Оцена Теме:
  • 57 Гласов(а) - 4.46 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Николај ако можеш да ми промениш корисничко име у Милош Шарац!Smile
Одговори

Хвала Николај!Smile
Одговори

(12-12-2018, 06:36 PM)Милош Шарац Пише:  Хвала Николај!Smile

Сад си прави четник. Јок

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Пол Ф. Мато и Карл Ј. Валпуск - авијатичари спашени од стране четника

[Слика: 88fb4763577fb8b6e769c6da4eb19d85.jpg]
Одговори

Официр ЈВуО на Свадби!Рекао бих да је то била честа појава у Окупираној Србији.
[Слика: originalslika-Cetnik-s-kokardom-u-svatov...-17734.jpg]
Одговори

[Слика: 75f4cd9a-5a93-405e-b6a7-270ad5a53727.png]
Одговори

Molim sve one koji imaju bilo koju fotografiju ili bilo koju novost o mom dedi.
Njegovo ime je Antonić Dragomir. Rođen je u selu Likodra u opštini Krupanj. Na početku rata pristupio je četničkom pokretu i od tada o njemu ništa ne znamo.
Nadam se da neko ima neku vest o njemu
Na prisutnoj fotografiji se pojavljuje Antonić Stanoje. On i moj deada su bili treći rođaci.
S obzirom da se Stanojeva slika pojavljuje, iskreno se nadam da ću bar nešto saznati o svom dedi.

S poštovanjem,
Goran
Одговори

(15-12-2018, 05:50 PM)gorangoran Пише:  Molim sve one koji imaju bilo koju fotografiju ili bilo koju novost o mom dedi.
Njegovo ime je Antonić Dragomir. Rođen je u selu Likodra u opštini Krupanj. Na početku rata pristupio je četničkom pokretu i od tada o njemu ništa ne znamo.
Nadam se da neko ima neku vest o njemu
Na prisutnoj fotografiji se pojavljuje Antonić Stanoje. On i moj deada su bili treći rođaci.
S obzirom da se Stanojeva slika pojavljuje, iskreno se nadam da ću bar nešto saznati o svom dedi.

S poštovanjem,
Goran

Рођен 1922 од оца Велизара.
Недићевац !?
Одговори

Капетан Антоније Миличић(стоји у средини),командант 2.Рачанске бригаде,Златиборског корпуса.Пошто ће Перун да каже да није,ја тврдим да јесте он!SmileДа видимо шта други мисле?
[Слика: bane0151.jpg]
Одговори

Не могу да кажем да ли је он или није док не седнем за рачунар и упоредим са осталим фотографијама. Окачи ону са Кондором где гази заставу па нека погледају остали.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Чича на суђењу
[Слика: image.jpg]

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

Ево али овде се скоро ништа не види!Капетан Антоније Миличић стоји други сдесна.
[Слика: Kondor-gazi-zastavu-sa-kukastim-krstom.jpg]
Одговори

Ево да припомогнем мало,изоштрио сам слику,па се колко-толко мало боље види
[Слика: Kondor-gazi-zastavu-sa-kukastim-krstom2.jpg]

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

По мом скромном мишљењу, иста је особа на обе слике, тј. Капетан Миличић. Чизме, идентичан став ногу, облик и испуњеност браде, детаљи лица.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 13 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним