Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

(15-08-2019, 06:53 PM)Mario Пише:  Личи ми на Динарце,мада ко зна..
---
Командант Мирослав Трифуновић.
[Слика: image.jpg]

Не могу да се сетим, да ли се на крају утврдило шта представља овај знак којим је прикачен шал? Било је раније приче о томе, али не могу да се сетим на којој теми. И Дража је имао исти
Одговори

Четници 1. батаљона ,Азбуковачке бригаде под командом потпоручника Бранка Тодоровића.Околина Љубовије у лето 1944. године
Извор:Брано Петровић
[Слика: 68487026-2318980998420101-1801410172724183040-o.jpg]
Одговори

(15-08-2019, 08:55 PM)Жаре Пише:  
(15-08-2019, 06:53 PM)Mario Пише:  Личи ми на Динарце,мада ко зна..
---
Командант Мирослав Трифуновић.
[Слика: image.jpg]

Не могу да се сетим, да ли се на крају утврдило шта представља овај знак којим је прикачен шал? Било је раније приче о томе, али не могу да се сетим на којој теми. И Дража је имао исти

[Слика: Screenshot-1.jpg]

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

(16-08-2019, 11:08 AM)Милош Шарац Пише:  Четници 1. батаљона ,Азбуковачке бригаде под командом потпоручника Бранка Тодоровића.Околина Љубовије у лето 1944. године
Извор:Брано Петровић
[Слика: 68487026-2318980998420101-1801410172724183040-o.jpg]

Лепа фотографија.Вероватно су четници првог батаљона Азбуковачке бригаде.Мало је невероватно да се не зна ни једно име.Мислим да је потпоручник Тодоровић био комадант другог батаљона.Колико сте сигурни да му је име Бранко?
Одговори

п.поручник Бранко В. Тодоровић Брана - команд. Другог батаљона.
Команд. Првог батаљона је био наред. Јова Врачарић.
Одговори

Петре знаш и сам да је слика са фејсбука,навео сам име и презиме човека који је објавио слику на своме профилу,видео сам тамо твоје коментаре које си писао,тако да...
Одговори

(17-08-2019, 08:35 AM)Мића Адмирал Пише:  п.поручник Бранко В. Тодоровић Брана - команд. Другог батаљона.
Команд. Првог батаљона је био наред. Јова Врачарић.

Да.Нисам био сигуран.Негде је Тодоровић В.Брана,а негде Бранко како су га се сећали неки борци.Сигуран сам да је био комадант другог батаљона.

(17-08-2019, 08:47 AM)Милош Шарац Пише:  Петре знаш и сам да је слика са фејсбука,навео сам име и презиме човека који је објавио слику на своме профилу,видео сам тамо твоје коментаре које си писао,тако да...

Знам одакле је слика.Знам да пратиш још неке странице,али нисам видео те слике да си овде поделио.Што се тиче мојих коментара.Интересовало ме је да ли Брана зна некога на слици.Ја знам неке људе са слике,па сам хтео да проверим тачност мојих података.Појављује се много слика из,,околине Љубовије,,па ми је невероватно да се не зна ни једно име.
Одговори

Све у реду!Него одакле ја да знам команданта Тодоровића?Никада пре нисам ни чуо за њега.Знам за Јову Врачара или Врачарића,како је написао Адмирал Мића.Мићо откуд сад Врачарић, зар није Врачар?
Одговори

"Отаџбина се не може понети на ђоновима својих ципела"!
Ђенерал Драгољуб Дража Михаиловић!
[Слика: 1-Draza.jpg]
Одговори

Динарци,чини ми се да је Еболи у питању
Извор:Трифун Дракулић
[Слика: dinara.jpg]

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

(18-08-2019, 07:29 PM)Mario Пише:  Динарци,чини ми се да је Еболи у питању
Извор:Трифун Дракулић
[Слика: dinara.jpg]

Ово у средини су Ђујић и Цвјетичанин?!
Одговори

Да

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

Објавио је сјајан текст о штапу као симболу,моћи и утицаја,као и угледа ,у војсци,пре свега у ЈВУО.
Одговори

(16-08-2019, 03:12 PM)Mario Пише:  
(15-08-2019, 08:55 PM)Жаре Пише:  
(15-08-2019, 06:53 PM)Mario Пише:  Личи ми на Динарце,мада ко зна..
---
Командант Мирослав Трифуновић.
[Слика: image.jpg]

Не могу да се сетим, да ли се на крају утврдило шта представља овај знак којим је прикачен шал? Било је раније приче о томе, али не могу да се сетим на којој теми. И Дража је имао исти

[Слика: Screenshot-1.jpg]

Хвала брате! То се носи уместо ордена?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 26 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним