Оцена Теме:
  • 57 Гласов(а) - 4.46 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Четник из Груже.
Извор:Слободан Ћировић
[Слика: Chira-2-copy.jpg]
Одговори

Капетан Божа Перовић са Заставом Врховне Команде.Сликано у Селу Ба,за време Светосавског конгреса 1944. године
Извор:ПОГЛЕДИ
[Слика: 3-slika.jpg]
Одговори

Чланови Делегације из Чачка на Светосавском конгресу у Ба 1944. године!Наредници Миодраг Козодер и Велимир "Веља" Кочовић са заставом Врховне Команде.
Извор:ПОГЛЕДИ
[Слика: 2-ravn-korp-51.jpg]
Одговори

Ево једна са интернета. Мурал Ђенералу Дражи у Невесињу, Херцеговина, Република Српска.  Smile

[Слика: IMG-20211226-160846.jpg]
Одговори

Потпоручници Миливоје Тешић "Брка",(седи),и Недељко Ребић,официри Горске Краљеве Гарде
Извор:Владан Радосављевић
[Слика: scan0048.jpg]
Одговори

Ђенерал Михаиловић приликом обиласка Качерске бригаде-Рудничког корпуса у селу Ба за време Светосавског конреса 1944.Лево од Чиче је поручник Милован Недељковић-командант бригаде.
Извор:ПОГЛЕДИ
[Слика: Screenshot-10.png]
Одговори

(29-12-2021, 09:10 AM)Милош Шарац Пише:  Ђенерал Михаиловић приликом обиласка Качерске бригаде-Рудничког корпуса у селу Ба за време Светосавског конреса 1944.Лево од Чиче је поручник Милован Недељковић-командант бригаде.
Извор:ПОГЛЕДИ
[Слика: Screenshot-10.png]
A izmedju njih, polovicno, se vidi inz.Anton Krejci.
Одговори

Капетан Звонко Вучковић иза Драже десно.
Одговори

[Слика: Screenshot-2.png]

[Слика: Screenshot-1.png]
[Слика: Screenshot-3.png]
Одговори

(28-10-2018, 04:15 PM)Жаре Пише:  
(28-10-2018, 05:58 AM)Mario Пише:  Да ли је ово војвода Луне?
[Слика: Screenshot-1.png]

Личи. Из које године је слика? То може да помогне
To nije Lune
Одговори

[Слика: Dinarska.png]

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Динарска дивизија?
Одговори

Јесте, то је из филма "Војвода Ђујић." Баја

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(30-12-2021, 10:09 PM)Николај Пише:  Јесте, то је из филма "Војвода Ђујић." Баја

Видим нешто ми позната.  Баја
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 19 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним