Оцена Теме:
  • 2 Гласов(а) - 4.5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

СТАЊЕ У ЦРНОЈ ГОРИ

(11-01-2020, 10:30 AM)Шумадинац Пише:  .
Митрополит Амфилохије: Прича се да Мило и Вучић имају договор, њих занимају овоземаљска добра
https://srbin.info/pocetna/aktuelno/amfi...ska-dobra/
Ето, неки причају и да Амфилохије и Мило имају договор...
Одговори

U ovom slucaju nema nista novo niti je ista komlikovano.

CG nije htela sa Srbijom. Nece vas devojka...sta ce radite, da je bijete? Pa necete.

Posto dobila drzavu zeli sada i crkvu svoju. Pa....sta da radis....spremi ugovore sta posedujes i podelite se, kao kad se mladi i stari podele i svako zivi svoj zivot. To nekad bilo, kaze se da se sin i otac podelili. To znaci da svako je gazda u svojoj kuci. Nisu mogli zajedno i podelili se.

Ne mora niko da vas voli. To nije obavezno. I to ne treba da se shvati kao uvredu.

Inece nece sa vama, zna bolje, sta je problem? Idi bre. Samo da se podelimo...vidis meni pise ovde da je to moje, nije tvoje...

E sad sto s epravoslavci dele....to je druga prica. Sto Crnogorci u Srbiji imaju dobar mesta, za to vam Crnogorci nisu krivi. Sami ste krivi . U Hrvatskoj oni nisu na tako dobrim mestima.

Sve je jednostavno.

I katolici podeljeni. Mislite Papa ne pizdi sto ovd eu Americi baptisti, protestanti, Jehovini i ko zna ciji jos svedoci. Ima svasta. Britaniaj nije sa Papaom odavno, bili se kad god se vide, sad malo такше.

I tako....ide zivot.Smile

------------

Rekao sam vec za TV seriju Sogun. Tu da vidite kako se Portugalci(Papini) i Englezi "kolju". Portugalci kupe ko чума decu sve zivo po dalekom istoku i voze za Jevropu.

I sad kad vide Engleze, ti isti sto otimaju tovare blaga, prvo sto kazu je JERETIK.

Ne misle oni stvarno to, nego se radi o parama, bogatstvu. I sad najbolje da se Englezi narodu serviraju kao jeretici.Smile

Englzi pa znali da sve to nadoknade pamecu, pa....pa na kraju Papa i niej bas zlatno prosao.

A sto s ebili oko Severne i Srednje Amerike...to je tek prica.Smile Sve zbog "jeresi".
Одговори

.
https://www.youtube.com/watch?v=YDkFMULGk4U

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(11-01-2020, 11:35 PM)zstoja Пише:  U ovom slucaju nema nista novo niti je ista komlikovano.

CG nije htela sa Srbijom. Nece vas devojka...sta ce radite, da je bijete? Pa necete.

Posto dobila drzavu zeli sada i crkvu svoju. Pa....sta da radis....spremi ugovore sta posedujes i podelite se, kao kad se mladi i stari podele i svako zivi svoj zivot. To nekad bilo, kaze se da se sin i otac podelili. To znaci da svako je gazda u svojoj kuci. Nisu mogli zajedno i podelili se.

Ne mora niko da vas voli. To nije obavezno. I to ne treba da se shvati kao uvredu.

Inece nece sa vama, zna bolje, sta je problem? Idi bre. Samo da se podelimo...vidis meni pise ovde da je to moje, nije tvoje...

E sad sto s epravoslavci dele....to je druga prica. Sto Crnogorci u Srbiji imaju dobar mesta, za to vam Crnogorci nisu krivi. Sami ste krivi . U Hrvatskoj oni nisu na tako dobrim mestima.

Sve je jednostavno.

I katolici podeljeni. Mislite Papa ne pizdi sto ovd eu Americi baptisti, protestanti, Jehovini i ko zna ciji jos svedoci. Ima svasta. Britaniaj nije sa Papaom odavno, bili se kad god se vide, sad malo такше.

I tako....ide zivot.Smile

------------

Rekao sam vec za TV seriju Sogun. Tu da vidite kako se Portugalci(Papini) i Englezi "kolju". Portugalci kupe ko чума decu sve zivo po dalekom istoku i voze za Jevropu.

I sad kad vide Engleze, ti isti sto otimaju tovare blaga, prvo sto kazu je JERETIK.

Ne misle oni stvarno to, nego se radi o parama, bogatstvu. I sad najbolje da se Englezi narodu serviraju kao jeretici.Smile

Englzi pa znali da sve to nadoknade pamecu, pa....pa na kraju Papa i niej bas zlatno prosao.

A sto s ebili oko Severne i Srednje Amerike...to je tek prica.Smile Sve zbog "jeresi".
BČ: Teoretski, lepo to zvuči, al' je to sve malčice drukčije u praksi.
Одговори

https://www.youtube.com/watch?v=JHuo0Hz_E9c

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(11-01-2020, 11:35 PM)zstoja Пише:  U ovom slucaju nema nista novo niti je ista komlikovano.

CG nije htela sa Srbijom. Nece vas devojka...sta ce radite, da je bijete? Pa necete.

Posto dobila drzavu zeli sada i crkvu svoju. Pa....sta da radis....spremi ugovore sta posedujes i podelite se, kao kad se mladi i stari podele i svako zivi svoj zivot. To nekad bilo, kaze se da se sin i otac podelili. To znaci da svako je gazda u svojoj kuci. Nisu mogli zajedno i podelili se.

Ne mora niko da vas voli. To nije obavezno. I to ne treba da se shvati kao uvredu.

Inece nece sa vama, zna bolje, sta je problem? Idi bre. Samo da se podelimo...vidis meni pise ovde da je to moje, nije tvoje...

E sad sto s epravoslavci dele....to je druga prica. Sto Crnogorci u Srbiji imaju dobar mesta, za to vam Crnogorci nisu krivi. Sami ste krivi . U Hrvatskoj oni nisu na tako dobrim mestima.

Sve je jednostavno.

I katolici podeljeni. Mislite Papa ne pizdi sto ovd eu Americi baptisti, protestanti, Jehovini i ko zna ciji jos svedoci. Ima svasta. Britaniaj nije sa Papaom odavno, bili se kad god se vide, sad malo такше.

I tako....ide zivot.Smile

------------

Rekao sam vec za TV seriju Sogun. Tu da vidite kako se Portugalci(Papini) i Englezi "kolju". Portugalci kupe ko чума decu sve zivo po dalekom istoku i voze za Jevropu.

I sad kad vide Engleze, ti isti sto otimaju tovare blaga, prvo sto kazu je JERETIK.

Ne misle oni stvarno to, nego se radi o parama, bogatstvu. I sad najbolje da se Englezi narodu serviraju kao jeretici.Smile

Englzi pa znali da sve to nadoknade pamecu, pa....pa na kraju Papa i niej bas zlatno prosao.

A sto s ebili oko Severne i Srednje Amerike...to je tek prica.Smile Sve zbog "jeresi".

Застоја, лупаш ки моода по самару.
Црква се не дели!
У овом случају Србска Православна Црква, која има своје каноне, своје устројство и, ТАПИЈУ која је мнооого старија од државе у којој ти живиш.

Упоређивати било који систем и поредак са СПЦ, сводити је на ниво секти којих по Америци има ко печурака после кише више је него имбецилно.

Ово што се ради у Црној Гори напросто је пресликана ситуација у време Секуле Дрљевића и нацистичког поретка који је владао у то време.

Иначе, тапије о којим ти причаш нису помогле домородцима у Америци који су тапију на своју земљу од Бога добили а неки дођоши (курве, убице, сецикесе и остали шљам) узели су "право" да га тумаче по својим мерилима... како су прошли носиоци тапије - власници земље, знамо. Није их остало ни у траговима.
Стога се мани упоређивања закона који су никли у САД са нашом Црквом и нашим народом.

На крају, та иста држава из које се јављаш згазила је свако људско и Божоје право пре 21 годину када је засипала тонама уранијума Србију!
Одговори

(12-01-2020, 04:29 PM)Јеремија Пише:  
(11-01-2020, 11:35 PM)zstoja Пише:  U ovom slucaju nema nista novo niti je ista komlikovano.

CG nije htela sa Srbijom. Nece vas devojka...sta ce radite, da je bijete? Pa necete.

Posto dobila drzavu zeli sada i crkvu svoju. Pa....sta da radis....spremi ugovore sta posedujes i podelite se, kao kad se mladi i stari podele i svako zivi svoj zivot. To nekad bilo, kaze se da se sin i otac podelili. To znaci da svako je gazda u svojoj kuci. Nisu mogli zajedno i podelili se.

Ne mora niko da vas voli. To nije obavezno. I to ne treba da se shvati kao uvredu.

Inece nece sa vama, zna bolje, sta je problem? Idi bre. Samo da se podelimo...vidis meni pise ovde da je to moje, nije tvoje...

E sad sto s epravoslavci dele....to je druga prica. Sto Crnogorci u Srbiji imaju dobar mesta, za to vam Crnogorci nisu krivi. Sami ste krivi . U Hrvatskoj oni nisu na tako dobrim mestima.

Sve je jednostavno.

I katolici podeljeni. Mislite Papa ne pizdi sto ovd eu Americi baptisti, protestanti, Jehovini i ko zna ciji jos svedoci. Ima svasta. Britaniaj nije sa Papaom odavno, bili se kad god se vide, sad malo такше.

I tako....ide zivot.Smile

------------

Rekao sam vec za TV seriju Sogun. Tu da vidite kako se Portugalci(Papini) i Englezi "kolju". Portugalci kupe ko чума decu sve zivo po dalekom istoku i voze za Jevropu.

I sad kad vide Engleze, ti isti sto otimaju tovare blaga, prvo sto kazu je JERETIK.

Ne misle oni stvarno to, nego se radi o parama, bogatstvu. I sad najbolje da se Englezi narodu serviraju kao jeretici.Smile

Englzi pa znali da sve to nadoknade pamecu, pa....pa na kraju Papa i niej bas zlatno prosao.

A sto s ebili oko Severne i Srednje Amerike...to je tek prica.Smile Sve zbog "jeresi".

Застоја, лупаш ки моода по самару.
Црква се не дели!
У овом случају Србска Православна Црква, која има своје каноне, своје устројство и, ТАПИЈУ која је мнооого старија од државе у којој ти живиш.

Упоређивати било који систем и поредак са СПЦ, сводити је на ниво секти којих по Америци има ко печурака после кише више је него имбецилно.

Ово што се ради у Црној Гори напросто је пресликана ситуација у време Секуле Дрљевића и нацистичког поретка који је владао у то време.

Иначе, тапије о којим ти причаш нису помогле домородцима у Америци који су тапију на своју земљу од Бога добили а неки дођоши (курве, убице, сецикесе и остали шљам) узели су "право" да га тумаче по својим мерилима... како су прошли носиоци тапије - власници земље, знамо. Није их остало ни у траговима.
Стога се мани упоређивања закона који су никли у САД са нашом Црквом и нашим народом.

На крају, та иста држава из које се јављаш згазила је свако људско и Божоје право пре 21 годину када је засипала тонама уранијума Србију!

Pa jes, ne deli se. Kod vas je podela kad nisu ista pravila kod mene i tebe, onda smo mi podeljeni. To sto svako gazda u svojoj kuci, nema veze. Autokefalnost isto nije problem. Izgiboste sa Mekexdonijom sto hoce autokefalnost, a tek cete sa CG.

Katolici imaju jednu glavu, u Vatikanu, a ne kao pravoslavci...svi za sebe.

Sta li je za tebe podeljenost bog sveti zna.Smile

Da ne pricam sto onaj svemirksi(vaseljenski) u Carigradu priznao ukreajinsku crkvu,kao i Grcka, a ostali nisu.Smile

I to isto niej podeljenost.Smile

Aj zamisli katolike da pola njih priznalo novozelandsku katolicku crkvu a poal nije.Smile

I obratoi ipaznju d apojam novozenadska katoliscka crkav, ne postoji. Kao i pojam australisjka katolicka crkva, kao i nemacka katolicka... NE POSTOJI.

Ali SPC postoji, MPC postoji, GPC postoji.

Gde li ti tzivis i odakle li si pao. Smile

---------------

Evo jos malo za razmisljanje ako ima cim:

Jos jedna interesantna stvar. Zenin pradeda po majci je dosao u Surdulicu kao ucitelj iz Crne Gore, otprilike 1908..

On je imao CRNOGORSKU dozvolu da peca svaki 12. dan po 2 sata u Skadarskom jezeru.

Evo moj tast kaze da ima taj dokument, pa ce da nadje.

Zivo me interesuje kako je bilo sa ribolovackim dozvolama u Srbiji u to vreme.

Ako se tada u CG znalo za ribolovacke dozvole, pa za nekretnine se tek znalo.

Znaci nema sta da brinete, tapije imate...Smile

-------------

Ali pazi paradoska. Pravoslavne crkve isto sluze, nije neki problem, sve isto.

Ali jedna drugoj ne daju autokefalnost do zla boga. Ili ne daj boze d aneka zeli d aima svoju pravoslavnu crkvu.

Sto, kad su iste??

Pa pare.Smile

-------------

Katoli tacno znaju kako se oblaci recimo ekvivalent pravoslavnom patrijarhu. Nema veze jel on u Austraiji ili Vatikanu.

E ali u Srbiji crn, u Rusiji beo.... Ne daj boze, nikakav red se ne zna. Takve i drzave te, nikakav red se ni u njiam ne zna.

----------------

Ne znam koliko je tacno, al neko napisa ovo:


Mora nešto da se uradi
12-01-2020 17:06h
MILO OTIMA OD SPC 11 MILIONA KVADRATA OBJEKATA I ZEMLJIŠTA! Meta i ATRAKTIVNO ZEMLJIŠTE NA PLAŽI U BUDVI, I TO ZBOG JEDNOG RAZLOGA
Одговори

.
Вечерас најмање 150 000 људи у Србској Зети. Рекорд! Цела Црна Гора је сада - Бајо Станишић!!!

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(12-01-2020, 08:48 PM)Шумадинац Пише:  .
Вечерас најмање 150 000 људи у Србској Зети. Рекорд! Цела Црна Гора је сада - Бајо Станишић!!!

Cujem:

СРПСКА православна црква у Црној Гори чува три више него драгоцене светиње: део десне руке Јована Крститеља, честицу Часног Крста и икону Богородице Филермосе.

To treba da prebacite u Srbiju. Kako? Pa kako znate i umete kad niste do sada. Otisla vam CG, Milo na vlasti, vidi se da nije bas zaljubljen u Srbe, vi to cuvate tamo.

E sad preko granice CG i Srbije, pa u Srbiju, na divlje, na crno...kako ocete.
Одговори

Не чува три, него две. Икона Богородице Филармоне се налази у Музеју на Цетињу, и Црна Гора већ тридесет година одбија да је врати.
Толико што се тиче тапија и њихове вредности у Црно ј Гори.
Одговори

(11-01-2020, 05:27 AM)zstoja Пише:  Znas zasto ne mozes da poptlatis Amreriku da radi protiv svojih interesa, kao i skoro celu zapadnu Evropu?

U Americi ne vlada politicar, nego kapitalista, privatnik. Isto i u zapadnoj Evropi.

Ajd poptlati kapitalistu/privatnika da radi protiv svojih interesa?

A poptlati Vuvcica da radi protiv Srbije? Kad oces, nema nikakav problem.

Tamo gdfe ne vlada kapital(ista) tu potplatis kad oces, ucenis, svrgnes, ubijes, zavadis, ....

E tamo gde vlada kapital...tu neces moci. Nece kapitalista da propadne zbog neke idiotsk eideje socijalizma, jednakosti, pravde neke i ostalih gluposti.

Kapitalist azna da ako mu njegov naord(a i neki drugi) ne kupuje robu, on ce d apropadne. I zna ada ako taj naord nema pare, opet ne moze d amu kupuje to. Znaci on radi za sebe, ali da i drugom zbog sebe.

Заостоја ти не да лупаш ко м*уда по самару но су ти све мисли постављене наопако к'о у вепра м*уда!

Кидање Кидање Кидање

Користимо сочне карактеристике дискута-лупетанта из богате ризнице Брат Јеремије, а у надежди са одобрењем аутора!

Кидање

Прво, ради бољег разумевања ај'да и ми користимо те термине КАПИТАЛИЗАМ, КАПИТАЛИСТА....које је пустио у промет Кисел-Леви Мордекај, алиас Карл Маркс, иначе многопоштовани научник у Чемерици, чије се теорије од којих здравом човеку одпадају уши, предају и уче на елитним Университетима диљем напукле Чемерике!

Даклем у Чемерици постоје најмање ТРИ врсте тога КАПИТАЛИСТЕ кога ти дижеш у небеса, ама коло води ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ КАПИТАЛИСТА и АТЕИСТА коме је Држава и Нација из које се испило последња рупа на свирали!

ГДЕ ТИ ЖИВИШ ЧОВЕЧЕ....ЧИТАШ ЛИ ТИ ИШТА ПАМЕТНО ИЛИ САМО ЗЕВАШ У ТАЈ ЦИАЕНЕН ТВ?!

ПА ТАЈ АНАЦИОНАЛНИ БЕЛОСВЕЦКИ КАПИТАЛИСТА ИЗДАДЕ И ПРОДАДЕ ЧЕМЕРИКУ, ИЗВУЧЕ СВЕ ИЗ ЗЕМЉЕ И ПРОДАДЕ СЕ ПЕКИНЕЗИМА, МЕКСИКАНЦИМА И КО ЗНА КОМЕ У БЕЛОМ СВЕТУ КА ПОТОЊА КУРВА, И ДОВЕДЕ ЧЕМЕРИКУ ДО ИВИЦЕ ПРОПАСТИ!

ДАНАС ЈЕ ГЛАВНИ ПРОБЛЕМ БАТА ДОНАЛДА КАКО ДА ВРАТИ ЛУТАЈУЋИ ИЗДАЈНИЧКИ КАПИТАЛ У ЗЕМЉУ И ДА НАПЛАТИ НЕШТА ПОРЕЗА, И ЗАТО ГА ЈЕ ОСИРОМАШЕНИ И ОБЕСПРАВЉЕНИ НАРОД И ИЗГЛАСАО И ИЗГЛАСАЋЕ ЈОПЕТ!

ТИ МО'Ш ДА ПРОДАЈЕШ ТВОЈЕ СУЛУДЕ ИДЕЈЕ НЕКОЈ СРБСКОЈ НАИВИ, АКО ИКО ЧИТА ТВОЈ БАЉЕЗГ...НАМИ ЈОК!


Куку и леле што учиње Чемерика од човека!

Тужан Тужан Тужан

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(11-01-2020, 08:20 PM)Константин Миловановић Пише:  
(11-01-2020, 10:30 AM)Шумадинац Пише:  .
Митрополит Амфилохије: Прича се да Мило и Вучић имају договор, њих занимају овоземаљска добра
https://srbin.info/pocetna/aktuelno/amfi...ska-dobra/
Ето, неки причају и да Амфилохије и Мило имају договор...

Епископ Јоаникије: Удба шири причу да митрополит Амфилохије шурује са Ђукановићем!
https://srpska24.me/%d0%b5%d0%bf%d0%b8%d...b0-%d0%bc/

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Шуми, ово Ти је више за тему о митрополиту.
Одговори

"ГДЕ ТИ ЖИВИШ ЧОВЕЧЕ....ЧИТАШ ЛИ ТИ ИШТА ПАМЕТНО ИЛИ САМО ЗЕВАШ У ТАЈ ЦИАЕНЕН ТВ?!"

20 godina u Kanadi i Americi ne gledamo TV. I jos pre toga jedno 5 godina nismo gledali u Srbiji.

Mi poslednjih pola zivota ne gledamo TV.

TV u Americi nemamo, kablovsku neamamo. Imamo TV na zidu, jedno 65", ali prikacen na komjuter.

Inace 60% Amera je otkaceno do kablovske, ne gledaju TV/. Jel imas ti kablovsku? Hahahahaah.

Evo Ameri:

https://bgr.com/2019/01/29/cord-cutting-...cel-cable/

Mozes li ti time da se pohvalis u Kanadi?

Ajdde drzi predavanje tvom voljenom svesteniku u Kanadi kome adventisti, jehovini...bliiz od crnogoraca pravoslavaca koji traze svoju crkvu.

Sta ti ja smetam? Pa ja ne hvalim ni adventiste, niti su mi prijatelji, niti Jehovine svedoci. To radi ona budala u Kanadi od svestenika. Smile

--------------

Ako te bas zanima nemamo TV ni u ordinaciji a platili smo za njega.

Prvih 7, 8 godina smo im rekli d anam ne donose onaj prijemnik jer nam ne treba. Znaci mi placamo TV i internrent u ordinaciji, ali TV nemamo. I oni nisu doneli.

E posle jedno 7 godina, oni kazu: MI moramo da vam donesemo prijemnik. Reko donesi, la ja to da gledam necu.

I oni donesu.

I tad ja razmisljam sto su doneli. Reko sigurno palo gledanje TV-a, ljudi se kace na internet, pa trazili manjii prez/povlastice od drzave da bi to lakse prodali, a to i drzavi bolje.

Ali, da bi dobili povlasticu treba im MAC uredjaja pa da daju drzavi kao dolkaz da je uvedeno.

I posle par godian procirtam da stvarno ,masa odustalo od kablovske.

I to je to skoro sigurno bilo.

Nemas ti pojma o zivotu.Smile

---------------

Kuci ne placampo TV, samo internet, ali u ordinaciji placamo i TV i internet, tako moralo se naruuci. Tako moralo pre 10 godina, ne znam sad.

--------------

Mogu da zamislim SPC svetinje 11 miliona kvadrata, pominje i budvansku obalu... Budva beach, SPC cassino...Smile

Mi ne gledamo ni u Srbiji kad smo mesec dana TV srpski. Gledamo filmove samo, obicno strani. Pink NIKAD, RTS nikad, nijedne vesti u Srbiji ne gledamo.

Ni ovd ene gledamo sprsku TV preko satelita, ako ih uopste ima, niti preko interneta.

TV NEMA. NESTALO, UKINUTO. Smile

Zabranio BOG, a to sam bio pre svega JA uz zeninu podrsku, naravmno. Mi sve radimo u dogovoru.

Mi delimo i mejl, jedna imejl mi imamo. nemam j asvoj a ona svoj. Na fejsu nismo. nigde nsimo. Tviter ne. NISTA.

BOG zabranio.Smile

BOG je isto zabranio mobilni. Bog neam mobilni(ja), ali zen aima, ali za par aplikacija za posao i zakacen aj ena viber, ali sa srpskom karticom. Mi nemam americku karticu u telefonima, to jest ja nemam ni telefon, a zena ima, ali peko srpske kartice.

Da li si ti svetsan koliko nist ane znas? Smile

-------------

KANADA:

https://mediaincanada.com/2019/09/30/mor...ord-study/

Samo 20% ste se otkacili od kablovske u VRLOJ Kanadi.

Kome bre ti drzis predavanje, pocisti svoje dvoriste prvo, a tudje nisi u obavezi ni da cistis.

Isto Srbi u Srbiji, kao vi po Kanadi. Ciste li oni ciste i slovenacko i hrvatsko i crnogorsko dvoriste, sve se prasina dize(da ce bar malo d apoprskaju vodom), ali d aociste svoje...NE. Svoje ne gledamo uopste.

Tako i ti u KANADI. Ostisao iz Srbije, promenio samo odelo, nista vise.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним