Оцена Теме:
  • 57 Гласов(а) - 4.46 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Sorry, учинило ми се.
Одговори

Азбуковичка бригада.

[Слика: image.jpg]

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

На путу за село Ба,где ће се одржати први Светосавски конгрес 1944. године
[Слика: Predrag-Rakovi-i-Dragoljub-Mihailovi.jpg]
Одговори

Ђенерал Михаиловић врши смотру јединица Шумадијске групе корпуса у Прањанима јула или августа 1944.
Извор:Трифун Дракулић
Други део:
[Слика: img18-1.jpg]
[Слика: img18-2.jpg]
Одговори

Ко је најнижи, Недељковић?

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

ЈЕДНА МАЛА КАО СЛИКА ЗАЉУБИ СЕ У ЧЕТНИКА...
[Слика: slika-7.jpg]
Одговори

(25-01-2019, 08:48 PM)Перун Пише:  Ко је најнижи, Недељковић?

Није Недељковић.
Одговори

(29-01-2019, 01:31 PM)Милош Шарац Пише:  ЈЕДНА МАЛА КАО СЛИКА ЗАЉУБИ СЕ У ЧЕТНИКА...
[Слика: slika-7.jpg]

Ко је он?

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Претпостављам да је подофицир Тимочког корпуса,овако по изгледу,не знам име и презиме.
Одговори

Омладински батаљон Љубињске бригаде-Требињског корпуса.Седи у горњем реду поручник Никола Драпић.
Извор:Раде Ликић
[Слика: Ljubinjska-brigada-8.jpg]
Одговори

Јел ти Раде рекао да је омладински?
Требало би да је јуришни вод.
Одговори

У праву сте јуришни вод,ја сам погрешио.
Да ли сте гледали на РТС-у о овоме је било мало пре у емисији "Шта радите бре"?Пронађене одлично сачуване Дражине скије.Smile
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/rep...ihailovicu
Одговори

Видео сам... Ја сам им дао ону слику.
Одговори

Опасна фотка:

[Слика: Dy-PQCw-JW0-AIs1-J9.jpg]

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Скривени Корисник(а), 5 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним