Оцена Теме:
  • 57 Гласов(а) - 4.46 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

(22-09-2021, 10:42 PM)Милош Шарац Пише:  Ја сам Одлично,право да ти кажем жао ми је тих на хиљаде слика које сам поставио овде и на теми ко је особа са слике,за ових 8. година колико траје нови форум.Вредне слике а ништа нисмо постигли!Ја своју Архиву више не отварам,дао сам превише,само са нета ћу да делим!

Жао ми је што се ваш рад и труд не цени довољно. Штета. Пратио сам овај део форума највише, и данас пратим, и ово је заиста један озбиљан, предан и моћан рад.
И даље ми је ово најинтересантнији и најбољи део форума. Smile
Одговори

Хвала!Пуно ми је Срце када прочитам овако нешто,нема боље награде. Smile
Одговори

Милош Шарац - доктор историјских фотографија, специјалност: Други св. рат
Одговори

Milose, nastavi !
Одговори

Хвала!Настављам наравно,када буде нешто ново.Изнервирали ме они Еко Четници и Њу Ејџ четници .Не знам да ли сте чули за њих?Па то је одвратно,ово је исувише трагична тема да би неко могао на такав начин да користи четничко име.Сад су четници постали борци за заштиту животне средине,ја то не разумем.
Одговори

Четник Ужичког Четничког Одреда, почетком 1943. године у време када су били "Легализовани".
[Слика: Screenshot-12.png]
Одговори

[Слика: Screenshot-1.png]
[Слика: 242265806-10215334532156863-7052117534322492655-n.jpg]
[Слика: 242284465-10215334532756878-6390983954710602916-n.jpg]
Одговори

Партизански настројен текст,са много нових података и слика о  Ослобођењу Великог Градишта од Немаца 20. септембра 1941. године,где су се заједнички борили четници и партизани!Опширан текст,види на линку:
https://www.facebook.com/dragan.milenkov...4538677026
Одговори

Једино не кажу да су ти Немци били цариници.
Одговори

(23-09-2021, 12:26 PM)Милош Шарац Пише:  Хвала!Настављам наравно,када буде нешто ново.Изнервирали ме они Еко Четници и Њу Ејџ четници .Не знам да ли сте чули за њих?Па то је одвратно,ово је исувише трагична тема да би неко могао на такав начин да користи четничко име.Сад су четници постали борци за заштиту животне средине,ја то не разумем.
 Ти "Еко Четници" су у ствари љотићевци. Знам их. Нажалост 30 година ми сами компромитујемо име четника, са све комунистичком пропагандом. Толико нам је зла нанела да је питање хоћемо ли се икада опоравити. Али ето, хвала Богу, снимају се "Опкољени", надам се да ће се поправити ситуација.
Одговори

Радован Дубак,Барјактар Војводе Павла Ђуришића,прегледа своје слике из рата.
[Слика: Screenshot-1.png]
[Слика: Screenshot-8.png]
Одговори

Још само да је ове фотографије поклонио неком музеју или архиву...
Одговори

(25-09-2021, 02:33 PM)Александар Динчић Пише:  Још само да је ове фотографије поклонио неком музеју или архиву...

Није "Мого",одма би га Стрељали! Баја
Одговори

Први пут сам га запазио ко клинац у серијалу Југославија у рату 1941-1945,делује да је ово накнадно снимљено а не 1990 кад и серијал.Могуће је да је неко се дочепао фотографија.Оно што збуњује је чињеница да је код Ђуришића било више барјактара.Проверићу ово са сликама..
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 6 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним