сибир за људе са гњилежног запада кркхког здравља..

Тамо и љети зна да загруди минусс...
А шта Торонто је поред Копакабане? Научи нешто макар из географије и тамошње климе. То би већ требао да знаш пошто си се заљубио у Запад. А шта си чекао да се преселиш тамо?

Ја бих наравно ишао на Сибиру, баш ми је жеља да посетим Соловецко острво, и одам почаст мученицима које су твоји комунисти тамо уништили пошто су им отели имовину. А волео бих и у Иакутск, то на минус 47 мора да је неки доживљај.

Али, ако после толико година на овом форуму твој ниво остаје на лепљење етикета кад пишеш о историји и геополитици онда стварно трошиш струју беспотребно, надам се да ћеш то некад схватити. Мада, можда ти комунисти то плаћају, додатно поред плате.

Слобода или Смрт!
Одговори

Најжалоснија појава је видети многе наше ликове на Западу како паламуде о стању у Србији, као и њихова наклоност Совјетији. О лупетању у вези штетности здравствених мера против пандемије и да не помињемо.

И даље стоји она прецизна дијагноза о "несвесном робовању комунизму наше емиграције на Западу".

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Тема је, сама по себи, довољно инспиративна.
Избегавајте постове at hominem... Ако је икако могуће.
Одговори

Мене нешто брине.

Срба има и у комунистичкој Совјетији,ниђе нисам чуо да се у Совјетији нормално, слободно и лепо живи...

Нико и ниђе се не хвали да је тамо добро.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним